Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) DrDobos


DrDobos
őstag

Ez szerintem attol fugg ki mikor regisztralt fokent, de lehet nincs igazam. En az elso hullam vegen/masodik elejen kaptam, de mar az elso adando nap regisztráltam

Samsung Galaxy A55 5G

(#802) FuRiONight válasza MM01 (#800) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én "kaptam" a béta kulcsot. Elég egyszerű bejutni.

Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek!

Ki milyen paklival játszik mostanság? Várhatóan lesz wipe?

(#803) NyxNyxNyx válasza FuRiONight (#802) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hali, és Boldog új évet!

Én most kicsit leálltam, de a mostani nagy változtatások előtt mindennel játszottam, ami nem monster. Most talán még a törpebuffolós scoia, amit nem kellett teljesen kukáznom.

Szerintem az álláspont még mindig ugyanaz, hogy nem feltétlen akarnak wipe-ot, de kellhet és szerintem kelleni is fog.

Én azt hiszem már az első wave-ben kaptam meghívót, ezt 91 óra játékkal háláltam meg.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#804) Ðávid válasza FuRiONight (#802) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Én leragadtam a Monsters-nél. Az őszi betateszt kezdete óta azzal játszom. Persze folyamatosan alakítottam és alakítom most is. Jelenleg az időjárásra specializáltam. Különféle időjáráskártyák és ellenálló lapok (Wild Hunt, foglet, drowner). Persze van még néhány drága lap ami jól jönne ehhez, de valahogy nem fogok ki ilyeneket a hordókban.

(#805) DrDobos válasza FuRiONight (#802) üzenetére


DrDobos
őstag

En kezdtem a foltesttes boostos deckkel. Aztan valtottam a Henseltes gold deckre:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#806) Chronos85 válasza FuRiONight (#802) üzenetére


Chronos85
tag

Hali,
Valóban nem túl nehéz bejutni, nekem a második, amit úgy október közepén reggeltem, a két ünnep között érkezett meg. Persze öcsémnek rögtön tovább adtam. Szóval folyamatosan mennek ki a hullámok.

Ami a paklit illeti, a legutóbbi patch óta, kicsit félretettem a monstert (noh nem azért mert nem lehetne használható deckket összerakni), inkább próbálgattam mindenféle mást.
Ha komolyan akarnék rankedezni vmilyen Scoa trappel probálkoznék, Francessca és Eithné is életképesnek tűnt. Viszont mivel ez még csak béta meg amúgy is super casual vok ezért, nyugodtan állíthatom, hogy bármely frakciónak van 1-2 életképes deckje. Mindenki válogathat izlése és ingerenciája szerint.
Ami a wipeot illeti hivatlaosan csak annyit mondtak, ha szükséges akkor lesz, viszont ha tényleg "egyenlő" esélyeket akarnak biztosítani rankedhez akkor kelleni fog. Persze erről még korai beszélni, vmikor tavasszal lesz asszem éles a dolog.
Az új lapok sztem nagyon jól sikerületk, sok új érdekes decket kilehetet próbálni, bár mostmár kezd beállni a meta megint. A hónap vége felé igérték az új frakciót, akkor majd megint fel lesz keverve az állóvíz.
Üdv.: Chronos

(#807) DrDobos válasza Chronos85 (#806) üzenetére


DrDobos
őstag

Erre a wipera kivanvsi vagyok, a jatek elejen ott volt mindig amint elindotottad a jatekot szepen tisztán angolul leirva, hogy korrektul leszunk karpotolva. Ugyhogy.. :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#808) RedCat


RedCat
senior tag

Sziasztok!

3 napja játszom a játékkal. 7-es szintű vagyok. Tegnap este óta azt veszem észre, hogy a nyert meccsek végén kapott 15 "ércet" (nem jut eszembe a pontos neve, amiért KEGS-eket lehet venni) nem írja hozzá a meglévőhöz. Azaz 70 db van már 3-4 megnyert meccs óta. Ez valami bug? Vagy bizonyos szint felett nem íródik hozzá?

(#809) Heavyrain válasza RedCat (#808) üzenetére


Heavyrain
őstag

Lehet, hogy nem ore-t kaptál, hanem scrap-et, amiből kártyát készíthetsz.

