Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#295) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha a lapgyártás/törésre gondolsz, akkor azt le tudom írni. Ugye silver és arany lapból 1, bronzból 3 lehet a paklidban ugyanabból a fajtából. Ezekből a lapokból felesleges többet tartani, ezért van ugye a mill spare cards gomb, ami ezeket betöri és így kapsz értük scrapet (zöld pergamen). Scrapet még meccsek után is kaphatsz 15-t, és GG-ért is néha azt ad. Ezekből a scrapekből le tudod gyártani azokat a lapokat, amiket szeretnél de nyilván sokkal több scrapbe kerül gyártani valamit, mint amennyit kapsz a törésért.

Ritkaság/Gyártási költség/Törésért amennyit kapsz:

Legendary/800/200
Epic/200/50
Rare/80/10
Common/30/5

Látható, hogy nagy a különbség ezért nem éri meg törni azokat a lapokat, amikből még nincs meg a maximum.

Ez a 7-es NR lap, amit az ellenfélnek adsz és húzol egy lapot mikor jó? Általában csak akkor, ha keresel valamit, vagy nagyon vezetsz de félsz passzolni. Szerintem ki fogom venni a deckből, mert sokszor halott lap, bár ma felhúztam vele az Ignit ami kinyírt egy 30+-os lényt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#302) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#301) üzenetére


DrDobos
őstag

A 7es NR alatt melyik lapot erted?
A masik ami nem volt tiszta az az, hogy erre a Geralt Ignire hogy epitesz? A Foltestes Northert Realmsel nem is tudom elkepzelni a mas taktikat mint az adrenaline rushosat:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#303) saen válasza okibots (#273) üzenetére


saen
veterán

De egyébként nem értem mire jó a második Geralt. Kapsz egyet alapból, az újat nem tudom mellé berakni a pakliba, szóval semmi értelmét nem látom, cserébe elrontott egy bontásomat...

(#304) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#302) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem az ignire építek, az csak arra van, hogy megszívassam a buffolós NR paklikat ha nincs promote-juk előtte. Meg persze amúgy is használnám, mert minden pakli ellen jó. És nem játssza körbe senki, főleg egy Scorch után.

Szerintem nem jó ez a buffolós taktika, túl sok lapot igényel és van hogy nem elég nagyra buffolják fel, van hogy nincs promote a végére. Ha nyersz, akkor megalázod a másikat szinte, de nem hinném, hogy jobb a winrate-je, mint egy normális NR decknek. Korábban mutattam a paklimat. Ma azzal próbálkoztam, hogy kicseréltem a 4-es lapokat 8-as melee-re csak így sebezhetőbb vagyok a frost-tal szemben.

Prince Stennis.

#305 Játszottál már más paklival, mint a buffolós NR? ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#305) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#252) üzenetére


DrDobos
őstag

OP-nak tűnik. Érdekes, én ezzel nem is tudom elképzelni, hogy hogy lehet eredményesen játszani:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#306) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egy csávót annyiszor elvertem, hogy már feladja, ha meglátja a nevemet. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#307) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#306) üzenetére


DrDobos
őstag

Lehet el kellene kezdeni nekem is nézni a neveket..:D

Az előbb pusztán unalomból megnéztem youtubeon egy videót, ahol egy srác 40 keget nyit. Nyitott egy olyat, amiben volt a kezdő 4esben egy Iorveth, majd a 3 ráadásban dobott neki 3 legendet..:) keeptrying

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#308) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#307) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A hármas amiből választasz mindig same rarity, de így is szép. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#309) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#308) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen, azt tudom :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#310) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként sokkal gyorsabban gyűlnek a lapok, mint gondoltam. Mindezt úgy hogy szinte csak common-t és rare-t nyitok. lényegében 2 napi játék után 400 scrap. Ezidőalatt kb 7 keget nyithattam és nem volt bennük semmi jó. Ez kb a tökéletes arány szerintem, nem kell végtelenségig grindolni, de ott van a kihívás is. Imádok küzdeni a lapokért.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#311) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#310) üzenetére


DrDobos
őstag

2 nap, ez biztos? Mar kikapcsoltam a gepet, de kb 7 orat jatszhattam, es van tobb mint 500 scrapem, es nyitottam min 13 keget :o

Vagy ugy erted hogy 2 nap alatt, azaz kb 3,5+-x ora alatt gyujtottel annyit?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#312) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#311) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

2 napja 0 dustom volt, most van 380. Ssak játszottam és kinyitottam a keget amit kaptam a szintekért.

