Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) rup1u5 válasza Mariann294 (#19700) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"This burger may kill you! We can't be held responsible." :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19702) fsb1000 válasza WD40 (#19699) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem is fantasztikus játék.
A Látványvilága is.
Nem olyan rég eladtam a gtx285-ös VGA-mat, de azóta egyre nagyobbakat veszek megint hogy visszakapjam azt a látvány élményt.
Nem lehet abbahagyni.

A filmkészítés meg egy igazán kreatív ficsőr.

(#19703) Źşë'


Źşë'
addikt

még ezt a hibát:

ill egy másik ami ma készült:

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19704) bognar110 válasza Źşë' (#19703) üzenetére


bognar110
őstag

Jól elvoltunk :d JÓt ugrattam :D

(#19705) Tirexi


Tirexi
addikt

Mindent megpróbáltam de semmi.
Valakinek valami ötlete erre?
GTA 4 és a Windows 7 esete

(#19706) Źşë' válasza Tirexi (#19705) üzenetére


Źşë'
addikt

esetleg physx driver frissítés? v tényleg régebbi vga driver... csak h kiderüljön h azzal van e a hiba..

esetleg próbáld meg felrakni a gfwl ot

egyenlőre ennyi jutott az eszembe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19707) puttputt


puttputt
őstag

Rolls Royce: [link]

Szép napot mindenkinek és jó pihenést! (GTA-zást! ;] ) :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19708) Tirexi válasza Źşë' (#19706) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez az hogy a legújabb PhysX van fent, bár a játék nem támogatja, nem tudom lenne e köze hozzá.
A GFWL meg fent van legalább is ami kell neki, mert bejelentkezni be tudok, külön Windows-os kliens nem hinném hogy segítene ezen.
Most egy beta NV driver van fent lehet az a baja. De ebben a driver-ben van SHIFT frissítés ami kiszedi a bugot és ez miatt nem akarok régebbi driver-t feltenni.

(#19709) rup1u5 válasza Tirexi (#19705) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez user error lesz. :K
Nálam win7 64biten csodálatosan megy az eredeti gta 4-em.
GTA 4-hez nem kell physix driver, xfire és manuális patch-elés.
Szerintem ezek kavarnak be.
Semmi mást ne csinálj csak tedd fel a játékot és indtsd el, hagyd hogy patch-elje saját magát!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19710) Tirexi válasza rup1u5 (#19709) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen amit most leírtál az mind megvolt. Az auto patch is.

Sztem meg a beta NV driver zavar be mert akkor fagy ki ahogy megjelenne a kép.

(#19711) rup1u5 válasza Tirexi (#19710) üzenetére


rup1u5
nagyúr

182.50-el probáld.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19712) Robi86


Robi86
senior tag

Gondolom volt már róla szó, de elfelejtettem: milyen programmal lehet átkonvertálni a játék közben elmentett videókat windowsban is nézhetővé?

(#19713) Reynoldss


Reynoldss
csendes tag

Hello mindenkinek az lene a kérdésem hogy lehet a Gta 4 el multizni??

előre is köszi

Az élet olyan mint egy motor. Ha nem megy be kell rúgni.

(#19714) Źşë' válasza Reynoldss (#19713) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet vele multizni :D

Robi86 hisz wmv ben menti ki ha rendereled, azt meg tudod nézni windozban is, vagy külön amit f2vel kiment a játék? azt át lehet rakni videóba mert ha igen ez nekem nagyon új dolog! : )

(#19715) Reynoldss először is megveszed eredetiben, csinálsz magadnak egy r* social club és egy games for windows live accountot, összelinkeled a 2-t (fontos h regisztrációnál ne magyarhont adjál meg mert itt nincs live elérés, hanem pl us v usa... a további lépéseket már annyira nem vágom, de benne van a kézikönyvében

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19715) Reynoldss válasza Źşë' (#19714) üzenetére


Reynoldss
csendes tag

De hogyan?

Az élet olyan mint egy motor. Ha nem megy be kell rúgni.

(#19716) Robi86 válasza Źşë' (#19714) üzenetére


Robi86
senior tag

A "Videos" mappában van két mappa: "Clips", és "rendered". A "Clips"-ben vannak .cli és .tag kiterjesztésű fájlok, gondolom ezeket játsza le a játékban levő video editor. A "rendered" mappa viszont üres. Sosem próbálkoztam még ezzel, de most kedvet kaptam hozzá. Szóval hogy is tudom renderelni, vagymitcsinálni? :DDD

(#19717) Mariann294 válasza Reynoldss (#19715) üzenetére


Mariann294
őstag

Keresőről hallottál már?
Robi: Video editor menüben rákattaintasz a Create new-ra behúzod amelyik videó kell,majd középtájt alul van olyan gomb hogy 720* valamennyi meg 1280* valamennyi.Egyikre rákattintasz és már megy is a dolog.

