Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Rip weather

Ptr-en a Clear skies megint minden sort tisztít és Woodland spirit is kapott egy finom nerfet.

Most viszont elkezdtem félni a wounding skelligétől.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1002) Derrewyn válasza NyxNyxNyx (#1001) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Hát ez így tényleg RIP.

Pedig azért annyira nem volt OP, persze techelni kellett ellene, de akinek 1 db First Light sem volt a paklijában, az megérdemelte, ha kikapott.
Viszont akkor a Skellige Storm és társai újra két sorra hatnak? Mert ezt így eléggé csúnyán kibelezték, ha nem...
Azt persze aláírom, hogy RNR elég durva jelenleg, akár -80-100 pontot el lehet vele tüntetni, ha olyan az ellenfél.

Amúgy amit a CDPR dev írt a redditen... Na, azon pont nem javítottak semmit, mert azon nem is lehet így. Arra gondolok, amikor valaki utolsó lapként rak ki weathert, és nyer. Ez továbbra is működhet.

Szerk. Az egész mögött inkább azt érzem, hogy a weather ellen nem volt élvezetes kikapni. Azt viszont nem hinném, hogy a nyerési arány kiemelkedően magas lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#1003) TazLeacher válasza Derrewyn (#1002) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Arra gondolok, amikor valaki utolsó lapként rak ki weathert, és nyer.

Erre igazából egy megoldást tudnék...egy olyan ezüst First light lap, amit elnyomva arra a sorra ebben a kőrben nem hat a weather és ezüst lapot lehet vele kijátszani a deck-ből.

Vagy a több időjárást idéző lapok hassanak több sorba, mostani First Light 1 soros legyen, viszont arra a sorra ne lehessen újra elnyomni már időjárást abban a kőrben.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1004) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

Valaki tudna adni egy részletes leírást,vagy videót tartalmazó linket?
Régóta tervezem hogy megtanulom hogy is kell játszani :U

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#1005) TazLeacher válasza johnyblaze (#1004) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Angol jó?

Ha igen, neki vannak fent kimondott kezdő videói, ahol elég sokat magyaráz. Nem olyan régen töltötte fel őket.

Az első!

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1006) johnyblaze válasza TazLeacher (#1005) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Köszi :R

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#1007) NyxNyxNyx válasza Derrewyn (#1002) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"We made Clear skies have basically no punishment in taking it into decks and even purposely over stated armorsmiths to stem some issues with weather. They did have an effect but despite this we feel weather is still in a state we aren't happy with.
Weather is still a massive swing that instantly wins games. You have a really close game, both of you are having fun, the game will come down to a few points difference. But suddenly your opponent removes a disproportional amount of points to any other card in the game because they had the last card.
We've watched the behavior of players and specially for new players it seems people aren't enjoying this aspect of the game, which we can totally understand. For me personally some of my most frustrating games play out like this. Further to this it is also causing some concerns in terms of faction distribution.
So as we have stated before we will be making some more changes as we move towards the Open Beta of the game regarding weather. We'd like to keep it a core element of GWENT, actually, in some ways actually make it more usable for every faction."

Rethaz (CD Project Red)

Ebben a patchben az új RNR is megváltozott, és sokkal gyengébb lett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1008) Derrewyn válasza NyxNyxNyx (#1007) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Olvastam, erre is reagáltam részben.

RNR ilyen formában teljesen átlagos gold lett.

(#1009) NyxNyxNyx válasza Derrewyn (#1008) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha épp swarmol az ellenfél, akkor átlagos vagy éppen minimálisan jobb, de egy csomó esetben használhatatlan. Gyengének tűnik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1010) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na megvan a rank 14. Eddig mindig pont DC, vagy weather monster állta az utamat. Most végre kicsit lazábban is nyomhatom, erre nagyon ráfeszültem. Utolsó meccsem törpés Scoia ellen 1 ponton múlt a végén, nagyon izgalmas volt.