Ha viszont ore-volt, de nem kaptad meg, akkor itt tudod jelezni a bugot: Link

(#810) NyxNyxNyx válasza RedCat (#808) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mindig megkapod elvileg. Régen volt bug, hogy nem mutatta. Biztos nem keverted össze a scrapekkel?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#811) RedCat válasza NyxNyxNyx (#810) üzenetére


RedCat
senior tag

Ma nem volt időm tesztelni, de holnap kipróbálom újra. Elméletileg nem, mert direkt figyeltem rá, miután feltűnt.
Néhány tippet, trükköt tudtok mondani a játékkal kapcsolatban?

(#812) RedCat válasza NyxNyxNyx (#810) üzenetére


RedCat
senior tag

Ma játszottam 5-6 kört, eddig jól mutatja.

Viszont eddig abban a hitben voltam, hogy a Griffin lappal "ellopott" kártya a sajátom lesz. Hát most rádöbbentem, hogy mégsem :(

(#813) TazLeacher válasza RedCat (#811) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nézz sok YT videót, azokból sokat lehet tanulni. Van egy pár játékos, aki rendszeresen tölt fel videókat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#814) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Trick deck: Link :C

(#815) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!

Kaptam egy levelet pár napja, hogy "welcome to the closed beta", de kulcsot nem találok sehol.
Másik levélben fog jönni, vagy hol kell keresni? :F

Skynet is real. It's called Google.

(#816) Heavyrain válasza FehérHolló (#815) üzenetére


Heavyrain
őstag

Kattints középen a nagy "Enter Closed Beta"-ra.

(#817) FehérHolló válasza Heavyrain (#816) üzenetére


FehérHolló
veterán

nincs ilyen :(

van olyan, hogy play free now, de az csak egy oldalra mutat, ahol a kulcsom kéri

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#818) NyxNyxNyx válasza FehérHolló (#817) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is Enter closed beta gomb volt még anno, ami be is írta egyből a kódot.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#819) Heavyrain válasza FehérHolló (#817) üzenetére


Heavyrain
őstag

Kattints rá a play free now, és a megnyíló oldalon automatikusan ki kell töltenie a kulcs helyét, hogy neked már csak a Redeem-re kelljen kattintanod.
Próbáld meg más böngészővel, vagy ha úgy sem jó, akkor meg kattints a play free now-ra jobb egérgombbal majd hivatkozás címének másolása, és onnan ki tudod olvasni a kódot.
Valahogy így kell kinéznie a kimásolt link végének: "........RedeemCode=SKJXYZXYZXYZXYZEFA" vagy így: "https://www.playgwent.com/en/redeem/SKJXYZXYZXYZXYZEFA"

Az aláhúzott részt már tudod aktiválni GOG-on.

[ Szerkesztve ]

(#820) FehérHolló válasza Heavyrain (#819) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi mindenkinek!

Email kliensben voltak letiltva a makrók, így a newsletter oldalra dobott a play free link. :)

Sikerült beaktiválnom gog-on, de nincs download link (se a honlapon, se a gog downloaderben/galaxy-ben). Várok vele kicsit, valószínűleg nem nálam a hiba.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#821) Heavyrain válasza FehérHolló (#820) üzenetére


Heavyrain
őstag

GOG Galaxyban van fent egy Library felirat.
Arra kattintva elérheted a játékaidat.

(#822) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na tegnap újból elkezdtem játszani, pár órát lenyomtam azóta. Tetszik, hogy jönnek az új lapok folyamatosan és némelyik egész ötletes. Rankedeztem főként, szinte csak Monster jött szembe. Aminek nagyon örültem, hogy Scoiatael-lel egyáltalán nem találkoztam, így nem is égtem ki. Scoiatael törpés buffolós paklival játszottam, mint még amit régen linkeltem, csak beleraktam Cirit és Johnny-t. Eddig nagyon jó a winrate-m, kíváncsi vagyok meddig jutok, azért akikkel itt játszok a ranglétra alján, valószínűleg nem véletlenül vannak itt, szóval lehet a paklim feljebb teljesen használhatatlan.

Összegyűlt 800 scrapem megint, még nem tudom mi lesz belőle, Geralt Aard nagyon tetszik, csak nem igazán játszok weather-t. Monster ellen viszont brutál jó (egyszer megkaptam Johnny-tól, meg is nyerte nekem a meccset), csak most 3 clear skies van a paklimban, szóval így talán felesleges.

