Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) MadGame válasza mikk2000 (#31550) üzenetére


MadGame
senior tag

Csak az én gépem. És láss csodát, ma ott voltak...szórakozik ez velem.
IT-sunkat inkább hagyjuk... :D

(#31552) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló!
Sajnos töröltem az előzményeket meg mindent köztük a jelszavaimat is. Van mód arra, hogy visszacsináljam ? Sajnos nincs másik eszköz ami ne szinkronizálta volna a hülyeségem.

/\____/\

(#31553) Lauda válasza szabacsik (#31552) üzenetére


Lauda
félisten

Itt esetleg?

(#31554) szabacsik válasza Lauda (#31553) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem találtam használható opciót sajnos

/\____/\

(#31555) Lauda válasza szabacsik (#31554) üzenetére


Lauda
félisten

Ott sem látsz semmit az előzményeidből?

(#31556) szabacsik válasza Lauda (#31555) üzenetére


szabacsik
őstag

Jaaa... Engem nem az előzmények érdekelnek... Hanem a mentett jelszavaim amit sikerült kukáznom.

/\____/\

(#31557) degec


degec
senior tag

Tiszteletem,
Hogy lehet olyat megoldani, amit amúgy a sajnos már nem fejlesztett CentBrowserem csípőböl tud, hogy bizonyos billentyűkombinációra, pl alt+f1..teljesen eltűnik az egész böngésző, BOSS key nek hívják....nem ablakot vált, nem minimalizálódik óra mellé akárhova..., teljesen eltűnik, majd ezt újra megnyomva alt+f1, előtérbe jön újra gond nélkül, úgy, hogy semmi sem záródott be..állt meg stb... Köszönöm szépen.. :R

(#31558) antalze


antalze
tag

Sziasztok

Megkérdezem még egyszer, hátha.:

Chrome-ban ha egy adatlapon egy cellára kattintok, felajánl egy listát az előzőleg beírt szavakból. Hol tudom ezt a listát szerkeszteni, megnézni?
A csatolt képen a Munka altípusa cellába korábban beírt szövegeket jeleníti meg.
(Nem az automatikus cím vagy bankkártya kitöltésre gondolok.)

(#31559) FunPro


FunPro
senior tag

Sziasztok!

Ma azt tapasztaltam, hogy a gmail nem töltötte be az emailek tartalmát.

A ludas a uBlock origin volt. Ha valaki tapasztal hasonlót, ki kell lőni gmail-en, és jó lesz.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#31560) Cs1csó válasza FunPro (#31559) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kiegészítő újra telepítése? Sokszor megoldja az is. Azért kérdezem mert blokkoló nélkül a böngészés rémálom. + Alap szűrők? A plusz bekapcsolt vagy hozzáadott szűrő is okozhatja.

[ Szerkesztve ]

(#31561) FunPro válasza Cs1csó (#31560) üzenetére


FunPro
senior tag

Az a kis SZEMét a ludas. :D
(kozmetikai szűrők)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#31562) szuladam


szuladam
aktív tag

Üdv!

Google Play Filmek és/vagy (ugye Youtube Filmeknél) vásárlás, kölcsönzés előtt valahogy rá lehet keresni arra hogy csak magyar szinkronos vagy csak magyar feliratos filmet között tudjon az ember keresgélni?

(#31563) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Ismerős nem tudom milyen oldalakon járt, de ilyen hülye értesítéseket dobál fel neki a Windows/Chrome a jobb alsó sarokból. Az értesítésnél én a Chrome ikonját vélem felfedezni, de a gépházban a Chrome le van kapcsolva ilyen szempontból. Felraktam egy reklámblokkolót, ill. az adott értesítésnél a fogaskeréken benyomtam, hogy adott oldalról ne jöjjön értesítés. Lehet-e ezekkel valami továbbit kezdeni?! Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#31564) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Eddig nem figyeltem, lehet, hogy Chrome sajátosság, de az normális, hogy pl. most is egy fül van megnyitva a Chrome-ban, a feladatkezelő pedig mégis 8 db futó folyamatot mutat, ha kinyitom a Chrome-ot benne? :Y A másik gondom, hogy ha 5-6 olyan ablakom van megnyitva, ahol mondjuk live stream megy (pl. Twitch) akkor ezen futó folyamatok száma az 5-6 ablakhoz képest 18-20 is lehet a feladatkezelőben nézve. A fő gondom az, hogy bár 16 Gb RAM-om van a gépben, ezen ablakok egy időután megfagyasztják a böngészőt, miközben azt látom, hogy a rendszermemóriám szélsebesen csökken és a Chrome folyamatosan 80-90%-on használja a memóriát és a CPU-t. Nem tudom mennyire tudtam összeszedett fogalmazni, de fenti dolgokra van valami megoldás, amit érdemes megnéznem annak érdekében, hogy ez a nem túl sok megnyitott ablak ne fagyassza meg az egész böngészőt? :F Arra is gondoltam, hogy esetleg a Win 11-el lehet valami, mert nem rég frissült a rendszerem, azelőtt 10-en sosem volt gondom, pedig akár még több fül is meg volt nyitva...

