Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) xeon forever válasza Urzu_7 (#19446) üzenetére


xeon forever
addikt

Nem csak..... :W
De legalább szép. Igazából ha nem lenne akkor hiányozna.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19452) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Szerencsére szeretek felfedezgetni, bár a víz alatti részeket éppen annyira nem. Az ok amiért engem felcseszett azok az átugorhatatlan animációk,és teljesen felesleges quicktime eventek. Különösen jó volt fél óráig úszkálni mire meglestem egy guide-ot, hogy a sztráda miért nem javul meg ha megcsináltam mindent. Igen csak a madarak valamiért ott maradtak... Miért nem sikerül egy puzzle, ha azt csinálom amit a tutorial mond. Mert úristen egy fél pixellel odébb kell lennie a ráknak... polipnak. A karakterek meg annyira érdektelenek voltak, hogy a másik félben már nem is olvastam, betettem autora azt ment a háttérben. :N
Mindegy, jön a nyár és vele a Klee-szigetek. Talán az jobb lesz.

giran~

(#19453) F34R válasza Urzu_7 (#19446) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem.

(#19454) F34R válasza jonnyjoker01 (#19450) üzenetére


F34R
nagyúr

Majd beszamolsz DC-n rola kb egy honap jatek utan?

(#19455) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Van olyan aki megbánta, hogy kihúzta Arlecchinot? Szimpla kíváncsiság :)

• Honor Magic5 Pro •

(#19456) CJ4567 válasza fpatrik17 (#19455) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egyáltalán nem. :)

No Sana No Life

(#19457) Shiro válasza emiki6 (#19449) üzenetére


Shiro
senior tag

Filler mi? ;]
Petuere Perinheri leszármazottja, aki egy descender. Úgy néz ki, hogy az a képesség, hogy nem hat rájuk az Irminsulban lévő változtatások, örökletes.
Erejének forrása az egyik Moon Sister.
Ugyan ez a forrása Rhinedottir valamennyi "gyermekének". (Durin biztos, Albedo valószínű)
A 3 Moon Sister tagja 4 Shining Shadownak.
Valamennyien kettős tulajdonsággal rendelkeznek pl.: "élet és halál".
Valamint kaptunk utalást Tsaritsa kilétére is.

Dani séf meg túl fiatal és tudatlan. :DDD

(#19458) emiki6 válasza fpatrik17 (#19455) üzenetére


emiki6
veterán

:N

Én nagyon örülök, hogy a design tekintetében számomra legjobban tetsző karakter ennyire jó kitet kapott. Persze már a béta leakeket látva tudtam, hogy jó lesz.

Amit nem tudtam, hogy mennyire zseniális, hogy ow-n pl végtelen infusion van, mert nem duration-höz kötött, hanem ahhoz hogy van e BoL vagy nincs.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19459) emiki6 válasza Shiro (#19457) üzenetére


emiki6
veterán

Azé elég sok perinheri elmélet van. Az alapján amiket én olvastam, úgy tűnik, hogy... Peruere-hez nincs sok köze, mert a Crimson moon dinasztia (aminek arle a leszármazottja) már megvolt, mire Perinheri odakerült. Perinheri egy olyan teyvat-en kívüli, aki nem számít descendernek (mert a teyvat-i sors határozza meg az életét), tehát nagy eséllyel az abyss sibling az, főleg, hogy a neme attól függ, hogy a traveler milyen nemű (hogy a travelerrel azonos nemű e vagy ellentétes, az nem derült ki a posztból, így nem tudni, hogy a traveler e az v a tesója).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19460) xeon forever


xeon forever
addikt

Lassan véget ér az Ascend szenvedésem...

