Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) PhilBrick válasza NyxNyxNyx (#500) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ok, én se gondolhattam komolyan. :D
Nenneke új a csapatban, Shani mellett nem tudott újat mutatni. A Priscilla + Decoy párost szeretem, de akkor talán azok helyére akkor Thaler. Meg van egy Operatorom, viccses lap és nem NR ellen jól jön a + 1 Elite. Viszont sajnos bugos, mert az egész táblán számolja a 3-t nem csak egy sorban.

[ Szerkesztve ]

(#502) NyxNyxNyx válasza PhilBrick (#501) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nem tudom a decoy mennyire működik, de pont Priscilla miatt szeretem Nennekét, meg Thaler miatt. Meg a Shani Nenneke akármi lánc miatt.

Mi számít "unit"-nak? A special cardok is? Gondolom nem így működik, de monster ellen brutál jó lenne clear skies-zal az Operator. Nekem nincs sajnos, de fun lap lehet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#503) PhilBrick válasza NyxNyxNyx (#502) üzenetére


PhilBrick
őstag

Csak a karakterlapokat(pontszámos) tudja duplázni és csak kézben lévőt. De abból ezüstöt is. Viszont mivel ad egyet az ellenfélnek is, észnél kell lenni vele. És tényleg ritka lap, az ellenfél szinte mindig jól megnézi miután letettem. Meg a kék kártyát a paklijában is! :D

[ Szerkesztve ]

(#504) braker


braker
tag

Hello mindenki érdekelne hogy nincs-e véletlen valakinek egy felesleges kulcsa mert szívesen kipróbálnám a játékot.Hiába regisztráltam több accountal még nem kaptam meghívott.

(#505) PhilBrick válasza braker (#504) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én vettem egyet. 1.6€

(#506) braker válasza PhilBrick (#505) üzenetére


braker
tag

Menyire megbízható az oldal fizetés terén?

(#507) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Csak hogy húzzam egy kicsit a népet :P

Kiszedhettem volna a második Philippát hátha teljes árat kapok érte ha nerfelik, de Borkh is brutál.

braker: Én még nem vettem innen semmit, mert a G2A-t szoktam játékvásárlásra használni, de ezek az oldalak elég megbízhatóak. Paypal-en keresztül meg pláne.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#508) PhilBrick válasza NyxNyxNyx (#507) üzenetére


PhilBrick
őstag

Köszi, már nem is kávé így reggel! :DDD
Ezek szerint szándékosan csinálják, hogy több goldot tesznek egy kegbe. Nálam is volt már ilyen. :(((

braker: használom pár éve, eddig nem volt. Paypallal tényleg nem is lehet.

(#509) braker


braker
tag

Rendeltem egy kulcsot le is vonta viszont Hold Státuszban van és hogy fogom tudni ezt aktiválni mivel a GoG-nál nem látom magát a játékot.

(#510) DrDobos válasza PhilBrick (#508) üzenetére


DrDobos
őstag

A kegekbol az elso négy kartya fuggetlen egymastol, de utana a raadas 3 ami kozul egyet valaszthatsz mar mind egyforma ritkasagu, magyarul mindharom lap vagy epic, vagy rare vagy legendary:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#511) PhilBrick válasza DrDobos (#510) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ami nagy gonoszság szerintem.

braker: kodot majd ide ird be

(#512) DrDobos válasza PhilBrick (#511) üzenetére


DrDobos
őstag

Miert? :D gondolj bele az milyen lenne ha mondjuk dobalna a legiket de csak skelligebol es eddig mondjul csak NRt huztad.. :D igy meg lehet van kozotte NR legi is:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#513) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#507) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak én látom ezt nagyon jó kegnek?
Nekem egyszer jött ki eddig arany kb. 25 kegből (Philippa), nem, hogy kettő egyszerre. :D

Más:
a Kinguin tkp. szürkebolt, szóval azért nem "illik" onnan venni, de egyébként megbízható. :K

(#514) braker válasza PhilBrick (#511) üzenetére


braker
tag

Nem kaptam kódot csak ID-ket hol kellene találnom a kódot?Meg van egy SKU nevezetű cucc amit nem tudom mi lenne de azt is hiába másolom be az sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#515) PhilBrick válasza DrDobos (#512) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha kapnék pár jó lapot másik pakliba, több kedvem lenne váltani. Ha viszont mindig 3 legend közül kell választanom, biztosan a jelenlegire húzok.

braker: passz, lehet manuális küldi az eladó és vasárnap van.

