Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Lenry


Lenry
félisten

mérhetetlen mennyiségű dolgom van és egyszercsak beesik a levelesládámba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#52) S1M0N válasza Lenry (#51) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én most telepítem. :C

(#53) saen válasza Lenry (#51) üzenetére


saen
veterán

Mázlista :) Dobj el mindent és mesélj milyen ;]

(#54) alratar válasza Lenry (#51) üzenetére


alratar
addikt

Nekem még mindig nem jött meg 😭

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#55) Cathfaern válasza Lenry (#51) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt tudni, hogy ez a closed beta meddig tart? Rövid táv (napok, hetek), vagy ez most már futni fog amíg el nem indul az open beta?

(#56) saen válasza Cathfaern (#55) üzenetére


saen
veterán

Ha jól emlékszem jövő tavaszra jön az open beta, de pontos dátum még nincs.

Rendszeres új meghívások fognak még kimenni a closed betába.

[ Szerkesztve ]

(#57) Rony949


Rony949
őstag

Én eddig egyetlen meccset mentem, de azt is elvesztettem, mert jött a postás. (de tényleg!) :W

Egyébként már alapból a menüben nagyon jó a hangulat, hála annak hogy teli van Witcher 3-as zenével. :)

Első ránézésre a kártyák is egyediek, maga a gameplay pedig (szerintem) előnyére változott. Pl. a 2. körben lehet 2 új kártyát húzni a pakliból, a 3. körben már csak 1-et.

Mindenkinek jó szórakozást kívánok hozzá! :)

UI.: Én még mindig reménykedek benne hogy megjelenik mobilra is. Legjobb játék lenne akkor telóra, csak ezzel játszanék. :D

(#58) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, mentem 4 kört, 2-2 győzelem, illetve vereség a mérleg... Próbálgatni kell a paklikat, mert megint megkutyulták a kártyák képességeit, de összességében továbbra is tetszik a játék.

Sokat változtattak rajta a "Kill the servers!" óta, tetszik a design is, a mikrotranzakcióval meg biztosan szépen megszedik majd magukat, de igazából a CDP-től nem is sajnálom.

Lehet szépen gyűjtögetni majd a lapokat, el lehet majd lenni vele egy darabig.
Mivel BF1-ezni a VGA-m elhalálozása miatt úgy sem tudok, így meglesz a programom... (plusz Rocket League) :DD

(#59) Rony949 válasza S1M0N (#58) üzenetére


Rony949
őstag

A troll árus hogy tetszik? :D

(#60) S1M0N válasza Rony949 (#59) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem rossz, de két hordó bontás után már unalmas volt végignézni a nyitási animációt.

(#61) Rony949


Rony949
őstag

Na eddig nagyon jól haladok. 4 meccsből 4 az bukó lett.

(#62) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, jött még egy béta kulcs, akinek kell, viheti.

SKJ5091776FC7A75ED

Azért tud szemét módon osztani a gép, utolsó körre olyan lapokat ad, amikkel semmit nem lehet kezdeni... :(((

(#63) saen válasza S1M0N (#62) üzenetére


saen
veterán

Köszönöm, én erre le is csaptam.

(#64) S1M0N válasza saen (#63) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nincs mit, jó játékot.

(#65) Rony949 válasza S1M0N (#62) üzenetére


Rony949
őstag

Én gép ellen nem is megyek, csak játékosok ellen. :D

(#66) S1M0N válasza Rony949 (#65) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én is emberek ellen megyek, a gépi osztást úgy értettem, hogy a random osztásom a 3. körben mindig sz@r volt...

Amúgy most én is felültem arra a bizonyos rollerre, képtelen vagyok nyerni, egyeseknek már eléggé durva lapjai vannak.

(#67) Rony949 válasza S1M0N (#66) üzenetére


Rony949
őstag

Én eddig olyan 10 meccsből 3-at nyertem eddig. Úgyhogy elég durván 0.5 alatt van a Win/Lose arányom. Egyelőre Northern Realm paklival tolom.

(#68) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na végre kaptam én is emailt, hogy mehet a móka. Ekkora hype-ot már régen éreztem. :C
Csak sajnos holnap ZH, de majd holnap délután nekiesek.

Első két pakkban volt Epic, de hogy Ciri-t miért nem Legendarynak csinálták meg azt nem értem. Pofára kiszedtem, meg nem is tűnik rossz lapnak.

A troll szvsz kicsit gagyin néz ki és túl lassan nyitja ki a pakkokat, de annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#69) saen


saen
veterán

Első meccsemet megnyertem, utána viszont két meccs bukta. Mindkettőn belefutottam egy-egy bug-ba :( Egyik a torrential rain-re az van írva, hogy a melee sorra hat, míg a siege-re valójában, illetve van egy ital ami witchereket buffol, de mondjuk Geraltra nem. Eléggé mellélőttem ezekkel. Persze, tudom ez mégcsak closed béta, előfordulhat. Mindkettő ismert hiba, legalábbis gyorsan megtaláltam őket a hivatalos fórumon.