Akiken még gondolkozok, az Baron és Yennefer. Előbbit viszont sanszos, hogy nerfelni fogják, szóval még nem igazán merem legyártani. Majdnem az összes legyártott legendary-mat nerfelték, kivéve Triss-t és Zoltan-t és a decoyt. Triss-t meg is bántam kicsit, hogy legyártottam. Decoy meg Lvl reward azt hiszem lvl 15-ön kapjuk meg.

Az újfajta szintezést és a lvl rewardokat majd beleírom az összefoglalóba, csak most így vizsgaidőszak alatt nem visz rá a lélek. Meg majd ha kijön a bétából a játék egy legendary crafting guide-ot is szeretnék, meglátjuk mi fér bele. Segítséget mindig szívesen fogadok.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#823) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Lépkedek szépen, nincs winstreakért járó +mmr, de azért nem panaszkodom.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#824) Ðávid válasza NyxNyxNyx (#823) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Gratulálok!
Nekem még nem sikerült elérnem ilyen magas rate értéket, pedig pár partit lenyomtam már. Az a tapasztalatom, hogy nem igazán sikerül mindig a rendszernek a megfelelő ellenfél kiválasztása. Még 23-as szinten voltam, amikor szembekerültem egy 52-es ellenféllel. Ki is kaptam.

(#825) Heavyrain válasza Ðávid (#824) üzenetére


Heavyrain
őstag

Jelenleg nem a legjobb a matchmaking, de folyamatosan javítják.

(#826) Ðávid válasza Heavyrain (#825) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Remélem is, mert ez így nem teljesen van rendben. Kiegyensúlyozottabbnak éreztem mielőtt a rangrendszert bevezették (bár akkor sem működött mindig jól).

[ Szerkesztve ]

(#827) NyxNyxNyx válasza Heavyrain (#825) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem a casual nagyon nem jön be most. Szinte csak top paklik ellen rak be, amik ellen nincs esélyem így hogy az enyém nem az (egy aeromancy NR-től, vagy ST-től, és veszettem :D fú de utálom azt a lapot), és nem is tudom ők miket játszanak. Meg persze általánosságban jobban is játszanak mint én, gondolom.

Rankeden a magas lvl csak annyit jelent, hogy sokat játszott és ezáltal valószínűleg megvannak a legjobb lapok neki. Gwentes kis, és Hearthstone-os nagy tapasztalataim alapján ez nem jelent sokat. HS-ben vannak, akik fullos paklival, éves tapasztalattal nem érik el azt a szintet, amit egy kicsit tryhardabb játékos elér 1-2 hónap alatt nulláról.

Más: Az, hogy jár reward minden megnyert kör után, nagyon jó dolog. Sokkal nyugodtabban tudok így játszani. A ranked lépcsőin meg a jutalom nagyon magas aminek szintén örülök.

Más2: A position a rating következménye, vagy különálló dolog? És ezekhez a fogalmakhoz miként kapcsolódik a rank?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#828) Chronos85


Chronos85
tag

Hali,
Akartam is kérdezni, hogy van-e aki rendszeresen tolja, mert nagyon leült a topik, de látom azért még akadnak :)

Kis személyes beszámoló a legutóbbi patch óta:
A ranked és az új lapok bekerülésével, természetesen nekem is ki kellet probálnom. Volt egy kis megtakarított scrapam és goldom, így nyitottam 20 packot meg lekraftoltam 4-5legendet. Szerencsére sikerült nyitni Ciri Dash-t majd késöbb King of Beggars-t. Legyártottam Aard-ot, Coralt, pár NR legendet és végül Roach-ot.
Szóval nem panaszkodhatok, elég sok decket kitudtam próbálni tetszettek is. Rankedet kicsit szüneteltettem mikor elkezdett stagnálni (10pont körül mozogtam le/fel). Amúgyse tervezek nagyon tryhardolni, meg egyébként is béta, nah meg valszeg a késöbbiekben is megmarad könnyed kikapcsolódásnak (hiába nah ultra casual lettem).

Viszont mióta újra belenyultak (talán 2 hete) nagyon helyesen. 30-50pont körül van a szórás, nah meg ennek egyenes következménye volt, hogy casualról kikoptak az emberek és drasztikusan megnőtt a wait time. Újra rankeden kezdtem csinálom a napikat, általában 2 nagy ritkán 3 "szintet".
Jelenleg ez úgy fest, hogy top 100-200. közöttt mozgok attól függően, hogy éppen a napi elején vagy végén tartok (2 hét alatt közel 1k mmr-t léptem).
Amiért ezt említem, hogy még itt is hatalmas missplayekkel találkozik az ember, persze saját részről is, bár azaz igazság, hogy a HSből már megtanultam teljesen felesleges görcsölni rajta, csak egy kérdésre kell válaszolni adott szituban a legjobbat játszottam-e, ha nem akkor a hibából tanulni és ezáltal fejlődni.