Én kis naiv azt hittem fél év elég lesz.
Arli uccso Ascend, meg Kaveh pár van hátra, utána végre Talent+Artifactokkal teli resin költős hónapok varnak. :B
Innentől kezdve az új karaktereket könnyebb lesz gyorsan felhúzni.
(4.7 meg doh, 2 jó karakterrel, Klór tuti jön, must have designer)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19461) jonnyjoker01 válasza F34R (#19454) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Személy szerint egyenlőre nem terveztem játszani vele. Megvárom az első hullám reviewt a játékról megjelenés után, meg követem majd twitchen a játékot, aztán majd talán kipróbálom. Nálam Elden Ring végigjátszás van betervezve a DLC előtt, csak annyira kevés a szabadidőm mostanában hogy valszeg még az is csúszni fog :DDD

Üdv. Johnny

(#19462) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#19461) üzenetére


xeon forever
addikt

Ha shut in neet leszel akkor sok szabadidőd lenne ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19463) F34R válasza jonnyjoker01 (#19461) üzenetére


F34R
nagyúr

En azt VR Pisti vegigjatszasban elegnek tartom :DDD nem lenne hozza turelmem.

Rexlent beta teszter volt, o eleg jo felvazolta a helyzetetet. Kerdes a Global mennyivel lesz masabb mint a CN, mert pl PGR-ben sokkal hamarabb megkapnak mindent.

(#19464) Shiro válasza fpatrik17 (#19455) üzenetére


Shiro
senior tag

Nem ismerek senkit a zárt osztályról. :)

(#19465) jonnyjoker01 válasza F34R (#19463) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A sztorira és world buildingre vagyok kíváncsi. Ez a combo based action combat tetszetős és látszik hogy nagy hangsúlyt fektetnek rá, de ha nincs a játék mögött valami jó sztori és érdekes világ megépítve akkor feleslegesnek tartom azt hogy live service mellett elkötelezzem magam, főleg ilyen genshin-féle nyögvenyelős progression systemmel, van sok jó single player title fasza action combattel.

Genshinnel tényleg csak azért játszok még mindig mert érdekel a történet és rohadt részletesen van megtervezve a világ, open worldtől kezdve a lore-on át.

Üdv. Johnny

(#19466) Shiro válasza emiki6 (#19459) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha nem ő akkor egy másik árva.

Más árvákat is befogadtak, de annyi biztos, hogy legalább egy az descender volt.

"In anticipation of the arrival at their Kingdom of gods from beyond the so-called ocean — or rather, the arrival of beings who could transcend the gods — they founded an organization, an orphanage to take care of such children. In latter days, the orphans of the Kingdom and those who wandered in from outside were accepted as well."

S mivel ő a főszereplő, így valószínű hogy ő lesz az.
Peruere kaszája is, ugyan azt a rituálét/kísérletet írja amiben Perinheri megszerezte a Crimson Moon "erejét".
Úgy néz ki "emlékszik" Scaramouche-ra, bár voice oversben nem említi.
(Bár lehet úgy gondolja, mivel úgyis mindenki elfelejtette, felesleges róla beszélnie)

A király az kb politikai okokból vette fel a Crimson Moon nevet.

Az Abyss tesó pedig az Eclipse dinasztiához köthető, ami a Crimson Moon után uralkodott.



(#19467) F34R válasza jonnyjoker01 (#19465) üzenetére


F34R
nagyúr

A sztorit nem rebesgetik annyira complexnek. a combozas az tetszett a PGR-ban is, viszont a progression system az kevesbe. tenyleg van review az tobb mindent elarul.
Gatchat en max kiprobalas szintjen fogok ujat kezdeni, nem akarok tobb idot belefoccolni.

(#19468) emiki6 válasza Shiro (#19466) üzenetére


emiki6
veterán

Abban én is egyetértek, hogy a crimson moon dynasty nem teyvat-i, viszont elméletileg nem is descender. Descender az, aki az istenektől, a sorstól és irminsul-tól független. Ha jól tudom nahidától azt tudjuk meg, hogy 3 descender van és az egyik a traveler, a másik 2 meg a first who came és a 2nd who came (ha jól tudom). Se a sibling, se perinheri, se a crimson moon első tagja nem számít descender-nek.

De a descender sosem jött el, legalábbis a Travellerig (úgy tűnik).
that transcendental person from beyond who the Kingdom orphanage was awaiting never arrived

A kaszát jó, hogy említed, azt elfelejtettem elolvasni, bár sokminden nem derül ki a leírásából, a CMD bukásáról ír, majd hogy az ED is követte őket a bukásban. Talán annyi érdekes, hogy a CM kihunyásával csak a Balemoon maradt. (Bale: evil considered as a destructive force).

