Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) viharhozo válasza Sonja (#23346) üzenetére


viharhozo
addikt

Kösz, ez felmegoldasnak nem rossz. Ezek szerint olyan nincs, ami fixen a cimsorba rakna ilyet, nem csak uj lapra?

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#23352) Sonja válasza viharhozo (#23351) üzenetére


Sonja
veterán

Olyat nem lehet a Chrome-ban. Egy másik féle megoldás van (ez), de ez is egy külön ikont tesz a eszköztárra.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23353) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Sziasztok!
Elég nagy problémával szembesültem. :( A Chrome-on megtelepül egy "Youndoo" nevű progi és sehogyan nem tudom eltávolítani... Az elejénm még csak egy fura nevű mappát találtam a program fájlok közt amibe belenéztem és nem voltak fontos fájlok szóval kitöröltem. De aztán láttam hogy van ez a cucc a böngézőmben és amikor vezérlőpulton el akartam távolítani azokat a fájlokat hiányolta amiket előzőleg kitöröltem. Chrome-al mindent próbáltam ikonon a tulajdonságok a beállításokban minden a Cleanup Tool és még újra is telepítettem de semmi ugyan úgy ott van. Valami ötlet? Nagyon aggódok :( Az is lehet hogy agmail-embe is betelepült és minden újratelepítésnél amikor bejelentekezem a Chrome-ba szinkronizálja magát (bár ezt is beállítottam csak a könyvjelzőkre és a jelszavakra) és feltelepül újra? Végleg megragadt? Segítsen valaki! :F
Előre is köszi! :R

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#23354) SP4C3 válasza GamerLaci123 (#23353) üzenetére


SP4C3
veterán

CHROME://PLUGINS > SCREENSHOT
CHROME://EXTENSIONS > SCREENSHOT

SHIFT+ESC > SCREENSHOT

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#23355) GamerLaci123 válasza SP4C3 (#23354) üzenetére


GamerLaci123
tag

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#23356) SP4C3 válasza GamerLaci123 (#23355) üzenetére


SP4C3
veterán

Látszólag tiszta, a kezdôlapot állítsd át a beállításokban.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#23357) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Át van az is. De mindenképp ezt adja be. :(((

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#23358) miami123


miami123
tag

Üdv!

Pár napja a Chrome-ban ha bármilyen videót nézek, az így néz ki.
Töröltem-telepítettem. Felraktam egy béta verziót, ma egy 54.0.2816.0 dev-m-et.
Még mindig rossz.
Valaki tudja a megoldást? :W

(#23359) Sonja válasza GamerLaci123 (#23353) üzenetére


Sonja
veterán

How to Remove Youndoo “Virus”

(#23358) miami123: Ez nem lehet, hogy inkább videókártya driver hiba?! :F

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23360) miami123 válasza Sonja (#23359) üzenetére


miami123
tag

De semmit nem frissítettem csak a chrome-ot. Vagyis az magától frissült és azóta van gebasz.
Ha kártya hiba lenne, akkor a játékok sem mennének, nem?
A youtube-on is van olyan video amelyiket normálisan lejátssza.

(#23361) sitotomi


sitotomi
tag

Sziasztok!

Keresem korábban elhagyott bővítményemet.
Annyi tudott, ha meg volt nyitva két lapfül, az egyik lapfülön való dupla kattintásra megosztotta a képernyőn a chrome-t és egymás mellett láttam a két weblapot egyszerre. Nem két külön chrome-ként, csak ketté osztva az egy szem chrome-t. (Ami biztos, hogy nem a TileTab kiegészítő az.)

Aki tudja mi lehetett az, kérlek segítsen! Köszi!

(#23362) Sonja válasza sitotomi (#23361) üzenetére


Sonja
veterán

Erre a legjobban a Frame two pages bővítmény hasonlít, de nincs duplakatt, hanem az ikonjára kell kattintani. Vagy 6 db split-es bővítményt végignéztem, de egy se volt olyan pontosan, amit te írtál.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23363) sitotomi válasza Sonja (#23362) üzenetére


sitotomi
tag

A célnak teljesen megfelel! Köszi a segítséget! :R
Ugyanezt tudta az is, amire gondolok, csak nem nyitott új lapfület a két oldalnak.
Én is megnéztem legalább ötöt, de valszeg rossz szavakra kerestem.
(közben azon gondolkozom, nem-e a rókás böngészőhöz volt meg az a bővítmény... még az is lehet, hogy keverem...)

