Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


SEGÍTSÉG KEZDŐKNEK! OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nektek is bugos a friends része a GoG kliensnek? Azt írja senki sincs fent és nem is jelzi, hogy játszana valaki. De ha rákattintok a friends részre, akkor mutatja ki online és mivel játszik. kép

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#252) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mai decklist. Mint kés a vajon. Még szerintem majd rakok bele majd pár vanilla 8-ast, vagy valamit, mert Priscilla harmadik újraélesztésre már nem tud mit kirakni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#253) alratar


alratar
addikt

Úgy látom, már mindenki boldogan tolja a betat, én meg még mindig nem kaptam kulcsot, pedig az elején jelentkeztem. :O

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#254) Heavyrain válasza alratar (#253) üzenetére


Heavyrain
őstag

Jó játékot:
SKJ5283C97268A478F

[ Szerkesztve ]

(#255) Ch0b válasza alratar (#253) üzenetére


Ch0b
tag

Uhh bocs, amikor megláttam a kulcsot csőlátást kaptam, nem is vettem észre, hogy neked ajánlotta, és főleg meglepődtem mikor 7:45-kor még nem volt használva. Szóval még egyszer sorry, nem vettem észre. :( Azért Heavyrain -nek megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#256) BomiBoogie válasza Ðávid (#234) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nos, tegnap eljutottam lvl 2-ig. :D
Első benyomásaim:

1.
az IAP kicsit drága (tudom, hogy nekünk minden drága, de azért a legolcsóbbnak 2.69 EUR-t sokallok (nincs tapasztalom más ilyen kártyás játékokkal)

2.
valóban kicsit nehézkes a nyersanyagok gyűjtése a dekkekhez, ha nem nyersz eleget, gyakorlatilag soha nem tudsz előrelépni, ez pedig ördögi kör

3.
nem tudom, hogyan van annyi Gold kártyája valakinek, én tegnap nyitottam két dobozt (a tutorial miatt kaptam), illetve támogatásként vettem is kettőt, és egy Gold kártyát sem kaptam

4.
egyelőre kb. 5-ből 4-et vesztek, nyilván bele kell jönnöm, de meglepően durva lapjai vannak a legtöbb játékosnak, itt nem úgy van, hogy a hasonló szintűekkel rak össze? Nekem kicsit fura, ha egyszer lvl 2 vagyok, a többiek is kb. hasonló erejűek kell legyene.

5.
adjátok meg a GOG neveteket, és felveszlek benneteket barátnak :D

(#257) Heavyrain válasza BomiBoogie (#256) üzenetére


Heavyrain
őstag

1. és 2. -hez hozzáfűzve, szerintem nagyon korrekt rendszert raktak össze. Minden nap elég 3 nyerés egy csomag kártyához keghez.
Persze, ha egy nap többet nyerésed van,mint 3, akkor aznap fokozatosan nehezebb lesz 100 ore-t összegyűjteni,de ez nem számít, mert másnap újból csak 3 nyerés kell. Emiatt az IAP szerintem fölösleges.

(#258) alratar válasza Heavyrain (#254) üzenetére


alratar
addikt

Köszönöm szépen a felajánlott kulcsot. :K

@Ch0b: erre inkább most nem mondok semmit.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#259) okibots válasza Heavyrain (#257) üzenetére


okibots
aktív tag

Igen úgy van, de sosem biztos, hogy abból az egy kegből normális lapok jönnek, ha minden nap csak egyet nyitottam volna akkor nekem még mindig a kezdő lapjaim lennének :D

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#260) NyxNyxNyx válasza Ch0b (#255) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem emiatt ne érezd magad szarul. Egy nyilvános fórumra rakott fel egy kódot, ha annyira személyesen neki akarta volna adni, privátban küldte volna.

BomiBoogie: Pénzért nem éri meg venni kegeket. Elvileg 1 legendary van 15 kegben kb, de nekem ez az arány sokkal rosszabb, 34 kegből 1. Szóval 4 keggel nem fogod megváltani a világot. :D Nekem szerencsém volt és az első kegben volt egy Ciri, másodikban talán egy Shani. Ezekkel fel tudtam turbózni az alap Northern Realms deckemet az elején.

Alap paklival játszol? Azokon általában lehet alakítani, hogy jobb legyen.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#261) Ch0b


Ch0b
tag

Első keg adott egyből egy gold Geralt: Igni-t, elég erős egy lap. :Y Használtam kétszer, és mind a kétszer az ellenfél egyből feladta.