Hiányozni fog ez a fajta control Scoia.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1011) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elkezdtem kicsit Skelligézni, de egyrészt fele annyira sem élvezem, mint a Scoiát, másrészt meg mivel még Casualon gyakorlok minden meccsen van egy Yen con, amit nem lehet sehogy sem körbejátszani. Ha kirakta, akkor azt a kört buktam, és csak annyit tehetek, hogy megkeresem azt a pillanatot amikor még előnyben vagyok és akkor passzolok. És erre a nerf amit kap : -1 Str, illetve a shackles lényegében kinyírja. :((( Cserébe Iorveth nem öli meg, ami sokkal nagyobb blama, mert shacklest nem akarok játszani. Az új Reinforced Trebuchet is az őrületbe fog kergetni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1012) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hivatalos patch notes, de még nem tudni mikor jön.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1013) salaam válasza NyxNyxNyx (#1012) üzenetére


salaam
senior tag

Éjjel megjött, éles már!

(#1014) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok

Anno kaptam egy beta kúcsot de csak 2 napja kezdtem el próbálgatni. Elmehetne a francba aki kitalálta mert órákra a monitorhoz tűz :DDD
Arról van már hír h a Beta kúcsok véglegesek lesznek-é?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1015) NyxNyxNyx válasza salaam (#1013) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon nem tetszik egyelőre, minden animáció lassabb. A lapokat csak targetolva lehet kirakni, ilyen kis hülyeségek de kiidegelnek. De ezekhez majd hozzászokok. Az meg természetes, hogy megint kéne 1600 scrap paklinként, hogy újra erős legyen...

bitpork: A játék ingyenes. Amelyik account-tal most játszol, az megmarad open beta után is, csak resetelődik a lapkészleted (a kegekből azt megkapod amiért fizettél, illetve 5 lvl-enként és 1 rankonként 2 keget is fogsz majd kapni)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1016) Derrewyn válasza bitpork (#1014) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Hogy érted, hogy véglegesek lesznek? Aki kapott hozzáférést, attól már nem veszik el, ha erre gondolsz, viszont az Open Beta kezdetén lesz egy reset.

(#1017) bitpork válasza NyxNyxNyx (#1015) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Illetve nem is mindig lehet kirakni. Nekem feszt megakad a program amikor feltámasztok és kiraknám: nem reagál a visszahívott lap kihelyezését szolgáló klikkre. Amikor letelik az időm akkor meg megcsinálja magától.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1018) makopeter válasza bitpork (#1014) üzenetére


makopeter
tag

Én is hasonló problémával küzdök. Nagyon le tud kötni. :)

(#1019) Tyler Durden

Másnak se megy most a játék? Nekem folyamatosan ellenfél keresnésnél azt írja, hogy túlterheltek a szerverek.. /igazából tegnap délután is ezt írta, nem értem mi a gond/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1020) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#1019) üzenetére

Ehh meglett a megoldás, céges hálón lógtam és nem tudta leszedni gog-ról az updatet :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1021) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

VÉGRE!

PS4 TECHNICAL BETA a hétvégén! Már kezdtem elengedni, hogy valaha lesz PS4-es változat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1022) saen válasza Tyler Durden (#1020) üzenetére


saen
veterán

Nekem meg azért nem szedi le az update-et mert fut a játék, pedig nem... Most nem akarok vele játszani, de azért majd idővel remélem megoldódik.

(#1023) Tyler Durden válasza saen (#1022) üzenetére

Update után bejutottam és mentek szerencsére a meccsek is. Nyitottam 7 keget a napi letolása után, hát még 1 kósza epic se esett be..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1024) bitpork válasza Tyler Durden (#1023) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mit jelent a napi letolása?
Van valami rendszer amit érdemes tartani? Én egy paklival játszom csak és hát 7-8 szint körül be is lassultam elég rednesen: a szörny paklival pl elég nagy arányban lenyomnak.( Skellige paklit használom )

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1025) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

GWENT PS4 TECHNICAL BETA
The Technical Beta will be launched on March 31st, 19:00 CEST and end on April 3rd at 8:00 CEST.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1026) Tyler Durden válasza bitpork (#1024) üzenetére

Nekem a napi a 6 round win-t jelenti, amiért 1 kegnyi craps-et kapsz, így napi 1 pakli fixen megvan. Persze tolhatod tovább is 12 ill 24 roundos is van, de az nekem már túl sok idő lenne 1 nap.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1027) NyxNyxNyx válasza bitpork (#1024) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gondolom arra gondol, hogy a napi első 6 kör megnyerése után kapsz 100 ore-t, aztán a következő 12 kör megnyerése után kapsz 75-öt (eddig minden 2 nyert kör után is kapsz 15ore-t/15scrap-et/random lapot). Innentől kezdve már grindolósabb, és nem is vagyok biztos benne, hogy így van, mert az "új" rendszer óta soha nem toltam annyit, de talán 24 nyert kör után kapsz 50 ore-t és ritkábban vannak ezek 15ore-t/...-t adó "checkpointok", és ha még merészebb vagy, akkor utána 24 nyert körönként kapsz 25 ore-t, "checkpointok" nélkül.