[ Szerkesztve ]

(#23364) Vanir


Vanir
veterán

No, engem is sikeresen utolért az alant írt hányinger betűtípus. Van rá valami megoldás? Agyérgörcsöt fogok kapni tőle...

[ Szerkesztve ]

(#23365) jaffa 2843 válasza Vanir (#23364) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak a képeket nézegesd. :D
Amúgy passz, az utóbbi pár napban hunyorgatva olvasom a fórumot. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#23366) SP4C3 válasza Vanir (#23364) üzenetére


SP4C3
veterán

Na össze van hányva, lehet tölteni, lehet holnap részletesebben leírom, hogy hogyan lehet kell használni, nosztalgiázni vágyóknak addig is a letöltések:

0.) Eltávolítod a jelenlegi "Google Chrome"-ot! (Felhasználói adatokkal együtt (Kérdezni fogja, csak 1 pipát kell odabiggyeszteni neki, megtalálod...)

1.) Kicsomagol
2.) Mappa bemásol: "C:\Program Files\
3.) Kicsomagolt mappát megnyitod
4.) Megkeresed a "!SP4C3™ Chrome.reg" fájlt. duplaclick-OK
5.) Jobb click a "SP4C3™ Chrome.exe"-re > Properties / Compatibility tab (magyarul nemtudom, nem akarom tudni) / legalul "Change settings for all users" -> kis ablak előjön amiben alul "Run this program as an administrator" - Kipipázod / Ok-Apply
6.) Jobbclick a "SP4C3™ Chrome.exe" - Send To (társítás, ezt épp tudom) -> Desktop (Create shortcut)
6.1) Elindítod/futtatod a "SP4C3™ Chrome.exe"-et
7.) A tálcán jobbclick és kitűzöd!

Előre beállított verziók, külön kérésre kaphattok nyerset is. (Aki nem szereti a material desing-t az kikapcsolhatja: chrome://flags/#top-chrome-md - Default / vagy Non-Material)

SP4C3™ Chrome - 51.0.2704.103 (64-bit).rar

SP4C3™ Chrome - 50.0.2661.94 (64-bit).rar

Ez pedig a régebbi gépekre lett kitalálva, Chromodo alapokon nyugszik, lehet szinkronizálni google fiókkal és nem függ a Chrome-tól! [link]

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#23367) Vanir válasza SP4C3 (#23366) üzenetére


Vanir
veterán

Köszönjük, én egy nyersre lehet, hogy még pluszban igényt tartok, ha az időd engedi. A jelszót meg szabad tudakolni a rar fájlokhoz? :P
Szerk: megvan, a jelszó SP4C3 (elsőre kitaláltam, el kéne mennem valami detektívnek ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#23368) jaffa 2843 válasza Vanir (#23367) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Sörlokk Hómsz. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#23369) SP4C3 válasza Vanir (#23367) üzenetére


SP4C3
veterán

Ja igen, elnézést. A jelszó: SP4C3 - Gondolom nem volt nehéz kitalálni ;]

Nyers edisön tölthető innen, a jeszló ugyanaz, az eljárás ugyanaz.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#23370) Vanir válasza SP4C3 (#23369) üzenetére


Vanir
veterán

Köszi, tesztelem perceken belül! :R

(#23371) Vanir válasza SP4C3 (#23369) üzenetére


Vanir
veterán

No, tökéletesen működik, köszönjük szépen a fákdöszisztem népek nevében. :D

(#23372) mzso


mzso
veterán

Helló!

Tudna valaki mondani egy olyan addont ami lecseréli az új lap-ot olyanra ami üres és a téma hátterét mutatja. (Egy keresőmező mondjuk nem zavarna)

Most ilyen

De azok a vásárlásos förmedvények nem kénének.