[ Szerkesztve ]

(#262) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#260) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi a megnyugtatást, nem bánom, hogy vettem, szívesen támogatom a csapatot.

A "Gold" az a Legendary? Vagy az Epic és a Rare is "Gold"?

Igen, tudom, hogy lehet alakítani a dekkeket, egyelőre Monsterrel játszottam a legtöbbet, meg pár kört Skellige-vel. :K

(#263) NyxNyxNyx válasza BomiBoogie (#262) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja a "lehet" helyett az "érdemes"-t szerencsésebb lett volna használni. Ne keverd, vannak a gold lapok amikből 4-et és silver lapok amikből 6-ot lehet a deckbe rakni. De ez nem a ritkasága, azt a jobb alsó sarokban lévő kis négyzet mutatja és a sárga a legendary, lila az epic, kék a rare és fehét a common. De ezek már le voltak írva korábban.

Ch0b: Beszarok, hogy megkapod az egyik legerősebb neutral legendary-t az első kegből. :D Én tegnapig gyűjtöttem rá a scrapet. Mikor kiraktad tuti ment a sírás, hogy már megint egy "pay2win deck".

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#264) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#263) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi, igen, tudom, hogy érdemes, csak még lehet, hogy nem rakok ki elég jó dekkeket, de majd belejövök.

Köszi a leírást is, a jobb alsó sarok eddig elkerülte a figyelmemet.

(#265) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#251) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Erre senki? Nektek jól működik?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#266) Rony949 válasza BomiBoogie (#262) üzenetére


Rony949
őstag

Minden kártya jobb alsó sarkában van egy picike négyzet.

Ha a négyzet szürke színű, akkor az common kártya: Kép

Ha a négyzet kék színű, akkor az rare kártya: Kép

Ha a négyzet lila színű, akkor az epic kártya: Kép

Ha a négyzet sárga színű, akkor az legendary kártya: Kép

De egyébként itt nézegetheted a kártyákat ha gondolod. LINK

[ Szerkesztve ]

(#267) okibots válasza Rony949 (#266) üzenetére


okibots
aktív tag

Ezt én sem figyeltem még, így képekkel illusztrálva besem kell kapcsolni a box-t, hogy utána járjak :R

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#268) BomiBoogie válasza NyxNyxNyx (#251) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Este ránézek. :K

(#266) Rony949
Köszönöm a részletes magyarázatot. Bár a kéket és a lilát így első ránézésre nehezen tudom megkülönböztetni, de úgyis a sárga a lényeg. :D

[ Szerkesztve ]

(#269) Ðávid válasza BomiBoogie (#256) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Szia!

1. Őszintén szólva nem tudom mi reális ár egy ilyen kegért, mert ezen kívül sosem játszottam még ehhez hasonló kártyajátékokat. A betára is csak azért jelentkeztem, mert nagyon tetszett a The Witcher 3 és benne a gwent is. Ezután se valószínű, hogy másik ilyen jellegű játéknak nekiállok.

2. Az elején én is nehezen tudtam eldönteni, hogy mi lenne a jobb: lassan gyűjtögetem az alapanyagot és apránként legyártom a kártyákat, vagy inkább bedarálok néhányat. Az utóbbi módszert választottam és a Northern Realms, a Scoia'tael és a Skellige paklikból bizony jó párat feláldoztam, mivel a Monsters pakli mellett voksoltam és azzal kezdtem el kizárólag játszani.

3. Nekem már két alkalommal is volt a kegben vezérkártya (Ge'els, Harald the Cripple). Az egyikről tettem is fel képet. Többet meg legyártottam.

4. Eleinte én is inkább veszítettem, de ahogy egyre többet játszottam kezdtem belejönni és jobb kártyáim is lettek már és akkor ez kezdett megváltozni. Most már a legtöbbször nyerek, de ennek ellenére így is ki szoktam fogni egy rosszabb szériát és többször is veszítek. Nagyon sokat számít, hogy milyen lapokat dob a rendszer a játszma kezdetén. Meg persze néha belefutok olyan Northern Realms paklival játszó emberekbe, hogy esélyem sincs ellenük, bármilyen jó lapokat is kapok a saját kártyáim közül. Amikor különféle kombókkal bőven 100 fölé tornássza a pontszámát, meg arannyá változtat többet is közülük, akkor legyél okos.

5. David_Armstrong néven találsz meg a GOG-ban.

(#270) MM01


MM01
tag

Sziasztok!
én ma regisztráltam be, megtudjátok mondani, hogy kb mikorra várható a meghívó?

(#271) saen válasza MM01 (#270) üzenetére


saen
veterán

Ezt szerintem még a játék készítői sem tudják.