Most, hogy kinek mi számít napinak az eltérhet, ebben az értelmezésben 6+12+24= 42 nyert kör a "napi", mert innentől kezdve rosszak a rewardok és másnap előlről kezdődik a bőkezűség.

Nekem jelenleg a "napi" az a 6 nyert kör, amit megpróbálok mindig lenyomni.

szerk.: Na mire leírtam választ kaptál

kört itt úgy írom, mint round win, azaz félkorona

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1028) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Várjatok, csak várjatok. Valamiről lemaradtam. Ok lehet hordózni meg kapni lapokat, de ez a kártyajáték nem a kártya faktorról szól? Miért kell farmolni, illetve mi értelme van a farmolásnak benne?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1029) TazLeacher válasza bitpork (#1028) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem értem a kérdést. Bontasz egy hordót, amibe vannak új lapok. Sok hordó, sok új lap, sok scrap. Még több lap. Így lesznek az új deck-ek. Egy jobb deck 4-6.000 scrap, ha nincsenek meg hozzá a lapok. Mivel Scrap-et venni sem lehet, ezért lapokat kell "gyártani". Ami csak hordóból jöhet. Hordót meg Ore-ért lehet venni, amit a napi játékkal lehet begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1030) bitpork válasza TazLeacher (#1029) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez ok, de azt hittem hogy rnd paklik vannak az elején és majd ha elérem a 10level-t akkor lehet kártyákért nyomulni egymás ellen. De ha hordóból nyitom mindent akkor mindenkinek lehet mindene - mi értelme van? Na ok megyek nyomok is gyorsan 2 óra kártyát :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1031) TazLeacher válasza bitpork (#1030) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, ha hordókból kinyitod mindet, akkor meglehet mindened. Sok sikert...:D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1032) NyxNyxNyx válasza TazLeacher (#1031) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem lehetetlen, Redditen már most volt egy tag, akinek a teljes kollekciója megvan már F2P módban. Igaz, ő minden nap lenyomhatott egy 4 órát, de akkor is fair.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1033) bitpork válasza NyxNyxNyx (#1032) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én az elején 2 nap alatt lev 8 lettem. volt tán 5 hordóm és onnantól semmi. Pláne furi hogy az elején azzal az egy paklival igen ritkán vesztettem csak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1034) Fortian


Fortian
tag

Nagyon jó hír hogy jön ps4-re a játék, mert sokkal kényelmesebb kanapén kártyázni :DDD
Olyan lesz mint boxon crossplatformos? Mindegy hogy gépen vagy konzolon játszom ugyanaz az account. Ps4-em van ezért kérdem jó lenne vegyesen ugyanazt az accot tolni. Igen tudom most teknikai van az nem mérvadó a kérdésem szempontjából, csak a későbbi dolgok érdekelnének tudtok-e valamit.

(#1035) TazLeacher válasza NyxNyxNyx (#1032) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, sőt, szerintem ha valaki rákattan és/vagy kellő pénzmagot öl bele, meg lesz. A top playerkenek mindenképp. Valószínűleg idővel fognak jönni új lapok pont ezért. De kb. úgy írta le, mintha 3 hét alatt össze lehetne hozni...kicsit viccesen jött le. :D

Mondjuk az érdekelne, hogy mi a tervük az Ore-al. Mert pl. szintlépésért kapott 300 Ore, az most per pillanat = 3 keg. Nem értem, hogy miért Ore-t ad, amikor semmi másra nem tudod elkölteni. Gondolom lesz még valami a játékban, amire lehet költeni, mert így lényegében a játék automatikusan válthatná át a 100 Ore-t kegre, tök fölösleges a "vásárlás" funkció.

