Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) TESCO-Zsömle válasza Mariann294 (#20049) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

E-romlott... ;] :P :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20052) Źşë'


Źşë'
addikt

aki törésmodellt akar látni annak itt egy videó róla :D nemsemmi :D

http://www.youtube.com/watch?v=HGJijuFCKV0&feature=related

utólag meglesve ez sem gyenge:

http://www.youtube.com/watch?v=I3iJmOq7o7c&feature=related

puttputt leültél mint az iszap =) merre vagyol, hol vannak az ajánlásaid? ill miccolsz ehhez? :P

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20053) TESCO-Zsömle válasza Źşë' (#20052) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az első vid-ről kicsit Hulk jutott az eszembe, a második viszont... Hát 1 perc után én már csak röhögni tudtam... :DDD

Azzal a moddal kéne 1x végigtolni a játékot... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20054) Mariann294 válasza gabor85 (#20050) üzenetére


Mariann294
őstag

Én föladtam sehogysem sikerült megcsinálnom.
Miért kell lyen bonyolultra kreálni.. :W Zsé neked sikerült?

(#20055) fsb1000 válasza Źşë' (#20052) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezen a "törésmodellen" mit kell nézni?

Hogy akinek nekimegy az autó az a fizika törvényeit meghazudtolvba lepattan róla?
Néha 3 másik autót dob szét és megy tovább?
Irreális.

Persze a GTA4 eredeti "beállításia" is azok a játszhatóság kedvéért, de az a szint még elfogadható.

(#20056) puttputt válasza Źşë' (#20052) üzenetére


puttputt
őstag

Köcönöm a kérdést. Ja, most kicsit másféle ténykedésekkel kell...
Illetve, micsoda egybeesés, mióta beígértem, hogy "leülök", nem is nagyon lett volna mit linkelni. :DDD
A vid. nagyon tetszenek! :K Főleg a második. Akár egy film. Abból is a "keményebbik". :)
Majd lehet, hogy valamikor teszek fel 1-2 screenshot-ot, mert időközben lett egy 20 colos monitorom (Hardverapróról... csaknem féláron), 1680-as felbontással...Ég és föld az 1024-hez képest. Nos, kíváncsi leszek. Előre is reszkessetek! ;]

Szóba került az Open IV... - Megjelent belőle egy újabb, rá kell keresni. Nem tudom, mennyi újítást sikeredett..., de használható.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20057) Źşë' válasza Mariann294 (#20054) üzenetére


Źşë'
addikt

sry 2x ment el :S

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20058) Źşë' válasza Mariann294 (#20054) üzenetére


Źşë'
addikt

most megnéztem és mindent a leírtak szerint csináltam, de kifagy :s mikor töltené be a pályát.. végigmentem mind1ik img-n rebuildeltem, még vissza is raktam az 1.02 es pecset de nem müxik még azzal sem, uugy hibával elszáll... :s egyszóval szar

(#20055) fsb1000 a játék törésmodelljét kell, mivel ezzel a moddal igencsak szépen előcsalható, nem mondtam szóval sem hogy reális, csak annyit h látványos, ha látványosat és reálisat akarok akkor kiülök pl. az "m0"-ás mellé és figyelem a közlekedést, főleg most hogy van pici fagy és (talán) hó is =)

(#20056) puttputt az szuper lesz akkor, és tényleg óriási a különbség a 2 felbontás között! : )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20059) Mariann294 válasza Źşë' (#20058) üzenetére


Mariann294
őstag

Jól sejtettem szóval mindenképp vissza kell rakni egy régebbi patchet (na ezt tuti nem csinálom meg) plusz még valami magic iv-el is szarakodni...áh! :W Mérgemben fogtam és kitöröltem (nem seedeltem tovább),plusz még GTA IV reinstall is volt... :(( Miért nem lehet hozzá érthető leirást késziteni plusz betehetnék a csomagba hozzá amit kell!

Amúgy egy 1900 vagy 1600-as monitor megvétele mennyi fps csökkenést jelentene?

[ Szerkesztve ]

(#20060) TESCO-Zsömle válasza Mariann294 (#20059) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én natívba tolom FullHD kijelzőn 30-50FPS-sel.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20061) Geryson


Geryson
addikt

Hölgyeim, Uraim! :) Nagy a gondom wazzeg...