Perinherinek csak CM látomása volt, hogy erejét megszerezte e az nem derül ki.
Én az animált shortra sem alapoznék, mert az nem ingame "emlék", hanem a playereknek készült content.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19469) xeon forever válasza emiki6 (#19468) üzenetére


xeon forever
addikt

IISzerintem Paimon a legerősebb karakter, Childe weekly boss fight hogy felemeli azt a követ... :K Traveler meg nyogdecsel... ;]
Szóval engem most már Paimon igazi kiléte érdekelne, hogy ki a G3C* ez a Paimon... :B
Egyetlen Quest sem volt amiben többet tudnánk meg róla, merthogy elég érdekes, hogy a nyitó animáció után ott van velünk, de Teyvatban soha senki nem látta (nem is hallottak róla)
Ott még tuti van valami a palacsintában.
Néha mintha egy Démon lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19470) F34R válasza xeon forever (#19469) üzenetére


F34R
nagyúr

Lehet o is egy Godly creature akit Celestiabol kitaszitottak. :DDD

(#19471) xeon forever válasza F34R (#19470) üzenetére


xeon forever
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy end game valami spin lesz. ;] #paimon true identity

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19472) xeon forever


xeon forever
addikt

Amikor az autó config semmin nem változtat Xianglingen.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19473) F34R válasza xeon forever (#19472) üzenetére


F34R
nagyúr

Az auto config egy rakas szemet :DDD

(#19474) emiki6 válasza xeon forever (#19472) üzenetére


emiki6
veterán

Ha nem rosszabb buildet ajánl, mint ami rajta van, az rég rossz. :D

Artifact Loadouts Were a Mistake - by jstern25

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19475) emiki6


emiki6
veterán

A C1R1 221 + 127 = 348 wish-be fájt. Ebből 93,25 wish-t ki kellett pótolni (+welkin kristályból is bejött még 10+ wish meg még az ezekből visszafolyó starglitter)...
Sose gondoltam volna, hogy én egyszer genshinben bármelyik karakterre fogok kristályt venni, de úgy tűnik kivételek mindig akadnak. Persze egyszer volt Budán kutyavásár, innentől semmit nem veszek, welkint se (mondjuk az még fél évig úgyis kitart...).

A banner végéig még mindent beletolok, hátha jön valami early, aztán indul a spórolás rerunig és akkor kihúzom a C6-ot. :R
Addigra talán sikerül összeszedni egy top1% buildet is. :R (Ma top21%-ig jutottam).

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19476) xeon forever válasza F34R (#19473) üzenetére


xeon forever
addikt

Egyébként tényleg a legjobb van rajta, amit össze tudtam kalapálni az emblem set domainben. :U
261% ER Bennyvel folyamatos Burst uptime.

#Emiki hajrá, néztem C6 Arlit, tényleg beteg lett... :B

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19477) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Eléggé rákattantam erre az eventre :D (beatmap id descriptionben ha valaki ki akarja próbálni)

Üdv. Johnny

(#19478) xeon forever


xeon forever
addikt

Szerencsére első körben kiesett, igaz hard pity volt, de nem kellett tovább menni.
:B Artifactokkal is haladok közben, on set pyro is jött, némi crdmg el.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19479) xeon forever válasza xeon forever (#19478) üzenetére


xeon forever
addikt

:C Ez lett neki on piece, ami vicces a témában, hogy szoktam CW domainben is lődörögni, hátha esik egy on piece pyro HuTao nak, de 3 év alatt sem esett egy se, de még craftolva sem, pedig próbáltam párszor beégetni xar artikat, neki még 1 hét után kidobta, RNG god tuti van...