BomiBoogie : Ingyenes betakeyt hol "illik" venni? :D
Egyébként jó keg, Phillipa a legszemetebb NR lap, Borkh meg stresszeli az ellenfelet. Ráadásul nem csak egy sorban öl, mint tegnap megtapasztaltam. :O Skellige meg ne kapjon már semmit! :P

[ Szerkesztve ]

(#516) braker válasza PhilBrick (#515) üzenetére


braker
tag

Melyik eladótól rendelted meg és neked mikkor érkezett meg a kód amit tudtál aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#517) PhilBrick válasza braker (#516) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem tudom, munkaidő, rögtön

(#518) braker válasza PhilBrick (#517) üzenetére


braker
tag

Ez egyre érdekesebb hogy semmit nem tudunk róla pont ezért kérdeztem hogy menyire megbízható az oldal hát ezek szerint van itt is átbaszás mint bármelyik oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#519) NyxNyxNyx válasza BomiBoogie (#513) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez sem kettő egyszerre, csak a Philippát már legyártottam korábban. De attól még nagyon jó keg, mert kettő legendary is kiemelkedően jó (sőt, Philippa a legjobb a játékban).

braker: Nem néztél el valamit? Vannak ott több tízezer eladott termékkel rendelkező eladók is a legolcsóbbak között, és nekik 100%-os a visszajelzésük. Vagy csak még nem érkezett meg neki a pénz, nem biztos hogy egyből átverés, főleg a tétel nagyságát tekintve. Remélem sikerrel jársz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#520) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Átlagos Jhonny-ja volt az ellenfelemnek, horn és igni skellige vs skellige meccsen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#521) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

one man spam

Ha valakit érdekel egy monster és skellige megalázó deck:

Kell bele jópár epic és 1 legendary, de nagyon jól ment most vele. 2 nap alatt lenyomtam vele 30+ meccset és visszahozta a játékkedvemet. Miután kitapasztaltam szinte csak NR pakli ellen kaptam ki (de a trebuchetes paklik ellen szinte mindig), de szerencsére 50% monster. Az 1-es pirate és a 4-es discardos lapok lecserélésén még gondolkozok, nagyon erős lapok jó szinergiákkal, csak a második-harmadik körben rossz felhúzni őket.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#522) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mivel a leaderek epic-ek lesznek nem sokára, én szerintem mill-elem Eredin-t és a Scoiatel alapot. Előrébb nem leszek, de a most kapott 200-ból később le tudom gyártani Dagon-t és a törpe leadert és akkor lényegében cseréltem az alap leaderemet.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#523) saen válasza NyxNyxNyx (#522) üzenetére


saen
veterán

Akkor ez ingyen 600 "dust" :DDD Én már nyitottam leadert.

(#524) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#522) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ömm... tehát akkor most már gyakrabban lehet majd leadereket találni kegekben?

(#525) NyxNyxNyx válasza BomiBoogie (#524) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez is egy következménye annak, hogy epic lett... De ami fontosabb, hogy 200-ból le tudod gyártani a leadereket. Az meg 1 napi játék.

Egyébként szépen abbahagytátok sokan a játékot. Meguntátok, vagy nem jött be? Egyedul Dávidot látom, hogy nyomja még.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#526) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap szörnyű volt, alig talált játékost, mindig 4-8 alkalommal kellett rákattintanom, hogy bedobjon valakit. Bár én még csak mostanában kezdtem, de nyomom bőszen még egy darabig. Kis esélyt látok rá, hogy tavaszig. Ha rendesen megismertem a lapokat, a taktikákat, összeraktam (jó)pár dekket, utána dobom, mert úgyis nullázódik, szerintem 1-2 hónap még van ebben a játékban. Nem szeretném megunni, mire kijön. Ha kijön a végleges, az azért más lesz...akkor ezerrel tolom újra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#527) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mert nincs mindenkinek annyi ideje. :D
Én örülök, ha napi 1 órát tudom nyomni, jelenleg lvl 15 vagyok. Meg amúgy vagy béna vagyok, vagy nincsenek jó lapjaim, de kb. minden 2. partit nyerem csak meg, szóval ezért sem tudok annyira haladni.

