Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31251) Lauda válasza ToBeY (#31250) üzenetére


Lauda
félisten

Nem keresési javaslat lesz az?

(#31252) ToBeY válasza Lauda (#31251) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem nem.Direkt rákerestem és használtam előtte a fordító majd bezártam a chrome-t, és ismét elkezdtem gépelni és beadta egyből.

(#31253) mikk2000 válasza ToBeY (#31252) üzenetére


mikk2000
őstag

Egyetértek, keresési javaslat lesz az... csutkára mindent letörölve is jön egy csomó keresési javaslat, amire én biztos nem kerestem rá. Nem kéne neked nyitni egy új tpikot? El fog tartani egy darabig szerintem :)

(#31254) ToBeY válasza mikk2000 (#31253) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem gondolnám hogy az mert pl ott van win11 kapcsolatos keresések is amit ez után kerestem.
Nem kell új topic mert elengedem a témát :K Hátha win11 -el változni fog valami...

(#31255) mikk2000 válasza ToBeY (#31254) üzenetére


mikk2000
őstag

Igen fog, a Win11 mint újdonság bugjaival fogsz kínlódni, ahogy más is...

(#31256) ToBeY válasza mikk2000 (#31255) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen?Akkor lehet nem küzdöm fel... :D mert amúgy i74600-ra nem menne fel hivatalosan.

(#31257) jaja1981


jaja1981
addikt

Sziasztok, lehet nem jó topic, de hol találom a chrome távoli asztal PIN kódot? Természetesen a szerver gépen. :) Neten nem találtam meg.

Köszönöm.

(#31258) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Lehet csak nekem uj a dolog, de most vettem eszre, h a beepitett olvasasi lista mar nem mukodik a csillag gombbal...
Igy erdeklodni szeretnek, h jelenleg mi is lenne a modja egy adott oldal olvasasi listahoz adasanak? :U :F

(#31259) Viktor77 válasza No.01 (#31258) üzenetére


Viktor77
titán

De, működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31260) No.01 válasza Viktor77 (#31259) üzenetére


No.01
őstag

Akkor segits kerlek, hogy mikent is pontosan mert ha en ranyomok a csillagra akkor azt azonnal konyvjelzozi es nem dobj fol, h az olvasasi listahoz szeretnem hozzaadni vagy valoban menteni az oldalt. :U

(#31261) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

chrome-ban van olyan funkcio hogy visszaallitas/restore?ha igen hol/merre talalom?
en hulye csutortokon letoroltem a hola-t de a forma 1 miatt kellene..
mitom en szerdai/vagy elobbi status legyen. probaltam az egesz windows rendszert, de ott nem keszitettem backupot...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#31262) Viktor77 válasza No.01 (#31260) üzenetére


Viktor77
titán

Én is csak ennyit csinálok. Ha rányomok a csillagra két opciót dob fel, könyvjelző vagy olvasási lista.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31263) iguana válasza No.01 (#31260) üzenetére


iguana
őstag

ugyanez van nálam is, ma vettem észre, feljöttem ide, hátha másnál is van ez.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#31264) Lauda


Lauda
félisten

Nálatok melyik chrome van fent? Nálam, a 69-es végűben sincs már az olvasólista, mint opció.

(#31265) Viktor77 válasza Lauda (#31264) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam ez: Verzió: 95.0.4638.69.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31266) Lauda válasza Viktor77 (#31265) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm, akkor ez tényleg érdekes így.

(#31267) No.01 válasza Viktor77 (#31265) üzenetére


No.01
őstag

Ez van nalam is, de az olvasasi lista nincs ott. Kozben megneztem egy masik geprol is amin be vagyok jelentkezve: az eredmeny sajnos ugyanaz. (a verzio is)

(#31268) Viktor77 válasza No.01 (#31267) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem nálam is el fog tűnni (volt már hogy valaki beírt valamit, amit ellenőriztem még nálam jó volt, aztán pár nap múlva eltűnt/megváltozott).
Mondjuk annak nem sok értelme van, hogy a lista ott van, de hozzáadni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31269) No.01 válasza Viktor77 (#31268) üzenetére


No.01
őstag

Remeljuk csak egy bug. (en elotte sem tulsagosan rajongtam a kulonbozo 3rd party kiegeszitokert csak, h tudjam kesobb olvasni.)

Legalabb tudom, h a hiba nem csak nalam van. Ez is valami.