Pár szó a meta deckekről, sztem kellően változatos, nagyon sokféle van.
Ugye elején jött a Scoia, hiába noh itt nagyon erős a Ciri Dash mert hamar kitod szórni a lapokat és garantált, hogy visszahúzod. Viszont itt is többféle létezik különböző leaderekkel. Még persze érdemes megemlíteni a Virehedd Vanguard-ot ami nagyon jól szinergizál szinte mindennel, valszeg jönni is fog rá a nerf jogosan.
Aztán erre megjelentek a counter deckek, ahogy az kell

-Skelligenél a Herald: Ocvist, Coral buffoljuk széjjel a hajókat vagy Ocvistot és végül a Hornnal nyerjük meg a meccset, ami jól működik, de nagyon észen kell lenni, nem lehet csak úgy szórni a lapokat ezért kevesen is játszanak ezzel jól. Nekem nincs Ocvistom ezért csak a másik oldalról tudok nyilatkozni, valamint még alacsonyabb rangon próbáltam Hjalmarral ott elég jól működött.

-NR Foltest: Redanian, Kaedweni, Reaver, Yenn ultimate kombo whombó, ahol általában a 3. körben Shanival közel 30 pontot lehet rezelni, ha jól játszott az ember. Nah ez a másik erőssen nerf gyanús, azt még nemtom, hogy akarják kivitelezni, mivel Yenn más szituban ritkán ekkora value, talán Baron fog eltünni a temetőből, mint az Operator. Mind1 majd meglátjuk Nennekével se rossz a combó, de közel nem annyira OP. Egyébként úgyfest most ez a favorite ezzel kerültem a napokban legtöbbet szembe. Érthető is nem kell sokat gondolkozni gyors ér elég jó átlagot lehet vele hozni.

-Van egy másik NR deck amivel ritkán futok össze mivel sokkal több gondolkodást igényel. A jó öreg Pavetta, Operator, Bekker's Twisted Mirror, Iris. Nah ez a lelki terror csúcsa nálam jelenleg. Kiépítesz egy elfogadható boardot, majd szépen Pavetta felégeti az egészet jó esetben csak 2x kezdheted előről az egészet. Nem szokásom instant feladni de az 5. ilyen deck ellen inkább az első pavetta után már szokott menni az insta concede-GG.

-Végére maradt a Monster ebből nem sokkal találkoztam ezen a rankon, általában 2 féle fordult elő a jó öreg weather és a Kayran, Renew, Caretaker, széjjel loppom a Graveyardodat változat. Ezeket sem érzem gyengének csak nehéz velük jól játszani ezért kevesen is teszik.

Mint látható és írtam is elég változatos a meta az új lapok nagyrészét nagyon jól belehetett építeni a deckekbe. Az utóbbi 2 hétben már a halmozás megy nálam gyártani, nem tervezek már semmit várom az új frakciót. Ha minden igaz a hónap vége felé fog jönni és ha jól rémlik erőssen Spy alapú lesz. Ha tartják a tervet akkor a jövőhéten már láthatunk is pár lapot. Szóval várós a dolog.

Nekem tetszik a játék, jó kikapcsolódásnak, a HC réteget a jelenlegi formájában sztem nemfogja tudni megtartani, de napi 1-1,5 órára nekem tökéletesen megfelelel.

Üdv.: Chronos

NyxNyxNyx: Position az, hogy hol helyeszkedsz el a látrán, mint HSben a legend után a szám (minnél kisebb annál előrébb). Az MMR csak azért van. hogy a különböző rewardokat [hol kapod] meg. A rank meg azért kell, hogy lásd mi volt a legmagasabb, amit eddig elértél (hiába esel vissza és érsz el egy adott MMR-t újra a reward csak az elsőért jár).