Tegnap nem tudtam játszani,na de majd ma este már meglesz.. :D Scorpio hol tartasz?

(#19718) Źşë' válasza Robi86 (#19716) üzenetére


Źşë'
addikt

ja értem =) ha játékban vagy telóból válaszd ki a video editort, és ott ha belépsz akkor hozz új filmet létre (editor fül / create new - ha a video nevére rákattolsz 2x akkor új nevet tudsz neki adni) innentől itt ez a video : ) amúgy nagyon egyszerű majd kitapasztalod a szerkesztést, nem nehéz, a végén meg annyi hogy ki tudod menteni 720- 1080p ben a dilmet ill webesen, de az szar minőség lesz, de gyors, az csak teszt jellegnek jó, hogy lecsekkolni a videó minőségét, javítani hibákat benne =)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19719) Scorpio06 válasza Mariann294 (#19717) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Csak 45%... Feladom. :DDD

(#19720) Mariann294 válasza Scorpio06 (#19719) üzenetére


Mariann294
őstag

Én kb 66%,úgyhogy oké. :DDD lol! :D

(#19721) Scorpio06 válasza Scorpio06 (#19719) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

á kicsúsztam a szerk időből. Na mind1
Most mentem el Dwaynevel inni. :D
Kicsit sokat ittunk, ezért inkább taxival mentünk haza, dwayne meg előre ült. Sose láttam még senkit se előre ülni a taxiban.

Milyen kevés fps-em van. Ez a ködös felhős idő rosszabb mint az eső. :o

[ Szerkesztve ]

(#19722) Źşë' válasza Scorpio06 (#19721) üzenetére


Źşë'
addikt

ez nekem is új =) sok újdonságot hozott a pecs

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19723) Mariann294 válasza Scorpio06 (#19721) üzenetére


Mariann294
őstag

lol.Sose láttam még ilyet.. :) Lehet hogy csak Dwaynel fordul elő..majd megfigyelem.. :D

(#19724) Robi86


Robi86
senior tag

Mariann, Źşë': köszönöm, hogy megosztottátok velem tudásotokat :D :R

(#19725) paavoo


paavoo
aktív tag

hy
most pakoltam fel a gamet win7 x64-re
minden full beállításon 70fps, de olyan hogy ha megmozdulok akkor beáll a kép 4-5 sec-re folyamatosan? Csak ennél a gamenél. Ja és alap game van semmi patch. Ez mitől lehet? 4giga ramom van, hd5770

[ Szerkesztve ]

(#19726) Robi86 válasza paavoo (#19725) üzenetére


Robi86
senior tag

a patcheket érdemes felrakni :K

Jótanács: az adatlapodban a "Cuccok" részt szintén érdemes kitölteni , így nem kell mindig külön beírnod a hszekbe ;)

[ Szerkesztve ]

(#19727) Scorpio06 válasza paavoo (#19725) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Az a full beállítás mit takar? Csinálnál egy képet? Plz
És 70 fps? Egy benchmark eredményt is mutathatnál. Csak kíváncsiságból. :)
4890-et szeretnék venni, de ha ilyen jól megy az 5770-essel akkor inkább olyat. :)

Az akadás a patch miatt van, vagyis amiatt, hogy nincs fent egyik patch sem. Rakd fel a legújabbat, és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19728) fsb1000 válasza paavoo (#19725) üzenetére


fsb1000
nagyúr

5770-vel nem nagyon lehet full beállításokkal játszani... legfeljebb ha 800x600-ban nyomod.
Auto beállítással vagy közel az 1GB-hoz 1920x1200-ban nálam 45 fps. (i5-750-vel)

Próbáld ki az auto beállítást, hátha megjavul....

(#19729) gabor85 válasza Robi86 (#19687) üzenetére


gabor85
őstag

Én is itt tartok, és most minden döntésem "gonosz" lesz.
Szóval Dwayne órái meg vannak számlálva ;]

(#19730) Tirexi válasza rup1u5 (#19711) üzenetére


Tirexi
addikt

Az a gond ezzel hogy egy játék miatt nem mondok le másik 20 game SLI támogatásáról.
Nekem az kell hogy a mostani driver-el menjen a GTA4 úgy ahogy eddig. :(((

Elég szomorú hogy 2009-ben ilyeneket kell tapasztalnom.

(#19731) Scorpio06 válasza Tirexi (#19730) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Hát ilyen ez a GTA4...
Nekem havonta újra kell raknom, mert csak úgy kitalál valamit. Pl: nem enged multizni, kickel, Fatal Error, vagy valami más. De valahogy mindig sikerül megcsinálni.
Nem hiszem, hogy a driver a baj, nekem is a legújabb van, ami azt hiszem beta.

