Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) nmark válasza Scorpio06 (#19300) üzenetére


nmark
csendes tag

Azért köszi!

(#19302) Geryson válasza Źşë' (#19286) üzenetére


Geryson
addikt

Elértem azt, hogy multizni tudok és ez a legfontosabb, amúgy a játékban 98,7%-on állok, de nincs kedvem már megcsinálni. A multi az fontosabb, úgyhogy most is megyek egy kicsit ökörködni! :)

rup1u5: nekem nem jött be a Win7, fagyott a kedvenc játékom (nem a GTA4), de kicsit később megint meg fogom próbálni, mert tuti nagyon jó kis oprendszer lesz belőle csak sztem kell még egy service pack vagy egy csomó update.

Szerk.: Tudom-tudom, nem a kedvencetek (nekem sem), de honnan tudnék örökélet mod-ot leszedni?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19303) rup1u5 válasza Geryson (#19302) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Együtt multiztunk most délután a reptéren.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19304) Źşë' válasza Geryson (#19302) üzenetére


Źşë'
addikt

na sikerült megcsinálnod a mentés dolgot, hogyan hoztad össze? pedig nagyon közel vagy már a 100hoz, én a helyedben nem adnám fel, jó érzés sztem ha az ember végigtolja teljesen a játékot :)) :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19305) puttputt válasza Mariann294 (#19293) üzenetére


puttputt
őstag

Tetszenek a képek! :K

Ment privát.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19306) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Gyertek multizni!
Nyomhatnánk néhány versenyt vagy DM-et. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19307) Geryson válasza Źşë' (#19304) üzenetére


Geryson
addikt

Mondom, a mentés nem ment, azaz nem tudom aktiválni. Ha kitörlöm azt amit ő csinál (pl. miután hazaviszem első alkalommal románt a kecóba), akkor teljesen előről kezdi a játékot. Még azt kipróbálom, hogy a mentést bemásolom, de az xlive mappát nem és ráküldöm azt az első hozzászólásban írt progit, hátha csinál vmi csodát. Ha el tudom indítani, akkor kipörgetem végig mostmár! :)

Most repülök, közben akartam indítani egy GTA4-et, de rafkós és nem indul el, gondolom látja, hogy megy már egy főprogi. Pedig megnéztem volna, hogy mennyit bír az Core i7! :) Kilépek és jövök lövöldözni inkább, most ehhez van kedvem! :) See you there!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19308) Mariann294 válasza puttputt (#19305) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi! :)
Ment Repü! :D

rup1u5: Én benne vagyok pár perc és megyek is játszani. :)

(#19309) Geryson


Geryson
addikt

Hát sajnos az .exe lefuttatásakor kiírja, hogy nem tudja átmásolni az xlive.dll file-t... :(

Valami olyasmi lehet a gond (manuálisan áttettem), hogy ez a wrapper még az 1.0-ás verzióhoz passzolt, de ugye most már 1.04 van. Most feltett mégis valami kérdést, de nem is indul a game... :) Na jó, újraindulok és remélem jövök! :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19310) Geryson


Geryson
addikt

Ilyet még nem láttam! Felpörgeti a DVD-t és 1 perc múlva leállítja. A töltéslámpa meg csak fel-felvillan és utána semmi. :) Most raktam újra a WL-t, de semmi... :((((

Megvan a megoldás! :) Az Xlivewrapper .exe fájlját kötelező kitörölni használat után! :) Bár mondjuk mintha írt is volna ilyet... :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19311) Barell


Barell
senior tag

Bebasztunk egy kicsit... :C

[link]

(#19312) rup1u5 válasza Barell (#19311) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ennél a résznél én is ugyan itt kötöttem ki! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19313) Mariann294


Mariann294
őstag

Sehun senki?
Csak Geryson de ő meg public szerón tevékenykedik.. :(

(#19314) Barell válasza rup1u5 (#19312) üzenetére


Barell
senior tag

Az a legviccesebb hogy ott fekszik rajtam egy másik csávó aki szintén becsípve jött ki a kocsmából. De elvolt velünk, bevettük a bandába! :DDD

(#19315) Scorpio06 válasza Mariann294 (#19313) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Megyek megyek! :P

(#19316) bognar110


bognar110
őstag

Hello aszt meglehet valahogy oldani egy zenét szeretnék berakni a gta 4 be de ugy hogy benne legyen a video editorba !! VALAki pls irjon hogy ez lehetséges-e :D

(#19317) nmark


nmark
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem remélem ti tudtok segíteni!
Az van hogy Windows7 7600rtm-et használok és amikor futtatni szeretném a GTA IV-t egy ideig tölt és semmi...még a Social Clubot sem indíttatja el!
Social Club-ból is próbáltam már indítani de onnan sem akart futni!
Xp-n és ezen az op.rendszeren is futott már! :F
Már mindenféle módban futtattam,de ismét semmi!
Kérlek szépen titeket, segítsetek! :O