200-ból a leadereket? Ez elég komoly váltás lesz akkor. :K

(#526) jer1cho
Igen, én volt, hogy nem próbálkoztam tovább, mikor már ötödször kattintottam rá és nem indult meccs...

[ Szerkesztve ]

(#528) Ðávid válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Jelen. :) Én most mással nem is játszom. Eleve nem vagyok nagy játékos és ha valamivel játszom, akkor kizárólag azt tolom. Amikor elkezdtem a The Witcher 3-at, akkor kicsit több, mint egy éven át csak azzal foglalkoztam napi szinten. A Gwentet először hanyagoltam benne, aztán később megpróbálkoztam vele és nagyon megkedveltem, hamarosan eljutottam odáig, hogy mindig nyertem. Így amikor adódott a lehetőség az önálló kártyajáték béta tesztelésére, azonnal jelentkeztem. Itt nem olyan egyszerű a helyzet, kellően összetett és nehéz lett, a Witcherben levő eredetihez képest, ezért is játszom vele annyit, mert minél jobb szeretnék lenni benne. Ez azonban nem megy olyan könnyen. Az elmúlt 3-4 napban például többször veszítettem, mint nyertem. Apránként lépkedek előre, most éppen 38-as szinten vagyok.

#526 jer1cho és #527 BomiBoogie

Tegnap nekem is többször kellett a keresésre nyomnom mire végre talált ellenfelet. Olyan is volt, hogy egy parti után újra ugyanazzal az ellenféllel hozott össze, mert nem volt más (mondjuk egy ez pont nem tegnap történt).

[ Szerkesztve ]

(#529) NyxNyxNyx válasza Ðávid (#528) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Te még mindig monster-rel tolod? Most már több pakli kipróbálása után azt vettem észre, hogy nem is overpowered. Vannak neki counterjei, csak az olcsó paklik közül a legjobb. Az NR és kicsit a Skellige is viszont azok.

Ja tegnap olvastad Reddit-en hogy sok embert visszadobott a keresés. Én hajnalban játszottam és este, szóval nekem nem volt rosszabb a szokásosnál. Azt nagyon szeretem, mikor ugyanazzal dob össze. Tudom milyen lapok ellen játszok. Igaz, ő is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#530) saen válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


saen
veterán

Nem hagytam abba, csak nem volt időm játszani. Több játékkal játszom, többire is kell idő, így egyelőre ennyi jut. Fogok még játszani bőven.

(#531) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én akkor hagytam abba, amikor realizáltam, hogy ha ebben a játékban napik vannak, és úgyse tudok minden nap játszani, akkor ígyis-úgyis lemaradok. Szóval amíg nem lehet valahogy "begyűjteni" a napikat, mint ahogy Hs-ben 3 quested lehet egyszerre, addig nekem felejtős.

(#532) saen


saen
veterán

Csütörtök este 8-kor viszont lesz megint hivatalos stream, változásokról fognak beszélni.

(#533) Chronos85 válasza NyxNyxNyx (#529) üzenetére


Chronos85
tag

Engem is a monster fogott meg. Hiába ezek a weather kártyák olyan pluszt adnak, mint már említettem is, ami nekem nagyon hiányzik a HSből.
Sztem sem OP. Igazából a tribuche+phillipát érzem kicsit erősebbnek a többinél, de általában elmondható, hogy itt is jól körbejátszva bármivel lehetsz sikeres. Talán a scoital gyengébb. Annak ellenére, hogy jelenleg a legdrágább frakció, bár a törpés verzióval azért lehet haladni.