Mindent el kell magyaráznom? :N

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#313) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#312) üzenetére


DrDobos
őstag

Persze ertem en. Hidd el nekem abszolut velem van ma a hiba nagyon faraszto nap volt😄

Samsung Galaxy A55 5G

(#314) okibots válasza saen (#303) üzenetére


okibots
aktív tag

Ha jól emlékszem 50 scarpot ér a lap, szóval nekem már azért megérné nyitni. Amiket én nyitok 98%-ban abból 25-30 scarp jön ki maximum.

Amúgy igen ahogy írod pakliba tenni nincsen haszna, de még mindig sokkal jobban jártál mintha dobott volna 3-om bronz lapot..

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#315) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Az egymással való játék nem ad semmit, még a GG gomb sincs ott.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#316) Ðávid válasza NyxNyxNyx (#315) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Azért nem volt rossz kipróbálni. Elmondhatjuk, hogy ilyen partit is próbáltunk már. A Good Game küldés nekem is hiányzik. :(

(#317) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most három connection problem miatti kikapásom is volt, nem tudom mivan.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#318) okibots válasza NyxNyxNyx (#317) üzenetére


okibots
aktív tag

Olyan nekem is volt, nem is egy.....tegnap 3 volt zsinórban, aztán mondom 10 perc múlva ránézek, akkor is az első meccsen kivágott. Akkor hagytam abba :(

Kicsit zavaró, sőt nagyon, főleg mikor hajszálnyira vagy a győzelemtől és "paff" :(

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#319) saen válasza NyxNyxNyx (#315) üzenetére


saen
veterán

Akkor ennyit a nagy ötletemről :(

(#320) PhilBrick válasza saen (#319) üzenetére


PhilBrick
őstag

Azért ennyire nyilvánvaló farmlehetőséget még a bétában sem hagynak benne. ;]

(#321) saen


saen
veterán

Segítsetek mit válasszak:

(#322) Chronos85


Chronos85
tag

Hali,
Úgy 5 napja kaptam én is korai hozzáférést. Tetszik a játék. A reward rendszer nagyon baráti, bár ez nálam vmiért bugos, az "új nap" 2. szintje után már nemkapok csak a szint végén rewardot (50ore-t), holott közben még bizonyos checkpontok után járna. Probáltam újraindítgatni, de nem javult meg, ez legyen a legkevesebb, többnyire úgysincs időm napi 2-2,5szintnél többre.
Elötte rengeteget HSeztem, ahhoz képest ez a napi 10 nyerésért kapsz 2 boostert és közben ha kapsz egy GG-t akkor egy kis apróságot maga az állom (bár ugye ezt könnyen ki is használhatja néhány bot). Igaz az arénához (engem ezzel vett meg annó a HS) hasonló vmi hiányzik, de cserébe rengeteg pozitívum van.

Elösször is az RNG a lehető legminimálisabb ez nálam hatalmas plussz. Az egyes frakciókban többféle Hősöd is lehet eltérő HeroPowerrel (bár ezt még nem tudtam kiprobálni, de nagyon jól hangzik) és ezekre épülő paklikkal. Bár itt megjegyezném, hogy ehhez egy kicsit kevésnek érzem a jelenlegi lapkészletet (tudom, hogy béta és még egy frakció be se került nah de akkor is). Aztán ittvan még a paklid mérete ez is egy + eldönthetem, hogy sok kis lénnyel szórom meg a boardot vagy inkább kevés de jól szinergizáló lapokat rakok amiket így elég nagy eséllyel fel is húzok. Az időjárás kártyák is hatalmasak, vmi hasonlóért már régóta sírok HSben.
Nyilván az egyes lapok között hatalmas eltérések vannak, de jelenleg a 10es szint környékén pénzráfordítás nélkül még elég jól boldogulok.