Feltoltam megint egy Win7-et (rendesen full formatált vinyóra), leszedtem minden húzást a gépről, kb. 700 mb-sen megy a grafikai beállításokkal a GTA4 és fagy. De nem akárhogyan! Összeomlik a kép és néha csak Win-be kilép, de sokszor igazi kékhalál nvd*.sys, tehát grafikai gonddal. Driver legújabb, patch fent van. Anno is fagyogatott, de nem így! :) Mondjuk XP64-en voltak a legkomolyabb gondjaim. Most néha megy 20 percet, de az előbb kb. kettőt tudtam és kékhalál. Mi lenne a javaslatototok? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#20063) Mariann294 válasza Geryson (#20061) üzenetére


Mariann294
őstag

Vezérlőpult/Rendszer/Speciális beállitások/Inditás és helyreállitás/Beállitások/és ott vedd ki a pipát az Automatikus Ujrainditás elől.Majd amikor legközelebb kékhalált kapsz akkor ird ki valahova azt a számsort ami a STOP szó után van,és ekkor okosabbak leszünk.
Minden tuningot levettél amúgy?

(#20064) Geryson válasza Mariann294 (#20063) üzenetére


Geryson
addikt

Na, ez még nem volt valóban kikapcsolva (nem tudtam, hogy W7-nél is van ilyen). Most úgy fagyott, hogy nem indul újra... :) Amúgy a jelenség előzménye mindig az, hogy bepixelesedik a kép (mintha esne az eső) és onnantól kezdve csak az újraindítás után áll helyre (azaz ha kilépek a Windows-ba, akkor sem).

Ilyeneket ír ki:

- NVLDDMKM.SYS
- STOP: 0x00000116
- 4b07613e

Húzás mindenhol kikapcs (CMOS resettel) :)

Most olvasgatok itt-ott, hogy mi lehet a megoldás...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#20065) Mariann294 válasza Geryson (#20064) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezt találtam:

There may be a bug in the video driver or video hardware.

Tehát vagy a videókari maga,vagy pedig a driverrel van valami.Próbálj régebbit visszarakni ha az sem segit akkor lehet hogy megadta magát a videókarid..

(#20066) Źşë' válasza Geryson (#20064) üzenetére


Źşë'
addikt

ott sztem nálad v melegedés lesz v pedig driver probléma, nézd meg milyen progival pl. everest, h mennyire melegszik a gpu, és a vram, ill ha nem melegednek nagyon akkor keress egy újabb drivert

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20067) rup1u5 válasza Geryson (#20064) üzenetére


rup1u5
nagyúr

furmark-al vagy caps viewer-el teszteld le a vga-dat.
nekem ez döglödő vga gyanús jelenség.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#20068) amdkiller


amdkiller
aktív tag

sziasztok!

Kellene az eredeti vehicles.img, tud valaki segíteni?

Win7-re milyen progival mennek a modok?
Eddig a GTA4Modinstallert használtam , de most egyszerűen nem indul el!

:R

(#20069) sislaciii válasza Źşë' (#20005) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Ez így van.. Én a GTA 4 kivételével mindent kóddal toltam, nagy szar, de anélkül már nem tudnám tolni.. GTA 4-et kód nélkül toltam, sokkal jobb, a kódokat csak kipróbáltam, mert kijátszani még nem tudtam, de sosem használtam semmihez.. Így élvezetesebb a játék sokkal.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#20070) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok!

Lécci segisetek nekem!

WS10 hibát ir ki minden inditáskor a gém. Ujrainditottam a gépet,Ujraraktam már 6szor a játékot. a game for windows-t is ujraraktam és frissitettem de semmi változás. Aki tud valami praktikát amivel mehet az lécci segitsen.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20071) bendzso válasza speed3456 (#20070) üzenetére


bendzso
senior tag

Frissíts drivereket, és GFWL-et.