(#19318) Mariann294 válasza bognar110 (#19316) üzenetére


Mariann294
őstag

Sajna nem.
Nagyon jó volt a multi jókat nevettem! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#19319) bognar110 válasza Mariann294 (#19318) üzenetére


bognar110
őstag

káár!! Köszzi azért dd

(#19320) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Ha külső 5400-as USB 2.0 vinyóra rakom a GTA IV-et érezhetően lassabb lesz mintha a belsőn volna? Az Undercover is a külsőn van, de elég játszható.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19321) ricsy888 válasza Killing (#19320) üzenetére


ricsy888
senior tag

Maximum a telepítés meg a betöltések lesznek lassúbbak, nem hiszem, hogy játék közbe ez érezhető lassulást okozna.
Arra a gépre szeretnéd feltenni ami az adatlapodon van?

[ Szerkesztve ]

(#19322) rup1u5 válasza bognar110 (#19319) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Megcsinálod zene nélkül a videót és ha már kirenderelted wmv-be akkor wondows movie maker-el aláteszed a zenédet. Én így szoktam.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19323) Killing válasza ricsy888 (#19321) üzenetére


Killing
addikt

Igen, de megvárom még a HD 4850-et. Ezzel a kártyával már próbáltam szórakozásból, hát nem valami szép. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19324) rup1u5 válasza Killing (#19320) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem felejtsd el ezt az ötletet! Pláne ha nincs minimum 3 de inkább 4giga ramod. A procid már eleve nagyon kevés ennek a játéknak. Bár ha célod a minél élvezhetettlenebb játékmenet akkor csináld. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19325) ricsy888 válasza Killing (#19323) üzenetére


ricsy888
senior tag

:D , Ezért is kérdeztem. Nálam is egy 7800GT-n fut, 800x600-ba éppen hogy eldöcög 15-30fps között. Beállítások: [link]
Kb. így néz ki: [link]

rup1u5: Ha a procit felhúzza olyan 2,8-2,9Ghz környékére megéri megvenni azt a 4850-et. Mikor még megvolt a HD3870-em 1280-ba medium/high beállításokkal
szintén egy X2-es 2,8-as AMD-vel simán játszható volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#19326) Killing válasza rup1u5 (#19324) üzenetére


Killing
addikt

És ha a belsőre rakom akkor mi a helyzet? (HD 4850-el)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19327) rup1u5 válasza Killing (#19326) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Úgy már egészen élvezhető is lehet. Ramod mennyi? 2Gb?

ricsy888:
Nem is a procira utaltam. Erre az USB vinyós eszement megoldásra reflektáltam.
Ha húzza a procit 2.8-3.0Ghz-re a 4850 mellé az már egész jó alap a játékhoz, bár még úgy is erős proci limitje lenne.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#19328) Killing válasza rup1u5 (#19327) üzenetére


Killing
addikt

Igen 2 GB, gyorsan be is írtam az adatlapomba mert kimaradt. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19329) Geryson


Geryson
addikt

Hát köszi a segítséget, elértem estére azt a pontot, hogy indításkor már kifagyott a GTA4! :) Pedig délutánhoz képest semmit nem nyúltam hozzá, grafika már tökre visszahúzva. Most mást játszom, de délután megpróbálom megint, egyszerűen nem is értem, pedig jó kis móka volt! :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19330) Ricsi555


Ricsi555
csendes tag

Helló!
Az lenne a kérdésem h 5 perc játék után mindig smpa 60 hibát kapok.Ez a berakott autók miatt lehet vagy még a fent lévő native trainer 3.9-től ? Ha az autók miatt van akkor hogy tudnám leellenőrizni hogy melyik jó és melyik nem.
Előre is kösz a választ.

[ Szerkesztve ]

(#19331) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a trailer nagyon hangulatos =) írtó mod tetszik :)) :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19332) winfier válasza Ricsi555 (#19330) üzenetére


winfier
senior tag

Nekem a kocsik miatt csinálta ezt. Vissza rakod az eredeti fájlokat és 1-esével ki próbálod a moddolt kocsikat. Én így tudtam kiküszöbölni ezt a hibát.

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#19333) Ricsi555 válasza winfier (#19332) üzenetére


Ricsi555
csendes tag

Köszi. Akkor lesz mit csinálnom. ;)

(#19334) puttputt


puttputt
őstag

Néhány újdonság:

Háborús övezetté "varázsolja" Liberty City-t

A régi, jóféle "Fiátka", kellemes retro

Az Environment Mod legújabb (100 megás) frissítése: [link]

A vízszintet látványosabbá tevő, variáló mod

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#19335) Mariann294 válasza puttputt (#19334) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez a Fiat sokkal jobb mint az előző kiadás. :)
Ezt az enviroment módot is kipróbálom,köszi :)
Amúgy bogárhátú nincs? :D Ilyesmire gondolok...