(#31270) iguana


iguana
őstag

Verzió: 95.0.4638.69 (Hivatalos verzió) (64 bites)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#31271) pendre54 válasza No.01 (#31269) üzenetére


pendre54
addikt

Ha erre az olvasási listára gondoltál, akkor a legújabb vertióban ide került, önállóan:

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#31272) No.01 válasza pendre54 (#31271) üzenetére


No.01
őstag

Szia,

Ezt valoban megtalaltam en is, de hozzaadni nem tudok. Az Adding current tab inaktiv.
Tovabba en nem szeretem a konyvjelzo savot allandoan a statusbar alatt nezegetni igy az nekem csak a kezo lapon jelenik meg holott regen ez csak 2 klikk volt (Csillag majd fecske :DDD adding to reading list)

(#31273) leroyclub


leroyclub
senior tag

Létezik olyan beállítás vagy kiegészítő amivel az adott oldal azt érzékelné hogy ő az aktív lap akkor is ha nem? Vannak olyan oldalak amik csak akkor hajlandóak betölteni ha előtérben vannak, közben ha átmegyek egy másik lapra akkor megáll addig. Erre kéne valami megoldás. Remélem érthető :)

(#31274) junior11


junior11
veterán

[Ha ez így van, jobb ha gyorsan törli a Chrome-ot a mobiljáról]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#31275) Fred23


Fred23
nagyúr

Kis gyorsulás várható a Chromium alapú böngészőknél.

(#31276) SP4C3 válasza Fred23 (#31275) üzenetére


SP4C3
veterán

Holnap kiprobalom. Csodát nem kell várni, annyiszor lefutott karika, hogy majd MOST lesz helyrerazva rs most villamgyors lesz...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31277) SP4C3 válasza junior11 (#31274) üzenetére


SP4C3
veterán

Androidon nem hasznalunk chrome-ot, mert nincs ra ublock. Opera...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31278) SP4C3 válasza dellfanboy (#31261) üzenetére


SP4C3
veterán

aktualis meg?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31279) junior11 válasza SP4C3 (#31277) üzenetére


junior11
veterán

Adguarddal használom, semmi gond vele, kiválóan szűr.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#31280) SP4C3 válasza junior11 (#31279) üzenetére


SP4C3
veterán

Persze, csak ha sok hálózatot látogatsz, mondjuk munkából adódóan, mint én, akkor gyorsan elfogynak az idegek, mikor meglódulnak a reklámok és a mult heti lemaradást is behozva jelennek meg, mindenhol is.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#31281) joergie


joergie
őstag

Keresek egy chrome kiegészítőt, ami hozzáadja a következő lap kontentjét, ha sorrendben vannak a lapok. Mint az aliexpress csinálja pl, hogy betölt mondjuk 40 ajánlatot, görgetsz lefelé, és ha a 40 aljára érsz kb, akkor betölt még 20at. Meg még 20-at.
Alapvetően ezen az oldalon szeretném látni az összes ajánlatot, amit a keresés kidob, nem 7 oldalon lapzgatva a laponként 40 eredményt.
Emlékszem hogy régen volt ilyenem, de most nem találok használhatót :(

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#31282) mikk2000 válasza joergie (#31281) üzenetére


mikk2000
őstag

Mármint azt szeretnéd, ha a google chrome büngésző újraírná a webáruház kódját az ízlésednek megfelelően?

(#31283) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Van-e valami módja a könyvjelzősávon létrehozott mappáknak egyedi "ikont" adni, hogy ne ezek a klasszikus, sárga mappa formák legyenek?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#31284) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mennyire hatékonyan véd a Crome az adathalaszat ellen.
Egy biztonsagi szoftver (Mcafee,Bitdefender,.F-Secure,stb.) jobban ved ezekkel szemben?

(#31285) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#31284) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az adathalászatot én nem tartom akkora veszélynek TUDATOS böngészés mellett. Tehát pl. nem beírod a bankod kezdőbetűit a keresőbe és aztán katt egy találatra ami akár félrevezető is lehet, hanem szépen megbizonyosodva az oldal megbízhatóságáról KÖNYVJELZŐZÖD azt és ezek után könyvjelzőn keresztül éred el.
Az adathalászat egy megfontolt, óvatos, odafigyelő, és valamennyire hozzáértő felhasználót igazán nem veszélyeztet.
Én OTP bank oldalát használom de csak és kizárólag könyvjelzőből és esetleg az adatok beviteléhez is használok virtuális billentyűzetet és persze a telefonomra érkező kódot is használni kell.

Amivel csökkentheted a fentieken kívül az adathalászatnak kitettségedet:
- használj tartalomblokkolót pl. Ublock Origin vagy AdGuard
- használj a fent is említett kétfaktoros azonosítsát
- a jelszavaidat esetleg egy külső jelszókezelővel védd - nem tudom a Chrome jelszókezelője jelenleg mennyire jó
- használj valami biztonsági szoftvert akár ingyenes akár fizetőst pl. a beépített Defender-t, Avast Free-t, Kaspersky Free-t vagy ESET-et vagy bármi itt közszájon forgó védelmet.