Annyi lenne még, hogy tudtok-e vmi programot amibe feltudnám tölteni a jelenlegi lapkészletemet, hogy lehetőleg olyat ne pikkeljek amit instant törhetek is. Vagy marad a jó öreg "papír-ceruza" ?

Üdv.: Chronos

(#323) okibots válasza saen (#321) üzenetére


okibots
aktív tag

Én Avallac'h-ot húznám be, mert monster paklis vagyok.

Dijkstra-t semmi képpen sem, azért annyi Gold lap nincsen, hogy megérje...mondjuk a vissza konvertálás még hasznos is lehet, de inkább veszélyforrás.
Isengrim-nél pedig kitesz 2-es erősségű lapokat ha a feltételek adottak.. hát nem is tudom :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#324) saen válasza okibots (#323) üzenetére


saen
veterán

Köszi, én is erre jutottam, de megerősítettél.
Legtöbbet monsterrel játszom, Northern nem tetszik a másik tetszene, de állítólag nehéz jól játszani és sok lap kell hozzá ami nekem nincs. Felmentem még a GwentDB-be és a szörnyesnek volt messze a legmagasabb használata a deckekben, szóval az lett. Végre egy jó lap :)

(#325) okibots válasza saen (#324) üzenetére


okibots
aktív tag

Örülök ha csak 1%-kal meglöktelek a helyes/hasznos irány felé :)

Azért remélem majd egyszer kétszer én is posztolhatok ilyen képet a topikba, de úgy látszik, még nem jött el az én időm :O :D

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#326) DrDobos válasza okibots (#325) üzenetére


DrDobos
őstag

Az egésznek nagy valószínűséggel semmi köze, de én egy keget nem veszek soha, akkor inkább 2-3at, most 5öt tervezek venni, természetesen csak is ore-ért:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#327) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na most én voltam a fallosz másik oldalán, és adnám fel ha mégegyszer összekerülnék azzal az emberrel. Decoy, Philippa, Igni a paklijában, clear skies-t tőle nem is láttam a 2 meccsen egyszer sem, nem mit csinál a szörnypaklik ellen, főleg hogy dandelion + horn is a deckjében van. 3-szor rakta ki az ignit ellenem, mert levette róla az arany keretet a 6-os lappal.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#328) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#327) üzenetére


DrDobos
őstag

Az szép:O

Samsung Galaxy A55 5G

(#329) okibots válasza DrDobos (#326) üzenetére


okibots
aktív tag

Rohadjak meg majd kipróbálom holnap ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#330) NyxNyxNyx válasza Chronos85 (#322) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De kapsz, csak a rewardoknál nem írja ki. Nekem is ez van és valószínűleg mindenkinek. Ilyen program jelenleg tuti nincs még.

Más: Na ki is nyitottam a dimertium bombot amit 3 napja akartam legyártani. 70 scrap saved. :)) Csak tudnám melyik silver helyére rakjam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#331) saen válasza NyxNyxNyx (#330) üzenetére


saen
veterán

Lesz majd a játékban jelzés, hogy miből mennyid van nyitáskor, rajta van a készítők listáján.

(#332) DrDobos válasza okibots (#329) üzenetére


DrDobos
őstag

Nyitottam 7 keget, tippeljetek mennyi epic vagy legendary volt benne. Segítek, NULLA.

Samsung Galaxy A55 5G

(#333) PhilBrick válasza DrDobos (#332) üzenetére


PhilBrick
őstag

Reggeltem 7 címről, tippelj mennyi beta keyt kaptam! :P ;]

(#334) DrDobos válasza PhilBrick (#333) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem mondod??:DD mikor regeltél? amikor megnyitották a regisztrációt kb vagy később? de lehet ez nem is számít..

Samsung Galaxy A55 5G

(#335) BomiBoogie válasza Ðávid (#269) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szia Dávid,
köszönöm a biztatást, lehet, hogy én is darálni fogok majd, felvettelek a barátlistára is.

Meg még pár embert a topikból. :D

(#336) Ðávid válasza BomiBoogie (#335) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Barátkérés elfogadva. :R :)

Nekem is muszáj volt valahogy kitermelnem az alapanyagot az elején pár jó kártyához, hogy ne csak az alap paklira kelljen hagyatkoznom.