És egy kis off.Szerintem k*va nagy! :DDD
Eric Cartman - Pokerface

(#19336) crysis


crysis
tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne,hogy ha veszek egy 4870x2 öt akkor a gta 4 támogatni fogja vagyis 2gb ot fog látni?Mert most 4890 em van 1gb os de keves a vga ram neki eért érdeklödöm!Vagy esetleg vegyek olyan karit ami egybe 2gb ram van és egy magos pl sapphire vapor x 2gb!De nekem eddig mindenhol a 4870x2 öt ajánlották!Ebben kérem a segitségeteket ,hogy melyiket vegyem! Elöre is köszönöm!

(#19337) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , egy kérdésem lenne , szertnék venni egy GTA 4-et , de itt a phn, vannak is hÍrdetések , máár 4e.-ért árulgatják , van egy ilyen hÍrdetés
"Szia Mindenki!

megvettem felraktam a gépre játszottam vele mentés regiszrált nem történt

nem tetszett így eladom"
a kérdésem az lenne ezzel a hÍrdetéssel kapcsolatban , hogy tud úgy játszani a játékkal , hogy nem regel be, tehát mennyire hihetőő ez a hÍrdetés , és én fogom e tudni multiban használni?, ja , és eredeti gammel , ha felrakom a patchaket , akkor elérhetőő lessz a számÍtógépes küldetés singlemodban?

(#19338) Barell válasza crysis (#19336) üzenetére


Barell
senior tag

Csak 1 gigát fog engedni a GTA. :)

mmint a 4870x2-ből, a 2 gigás 4870/90-ből természetesen már 2-őt.

[ Szerkesztve ]

(#19339) Ricsi555


Ricsi555
csendes tag

Azt valaki megtudja mondani hogy miért van az hogyha berakok egy pár autót a játékba akk főleg csak taxik rendőrök és olyan autók vannak amivel én megyek.
Előre is köszönöm a választ.

(#19340) Źşë' válasza Ricsi555 (#19339) üzenetére


Źşë'
addikt

csupán játék bug, az van egyébként is ha normál alap autokkal mész, régi részeknél is volt ilyen emlékszem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19341) Ricsi555 válasza Źşë' (#19340) üzenetére


Ricsi555
csendes tag

értem kösz.

(#19342) crysis


crysis
tag

Sziasztok Barell köszönöm a segitséget nem az x2 est vettem,hanem egy 4890 2gb os sapphire vapor x karit és igazad volt istenien muzsikál a gta rajta fullon:) Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#19343) winfier válasza Ricsi555 (#19339) üzenetére


winfier
senior tag

Ez a bug már gta 3 óta fent áll, ha kicseréled az eredeti autókat vagy bármilyen járművet akkor ez a bug meg fog jelenni. nálam pl. ha cheat-ben lévő kocsit moddolok (comet) akkor ennyire nem jön ki ez a bug. Nem tom ez, hogy fér ősze, de nem lesz ennyire látványos a bug.

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#19344) crysis


crysis
tag

Sokan leszoljak a játékot,pedig szerintem nem kéne mert nagyon szép jaték,csak hát kell alá vas,tt persze nem a bugos dolgokra gondolok hanem a grafikára sokan azt mondták ,hogy nem egy nagy szám erre én meg azt irtam ,hogy szerintem gyenge a géped hozzá!Üdv Crysis

(#19345) Ricsi555 válasza winfier (#19343) üzenetére


Ricsi555
csendes tag

Nekem még nem tűnt fel mondjuk gta 3-ban nem modoltam a kocsikat SA-ban meg nem is figyeltem de most hogy említettétek... :)

(#19346) Killing válasza Ricsi555 (#19339) üzenetére


Killing
addikt

Ez akkor is így van ha drága autókkal mész. Legalábbis San Andreasban.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19347) Robi86


Robi86
senior tag

Gondolom olvastátok, de azért belinkelem :((( :(

(#19348) Mariann294 válasza Robi86 (#19347) üzenetére


Mariann294
őstag

Lehet hogy én vagyok a hülye (sőt biztos :DDD ) de ezzel most mi a baj? :F

(#19349) Robi86 válasza Mariann294 (#19348) üzenetére


Robi86
senior tag

Mert utálom Londont, az angolokat, az egész kultúrájukat, és különbenis jobban örültünk volna, ha Vice City-t hozzák vissza...legalábbis én. Más bajom nincs:DDD Ja de mégis: téééél van :(

(#19350) Barell válasza Robi86 (#19349) üzenetére


Barell
senior tag

A vice city hangulat valóban jó lenne egy ilyen grafikával, sőt évtized játéka lenne. :D
De szerintem is londont csinálják meg mintha régen is lett volna valami londonos GTA. Úgy néz ki előbb megint azt csinálják meg utána pedig vice cityt. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.