(#20072) speed3456 válasza bendzso (#20071) üzenetére


speed3456
aktív tag

Mind 2őt megcsináltam és mindig megvan a hiba :S

Valami más tipp esetleg?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20073) bendzso válasza speed3456 (#20072) üzenetére


bendzso
senior tag

Olyat olvastam még, hogy telepítsd fel/újra a net framework 3.5 sp1-et, illetve, hogy telepítjd újra a live-t, és töröld ki a gta főkönyvtárából az xlive.dll-t. Hátha... :F

(#20074) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Amúgy a Patch-ok sokat javítanak? Az mitől van, ha kimegyek az utcára, ilyen pöttyös valami van egy magasságig, majd eltűnik, meg ilyen sz4ar az árnyék. 1440x900 Medium és Highest.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#20075) speed3456 válasza bendzso (#20073) üzenetére


speed3456
aktív tag

Sajna ez sem jött be :S

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20076) bendzso válasza speed3456 (#20075) üzenetére


bendzso
senior tag

Akkor még itt olvasgass, több ötletem nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#20077) speed3456 válasza bendzso (#20076) üzenetére


speed3456
aktív tag

Már nagyon felhúzott ugyhogy letöröltem a francba....ezért kiadhattam 9ezret :W

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20078) rup1u5 válasza speed3456 (#20077) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Egész véletlenül nem XP SP2 alatt próbálkozol? :U
Tegyél fel SP3-at!

hadd keressem meg neked ! ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#20079) Mariann294


Mariann294
őstag

Van új GFWL! (3.2-es verzió)

(#20080) speed3456 válasza rup1u5 (#20078) üzenetére


speed3456
aktív tag

már volt fenn a gépemen a játék de most valamiért nem megy.
És sp3-m van fenn. Köszönöm a Linket de már mindent kiprobáltam.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20081) rup1u5 válasza speed3456 (#20080) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Írtak még pár dolgot:
-legfrissebb alaplapi chipset drivereket feltenni intel chipset tulajoknál.
P31-ed van ugyhogy ezt ki ne hagyd!
-javasolnám, hogy próbáld meg a 182.50-es forceware-el.
-legfrissebb .NET framework
-MS LIVE uninstall és úgy elindítani a játékot.
-Legfrissebb patch!
Én nagyából ezeket olvastam.

Épp a napokban jött ki egy új LIVE. Azt is próbáltad?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#20082) Daffni2 válasza Mariann294 (#20079) üzenetére


Daffni2
addikt

Fontos frissítésként jelentette a Win7. :C

"Aki ad,az nyer"

(#20083) Mariann294 válasza speed3456 (#20080) üzenetére


Mariann294
őstag

Nemtudom hogy próbáltad-e így.Szóval uninstalláld a játékot és a Social Club-ot.Gép restart.Most uninstalláld a Games for Windows Live-ot meg a -II- Redisrtibutable-t.
Utánna a net frameworkot meg a Microsoft Visual CC-.t.Szóval mindent amit a játék telepitett.Gép restart a biztonság kedvéért,majd újra telepitsd föl a játékot és egyből indisd el hogy megy-e.Utánna jöhetnek a frissitések..
Daffni: Tudom.Szerinted honnan vettem? :U

[ Szerkesztve ]

(#20084) speed3456 válasza rup1u5 (#20081) üzenetére


speed3456
aktív tag

Mindent amit írtál kiprobáltam. Sőt még a windowst is frissítettem. Alapbolt a 182.50 nel néztem meg mert e többi driver ratyi. De utána felraktam még abbol is a legújabbat. Nagyon sok forumot átolvastam ugyhogy én tényleg mindent megprobáltam. De ma majd újrateszem a winfost és hátha.

UI:Mariann294:Még azt is megprobáltam. Én mindent letöröltem ami létezik és a játékkal valamilyen kapcsolatba hozhato.

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20085) bendzso válasza speed3456 (#20084) üzenetére


bendzso
senior tag

Esetleg másik oprendszert nem akarsz kipróbálni? Hátha akkor sikerülne, bár nem tudom, hogy mennyire fontos neked a játék az oprendszerhez képest.

(#20086) speed3456 válasza bendzso (#20085) üzenetére


speed3456
aktív tag

Probálkozzak win 7 el? Egyszer már volt fenn a gépemen a beta nekem nagyon bejött. De most mire megint letöltöm ha fenn van még a mikro..opsz oldalán.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#20087) bendzso válasza speed3456 (#20086) üzenetére


bendzso
senior tag

hát én szívesen eljuttatom hozzád, csak azt nem tudom, hogy hogyan lehetne a leggyorsabban. :) Ja, és nekem x64-es 7100-as build van.