(#70) Lenry válasza saen (#69) üzenetére


Lenry
félisten

számolja valahol ezt a statisztikát? mert én már nem követem, de kb fele-fele

egyébként jónak tűnik a balansz, legalábbis egyszer sem éreztem azt, hogy nagyon el lennék verve, amikor buktam, akkor mindig kevésen múlt.

tetszik

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#71) Rony949 válasza Lenry (#70) üzenetére


Rony949
őstag

Engem kétszer úgy vertek el hogy az ellen utolsó lapja egy 'scorch' volt. Bármi más lett volna nála, nyertem volna, de sajnos nem így történt.

Plusz az nem tudom hogy a fenébe történt, de a 3. menetre az ellenfél térfelén maradt 2 darab felbuffolt (2 darab 19-es) egység a 2. menetből. Ami normális is lenne, ha az ellenfél a monster paklival van, de az az igazság hogy ő is a Northern Realm paklival volt. Mondanom se kell, nagyon faszán kikaptam. Köpni-nyelni nem tudtam. El se indult a 3. menet, de neki már 38 pontja volt, nekem meg 0. Van valami különleges kártya amiről én nem tudok?

(#72) NyxNyxNyx válasza Rony949 (#71) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most játszottam egyet, de az biztos, hogy nincsenek "túlmagyarázva" a dolgok, mint a HS-ben. Rakott le olyan lapot az ellenfél, hogy valami jel lett valamelyik lapon, de fogalmam sem volt az mit jelent. :D Kicsit még darabos az UI.
Ballistákat rendre véletlen rakom ki és nem tudom cancelelni.
Nyertem, de az ellenfél nagyon nem értette a pass lényegét.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#73) Lenry válasza Rony949 (#71) üzenetére


Lenry
félisten

van

ez gyakorlatilag átviszi a következő körre a kijelölt kártyát

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#74) Lenry


Lenry
félisten

más: ki milyen néven tolja? ha valaki szeretne valamikor velem játszani, akkor GoG-on is Lenry néven futok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#75) S1M0N válasza Lenry (#74) üzenetére


S1M0N
senior tag

Elvileg küldtem barátkérelmet, vagy mi van GoG-on, én A_S1M0N néven vagyok.

(#76) NyxNyxNyx válasza Lenry (#73) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Engem is ez a lap zavart ossze. Akárhogy kattintottam rá, nem írta ki mit csinál. Fel sem tűnt, hogy otthagyott egy lényt, mert alapból is szornyekkel volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#77) saen válasza saen (#69) üzenetére


saen
veterán

Közben kiderült, hogy az egyik bug mégse bug. Szóval a witcher buffoló ital szándékosan nem buffolja Geraltot, mert arany lap... Hát ez nekem nem volt egyértelmű...

(#78) Weper


Weper
tag

Most zárt béta van vagy open béta? :D Mert e-mailt nem kaptam róla, hogy lenne most valamilyen béta. (Pedig fel vagyok iratkozva.)

(#79) PhilBrick válasza Weper (#78) üzenetére


PhilBrick
őstag

Zárt és elméletileg több hullámban jönnek a meghívók.

(#80) Weper válasza PhilBrick (#79) üzenetére


Weper
tag

Értem, köszönöm a választ! :)

(#81) Lenry válasza S1M0N (#75) üzenetére


Lenry
félisten

visszaigazollak, amint ennél többet mond majd a gog

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#82) Rony949 válasza Lenry (#73) üzenetére


Rony949
őstag

Ez még mindig nem magyarázza meg azt, hogy miért két lap maradt meg az ellenfélnek.

(#83) PhilBrick válasza Rony949 (#82) üzenetére


PhilBrick
őstag

Kettő volt neki belőle?

[ Szerkesztve ]

(#84) Rony949 válasza PhilBrick (#83) üzenetére


Rony949
őstag

Kettő darab ugyanolyan egység volt.

(#85) NyxNyxNyx válasza Rony949 (#82) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem lehet, hogy kirakta, adrenaline rush-solta és még buffolta, majd duplázta Foltest képességével? Megkapja a buffot a másolat is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86) PhilBrick válasza Rony949 (#84) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én az Adrenaline rush-ból gondoltam kettőre, de MikE008 verziója valószínűbb.

(#87) Rony949 válasza NyxNyxNyx (#85) üzenetére


Rony949
őstag

Na látod, erre már nem nagyon emlékszem. De mindegy is, a lényeg hogy nagyon jól csinálta a gyerek, annyira jól hogy nem is tudtam hogy mi a franc történik. :D

Jó lenne egy history ablakocska ahol mutatja hogy mik történtek az elmúlt 10 körben.