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19480) emiki6 válasza xeon forever (#19479) üzenetére


emiki6
veterán

Na, ez tényleg jó!
Egy on piece 4 hasznos roll-lal már üdvös.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19481) xeon forever válasza emiki6 (#19480) üzenetére


xeon forever
addikt

Most 3 van a 4pcs setbol lvl20-on, egy feather van crit rate subbal, hétvégén talán fel tudom húzni 4. darabnak. Kíváncsi leszek mit tudok kihozni belőle. Fegyó jövő héten lesz maxos.
Amiket láttam c0-n is szép számokat lehet produkálni.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19482) xeon forever


xeon forever
addikt

Ez megcsinálta a napom. XD
https://youtube.com/shorts/SoXhPnjj8Kg?si=E8aeALrxqHsRyWSY :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19483) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#19477) üzenetére


emiki6
veterán

Én nagyon komálom ezt az a fajta eventet, de olyan ritkán van, hogy a skillem és állóképességem is mindig odaveszik aztán bénázok az elején mire újra bele nem rázódok.

Látom fejlődik a custom része, sajnos elég rövid a lehetőségekhez képest és mostanában pont alig van időm is erre.

A legnehezebb fokozatban meg már azt se tudom mi történik, mindegyikre több tucat próbát rá kéne tolni, hogy elkezdjek közelíteni a "már egész jól megy"-hez. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19484) kill_switch válasza emiki6 (#19483) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nekem is bejönnek ezek a guitar hero-s cuccok, pro-n elsőre discantus eddig mind, pedig controllerrel annyira nem egyszerű két ujjal 6 felé menni. :D De annyira szerencsére nem nehezek.

(#19485) Renok válasza kill_switch (#19484) üzenetére


Renok
senior tag

Én kevés dolgot utálok jobban ennél, nagyon szenvedek is vele.

[ Szerkesztve ]

(#19486) xeon forever válasza Renok (#19485) üzenetére


xeon forever
addikt

Total Chaos.... ;]
Nekem sem mennek már annyira ezek a reflex cumok. Kb a primót kiveszem azt kész.

Egyébként néztem HSR rendszeren tesztelnek sok újdonságot, és vesznek át onnan dolgokat, ez az event is kicsit hasonlít HSR eventekre, mostani 2.2 Update ott végre megcsinálták az előre összerakott csapatok választási lehetőségét, (Genshinben ez kéne már az Abyssba//remélem át hozzák) szóval van még remény.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19487) fpatrik17 válasza emiki6 (#19475) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Furina-ra gyűjtöttem, de már kezdtem teljesen kiégni a játékban, úgyhogy inkább ellőttem 90 Wisht :D Lett belőle egy C1 Arle. Az idő majd eldönti megérte-e... ;]
Furina vagy kiesik earlybe vagy megszívtam. :B Mindenesetre most legalább nem fogom abbahagyni egy ideig a játékot.

Ennyit bírtam neki gyors összehajigálni, meg lvl 60-ig volt matériám. Sajna elég ergya Gladiator artijaim vannak... Farmoljam a sajátját, vagy maradjak a Gladinál?

• Honor Magic5 Pro •

(#19488) CJ4567 válasza fpatrik17 (#19487) üzenetére


CJ4567
veterán

Erre még rá fog jönni valamennyi CD, mert crit damage-el lép szintet :) Szerintem ez nem rossz, viszont nekem nincsenek akkora elvárásaim, mint pár embernek, C1 Arle egy ilyen aránnyal már amúgy is kb. mindent szétszed :) (Nekem 64/210 a saját fegyverével, és brutális már így is)
Oh, most látom, hogy 2pc2pc. Glad-ban az a jó, hogy tudod strongboxolni, szóval idővel simán összejöhet egy elég erős szett, és tudtommal nincs sokkal lemaradva a saját szettjétől a Glad.

Viszont te tudod, hogy mennyire szereted a karaktert, én farmolom a saját szettjét :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19489) emiki6 válasza CJ4567 (#19488) üzenetére


emiki6
veterán

Arle már c0r0-on is jó, persze. Én konstikra csak azért megyek rá, mert számomra különleges karakter és így jó dmg-hez nem "kell" bizonyos supportokat használnom majd.

Eddig, dmg dealernél még nem mentem rá konstikra (csak yelan és xy c1 az utazás miatt). Sig-ekre persze rámentem a kedvenc karaktereknél, yelannál, alhinál és naviánál.