(#20088) Źşë' válasza speed3456 (#20086) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ha fel is rakod azt már csak '10. jan. 1. ig lehet ingyen használni teszt jelleggel

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20089) rup1u5 válasza speed3456 (#20086) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem bátran!
Nálam is Win7 64bit van fönt és nagyon tetszik.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#20090) Mariann294 válasza speed3456 (#20086) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerintem ideje lenne váltanod! :) Minden oprendszert próbáltam xp-n nekem szarakodott,vistán jobb volt,de win7-el az igazi! :K

(#20091) olloczky


olloczky
senior tag

hello

vki tudna nekem segíteni live regisztrációban? előre is köszi..

üdv: olloczky

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#20092) Mariann294 válasza olloczky (#20091) üzenetére


Mariann294
őstag

Pontosan miben kéne segíteni? :U
Ezek megvoltak?

(#20093) olloczky válasza Mariann294 (#20092) üzenetére


olloczky
senior tag

amikor xbox-on regelnék alapból magyarországot adja ki és nem tudok mást választani ..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#20094) Kommy válasza olloczky (#20093) üzenetére


Kommy
veterán

Próbáld meg azt, hogy a területi beállításokban állitsd át a magyarról mondjuk united kingdomra a regisztráció ideje alatt.

(#20095) olloczky válasza Kommy (#20094) üzenetére


olloczky
senior tag

kösz sikerült...csak más játékokkal nem megy a serial :S én úgy tudtam, hogy ha egyszer regelek a live-ban akkor az minden game-hez jo..nem így van?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#20096) Mariann294 válasza olloczky (#20095) üzenetére


Mariann294
őstag

én úgy tudtam, hogy ha egyszer regelek a live-ban akkor az minden game-hez jo..nem így van?

Ezt te sem gondolhattad komolyan...LOOOOOOOOOOOOL! :DDD :DDD :DDD Tény hogy archiventeket tudsz igy gyüjteni de multira nem jó,ahhoz már másik kód kell.

(#20097) Źşë' válasza Mariann294 (#20096) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg ez az "akció" az új lival már nem játszható el :D azaz ha másik játék kulcsát akarod felhasználni a rendszer azt látja és nem engedi. :D keményített a mikrofos

am gta4ben leghülyébb ember szvsz Petró :D durván fogyatékosan tud sokszor viselkedni, pl. direkt megkerüli a helikoptert, leghosszabb úton száll be :s meg az a hiba is kiborító h még ki sem szállt v meg sem sebesítették és csak úgy meghal. :S

am 9es szintre léptem ma xd 2,5 mill $ :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20098) Daffni2 válasza Źşë' (#20097) üzenetére


Daffni2
addikt

Azért érdekes,mert miután a DIRT2-t feltelepítettem, automatikusan a GTA-ban létrehozott LIVE azonosítóval tudtam bejelentkezni.
Nem kért kulcsot sem.

"Aki ad,az nyer"

(#20099) Źşë' válasza Daffni2 (#20098) üzenetére


Źşë'
addikt

hát a hangsúly az az offline és online profilon van, ha neked van redeti cd kulcsod amit beadsz a játéknak akkor leszel csak online... amúgy meg csak offline

és ha van/nak lives játékod/aid akkor értelem szerűen csak 1 felhasználóval játszod azokat a bizonyos játékokat (tudod más profilokkal is, de annak semmi értelme - ez majdnem olyan mint a seteam - bár nekem live 1értelműen jobban tetszik, de a konzol stílus miatt mind1ik ellenszenves), az az azonosítód, amivel nyomon tudnak követni gates bácsiék tégedet a rendszerükben

am egy kérdés a többiekhez: a party mod egészen pontosan mire is jó?! volt egy olyan elképzelésem h be lehet menni bizonyos sp kampány beli épületekbe de ez szertefoszlott :s
ill ez van ranked és unrankedben 1aránt, de h mi célt szolgál :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20100) Mariann294


Mariann294
őstag

Hölgyeim,uraim,és egyebek! :DDD
Gondoltam bejelentem...készül a Funny things 8! :K Fele már megvan,de nemtudom mikor lesz kész....de igyekszem jóra csinálni. :)
Van még a fejemben egy csomó ötlet csak nehéz kivitelezni meg a Playerselector miatt vissza kéne patchelni a játékot ehhez meg nem sok kedvem van...na mindegy. :D

Pár kép:
Drug Star
Magyar ruci (És talán DJ Bobo rajongó? :DDD )
Új hobbim van rendőrgyüjtés a csomagtartóba. :D
Egy kis tuning.... :DDD

És végül...beálltam Thai Chi-zni a magam módján... :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.