Vagy még azt tudnám elképzelni, hogy Ore esetében is lenne mennyiségi kedvezmény, mint a valós pénzek esetében.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1036) Tyler Durden

Tényleg a patch óta ki mivel ladderezik? Én egyelőre nem netdeckeltem, ilyen good stuff nilf paklival próbálkozom elég váltakozó sikerrel. Igaz mostanság általában ahogy írtam csak a napit tolom le, de várom már mikor lesz open a játék.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1037) TazLeacher válasza Fortian (#1034) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez a kérdés még engem is foglalkoztat, több szempontból. Ha nem lesz cross, akkor eleve nagy valószínűséggel bukom a béta alatt megszerzett jutalmaimat (vagy kisírom náluk, hogy rakják át arra az accountra...). Másrészről abban a pillanatban azért elég kardinális kérdés lehet a játékosszám, ami könnyen kinyírhatja a játékot.

Ugye eddig is pont ezért nem volt PS4-re, mert a Sony cseszekedett a crossplatformmal. Most az a kérdés, hogy beadták a derekukat, működik rendesen, most technikai próba, majd a Open Béta-nál már összeeresztik a társaságot, vagy végül a CDP adta be a derekát, és külön lesz a PS4.

Van olyan, aki Box-on és PC-n is tolja? A Cross platform most ott hogy működik? Az accountok most is "átjárhatóak"? Tehát ugyan azzal lehet tolni PC-n, meg Box-on is? Vagy ez még nem működik?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1038) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ki fogtok röhögni de most jöttem rá csak h lehet hordót venni scrap-ért. Uh most bontottam egy levegővel 11 darabot. És szó szerint semmi érdekes nem volt a 11 hordóban. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1039) NyxNyxNyx válasza bitpork (#1038) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ore-ból lehet venni, gondolom arra gondoltál. Nyugi nekem volt egy ~50 keges időszakom mikor nem nyitottam legendary-t. Utána viszont nyitottam kettőt 10-ból, de mindkettő ugyanaz volt.

Amúgy a tutorialban is bennevolt, nem? Végigcsináltad?

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1040) bitpork válasza NyxNyxNyx (#1039) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

dehogy csináltam végig :D amikor megnyertem a beta kulcsot hosszú ideig csak aktiválva volt. Most elkezdtem kicsit játszani de nagyon különbözik a W3-től. Még szokom , és az élő játékon tanulom.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1041) NyxNyxNyx válasza bitpork (#1040) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pedig a tutorial hasznos és ad a végén egy keget. Nem is olyan hosszú pár perc alatt megvan. De hát jó, választhatod a nehezebb utat is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1042) bitpork válasza NyxNyxNyx (#1041) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A jobb felso sarokban levo riszorszok kozul melyiket kell vonnia ha keget veszek?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1043) Tyler Durden válasza bitpork (#1042) üzenetére

A bal oldalon lévő jelzi az ore-t abból vonja le, 100 ore egy keg ára. Anno mikor én vettem 60 paklit hatalmas mákom volt, 7 db legó esett belőle és elég sok értelmes volt közte. Félek is mikor indul a játék és újra kell nyitnom, akkor nem lesz ilyen szerencsém..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1044) salaam


salaam
senior tag

Patch óta nem játszottam, tegnap este, meg ma mentem egy egész jó runt, most lett meg a r13. Továbbra is weather control, szerintem erősebb is, mint volt, csak kicsit át kellett alakítani. 24-11-t mentem vele, minden ellen jó szerintem, igazi all around pakli.
Mondjuk a Scoia az még idegesítőbb, mint volt, eddig is azt kedveltem a legkevésbé, most aztán meg végképp. Mondjuk azok ellen is tök jó vagyok, csak túl sok mindenre kell odafigyelni és a hatodik scoia után már így fogalmam sincs, hogy milyen trap lapokat játszik, meg mi van. De kb. pont annyi játéktudás kell azokhoz a deckekhez, mint a nekkeres consumehoz kellett ^^

(#1045) NyxNyxNyx válasza salaam (#1044) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"De kb. pont annyi játéktudás kell azokhoz a deckekhez, mint a nekkeres consumehoz kellett ^^"

Az kemény, hogy így gondolod. Én nyomtam sokféle paklival, egyedül a Nilfgaard maradt ki, de magasan Control Scoia-hoz kellett a legtöbbet gondolkodni. Főleg amelyikben még weather is volt. Egyébként a mostani Scoia nem tetszik annyira, a patch előtti control volt az igazi.