(#829) BomiBoogie válasza Chronos85 (#828) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én játszom ritkán, de összesen van eddig benne 20 órám, úgyhogy úgyis casual vagyok/maradok, csak lesem, milyen tippeket toltok itt. :DDD

(#830) TazLeacher válasza Chronos85 (#828) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én az elején nagyon nyomtam, mostanában heti 1-2 alkalommal 1-2 óra. Engem nagyon megfogott, rohadt sok órát fogok belerakni, csak nem a Béta-ba. Egyrészről igazándiból nem tudok örülni, ha valami jót bontok, mert úgyis megy a kukába. Másrészről komplett lapok értékelődnek át 1 patch után, és kukázhatom a deckem. Kész volt a deck, összeszedtem egy kis scrap-et, jött a patch, és még az is kevés volt hozzá, hogy újra életképes legyen. Ezt így annyira nem élvezem. Ha kijön a végleges, szerintem napi rendszerességgel fogom nyomni elég hosszú ideig, de ez a fél év béta nekem egy kicsit sok. Folyamatosan nézegetem a videókat, meg a történéseket, játszogatok néha, hogy képben maradjak, de komoly időt a véglegesig én már nem akarok bele tenni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#831) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#828) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na az nagyon szép. Örülök, hogy van köztünk olyan, aki ennyire jól nyomja. Top100-200 az brutál jó.

Pont jókor csináltam tegnap azt a screenshotot, mert abból a 19W - 3L-ból 23W - 8L lett. Kicsit beragadtam.
Alakítottem még a paklimon, nagyon jól szórakozom vele, ha kikapok, akkor is szoros a meccs.

Letöltöttem a decktracker-t, elvileg nem bannolnak ki érte, de saját felelősségre ajánlják, itt még többet dob, mint HS-ben. Nagyon sokat segít, ezelőtt a meccseim felén azon gondolkoztam, hogy milyen ezüst lapok vannak még a paklimban, most meg pontosan meg tudom állapítani még a first lightok és az elven mercenary-k várható végkimenetelét. Lehet valakinek ez elrontja a játékélményét, de nekem sokat adott hozzá, így sokkal tudatosabbak a lépéseim.

Esetleg valami észrevétel a paklimmal kapcsolatban? Saját, szóval biztos ki lehetne hozni belőle többet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#832) Chronos85 válasza NyxNyxNyx (#831) üzenetére


Chronos85
tag

Köszönöm, mint mondottam is nem feküdtem rá, csak a napit rankeden kezdtem letolni.

Igen én is gondolkoztam a trackeren, HSben a mai napig nem használok semmi ilyesmit. Itt volt 1-2 missplayem, mert nem tudtam fejben követni, hogy mi is maradt a deckemben. Viszont én szeretek gondolkozni és félek lustává tenne. Ha komolyan ráfeküdnék biztos használnám, mert a 30. mecsnél már nem megy annyira a számolás, mint az elsőnél. Bannolni ezmiatt nemhiszem h bárkit is fognak, mint annó Blizz is mondta ezt egy papír+ceruzával is bárki megteheti. Az mondjuk más kérdés, hogy egy 3 Eleven merches körben ki tudja azt lekövetni papíron mi maradt a deckben és mire tolja a Blue mountint, hogy még az időbe is beleférjen. :) Nah mind1 ahogy a készítők is megmondták mindenki csak saját felelősségére használja.

Ami a deckedet illeti: Ha mindenáron ilyen törpés scoia-t akarsz játszani, akkor nagyon kellene bele legalább 1 operator.
Viszont ezzel az a gond, nagyon egy lane-re kell pakolnod és szinte minden deckben van 1aoeromancy (monsterben talán nincs, de ott ugye van sok más helyette). A másik pedig h hiába immun a frostra a törpe Aardal olyan szépen lökik bele az egész sort a ködbe, h öröm nézni. Vmi hasonlót kellene összeraknod. Renew helyett belelehet rakni Iorveth-et vagy ha az nincs Trish is nagyon jó. A másik ilyen alap lap most a Mardroeme (+4saját -4 ellen base HPjára), ezzel megtod fogni az Elven Merch, Reaver, Ocvist, Priscilla áradatot. Amiért ez nagyon hasznos, mert 0hpsat nemtud feléleszteni, tehát végleg kikerül a játékból. Arra figyelj h a buffra nincs hatással, tehát ha Sigridfára nyomod az ott fog maradni min 1hpval a boardon.

Megértem, ha most vki nem áll neki vadul craftolni, sztem nem is érdemes, majd a köv. adag kártyánál, addig meg próbáld kihúzni vhogy.