UI:
Ha már itt járunk nincs valami értelmes téma kezelő? Ultra gagyi ahogy a chrome-ban van...

(#23373) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali facebookon akad az angry birds és még 1-2 játék, nem lehet valamit beállítani a Chrome-ba, hogy jobb legyen? köszi

(#23374) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Ha kirakok Youtubeon teljes méretbe egy videót miért marad meg alul felül a két csík? Csak néhány videónál van ilyen probléma... Hihetetlen!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23375) parkr válasza Ngtx (#23374) üzenetére


parkr
őstag

úgy hívják hogy képarány
az ősi időkben még ilyen közel egyenlő oldalú videókat használtak a TV csatornák, amik csak akkor tudják kitölteni a modern képarányú megjelenítőket ha szét vannak nyújtva vízszintes irányban (igénytelen, béna megoldás), vagy a kép felső és alső részéből pont annyit vágnak le hogy kitöltse a szélesebb képet, ezzel akár lényeges részek maradhatnak le a videóból.

ugyanezt látod ha szélesvásznú mozifilmet nézel egy modern TV-n, csak ott alul és felül lesz fekete rész. így már hihető?

[ Szerkesztve ]

(#23376) Criminal017 válasza parkr (#23375) üzenetére


Criminal017
őstag

Nem az a probléma, hanem az, hogy a Chrome sávjai nem tűnnek el.

(#23377) SP4C3 válasza Ngtx (#23374) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem videófüggő, ha újraindítod a böngészőt, akkor megszűnik a jelenség! :N

Amire ő gondolt, azt úgy hívják bug.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#23378) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok,

igazán nem tudom, hogy hol tehetem fel a legnagyobb sikerrel a kérdésem!

Windows 10 nagy frissítés után tapasztaltam, hogy a Chrome és a EDGE böngésző alatt egyes honlapok esetében a betűk összecsúsznak. Rendszerint az ékezetes betű utáni betű csúszik bele az ékezetes betűbe!
Facebbok is van a gépemen valami régebbi fajta, ott nem tapasztalom ezt a hibát

(#23379) laszlohu válasza Soockit (#23378) üzenetére


laszlohu
addikt

2 dolog is lehet a ludas, első körben a videókari driver frissítése,
ha ez nem jönne be :

második megoldás, meg lehet próbálni a hardveres gyorsítást kikapcsolni a chrome beállításaiban.

(#23380) Ngtx válasza SP4C3 (#23377) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Köszönöm a válaszod!
Másnapra,hogy újra beléptem már jó lett. Lehet tényleg csak egy bug volt.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23381) Soockit válasza laszlohu (#23379) üzenetére


Soockit
aktív tag

Szia,

köszönöm a segítséget. Kipróbáltam, de sajnos egyik dolog sem segített!

Esetleg valakinek ÖTLETE!? :W :W :W

(#23382) SP4C3 válasza Soockit (#23381) üzenetére


SP4C3
veterán

(#23366) SP4C3 válasza Vanir (#23364) üzenetére

Esetleg neked is directwrite, vagy valami más. Próbálkozhatsz a fent linkelttel, csak kicsit kellett volna visszaolvasni. :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#23383) Sleed válasza Sleed (#20240) üzenetére


Sleed
aktív tag

Nem mostani a kérdés, de megtaláltam rá a választ, úgyhogy leírom, hátha valakinek hasznos lesz:
Ahhoz hogy zárolni lehessen a profilokat, létre kell hozni legalább egy felügyelt profilt (beállítások -> személy hozzáadása -> pipa a felügyelt profilhoz). Ez után felül a névre kattintva már kilépés és zárolás szerepel.

(#23384) MadGame válasza Soockit (#23378) üzenetére


MadGame
senior tag

Mindenkinél máskor jön a frissítés? Mert nálam még semmi, de nem sok jót hallottam eddig róla, úgyhogy nem is bánom. Csak azért kérdezem, hogy számítsak-e a frissítésre a közeljövőben vagy ne… :)

(#23385) andrasferenc


andrasferenc
tag

A Chrome böngészőben be lehet valahol állítani, hogy kilépéskor a böngészési adatokat automatikusan törölje?