Arleval meg akarom nézni milyen ha egy karakter masszívan op.

-

Jstern nem javasolja a gladi strongboxot, mert van annyival jobb a whimsy, hogy megérje farmolni.

A gladi amúgy frontloadedebb kicsit, mivel a whimsynek kell 3 hit, mire felstackelődik. Gyakorlatban persze a gladi előnye nem hiszem, hogy kijönne.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19490) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#19477) üzenetére


emiki6
veterán

A hivatalos beatmap-ekkel hogy állsz?

Főleg az oni nehézségűek érdekelnek, már kezdek úgy, ahogy belerázódni, de discantus még egyiknél se sikerült.

Én billzeten tolom, de avval egy nagy handicap, hogy a UI nem ad jó feedback-et, a hibázásokból nem nagyon lehet tanulni. Nem jelzi ki eléggé, hogy az ember épp melyik gombot nyomja (amikor nem kéne), így sokkal több idő a bullethell map-eken eligazodni, ahol a káoszban azt se tudom melyik olyan melyik oszlopot nyomja. :U

Persze brute force, sok retry-jal lehet fejlődni így is, csak lassú, főleg hogy napi 2 órát jó lenne beletenni amíg van az event, de annyi meg nem feltétlen van most épp.

Oni diff jelenleg:
- Liney 5805
- Nahida 5980
- Zhong 4955
- Hutao 4625
- Neuv 5080
- Furina 7890

Neuv-éban van egy szakasz, ami annyira begyorsul, hogy pro-n se látom át még...

Én amúgy legjobban azokat a beatmap-eket szeretem, ami kicsit a hangszeren játszás érzetét kelti, nem csak ütemre hangolt ügyességi játék.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19491) CJ4567 válasza emiki6 (#19489) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem Arle az első C1R1 limited 5* karakterem, az elmúlt időszakban Arle volt az első karakter, aki miatt elmúlt a játék iránti kis kiégésem, és elkezdtem játszani, és ténylegesen gyűjteni :) Tetszik a dizájnja, a játékstílusa, és maga a karaktere is (szerintem) jól meg van írva. És nagyon jól működik Yelan-nal, a második kedvencemmel :DDD

Nagyon durván érzem, hogy az elmúlt időszakban Neuvi, Furina, és főleg Arle megdobta a fiókom erejét, de nem bánom, mert kedvelhető karakterek :)

Nálam Xy jelenleg kb. utazásra van delegálva, kb. nincs csapatom hozzá :D Viszont OW-ben az Arle/Yelan/Scara/Xy csapat nagyon jó.

No Sana No Life

(#19492) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#19490) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én telefonról tolom, szerintem könnyebb mert csak oda kell nyomnod ahol jön a note, nincs még egy translation layer közte hogy na most melyik gombot nyomjam. Bár a haveromnak meg billentyűzeten megy jobban és telefonon képtelen megcsinálni :DDD

Oni difficulty szerintem annyira nem olyan nehéz, két ujjal csináltam meg az összeset. Az adja a nehézségét hogy sokszor pörgős, de most Mihoyo nagyon jól megcsinálta ezeket és tökre jól lehet magára a zene ritmusára és a benne lévő zenei elemekre nyomni. Régebbi zenei eventekhez képest nagyon túl lőtték magukat szerintem, jól sikerültek a saját beatmapjaik is nagyon.

A community által csinált beatmapekben nagyon sok olyan van amihez muszáj a 6 ujj, ami telefonon elég awkward, éppen hogy csak elférnek az ujjaim rajta.

Oni diff, discantus 97%+ az összes:
- Liney 6805
- Nahida 6835
- Zhong 5550
- Hutao 5515
- Neuv 6955
- Furina 10325

A Furinás baromi jó volt, speciel azt nagyon élveztem.

Üdv. Johnny

(#19493) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#19492) üzenetére


emiki6
veterán

Billzet akkor jó, ha már nincs szükség hand-eye coordinaton-re. Nálam sajnos még van, a kezemet látatlanban még mindig nagyon sokszor kell "gondolkoznom" azon, hogy melyik oszlophoz melyik ujj társul és viszont.