(#272) saen


saen
veterán

Nyitottam végre egy lilát, erre Geralt újra :W

(#273) okibots válasza saen (#272) üzenetére


okibots
aktív tag

Mit nem adnék ha valaha nyitnék én is egy olyat ;]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#274) DrDobos


DrDobos
őstag

Srácok, melyiket válasszam?:D Northern Realmsel játszok, így szerintem csak a 2. vagy a 3. lenne nekem jó:) de ha azt mondjátok, hogy nagyon OP az első, akkor az lesz:D

A Bloody Baronnál ez a Lubberkin és Botchling ezek mik? külön kártyák? a databaseba nem találtam őket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#275) DrDobos válasza DrDobos (#274) üzenetére


DrDobos
őstag

Ugyanez Yennefernél. Nem találom külön kártyaként sem a Unicornt, sem a Chironex-et. :O Valaki?

Samsung Galaxy A55 5G

(#276) Heavyrain válasza DrDobos (#275) üzenetére


Heavyrain
őstag

Unicorn: +2 all units
Chironex: -2 all units

Weather deckhez a chironex nagyon hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#277) DrDobos válasza Heavyrain (#276) üzenetére


DrDobos
őstag

A chironex gondolom az ellenfeltol vesz le ket pontot unitonkent.

Es a bloody baronrol tudsz valamit, hogy annak a ket kis unitja mit tud?

Samsung Galaxy A55 5G

(#278) Ðávid válasza DrDobos (#275) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Ha a játékban a Cards menüpontban kiválasztod a Collection-t, akkor ott minden kártyának meg tudod nézni az előnézetét, ahol leírják mik a képességei és milyen kártyákat hoz magával a táblára és azok mit tudnak.

(#279) saen válasza DrDobos (#277) üzenetére


saen
veterán

Láttam már játszani, de nem emlékszem. A lényeg viszont az, hogy erre nagyon jó lesz a beta, megismerjük a kártyákat és tudni fogjuk mit nyissunk majd élesben.

(#280) DrDobos válasza Ðávid (#278) üzenetére


DrDobos
őstag

Tudom, csak it vagyok a jatekban, letettem talcara a kartyavalasztasnal, innen meg nemtudok kilepni mig nem valasztottam:D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#281) Heavyrain válasza DrDobos (#277) üzenetére


Heavyrain
őstag

Nem, a chironex tudtommal mindenkitől levesz 2 -t. Még a gold kártyáktól és saját magától is. (Ugyanez vonatkozik az unicornra is.)
Ha csak az ellenféltől venné el, akkor túl erős lenne a kártya (főleg, hogy alapból Yen is 6)

A Bloody Baron-al nincsen tapasztalatom,de redditen ezt írják:

-Botchling stays on the board in every round if not destroyed.
-Lubberkin revives graveyard units.

[ Szerkesztve ]

(#282) saen válasza DrDobos (#280) üzenetére


saen
veterán

Szerintem olyan nagyon rosszul nem tudsz választani :DDD

(#283) DrDobos válasza Heavyrain (#281) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen, igen:D Na közben nagy nehezen találtam Yenről egy videót, és igen a hívott unittól függően +2 vagy -2 MINDEN unittól a táblán.

Továbbá megtaláltam én is a Bloody-s lapokat. Ez a "-Botchling stays on the board in every round if not destroyed." az akar lenni, hogyha nem pusztítják el, akkor a kör végeztével fennmarad a táblán?

Samsung Galaxy A55 5G

(#284) okibots


okibots
aktív tag

Na, ma nem akartam játszani, de írtátok, hogy miket dobáltak a keg-ek, mondom akkor csak nyitok egyet én is....

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#285) DrDobos válasza okibots (#284) üzenetére


DrDobos
őstag

Ilyen ez.. én is ma kettőt nyitottam, ma jött ez. Tegnap 3ből a legjobb Ves volt(4es silver card)

Egyre nem emlékszek. Vernon mindenkinek megvan, vagy azt is csodával határos módon nyitottam?? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#286) okibots válasza DrDobos (#285) üzenetére


okibots
aktív tag

Nekem nincs meg :O
Cserébe mióta játszom, nyitottam 9! Nekkert :D

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#287) DrDobos válasza okibots (#286) üzenetére


DrDobos
őstag

Annyi én is biztos..:D Northernel játszok, de 2x annyi(és nem is olyan rossz) Monster kártyát nyitottam már:D Elfogok gondolkozni, hogy azzal is nyomok egy kettőt:D

Mennyi packot nyitottál már?