(#31286) junior11 válasza GEPESZ66 (#31284) üzenetére


junior11
veterán

Ha hinni lehet a teszteknek, a Microsoft edge smartscreen beépített védelme véd évek óta a legjobban, szorosan mögötte a Google safe browsing. Privacy szempontból viszont a GSF a jobb, mert a Microsoft megoldása minden egyes urlt hazaküld ellenőrzés során.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#31287) Lauda válasza Lauda (#31213) üzenetére


Lauda
félisten

Verzió: 96.0.4664.45 (Hivatalos verzió) (64 bites)

Nálam visszatért az olvasási listához adás lehetősége.

(#31288) iguana válasza Lauda (#31287) üzenetére


iguana
őstag

nálam is. de jó. :K

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#31289) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Nem kimondottan Chrome specifikus, de mit kell beállítani, hogy egy magyarul beírt Google keresés ne listázza ki nekem (70%-ban) a mindenféle szirszar küldföldi oldal gyagyin magyarra fordított találatait?

(#31290) tylerddd válasza Panthera (#31289) üzenetére


tylerddd
veterán

+1

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#31291) MadGame


MadGame
senior tag

Üdv!

MIX Romosok megkapták már OTA-n a frissítést? Én még mindig várok rá…

(#31292) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Segítsetek légyszíves. Chrome böngészőben vannak könyvjelzők a könyvjelző sávról ha bármelyikre kattintok akkor minden esetben új lapon nyitja meg az oldalt. Ez még nem is lenne probléma, de hiába kattintok rá az oldalra nem vált át arra. Ezt az új lapot már nem tudom bezárni az "X"-el sem. Egyszerűen nem bírok rájönni mi a probléma. Próbáltam alapértelmezettre visszaállítani a beállításokat, de azzal sem változott a helyzet.

(#31293) MadGame válasza MadGame (#31291) üzenetére


MadGame
senior tag

Bocs, most láttam csak, hogy rossz topik… Sorry!

(#31294) fess


fess
őstag

Sziasztok
Már újratelepítettem a chrome-ot de nem oldotta meg a problémát. Ha betölt pl. itt a fórum, előbb kattintanom kell valahová és csak utána tudom újabb kattintással megnyitni az oldalt/topikot, a kurzort az új hozzászólások felé húzva, csak akkor írja ki, hogy "xx új hozzászólás. Ez a hiba az összes oldalon fennáll. Mitől lehet?

(#31295) mikk2000 válasza fess (#31294) üzenetére


mikk2000
őstag

Tegyél fel egy portable verziót, ha azzal is fennál a gond, akkor valami a rendszereddel van.

(#31296) fess válasza mikk2000 (#31295) üzenetére


fess
őstag

portable-val úgy tűnik működik, köszi a tippet!
A másikkal mi lehet a gond? csak új rendszerrel javítható ez a hiba?

(#31297) mikk2000 válasza fess (#31296) üzenetére


mikk2000
őstag

Ha lementettél minden adatot a problémás Chrome-ról, akkor a Chrome felhasználói könyvtár teljes törlését javaslom, akkor nem nagyon marad ami bekavarna. De mindent ments le amit szeretnél hogy megmaradjon...

(#31298) S e t h


S e t h
nagyúr

Mivel a google még nem talált rá megoldást, így tőletek kérdezném, van vmi módja annak a kiküszöbölésének, hogy bizonyos youtube videók hangja ne csússzon, értem ezalatt, hogy nincs szinkronban a kép a hanggal.
Edge alatt semmi probléma nincs, viszont chrome esetében gyakorlatilag minden ajánlást kipróbáltam már, de ennek ellenére nincs változás és a neten kutakodva nem kevesen panaszkodtak erre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31299) Cs1csó válasza S e t h (#31298) üzenetére


Cs1csó
félisten

Érdekes pedig EDGE = CHROME
Letiltott kiegészítőkkel próbáltad már?

(#31300) FunPro válasza S e t h (#31298) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem egy időben az offline videólejátszók csinálták ezt.

Minél tovább nézzem egy filmet, annál jobban csúszott a hang. Lestoppoltam, akkor hallottam egy olyan hangot, mint amikor rossz egy zeneszám (puffanás), és megint szinkronban volt a kép meg a hang (egy ideig).

Szerintem valamelyik drivered nem tetszik a chrome-nak. Ha mostanában jelentkezett a hiba, akkor lehet mást nem tudsz tenni, csak várni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.