Weather monster a legrosszabb matchup, gyűlölöm is őket, tényleg erősebbnek tűnik, mint volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1046) salaam válasza NyxNyxNyx (#1045) üzenetére


salaam
senior tag

Ez a fajta buffolgatós Scoia szerintem semmiféle nagy számolgatást nem igényel. A régiekhez elismerem tényleg kellett gondolkodni, de ez faéknek tűnik. Spec lapokat simán behúzod, kb. csak kiszórod a kezed és nyersz. A patch előtt sokkal nehezebbnek tűnt a scoia.

-szigorúan külső szemlélőként látva a dolgokat, csak weatherrel játszok, semmi mással, szóval csak amit így ellene látok azt tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

(#1047) NyxNyxNyx válasza salaam (#1046) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az ambush nincs rendben, ezen elég valószínű hogy változtatni fognak. Ha a Dragoon nem buffolhatna ambush lapot, már egy pozitív lépés lenne. Ellenfél szempontból tényleg kemény, hogy szinte muszáj túljátszanod a 20+ str-es Toruvielt, de ha Ciaran-t rakott le, akkor pont az ellenkezőjét kéne csinálnod, de nem tudhatod sehogy, hogy mi az. Ez totál broken és biztos vagyok benne, hogy javítva lesz.

Az a legidegesítőbb ST mainként, hogy ha ki akarok próbálni egy kicsit más vonalat, akkor le kell gyártanom olyan legendarykat, amiket másra nem is lehet használni. Csomó lapom megvan, de 3 legendary hiányzik abból a pakliból, amit meg akarok csinálni. Ambush kinyírós Operatoros paklira gondolok most. (ami a legnagyobb szemétség amúgy :D )

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1048) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hihetetlen mennyire nem vágják az emberek az Aelirenn-es Toruviel-es Scoia Bamboozle-t. Ha látjátok, hogy 4 elf van az ellenfélnél, és lerak egy ambush lapot a középső sorba és passzol, akkor vagy számoljatok azzal a 8-cal, amit Aelirenn fog adni, ha felfordul Toruviel (és így nyilván még vele is számolni kell, plána ha volt dragoon előtte), vagy öljetek meg egyet az elfek közül.

Feljöttem 3800-ra szépen, most megint élveztem, nagyon jó érzés megszívatni az ellenfelet és lapelőnnyel nyerni az első kört, aztán jön a Ciri, Yaevinn + Ocvist második körben. Monsteren kívül mindenki ellen jó ez a pakli. Ajánlott egy számológép mellé második körben mikor vérezteted ki az ellenfeled, hogy meddig játszhatsz még lapot. Én "fejben" számoltam, de már így fáradtan hangosan ordibáltam az összeadásokat és a kivonásokat.

Deck

First light change óta a Broover-t nem érdemes harmadik körre tartogatni, mert nagyobb eséllyel húzol fel silvert aranyat és first lightot, mint eddig, mert most a rally a legfelső bronze lapot rakja ki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1049) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Noh. Máma mentem cca 50 party-t. Nyertem kemény 3-t. A nyert partik számával egyező volt amikor nálam kisebb szinttel rakott össze, a többi esetben egyenlő v magasabb. Sokkal magasabb. 10. szinten 17-18, 11. szintem 19-ig pároztatott.

Elment a kedvem az egésztől. Az nem játék hogy számomra ismeretlen lapok és teljes paklik számolásától függ a party kimenetele. Maradok a single player, offline wicher-nél, ott nincsenek patch-el változó értékek és nehézség :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1050) NyxNyxNyx válasza bitpork (#1049) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Rankedot próbáltad? lvl 10-től tudsz ott is játszani és ott inkább a szintednek megfelelően rak be. A casual szenvedés egy új játékosnak.

De ha máskor nem, open béta kezdetekor nézz be, akkor még nem lesznek olyan fullos paklik, mert wipe lesz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.