(#337) okibots


okibots
aktív tag

Na talán nekem is meg jön a szerencsém a keg nyitáshoz? ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#338) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Mivel egyre többen keresnek barátokat a fórumban, akikkel együtt tudnának játszani, csináltam egy űrlappal összekapcsolt táblázatot a PH-s játékosoknak.

Jobb felső sarokba a "téma tudnivalókba" valamint az összefoglalóba be lehetne rakni ezt a szöveget:
"PH-s játékoslista, amire itt tudsz jelentkezni."

A Crew topicban is ezt csináltam, ott működött, szerintem érdemes lenne itt is bevezetni.
A steam profil linkjét is beleraktam, mert Steamen is meg fog jelenni. (forrás)

Illetve az összefoglalóba még be kéne rakni egy rövid leírást a Gwent-ról, valamint pár fontosabb oldalt, pl a GwentDB-t.

[ Szerkesztve ]

(#339) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom mi van, ma nem tudok nyerni. :( Mindig countert ad vagy szarul jönnek a lapok. Csak buffolós NR jött sok meccsen kereszetül aztán csináltam egy dimeritium bombra épülő decket, ami így sokkal gyengébb más deckek ellen (Scoia'tael ellen is jó). Egy buffolós NR se jött azóta, de ilyen Skellige paklik előkerültek...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#340) Heavyrain válasza Heavyrain (#338) üzenetére


Heavyrain
őstag

Letesztelnétek, hogy jól működik-e?

(#341) TazLeacher válasza Heavyrain (#338) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Új vagyok még itt, tegnap kezdtem. Szépen megváltoztak a szabályok a Witcher 3-hoz képest, de határozottan bejön. Egyelőre még tanulgatom a dolgokat, nézegetem, 12 meccset játszottam elsőre, 6-6-os eredménnyel. Át kell néznem a lapokat, de egyelőre a kémeket nagyon hiányoltam, nem tudom vannak-e. Néhány dolog nem egyértelmű még, ilyenek pl. az arany lapok. Az arany lapok kapnak +2-t. Ez tiszta. De egy alapból arany lap miért jön alapból +2-vel? Jól láttam, hogy ha időjárás lap alatt lövöm el kürtöt, az nem hat? Amikor bejfezem a meccset, megkérdezi, hogy milyen dekkel akarok játszani. Kiválasztom, ellenfelet keres, majd megint megkérdezi, hogy mivel akarok játszani...?! Ami kimondottan nem tetszik, hogy ha kijátszol egy lapot, utána már nem tudod megnézni, hogy mi a hatása. Mondjuk rákattintok egy lényre, nem figyelem, hogy mi a tulajdonsága, majd választanom kell, hogy kire hasson...de mivel csesztem előtte elolvasni, nem tudom, hogy mi a hatás, és ekkor már nem tudom megnézni sehol. A másik, ami szerintem nem jó, hogy amikor kiválasztom, hogy milyen lapot szeretnék cserélni, akkor nem látom a többi lapot. Szerintem nagyon nem mindegy, hogy bizonyos lapból van-e már kézben, vagy nincs. Van olyan lap, ami OP tud lenni, de elég belőle 1 db. Ilyenkor megtartod, és ott van kézben a másik, az csúnyán beszopat. A 3. féle "nyersanyag" mire használható? Az egyikért hordót lehet venni, a pergamenért lapot lehet venni, a harmadik mire jó?

A Te hsz-eddel kapcsolatban. Az ötlet nem rossz, csak a végén a Steam link fölösleges/hiányos. Fölösleges, mert a játék még nem steam-es, vagy hiányos, mert nem csak PC-s játékosok vannak, ebben az esetben kéne még 2 rublika LIVE és PSN névvel.

Valahol olvastam, hogy multiplatform lesz a játék. PS4-el is? Mert ugye én most csak PC-n tudom tolni, viszont később biztos, hogy PS4-en fogom játszani. Ilyenkor vajon mi lesz a vásárlásaimmal? (Ugyan ez érdekes kérdés, aki most PC-n tolja, de ugye gog-os accounttal, mi lesz, ha utána Steam-en játszik majd...ugye akkor nem azon az accounton vannak a vásárolt tételek, mert a játék külön accountot nem kér, a gog-osat használja...)