(#19732) Źşë' válasza Tirexi (#19730) üzenetére


Źşë'
addikt

háde kipróbáltad h azzal van e a gond? most meddig tart a régit visszarakni? 5 perc sincs..
és legalább meg lennél bizonyosodva h azzal van e a gond v sem

más: am én azt vettem észre, h mióta frissült a gfwl azóta nekem mintha lenne fpslag a játékban, nektek valami hasonló? mondjuk én multiztam leginkább mostanság sp vel nem nagyon tudom h mi a pálya

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19733) rup1u5 válasza Tirexi (#19730) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Akkor próbáld meg disabled-re rakni az SLI-t, vagy kivenni az egyik kártyát és úgy megnézni a GTA-t. Ez a játék amúgy sem profitál a második gpu-ból és lehet, hogy a beta driver kavar be az SLI-vel. Egy próbát megér. Nálam semmi gond nincs. 182.50-est használom már nagyon régóta, mert az az egyetlen driver amivel működik rendesen a 2D-3D órajelezés. Persze itt se mindíg. Pl GTA 4 után rendszeresen nem áll vissza 2D-be de a többi 3D-s alkalmazással nincs ilyen problémám.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19734) Csekaone


Csekaone
csendes tag

Hali! Az lenne a problémám hogy az fps 10- 50 közöt váltakozik és beakad probáltam kisebb felbontásban és akkor sem javult. Ez mitöl lehet kevés a ram vagy a videókártya?

(#19735) rup1u5 válasza Csekaone (#19734) üzenetére


rup1u5
nagyúr

legújabb patch fönt van?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19736) Csekaone válasza rup1u5 (#19735) üzenetére


Csekaone
csendes tag

hát probáltam de fatal error nem idul el a játék! van rá valami amivel ki lehet küszöbölni?

(#19737) gabor85 válasza Csekaone (#19736) üzenetére


gabor85
őstag

Ha a béta 195.55 (jó számot írtam?) driver van fent, távolítsd el szabályosan
és rakd fel a 191.07et.

a másik érdekesség: vista és 7 amire érvényes: energiasémát rakjátok teljesítménycentrikusra! nekem 5-10FPS között mozog ha energiatakarékosból indítom :F

[ Szerkesztve ]

(#19738) Mariann294 válasza gabor85 (#19737) üzenetére


Mariann294
őstag

Vajon miért?Azért energiatakarékos mert ilyenkor sokkal kevesebb áramot ad a hardvereknek,tehát nem hajtja ki őket maximálisan.Nem kell teljesitménycentrikusra tenni.
Kiegyensúlyozottra kell,igy amikor üresjáratban van a gép akkor takarékoskodik,amikor játszol akkor meg hadd szóljon! ;]

Amúgy kijátszottam már a game-t :D Élvezet volt golyót lőni Dimitri fejébe ;]
A vége megint elgondolkodtatott....pár hét és újra végigviszem de akkor "jófiú" leszek,mindenkit élve hagyok.. :D
Ja....ti eljutottatok Kate-el az ágyig?Én nem emlékszem hogy azelőtt megadta volna magát de most márvagy huszadjára vittem el randizni,fölvettem azt a rucit amit csip,ferrarival mentem elé,elvittem a kedvenc kajáldájába de semmi...mindig azt mondja Niko,micsak barátok vagyunk..na jóccakát!Pár alkalom után tökre bepöccentem.Go internetcaffe....Lovemeet...és Lawchick vagyis Kiki. :) Őt nagyon birom.Neki minden jó,akárhova viszem mindig happy,tetszik neki a kedvenc rucim,meg tetszik neki a fekete szörnyetegem......vagyis a Hummerem. :DDD 3. randi után meg is adta magát.. :DDD Hamarabb nem akartam...az azér túlzás,de ahogy ismerem akkor sem habozott volna.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19739) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Hú de felhúztam magam egy ruszki srácon rankedben! :(((
De én vagyok a hülye, hogy nem léptem ki időben. :W
Tutira csitelt, mert olyan nincs hogy valaki állandóan úgy öl meg még akkor is ha mozgó autoból lő az én mozgó autómra, mintha csak fejlövések érnének engem. Szóval szinte rögtön meghalok, függetlenül attól, hogy full healt és full kevlárral vagyok vagy nélküle.
És 8as szintű volt rankedben. Én meg párszor elég rendesen odapörköltem neki a 2-es rangommal. Szerintem ez baszta föl az agyát. Mondtam neki, hogy mutassa meg mit tud valójában csít nélkül és ne úgy játszon mint egy szaros gyerek. Radaron nem látszódtak a játékosok de ettől függetlenül néha várt a sarkon a szemétje. Sokmindent nem tudtam tenni. Elküldtem a jó ruszki anyjába meg lehúztam review-ban. Szarnak a pofon kategória.
Kár hogy rankedban nem lehet privát játékot indítani és úgy meghivni csak azokat akikkel valóban érdemes multizni.
Utálom mikor idegesen kell abbahagynom a játékot. Az új peccs óta ez volt az első ilyen.
Zsé-val viszont egész jót ranked-eztünk csak az is hülyén van megcsinálva mert könnyen elveszti az ember azt akivel játszani akar és egy tök más játékot dob be a gép más emberekkel. Mire meg megkeresnéd azt akivel valóban játszani akarsz addigra ők már elkezdték a játékot én meg kopp. Remélem a GTA 5-ben lesz NORMÁLIS multi.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19740) gabor85