Tudom, hogy még csak béta, de így 2 hét után mint már az elején írtam is, kevésnek érzem a lapokat. Nemtudom, hogy a jelenlegi reward rendszer marad-e, ami nagyon f2p barát. De napi 2-2,5 szinttel, elég gyenge nyitásokkal, már most összetudtam rakni 2 teljes értékű (max silver és gold kártyákkal) életképes deckeket, úgy hogy valódi pénzt nem tettem a játékba.
Most, hogy epicek lesznek a vezérek, amit nagyon jó ötletnek tartok, végre olcsón kilehet majd probálni más taktikákat is.

A mostani rendszerrel durván 1,5-2 hónap alatt meglehet szerezni a jelenlegi teljes kollekciót f2p napi 10winnel, ami egyfelöl jó, de kétlem hogy 2-3 havonta tudnának új tartalmat tolni a rendszerbe, arról nem is beszélve, hogy ha senki nem költ a játékra, akkor miből tartják fent a gépparkot...

(#534) NyxNyxNyx válasza Cathfaern (#531) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mihez képest maradsz le? Winrate és egyéb dolgok alapján ad ellenfelet, nem lvl alapján. A HS rendszere sokkal kegyetlenebb, mert kevesebb dolgot kapsz a 3 napi quest-ért, mint itt 2 óra játékkal.

Igaz én csak ezzel játszok most, így napi 3-4 órát lenyomok, de már nem craftolok legendary-t, mert egyik sem erősítené a 2 fő paklimat egyértelműen. Szóval elég könnyű összegyűjteni így is. A véges gold és silver slotok miatt egy bizonyos szint után nem tudsz drágább paklit csinálni, csak más hasonlóan drágát. És én ezt a pontot elértem 2 kaszttal 73 óra alatt. Ami még talán túl kegyes is, nem tudom miért fogok küzdeni párszáz óra játék után, amíg nem jön a ranked.

saen: Köszi, arra mindenféleképpen ránézek. :R

Chronos85: Hehe, majdnem ugyanazt írtuk. Én is ezt a két lapot gondolom problémásnak, talán még a Skelligés 4-es basebuffot adó koma lehetne gyengébb.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#535) Cathfaern válasza NyxNyxNyx (#534) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ugye most elég kevés lap van. Kérdés, hogy ennyivel fog indulni is (bár gondolom igen), meg hogy később milyen gyakran kerülnek be újak. Ha gond nélkül fent lehet tartani akkor is, akkor menet közben is ráérek bekapcsolódni, ha meg nem, akkor kár is nekiállni.
Amúgy a napi 2 óra játék teljesen esélytelen nálam :N

(#536) Ðávid válasza NyxNyxNyx (#529) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Még azzal játszom, de tervezem, hogy váltok valami másra. Elegem lett a Northern Realms és Skellige paklik kombóiból, hogy a gyógyítóval behozza a gyógyítót, amivel behozza az újabb gyógyítót, amivel végül olyan lapot hoz be, ami további lapot/lapokat rak le. Ehhez képest a Monsters pakli nudli. Feltámasztás nincs, csak a Caretakerrel lehet az ellenfél graveyardjából behozni egy kártyát. Persze tudom, hogy vannak még az egyéb kártyák amikkel be lehet húzni újabbat (pl.: Johnny, Giant Toad), de akkor is. :U :((
Váltottam volna korábban is, de menet közben eléggé leépítettem a többi paklit a scrape-kért és még beletelik egy kis időbe mire pótolni tudom a veszteségeket. Volt például egy próbálkozásom a The Last Wish kártyával, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Most a Borkh Three Jackdaws-szal szívok. Az esetek több mint felében az ellenfél kivárja míg lejár a három kör és elpusztítja a legerősebb kártyákat és egyáltalán nem a kívánt hatást érem el. A maradék esetekben legalább részben sikerül az ellenfél legerősebb kártyáit kinyírnom vagy frusztrálnom az ellenfelet, aki emiatt előbb abbahagyja a fordulót vagy feladja (egy-egy példa volt ezekre). Úgyhogy most kuporgatom a scrape-t valami másik használhatóbbra.
Ennek tetejébe ráadásul többször vesztek, mint nyerek. Az a meglátásom így bő 73 órányi játékidővel a hátam mögött, hogy van még némi kiegyensúlyozni való az egyes paklik erőssége és képességei között. A Northern Realms és Skellige paklikat túl erősnek érzem a Monsters-szel szemben. A Scoi'taellel kerülök szembe a legritkábban, így erre ennyire egyértelműen ezt nem tudom mondani. Kaptam már ki elég komoly összeállítást ellenfélnek, de olyat is, amelyiket elég könnyű volt legyőzni.