Próbáltam én is telón még a legutóbbi ilyen event-en, de jóval rosszabbul ment, mert eltér, mint skill. Van némi transzferhatás, de a fő faktor, hogy mennyire familiar az adott környezet.

Hosszútávon lehet én is jobban teljesítenék telón, de utálok érintíőkijelzőn játszani...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19494) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#19492) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gondoltam még felveszem a Furinásat, de közben sikerült megdöntenem a rekordomat :DDD

Üdv. Johnny

(#19495) emiki6


emiki6
veterán

Telóról tényleg könnyebb, leginkább bullet hell-nél jön ki a különbség, az, hogy nincsen interface, nem kell tudnod melyik ujjad melyik oszlop, csak odanyúlsz, ahol épp kör van. Cserébe nincs is meg az a feeling, hogy mintha hangszeren játszanál.

Tettem egy próbát a lyney pro-val és onival, a pro rekordom nem tudtam megdönteni így elsőre, de az oni rekordomat megdöntöttem, az azért sokat elmond. Gépen általában kell pár szám bemelegítésnek, hogy menjen olyan jól, ahol legutóbb abbahagytam.

Nálam amúgy S10e van, ami pici teló, hát azon 6 ujj nem nagyon férne el, ehhez inkább phablet kéne vagy tablet.

Jonny: hú, nagyon fura az a köríves mátrix, én átállítottam sima egyenesre, azon jobban látszik, hogy melyik hang hova tart. Mondjuk telón lehet van előnye, hogy oldalt nincs annyi kép, inkáb középen.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19496) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#19495) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hat ujjal könnyebb vele játszani a community beatmapeken, kényelmesebb "u" alakban rakni az ujjaimat a kijelzőre "_" helyett. Meg picit dinamikusabb feelingje van ami tetszik, a teljesen egyenes az picit statikusnak érződik nekem. Jobban vibeolok vele :D

Üdv. Johnny

(#19497) fpatrik17 válasza fpatrik17 (#19487) üzenetére


fpatrik17
senior tag


Közben eszembe jutott, hogy Yanfei-nek volt két db Crimson motyója, picit átvariáltam a buildet meg felhúztam lvl 80-ra + a skillek is kaptak picit.

Elkezdtem kipróbálgatni, hát mit mondjak... Szerintem ezt a karaktert annyira túltolták, nagyon powercreep. :Y
A 3 Kenkit ilyen kiépítettségi állapotban is úgy verte agyon, hogy csak pislogtam... Egyik oldalról kimondottan jó érzés egy ilyen tápos csirkének a birtokában lenni, ugyanakkor picit elszomorít, hogy ezután minden gyengének fog tűnni :( (Neuvim nincs). Nagyon kéne még end game content ebbe a játékba, mert ennek így nem sok értelme lesz. :K

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#19498) Shiro válasza fpatrik17 (#19497) üzenetére


Shiro
senior tag

Peruere megjelenése óta én még nagyobb sajnálatot érzek Dehya iránt.
Oké eebaszták. Biztos azért nem, kapott nagyobb szorzókat, mert akkor talán egy későbbi mechanika miatt túl broken lesz majd. pl Shinobu a Dendro elem megjelenése előtt és után.
Kapott saját szettet, hát nem lett jobb.
Kapott számára kedvező Abysst, hát más karakterek jobban teljesítettek ott.
Aztán itt van Peruere egyetlen alap támadásával üt annyit mint Dehya a teljes burstjével.
Oke kicsi túloztam, de értitek a lényeget.

(#19499) xeon forever


xeon forever
addikt

Hihetetlenül hangzik, de már csak Kaveh uccso 15 szintje van hátra. Kemény 1 év volt ez így.

Hasznos volt az elmúlt 1 évben XD
Pár millió Mora elkopott, pár tonna resin, és Teyvatban alig maradt resources.
;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19500) xeon forever


xeon forever
addikt

:C https://imgur.com/a/nQN4ZLn

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.