Ha egy kezdő megkérdezi melyik nautral legendet gyártsa le most biztos a King of Beggars-t javasolnám, jelenleg annyira beleillik bármibe + ugye kapsz egy Decoy-t lvl20on.

Jer1cho: Nekem is sokáig nagy dillemám volt, már korábban is HSben, hogy majd kezdhetem előlről az egészet. Ez a kártyajátékok velejárója, az új lapok bekerülésével a régiek jó részét kukázhatod. Persze most mondhatod, hogy a béta végén majd wipe lesz. Amire külön fel is hívják a figyelmed, hogy egyáltalán nem biztos csak ha szükséges, ok lehet mondani hogy ez ilyen marketing terelés, hogy minnél többen ingyen teszteljenek nekik.
Én mindenesetre úgy döntöttem, hogy tolom amíg élvezem, ha wipe lesz akkor meg még mindig eldönthetem, hogy akarom-e "előlről" kezdeni a gyüjtögetést. De mint irtam élesben is ha új lapok kerülnek be (és fognak ha pénzt akarnak termelni a játékból), akkor biztosra veheted, hogy ha nem is 0ról, de jócskán lesz megint mit belefeccölni.

Üdv.: Chronos

[ Szerkesztve ]

(#833) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#832) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez érdekes, Operator-t nem nagyon értem. Oké az össztörpe buffolós lapot jó dupe-olni. De mást mit akarsz az ellenfélnek adni? Ez kicsit fura hybrid pakli, nem mernék scrapet áldozni rá.

Játszogatok egyelőre, aztán majd látom. :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#834) TazLeacher válasza Chronos85 (#832) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, ez simán benne van, ahogy majd ennek függvényében a buff/nerf is az éles játékban is. De most olyan gyors az iram, hogy ezzel nem tudok lépést tartani. Most még kéne 700 scrap, hogy meglegyen a Weather deck javított verziója, utána tudnék további deckeket csinálni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#835) Chronos85 válasza NyxNyxNyx (#833) üzenetére


Chronos85
tag

Az igazat megvalva a törpés deck jelenleg a fun kategóriába tartozik. Esetleg a Guardot tudod adni még az ellennek, ha nem jön össze a kombó.
Scrapet max amiket fentebb írtam jelenlegi meta deckekre lenne érdemes áldozni. Viszont szvsz 3héten belül jönnek az új lapok (persze ha nincs csúszás), ami megint felkeveri majd az állóvizet. Tehát a kövi kérdést kell feltenned: Ennyi idő alatt vissza hozza-e nekem az árát, amit le kellene kraftolnom?

[ Szerkesztve ]

(#836) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#835) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem gyártogatok most. 1500 scrapem van eddig.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#837) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#835) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lehet mostmár érdemes lenne a kegeket és az ore-t is félretenni a Nilfgaard érkezésére. De olyan jó nyitogatni :)

Ma megint nyitottam egy Borkh-ot (akit átneveztek Villentretenmerth-re, így már ismerős a név a Witcherből), 200 scrap.

Mai napom sokkal jobban sikerült, mint a tegnapi, feljöttem rank7-re, 8win 1lose.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#838) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#837) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

One man spam. Közben megvan a rank 8, amiért kapott ládákban volt 1 animált Geels és 1 animált Dagon. :)

Lassan elérek oda, ahol már nem lesz elég ez a deck.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#839) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nilfgaard faction ability let's you redraw one card each round.