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#342) Heavyrain válasza TazLeacher (#341) üzenetére


Heavyrain
őstag

A konzolokról teljesen megfeledkeztem, azokat most hozzáadtam.
Steam nem fölösleges,mert megjelenéskor Steamen is fent lesz.

Szerintem össze lehet majd kapcsolni játékon belül a különböző accountjaidat, így bárhol jelentkezel majd be, mindenhol ugyanaz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#343) TazLeacher válasza Heavyrain (#342) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#344) Ðávid válasza Heavyrain (#340) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Működik.

Jó ötlet a kezdeményezésed.

(#345) NyxNyxNyx válasza TazLeacher (#341) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hali,

-Vannak kémek, de jelentősen gyengébbek.
-Tipp: Ha nem tudod milyen spell-t nyomott el az ellenfél jobbclick az ő graveyardjára, az is ott lesz.
-Az arany lapok csak akkor kapnak +2-t, ha Northern Realms-zal vagy. Scoia'tael eldöntheti egyszer, hogy ki kezdjen. Monster-nek fentmarad egy lapja (Mocskos Geralt, pass kezdést remélem megoldják, mert iszonyat erős). Skellige minden körben +1-et kap a lapjaira mindenhol.
-"Jól láttam, hogy ha időjárás lap alatt lövöm el kürtöt, az nem hat?" Mi? A kürt is megváltozott és csak egyszer duplázza a lent lévőket, nem hat az újonnan lerakott lapokra. Ha lent van egy időjárás és minden minden nem arany minionod 1-es, akkor azok 2-esek lesznek.
-Nem kell mindig újra rányomni a deck-re, csak ha valami gáz volt a keresésnél.
-Minek játszol ki olyan lényt, aminek nem tudod mi a hatása? ;] Én mindig kiraktam véletlen a lapokat az elején, majd hozzászoksz.
-Ha ilyen választós van, akkor ott van a Hide cards, és baloldalt utána, hogy show cards.
-A harmadik a hordók száma. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#346) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#345) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

-A harmadik a hordók száma.

bmeg, tényleg. :W

Köszi, sok dolog van, ami puszta figyelmetlenség volt. Most már ez után a pár játék után lassan elkezdek decket építeni, mert már kezdem érezni, hogy mi az, aminek van értelme, minek nincs, miből menni kell a deckbe. Ennyi lapból mondjuk még az elején elég nehéz kombókra építkezni. Ami furcsa volt így elsőre, hogy nagyon kevés volt az időjárás lap, talán kettő volt összesen a 12 meccs alatt. Tanulgatom még, hogy mire kijön a végleges, addigra képben legyek. Mondjuk elég messze van még a tavasz, ti nem tartotok attól, hogy addigra minden csínját-bínját kitanuljátok, és a végleges már unalmas lesz?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#347) Cathfaern válasza TazLeacher (#341) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"A másik, ami szerintem nem jó, hogy amikor kiválasztom, hogy milyen lapot szeretnék cserélni, akkor nem látom a többi lapot. Szerintem nagyon nem mindegy, hogy bizonyos lapból van-e már kézben, vagy nincs. Van olyan lap, ami OP tud lenni, de elég belőle 1 db. Ilyenkor megtartod, és ott van kézben a másik, az csúnyán beszopat."
Ezt eleinte én se értettem, de aztán rájöttem, hogy a lapcserélős képernyőn lehet jobbra görgetni, és ott van az összes lap, nem csak az képernyőn elsőre látható 3 közül lehet cserélni. Ugyanez igaz a deckválasztónál is...

(#348) NyxNyxNyx válasza Cathfaern (#347) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jaa, én félreértettem a problémát. :B

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#349) TazLeacher válasza Cathfaern (#347) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Királyság. :C

Nem értettem mit tudnak némelyek ennyit szüttyögni a 3 lappal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#350) NyxNyxNyx válasza okibots (#337) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én ezt nem értem. Nálam Stennis az csak rare :F

Gondolom az elsőt szedted ki. Nekem a harmadik kéne a Skellige paklimhoz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.