(#88) Lenry válasza Rony949 (#84) üzenetére


Lenry
félisten

a, két Adrenaline Rush kártyája volt, mindkettőt alkalmazta 1-1 lapon. nekem is van kettő belőle (lásd a korábbi hozzászóláshoz mellékelt képemet)
b, Foltest képessége, hogy "exact copy"-t csinál, azaz minden buffal együtt hozza létre a másolatot, így is létrejöhetett a két egyforma kártya

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#89) saen


saen
veterán

Én úgy látom, hogy a legtöbb ember a monster paklit nyomja. Sajnos a Skellige amivel próbálkozom nem elég erős ahhoz, hogy megverjem, elég ritkán sikerül. Azt szerintem elég rosszul csinálták, hogy nem kapsz semmit ha kikaptál, így elég nehéz fejlődni.
Tegnap este néztem Noxious vagy hogy hívják streamjét, még HS-ből ismertem, hát elég durván tolta. Ráköltött a játékra egy rakat pénzt, megvolt a legtöbb lapja, nem nagyon láttam veszíteni. Persze értette is a játékot már eddigre, gondolom sok időt töltött vele. Ettől úgy érzem baromi messze vagyok még, a legtöbb lapot nem ismerem.

(#90) Rony949 válasza saen (#89) üzenetére


Rony949
őstag

Szörny pakli ellen nagyon jó a frost. Azt próbáld kihúzni az elején, ha nem jön össze, akkor szopás van.

(#91) saen válasza Rony949 (#90) üzenetére


saen
veterán

Olyan lap nincs a skellige pakliban... Egyelőre az alapokkal játszom.

(#92) Lenry válasza saen (#91) üzenetére


Lenry
félisten

hogyne volna. a Frost frakciófüggetlen lap, Deck Builderben tedd bele a paklidba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#93) saen válasza Lenry (#92) üzenetére


saen
veterán

Ezt értem, de akkor úgy fogalmazok, hogy nem csináltam/módosítottam paklit, az alap paklikat próbálgatom, ismerekedek a játékkal. Nem ismerem még annyira a szinergiákat/taktikákat, hogy nekiálljak ezeknek, nem játszottam még sokat.
Most toltam egyet monsterrel és simán nyertem 2-0-ra a mirrort... Az alap paklik közül erősebbnek tűnik a monster, mint a skellige azt már látom. Idővel persze én is nekiállok majd paklikat variálni, mókolni velük, de annyi időm még nem volt a játékra. Mégcsak 2-es szintű vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#94) Ch0b


Ch0b
tag

Küldhetnének már meghívót :(

(#95) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

NyxNyxNyx néven vagyok, aki gondolja vegyen fel. Zavaró az üres barátlista. :))

Kegeket, vagyis a vásárlásukhoz szükséges valutát csak a győzelem ad? Questek még nincsnek?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#96) Cathfaern válasza NyxNyxNyx (#95) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Figyelembe véve, hogy mennyire sikeres a HS quest rendszere, főleg a most nem rég bevezetett új quest fajták, amik nincsenek győzelemhez kötve, azt előre megjósolom, hogy ha a Gwent nem vezet be hasonlót, akkor esélye se lesz a HS ellen népszerűségben. Ettől még lehet jobb nála, de pvp alapú játékoknál a népszerűség elég döntő dolog hosszú távon (lásd MMORPG és MOBA piac).

(#97) saen válasza NyxNyxNyx (#95) üzenetére


saen
veterán

Igen, csak a győzelem ad meg a szintlépés, de ügye ahhoz is győzni kell. Mondjuk a Gog-on most van egy promoció, ha feliratkozol a hírlevélre akkor kapsz egyet ingyen + a Witcher játékot is. Én megtettem, nem került semmibe.

(#98) saen válasza Cathfaern (#96) üzenetére


saen
veterán

Jelenlegi fejlődést szerintem kénytelenek lesznek átdolgozni, ez így halálra van ítélve. Persze még a campaign mód nincs benne a bétában, a closedban nem is lesz, az is adhat jutalmakat, de azt még nem ismerjük. Szerintem lesznek bőven változások még.

(#99) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként a weather kártyákat a Witcher 3-ban is elírták először, nem hiszem el, hogy megint megcsinálták. :D Gondolom Copy Pasta volt a régi verzióból.

Deck builderben is lehetne, egy olyan verzió, hogy az alap paklin változtassak, ne előlről az egészet. Oké lehet változtatni, de akkor nem marad meg az eredeti verzió.

A "balttecry"-os minionokat meg nagyon idegesítő, hogy nem lehet cancelelni... Eddig midnen egyes meccsen kiraktam egyet véletlen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#100) Rony949 válasza Cathfaern (#96) üzenetére


Rony949
őstag

Népszerűségben mindig a Blizzard jön ki jól, ez nem is kérdés. Egyszerűen túl sok Blizzard rabszolga van. (no offense) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.