Mercury

(#31565) Lauda válasza Mr.Mercury (#31564) üzenetére


Lauda
félisten

Normális.

(#31566) Mr.Mercury válasza Lauda (#31565) üzenetére


Mr.Mercury
aktív tag

Ez szomorú, de köszi a választ! :R

Mercury

(#31567) FunPro válasza Mr.Mercury (#31564) üzenetére


FunPro
senior tag

A ki nem használt erőforrás csak fölöslegesen van a gépben. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#31568) Chieftec


Chieftec
őstag

Sziasztok!

Tegnap óta nem nyitja meg a Chrome a gmail fiókban lévő leveleket. Egy üres oldal jön be helyette. Újratelepítés, előzmények törlése megvolt, de nem segített. Más böngészőkkel tökéletesen működik.
Valakinek tipp, hogy mi lehet?
[link]

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#31569) Viktor77 válasza Chieftec (#31568) üzenetére


Viktor77
titán

Kicsit olvass vissza, pár hsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31570) Chieftec válasza Viktor77 (#31569) üzenetére


Chieftec
őstag

Meglett, uBlock kevertbe, köszi!

(#31571) mikk2000 válasza Mr.Mercury (#31564) üzenetére


mikk2000
őstag

Ha 5-6 ablakba live stream megy (mondjuk nem tudom milyen felbontással/tömörítéssel) akkor ne csodálkozz ha eszi a gépet, és akkor még alatta van a Chrome, mint egy virtuális gép, plusz erőforrás igénnyel. A szálak száma nem csak a fülek számától függ, a hatékonyabb többmagos rendszerek kihasználása miatt indítanak annyi szálat amennyi csak lehetséges. Amúgy gratula ha 5-6 live streamet egyszerre képes vagy nézni, és értelmezni.

(#31572) Edorn


Edorn
aktív tag

Hogy tudom törölni a Felhasználó megadásánál lenyíló mezőben megjelenő lehetőségek egyikét? (vagy mindet, ha csak úgy lehet)? (Jelszót sosem jegyeztetek meg.)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#31573) FunPro válasza Edorn (#31572) üzenetére


FunPro
senior tag

Belekattintasz a mezőbe, hogy kijöjjenek az opciók -> nyomsz egy lefele nyilat a billentyűn (ameddig nem az van kijelölve, amit törölni szeretnél) -> shift+del.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#31574) Edorn válasza FunPro (#31573) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ezer köszönet, erre volt szükségem!!!

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#31575) FunPro válasza Edorn (#31574) üzenetére


FunPro
senior tag

A legtöbb helyen ez működik.

Például ha egy keresési előzményt ki szeretnél kapni a legördülőből, azt is így kell. :)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#31576) MadGame válasza antalze (#31558) üzenetére


MadGame
senior tag

Ez engem is érdekelne.

(#31577) petyus_


petyus_
senior tag

sziasztok!
Van egy furcsa hibám chrome és edge alatt, tehát nem kifejezetten chrome-hoz kapcsolódik, firefox-on viszont nincs gond. A TV-n elindítottam a Plex appot, de nem töltött be. Meg akartam nyitni PCről, de furcsa hibákat kaptam, unauthorized, plex is not reachable, stb. Letöltöttem a telepítőt, újratelepítettem, ugyanez.
Aztán újra meg akartam nyitni a plex.tv-t, és azt mondja a chrome (és az edge is), hogy a kapcsolat nem privát, NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID. Gondolom valahogy emiatt nem megy TVről sem, de közben Firefoxból meg tudom nyitni a szervert, és rendesen működik.

Máshonnan veszi a certeket a chrome/edge és a firefox? Hogy tudnék ezen segíteni?

szerk.: nem tudom mennyire normális, de most már 404et kapok:

[ Szerkesztve ]

(#31578) SP4C3 válasza petyus_ (#31577) üzenetére


SP4C3
veterán

Nemrégiben "fejlesztettek" valamit certekkel kapcsolatban. Chrome mindig is pain in the ass volt ilyen szempontbol. Plex serveren engedelyezd a helyi halozaton a http forgalmat, tehat ne legyen kotelezo a https.

Remelem a valaki logni fog az ilyen huzasokert. Nekem a ceges egyik szamlazo felulet halt le ez miatt, visszalltam regebbi chrome verziora, de folyamat baszogat, hogy frissitsem, hat nem fogom.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31580) Impressa válasza mikk2000 (#31541) üzenetére


Impressa
őstag

Igen, egyedül vagyok admin, pont azt szeretném elkerülni, ha lehet. Ha nagyon nincs más opció, akkor megbarátkozom a gondolattal. Thx :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#31581) petyus_ válasza SP4C3 (#31578) üzenetére


petyus_
senior tag

Köszi, ez megoldotta a problémát, a plex.tv viszont még mindig nem jön be (nem mintha nagyon szükség lenne rá), ez majd valamikor megoldódik magától, vagy tudok tenni valamit?