(#23386) w.miki


w.miki
veterán

Chrome-ból a 49-es verzió az utolsó, ami még megy XP-n, ha jól tudom, de...
Tudnátok ebből egy olyan magyar/angol változatot ajánlani, ami még kevesebb erőforrást eszik, amit érdemes feltenni egy régi, gyenge gépre, és használhatóan lehet vele netezni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#23387) bobalazs válasza andrasferenc (#23385) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Beállitások, alul speciális beállítások megjelenítése adatvédelmen belül tartalombeállítások. Mindjárt az első, a cookie-k.

(#23388) lanszelot


lanszelot
addikt

A google chrome kaphatott valami frissítést, és használhatatlan.
A megnyitott, háttérben levő ablakokat folyamatosan frissíti /ezáltal isssssszonyat belassul a gép miatta, és használhatatlan lesz/
NEM VÍRUS, mert egyszerre jelentkezett a win8.1 es pc-en és az osx10.10.5 -ömön, ami két külön gép, két külön rendszer.
Már töröltem mindkettőn, és újra raktam, de nem segít. Valami xart bekapcsolhatott a frissítés, amit nem tudok hol lehet kikapcsolni.

Ezt találtam, hátha ez az, de magyar a rendszerem, így fogalmam sincs mit kell kikapcsolni:
you can turn this off by going to "chrome://flags/" and selecting "Disabled" under "Enable tab discarding "

Ha egyáltalán ez a baja.

(#23389) andrasferenc válasza bobalazs (#23387) üzenetére


andrasferenc
tag

Cookie-knél beállítottam a "helyi adatok megőrzése kizárólag a böngészőből való kilépésig".
A böngészési adatok törlésénél változatlanul megjelennek az előzmények.

(#23390) bobalazs válasza andrasferenc (#23389) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Az előbb böngészési adatokat kérdeztél.
Most meg előzményekről kérdezel.
control shift delete vagy Auto History Wipe

(#23391) andrasferenc válasza bobalazs (#23390) üzenetére


andrasferenc
tag

Böngészési előzményeket akartam írni.
Sajnos, amit írtál, nem értem.

(#23392) bobalazs válasza andrasferenc (#23391) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

linkeltem egy kiegészítőt amit chrome-hoz hozzáadhatsz az előzmény automatikus törléséhez, és egy billentyű kombinációt irtam amivel törölni lehet kézileg.

(#23393) andrasferenc válasza bobalazs (#23392) üzenetére


andrasferenc
tag

Csak azt nem tudom, hogy kell ezt hozzáadni, csinálni.

(#23394) Soockit válasza SP4C3 (#23382) üzenetére


Soockit
aktív tag

Köszi a hozzászólást!

Iagzán mint írtam "csak" beírtam ide a problémát, hogy összecsúsznak a betűk, de nem tudtam, hogy most ez OS hiba vagy böngésző hiba, mert EDGE, Chrome esetében fenn áll a hiba! Firefoxnál pedig nem csúszik bele az ékezetes betű után a következő betű az ékezetes betúbe :W :W

[ Szerkesztve ]

(#23395) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Ilyen ikon formában,hogyan lehet kirakni ezeket?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23396) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, azzal ugye nem ártok a gépnek,ha a chrome-ba kikapcsoltam a hardveres gyorsítást? Azt veszem észre így kényelmesebb, jobban működik. köszi!

(#23397) Criminal017 válasza Ngtx (#23395) üzenetére


Criminal017
őstag

Jobb gombbal katt a könyvjelzőre és töröld a nevét, utána már csak kis ikon lesz.

(#23398) Ngtx válasza Criminal017 (#23397) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Köszöntem! :R

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23399) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A FF-os Secure Loginhoz hasonló jelszókezelő van Chromera?
Ami elvárás lenne, hogy helyben tároljon csak, ne kelljen külön reg, bill kombinációra végezze el a bejelentkezést.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23400) Sonja


Sonja
veterán

Chrome to kill Flash by end of year

Végre. Ideje volt! :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.