Hát ez elég erősnek tűnik, remélem balanced lesz az új class.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#840) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#838) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Casual-ban hányas szintű vagy? Mikor álltál át rankedre? Vagy most is vegyesen nyomod?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#841) NyxNyxNyx válasza TazLeacher (#840) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát én pont akkor szüneteltem, mikor bejött a ranked. Előtte sokat játszottam, a régi prendszer szerint lvl 89 voltam, mikor átváltott az új rendszerre. Az új rendszer szerint pont tegnap lettem lvl 15 (ha a casual rank alatt a lvl-t érted). Eleinte játszottam pár casualt, de nem volt túl jó a balance és folyamatosan kikaptam. Azóta csak ranked. Sokkal jobban bejön.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#842) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#841) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont erre voltam kíváncsi. Mostanában kevesebbet játszom, és lvl13 vagyok. A rankedet csak kipróbáltam. De akkor te sem lvl30-nál fogtál bele.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#843) NyxNyxNyx válasza TazLeacher (#842) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem nyomd a rankedet. Nem kell parázni azon, hogy menti a statot, most még béta, fejlődni kell és azt a legegyszerűbb, ha rankeden lépkedsz felfele aztán a szinteden tolod. Egyből talál ellenfelet, az elején még nyerni is könnyebb, szaftos ranked rewardok vannak minden szintlépés után, szvsz nagyon megéri és jelenlegi formájában csak kísérletezgetni van értelme a casualnak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#844) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#843) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#845) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#843) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt nem is vágtam, hogy a Raked ugyan úgy növeli a sima levelt is, meg megkapom a napi jutalmakat is. Így tényleg nincs sok értelme a Casual-nak, mert rosszabbul nem járok, viszont még jön extra is, ha jön. 4 Rankedet játszottam eddig 2:2-es aránnyal. Most nekiálltam, zsinórban nyertem 5-öt, aztán zsinórban vesztettem 5-öt...most 7:7 az arányom... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#846) Ver'alor


Ver'alor
tag

Sziasztok!
Pár napja kezdtem játszani a játékkal, ezzel a deckkel próbálkoztam, ami egyelőre be is vált a jelenlegi 5. szintem körül, de úgy döntöttem, nem ártana valamit módosítani, nincs sok craft alapanyagom, épphogy megvan 200, amit el is akartam költeni egy epic kártyára. Amiket kinéztem, az Caranthir és Geralt: Aard.
Erősen hajlok Geralt felé, de mielőtt lecraftoltam, rájöttem, hogy nem igazán értek a játékhoz, így inkább megkérdezlek titeket, mi a véleményetek. Vagy ha ezek nem a legjobb választások, akkor kíváncsi lennék, mi illeszkedne jobban ebbe a kezdetleges tematikába.
Szóval tömören annyi a kérdésem, hogy ha ezek jó lapok lennének, akkor melyiket gyártsam le előbb, vagy ha jobban el lehetne költeni ezt a kevéske scrapet rare és/vagy common lapokra, akkor azokra mik a javaslatok.
Előre is köszi a válaszokat! :) :R

Szerk.: Nem dust, hanem scrap... Megártott a sok HS :U

[ Szerkesztve ]

May the 4th be with you!

(#847) Chronos85 válasza Ver'alor (#846) üzenetére


Chronos85
tag

Hali!
A következő patchel annyi változtatás és új lap kerül be, hogy én addig biztos nem gyártanék semmit, sőt igazából keget se vennék nagyon. Persze tudom, hogy nehéz megállni, de a jó hír ha minden igaz feb. 6.-án jön is a patch.

Rengeteg új lap kerül be, az új frakcióról nem is beszélve. Legalább akkora változásokra lehet számítani, mint 1-1 HS kieg vagy kaland után. Aminek személy szerint nagyon örülök. Jók az új lapok, megint lehet majd új kombókat próbálgatni. Úgynézki a jelenlegi formában a meta deckeket sikerült teljesen kinyírniuk. Ami számomra megint csak nagy plussz, örülök, hogy ilyen rövid időn belül mernek ennyire gyökeres változásokat eszközölni, ha szükséges. Nem kell fél évet várni egy nerfre vagy egy új módra, hogy doktor seven végre eltünjön.
Itt egy reddit post is, amíg nincs hivatalos patch notes.
Üdv.: Chronos

(#848) Mynock


Mynock
tag

Sziasztok.Most kezdtem el a játékot.Annyit szeretnék kérdezni,hogy az normális,hogy level 1-ként folyamatosan sokkal magasabb szintűeket kapok?lev 11 és felfelé.Így nem sok esélyem van abszolút kezdő deckből :(

(#849) PhilBrick válasza Mynock (#848) üzenetére


PhilBrick
őstag

A level csak a játékkal töltött időt jelenti. És normális, ha nincs más ellenfél.

(#850) TazLeacher válasza Ver'alor (#846) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is gyűjtöm most a "pénzt" meg a scrap-et. Napi 2 kegre valót kitermelek, addig játszom, (1 hete nyomom így, már egy ideje nem játszottam). Én se vennék 6-áig semmit.

Az Aard nerfelve lesz 6-ától egyébként, csak 3 ellenfelet fog hátra küldeni, nem az egész sort. Erre azért figyelj.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.