(#31582) SP4C3 válasza petyus_ (#31581) üzenetére


SP4C3
veterán

https://www.plex.tv/ - Nekem problema nelkul bejon (igaz regebbi verzioval). Nincs otletem mi lehet a gond. Eloszor megprobalnam pingelni, majd esetleg masik DNS serverrel.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31583) mikk2000 válasza petyus_ (#31581) üzenetére


mikk2000
őstag

Nekem is bejön...

(#31584) csako válasza SP4C3 (#31582) üzenetére


csako
veterán

101-es dev verzióval (és 98-as béta Firefoxszal) simán bejön a weboldal nálam. Még akkor is átirányít, ha www nélkül írom be.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#31585) Dicker


Dicker
őstag

A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani
A(z) owa.....hu egy nem támogatott protokollt használ.
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCHRészletek elrejtéseNem támogatott protokollAz ügyfél és a szerver nem támogat ugyanolyan SSL-protokollverziót vagy rejtjelezési csomagot.

Sziasztok!

Ezzel mit lehet kezdeni? Outlook levelező távoli elérés lenne. Eddig ment... Most nem működik sehonnan.

(#31586) mikk2000 válasza Dicker (#31585) üzenetére


mikk2000
őstag

Első körben mondjuk firefox? :))

(#31587) Dicker válasza mikk2000 (#31586) üzenetére


Dicker
őstag

Azzal sosem működött. Chrome is nem biztonságos kapcsolatnak minősítette évek óta, csak spec. gomb lenyitás, és a webhely felkeresése, után lehetett tovább menni.
Telefonon sem megy egyikkel sem.
Ha nem nálam lenne a gond, akkor leadom hibának, hogy javítsák ki a szerveren, de ehhez akkor nálam kellene kizárni a hibalehetőségeket.

(#31588) mikk2000 válasza Dicker (#31587) üzenetére


mikk2000
őstag

Szerintem nyugodtan add le hibának, nem a te dolgod nyomozgatni... :) Ráadásul lehet az infós is megver majd, hogy elveszed a munkáját. :))

Lehet ugyan visszakapcsolgatni a nem támogatott protokollokat, de ez is csak kitolja a problémát, pl.: [link]

Gyors ideiglenes megoldás lehet egy korábbi verziójú portable chrome telepítése amivel ment ez a távoli levelezés elérés, persze hosszú távon ez sem biztonságos megoldás.

(#31589) SP4C3 válasza Dicker (#31585) üzenetére


SP4C3
veterán

Vissza régebbi chrome-ra...Természetesen az sem lesz olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31590) petyus_ válasza SP4C3 (#31582) üzenetére


petyus_
senior tag

edge és chrome alatt nem jött be, firefoxal gond nélkül ment. céges gépről ment chrome és edge is.

tegnap próbáltam, akkor még ugyanúgy nem ment, most megnéztem, és már működik :F

[ Szerkesztve ]

(#31591) mikk2000 válasza SP4C3 (#31589) üzenetére


mikk2000
őstag

Ahogy írtam, portable verzióval egyszerű. Csak fel kell rakni és működik (ha csak a Chrome a ludas).

(#31592) Dicker válasza SP4C3 (#31589) üzenetére


Dicker
őstag

Az öreg Internet Explorer-rel működik. Mert az ugye nem frissül. :D
Mindegy, átmenetileg várok egy frissítésig. Addig meg próbálkozok a chrome megjavításával. Hátha meglesz a hiba.

(#31593) VásRló


VásRló
tag

Sziasztok.
Tudtok rá valami módot, hogy olyan fórumokban tudjam megnézni egy-egy topik összes hozzászólását egyetlen oldalon, ami amúgy alapból nem kínál fel ilyen lehetőséget?

(#31594) Puro


Puro
aktív tag

Sziasztok,
Ezt az átirányítási figyelmeztetést hogyan lehet kikapcsolni? Ha a képtalálatok között rákattintok ami érdekelne, akkor elsőnek ez jön be. Valahogy mostanában lett ilyen...

(#31595) Puro válasza Puro (#31594) üzenetére


Puro
aktív tag

Közben megoldódott a skip redirect bővítménnyel.

(#31596) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Másnál sem tud frissülni a Chrome Google play-rol? :F

(#31597) Lauda válasza ToBeY (#31596) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem frissült gond nélkül pár napja, mikor kijött az új verzió. :)

(#31598) ToBeY válasza Lauda (#31597) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ok köszi,akkor valami egyéni bug lehet csak nem tudok rájönni hogy mi.Majd felteszem apk-ból hátha úgy jó.

(#31599) ToBeY válasza ToBeY (#31598) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most simán felment a frissítés,nem tudom mi lehetett reggel. :U

(#31600) Ladislaoca


Ladislaoca
tag

Sziasztok!
Tud valaki megoldást arra, hogy böngészőben miért nem szólnak az 5.1-es hangszórók? A bal,a center és a jobb hang tökéletesen működik. Viszont a mélynyomó és a hátsó hangok nem szólnak csak nagyon halkan az első hangszórókon. Windows alatt tökéletesen működnek.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.