gabor85
őstag

Ejj, beástam magam egy netkávézóba, és kipucoltam a hardcore multiplayereseket - gránáttal:D
20 percig bírtam a zsarukkal, aztán meguntam. Felvettem a csúnya gonosz alattomos mesterlövész stílust ;]

(#19741) rup1u5 válasza gabor85 (#19740) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"csúnya gonosz alattomos mesterlövész" :DDD
a kedvenc viselkedési formám! :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19742) fsb1000 válasza rup1u5 (#19739) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hmm... és vajon a HOST miért nem kickelte?

(#19743) rup1u5 válasza fsb1000 (#19742) üzenetére


rup1u5
nagyúr

ő volt a host és 3an voltunk.
a harmadik egy újonc volt aki semmit nem vágott a játékból. (maffia work 10K)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19744) puttputt


puttputt
őstag

A legújabb Simple Native
(MULTIBAN NE HASZNÁLJA SENKI!!! :N )

Így remélem megfelel a linkelés...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19745) fsb1000 válasza rup1u5 (#19743) üzenetére


fsb1000
nagyúr

rup1u5:
Kb. ezt a szitut jósoltam meg pár hete, csak sarkítottabban.

**************

puttputt:
- "Drogot vegyenek! Drogot vegyenek!"
- "De aztán ne éljetek vele, mert csúnya dolog. Csak a kutyán meg a kecskén probáljátok ki!"

A véleményem változatlan:
Megint olyat linkeltél, amit a fórumot olvasó csitterek felhasználhatnak és ezzel mások játékát elronthatják.
Ha azt az érvet húznád ismét elő, hogy amúgy is letöltenék, akkor meg a linkelésed öncélúságát támasztod alá.

A drogdilernél se áll meg az a védekezés: Ha nem Tőlem, akkor mástól vennék.

(#19746) rup1u5 válasza puttputt (#19744) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A legjobbkor érkeztél ezzel. :(((
Azt hiszem várhatok megint a következő peccsig, hogy olyan nyugodt és fair multizásokban legyen részem mint amikben az elmúlt hetekben részt vettem. :(
Tedd már meg, hogy a jövőben nem linkelsz ilyeneket!
Aki akarja úgyis megtalálja.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19747) puttputt válasza rup1u5 (#19746) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor töröltessétek.

Viszontlátás'.

Mellesleg érdekes, az előző - érdekesebb és közhasznú? - linkelésekre egy megjegyzés sem érkezett. További jó hangulatot és beszélgetést kívánok nektek.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19748) Mariann294


Mariann294
őstag

lol..Sims3-ban sütöttem aprósüteményt és tök lol pont úgy néz ki mint ez. :DDD

És pár egyéb:
Buszmegálló :D
Tudjátok az egyik safehouse előtt mindig vannak ilyen hittéritő izék,és ugye mindig lökik a szöveget-Na most ez itt csak mutogatottt fölfele könyvel a kezében és mutogatott...meg se szólalt,hát ilyet se láttam még... :D

[ Szerkesztve ]

(#19749) fsb1000 válasza puttputt (#19747) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem szoktam mások hsz-ét töröltetni..... sem a magamét, ha valami hülyeséget írok.

Az meg tény, hogy a másik "érdekesebb" linkedre nem érkezett reakció, de szerintem magad is le tudsz vonni a következtetéseket a lehetséges okok tekintetében.

(#19750) Forza_JUVE


Forza_JUVE
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet a játék alatt saját zenét hallgatni??

A köv. módon próbáltam de nem sikerült:
Windows 7 van fent ... be is másoltam pár mp3-at a köv. 2 mappába:
- c:\Users\Atesz\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\User Music\
- c:\Users\Atesz\Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music\
- elindítottam ajátékot, kirángattam vkit a kocsijából, és elkezdtem tekerni a rádióállomásokat.
De sehogy sem akart megjelenni vmi User Track szerü (vagy más nevű) adó, ahol a saját zeném szólna.
Segítsetek pls.

Köszi!! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.