Samsung Galaxy A55 5G

(#288) okibots válasza DrDobos (#287) üzenetére


okibots
aktív tag

Fogalmam nincsen, level 16 vagyok, szóval 20 felett biztos....de abból Johnny volt az egyetlen, ami értékes is, a többi jóformán semmi (vagyhát számomra, a monster pakli miatt). Amúgy
5-10 ért le milleztem majdnem mindent..

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#289) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#274) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Melyiket választottad végül? Baron nagyon jó, csak nekem már nem lenne az NR pakliban még egy arany hely neki (shani, geralt, geralt igni és ciri). De sokszor szívtam ellene, talán a legerősebb lap a három közül. Yennefer-t én már csak a karakter miatt is egyszer meg akarom szerezni, de nem tudnám hova berakni. Én az elsőt szedtem volna ki, úgy is majd összeakarok rakni egy erős monster paklit is és ez a lap nagyon jó a weather monsterben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#290) DrDobos válasza okibots (#288) üzenetére


DrDobos
őstag

Aha. Mondjuk én nem milleztem még. Bár 20at biztos nyitottam én is. Akkor (ezek szerint ha csak nekem van meg és még magam ellen sem láttam) Vernon-t és most Yen-t húztam. Azon kívül, ami értékelhető egy olyan kémlap(7es silver), egy swallow potion, egy scorch és egy ilyen levesz az ellenféltől 2 pontot minden unitból (ami nincs gyengítve, ha jól tuom) volt. :)

NyxNyxNyx: Yen lett, nekem a monster pakli amúgy is várat még magára, de ha nem lesz változás(buff valamelyik paklinak) akkor mindenképp az lesz a következő. De a Northernnél nagyon megfogott engem az, hogy egy erősebb bronzot( a 8as vagy 7es) lapot a Blue Stripes és a Kaedweni Siege Support kártyákkal, esetleg potionökkel felboostolok, az meg ha van esetleg egy commander's horn, meg esetleg egy Adrenaline Rush, az már csak hab a tortán. Sokszor ha majdnem megvan mind, amit leírtam, de Adrenaline Rush nincs, akkor az első kört lap nélkül passzolom, hátha a következő kettőbe már van. Onnantól megállíthatatlan vagyok. A másik probléma egyedül az a Scorch, mert ha van az ellennél, a megoldás csak a Forfeit..:DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#291) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#289) üzenetére


DrDobos
őstag

Bettettem a szerk-be.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#292) NyxNyxNyx válasza DrDobos (#290) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezért is csináltam Geralt Ignit, mert ezek a buffolós paklik felidegesítettek. Most egy diamantium bomb berakásán gondolkozok, csak 80 scrap és valamikor úgy is kinyitom. A másik meg hogy nincs már silver helyem.

Én most szinte csak NR-rel játszok de nem az adrenaline rushos verzióval.

Philippa bekaphatja amúgy :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#293) okibots válasza DrDobos (#290) üzenetére


okibots
aktív tag

Még nem milleztél, és már ilyen lapjaid vannak scarps költés nélkül, irigyellek :B Scorch-ost én is nyitottam egyet, ment is alapanyagnak azt hiszem Cirihez ;)

Zsinórban vereség, "lost internet connection" miatt....azt hiszem mára befejeztem :(

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#294) saen


saen
veterán

Ha egymás ellen játszunk barátokkal az is számít a szintlépéshez?

(#295) DrDobos válasza NyxNyxNyx (#292) üzenetére


DrDobos
őstag

Ezt tudod nekem(vagy valaki) megmagyarzáni? Nem értem a dolgot..:D

saen: Jo kerdes:D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#296) saen válasza DrDobos (#295) üzenetére


saen
veterán

Csak mert így elég gyorsan ki lehetne farmolni a napi 3 szintet...

(#297) DrDobos válasza saen (#296) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen, egy próbát megér, az biztos:D Dobjatok neveket

Samsung Galaxy A55 5G

(#298) saen válasza DrDobos (#297) üzenetére


saen
veterán

szabozalan

Igaz csak később tudok játszani.

(#299) Ðávid válasza saen (#298) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Felvettelek én is.

Én már próbálkoztam a baráttal való játékra kattintani, de hibát írt ki, hogy nem tud valami oldalt betölteni és itt megállt a dolog. Másnál is előjött ez a hiba?

(#300) DrDobos válasza saen (#298) üzenetére


DrDobos
őstag

Én DrDobos leszek szintúgy mint itt.

Samsung Galaxy A55 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.