Kíváncsian várom milyen változásokat fog még hozni a beígért frissítés a vezérkártyák olcsóbb gyártási költségén felül. Nagyon remélem, hogy a paklikat is kiegyensúlyozottabbá fogja tenni.

[ Szerkesztve ]

(#537) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem is idohiany, az emelt biosz es kemia erettsegi nem fogja magat megirni sajnos.. :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#538) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#537) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na ne mondd, hogy már ilyenkor ennyire nyomod. Igaz, én csak fizikából emelteztem anno, de 2 napot szántam rá. ;]

komolyra fordítva:
Persze a te utad a követendő és nyilván vannak fontosabb dolog, mint a gwent. Főleg, hogy valószínűleg reset is lesz valamikor.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#539) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#538) üzenetére


DrDobos
őstag

Mennyi pont kellett a sikeres felvetelihez? :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#540) saen válasza NyxNyxNyx (#538) üzenetére


saen
veterán

Egyébként nekem pont a várható reset a legnagyobb visszatartó erő.

(#541) Heavyrain válasza saen (#540) üzenetére


Heavyrain
őstag

Remélem szintünket és a játékidőt megtarthatjuk. (Persze csak ha a matchmaking-nél nem számít a szint.)

[ Szerkesztve ]

(#542) BomiBoogie válasza Heavyrain (#541) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azt írták, ha reset is lesz, valahogy kompenzálják a béta játékosokat...

(#543) Cathfaern válasza BomiBoogie (#542) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jah, egy hátlappal ;]
De poénon kívül, az teljesen kizárt, hogy minden befektetett idődet visszakapd (ami valós $-t befektettél azt persze vissza fogod), szóval max valami kedvességre, esetleg pár kezdőpakkra lehet számítani. De azt meg meg fogod kapni akkor is ha 10 órát tettél bele, meg akkor is ha 1000-et. De ne legyen igazam :)

(#544) TazLeacher válasza Cathfaern (#543) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem mérhetetlenül nagy előny lesz a végleges játékban az itt gyűjtött tapasztalat. Ez szerintem tipikusan az a játék, amiben a rutin, meg a lapok ismerete akár több hónapos előny lehet a nem bétázókkal szemben. Ez pedig egyenes út a gyorsabb fejlődéshez. Nekem mondjuk az időintervallum tűnk nagyon hosszúnak...fél év.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#545) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#539) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem elég volt 350 (később kirderült, hogy kevesebb is elég, de ennyivel számoltam), úgy is álltam hozzá. És még így is sikerült bőven túlteljesíteni. Fel van fújva ez az egész érettségi, megbukni kb lehetetlen. Ha 400-450 pont körül kell valakinek, abba azért bele lehet izzadni ha biztosra akarsz menni. Az emelt tárgyaidból ítélve valami orvosira mehetsz, na az lesz majd a szopás, nem ez. :))

saen: Tiszta, engem is zavar ha belegondolok, de azért nyomom, mert tetszik. Meg streamerekkel is tök könnyű most összekerülni. Hajnalban megint HG3-vel dobott össze.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#546) saen


saen
veterán

(#547) NyxNyxNyx válasza saen (#546) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Philippa rekt

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#548) Cathfaern válasza NyxNyxNyx (#547) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Meg monster is kapott rendesen...

(#549) TazLeacher válasza Cathfaern (#548) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Medic-el se lehet Medic-et visszahozni...nem teljesen értem ezeket a változásokat. Van pár jól bejáratott kombó, ami működik. Ez a játék lényege. Ha elkezdik kinyírni a kombókat, abban nem látok rációt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#550) Cathfaern válasza TazLeacher (#549) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha egy kombó túl erős, akkor megfojt minden más jelenleg is meglévő és/vagy későbbi kombót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.