Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) Shiro válasza xeon forever (#19499) üzenetére


Shiro
senior tag

Gondoltad te, hogy csak hiszed. ;]

https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact_Leaks/s/A89RuQDv0A

(#19502) emiki6 válasza Shiro (#19501) üzenetére


emiki6
veterán

:))

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19503) Shiro válasza emiki6 (#19502) üzenetére


Shiro
senior tag

Kiderült, hogy csak woodneed. :(
https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact_Leaks/s/Rt5AvUjcPp

(#19504) emiki6 válasza Shiro (#19503) üzenetére


emiki6
veterán

Az túlzás, hogy kiderült, a cáfolat sincs megerősítve, sőt közben törölték is, míg az eredeti állítás még fent van.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19505) xeon forever válasza Shiro (#19501) üzenetére


xeon forever
addikt

Klee mommy remélem playable karakter lesz. Akkor lesz, Shut up and take my money. :B

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19506) CJ4567 válasza Shiro (#19503) üzenetére


CJ4567
veterán

Remélem, hogy kamu, így is örülök, ha valakit fel tudok húzni 90/90-re :DDD

No Sana No Life

(#19507) emiki6 válasza CJ4567 (#19506) üzenetére


emiki6
veterán

Mióta ritkán húzok új karit, azóta nagyon EZ, sőt még tartalékom is van, pedig csak az eventekből folyik be xp könyv.
BP nélkül! Mondjuk kellett egy év, mire elkezdett mérséklődni a hiány.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19508) CJ4567 válasza emiki6 (#19507) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem csak az XP könyvről van szó, hanem az alapanyag különbség 80/80 után a 80/90-hez, egyszerűen rengeteg. Vagy csak én vagyok lusta :P

No Sana No Life

(#19509) Renok válasza CJ4567 (#19508) üzenetére


Renok
senior tag

Egyetértek.
Én sem örülnék a lvl 100-nak, nagyon nem.

(#19510) xeon forever válasza CJ4567 (#19508) üzenetére


xeon forever
addikt

:B én már csak tudom, nagyon kemény menet az uccso Ascend, és a leveling ....

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19511) emiki6 válasza CJ4567 (#19508) üzenetére


emiki6
veterán

Én már megszoktam, néha belefér.

Nekem is nyűg a karakter szintezés, azért húzok és szintezek csak kevés karaktert már. Kevés karakternél meg se kottyan.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19512) Shiro válasza Renok (#19509) üzenetére


Shiro
senior tag

Nekem inkább vegyesek az érzésem.
A szint növelésének akkor lenne értelme, ha ezzel együtt behoznának egy nehezebb end game contentet.
Illetve minden karakter kapna egy új passzívot, és a talenteket is tovább lehetne fejleszteni, hogy ne csak pár százalékkal legyen erősebb.
Ez viszont extrém módon növelné a karakter fejlesztéshez szükséges időt és energiát.
S lehet nem igazán lenne kedvem kétszer annyit grindolni, hacsak nem növelik meg a world levelt és a sztori módhoz is lenne egy hard mode.
Természetesen rendesen megnövelt drop réttel.

Vagy lehet ezzel akarják ösztönözni a a játékosokat a saját fegyver és pár konstelláció kihúzására.

Illetve az "új passzívot" jó lehetőséget adna a balanszoláshoz.

(#19513) CJ4567 válasza emiki6 (#19511) üzenetére


CJ4567
veterán

80/80-ig nem vészes, 80/90 az, ami húzósabb, és elveszi a kedvem.

No Sana No Life

(#19514) kill_switch válasza CJ4567 (#19513) üzenetére


kill_switch
senior tag

Mondjuk az sem túl motiváló, hogy az ascend-ért járó wish is úgy van elosztva jó mihoyo-s szokás szerint, hogy a maxra húzásért nem is ad semmit. :D Legalább úgy osztották volna el, hogy új jöjjön ki, hogy a végén legyen az utolsó wish. Vagy lennének olyan gavallérok, hogy az utolsó szintre tennének be egy event banneres fate-et. De hát az ugye nagy "kiadás" lenne a cégnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19515) Sordoran válasza Shiro (#19512) üzenetére


Sordoran
addikt

Én eleinte azt hittem, hogy új területek érkezésével fogják növelni majd szinteket, lesz új material ami csak ott szedhető össze, és új képesség esetleg. Erősen wow szemlélet volt, és ennyi idő után belátom hogy ennek nem lenne értleme. A karakterek lvl90-re vannak balanszolva, ha most emelnének rajta, akkor borulna az egyensúly. Különböző karakterek más-más stat-ból skálázódik. A fő statok változnak mikor a karakter szintje nő. Na most ha kapnánk +10 szintet, akkor azok a karakterek akik ezen alap értékekből skálázódnak erősebbek lennének, míg aki nem, az lemarad.
Még két új terület fog érkezni a mostani Teyvat-ból, szerintem ez már marad így addig. Ha utána elkalandozunk más régióba, akkor ott lehet majd valami extrát kitalálni.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#19516) xeon forever válasza kill_switch (#19514) üzenetére


xeon forever
addikt

Hát jah, egy Intertwined fate igazából lehetne ..

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19517) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Érdekelne Arlecchinohoz perfekt rotation a következő csapatokhoz:
1. Arle - Yelan - Kazuha - Bennett
2. Arle - Yelan - Sucrose - Bennett
3. Arle - Yelan - Zhongli - Bennett

Többször észrevettem, hogy nem úgy jön össze a Swirl ahogy szeretném, esetleg teljesen rossz elementet kapok el, így szeretnék okosodni. Kíváncsi lennék ti hogy használjátok apucit. Köszi! :R

+1 Most jöttem rá, hogy Kazuhán a Freedom-Sworn kimondottan jól jön Arlenak. Az "increases Normal, Charged, and Plunging Attack DMG by 16% and increases ATK by 20%" buff első részét eddig nem nagyon volt kivel kihasználni :D (Max Keqing CA esetében).

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#19518) CJ4567 válasza fpatrik17 (#19517) üzenetére


CJ4567
veterán

1. Arle E, Yelan EQ, Kazuha Q, Benny EQ, Kazuha hE, Are CA majd ütsz, amíg tartanak a skillek :D Egyszerűbb az Arle E, Yelan EQ, Benny EQ, Kazuha QE/EQ, Arle CA majd ütsz.

3. Arle E, Yelan EQ, Benny EQ, Zhongli hE

(hE = E nyomvatartva)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19519) Shiro


Shiro
senior tag

Hátha valakinek sikerül megcsinálnia a kihívást amit kitaláltam.

Amos rekviemje


A feladat Ganyu otthonától Cloud Retainer domainjától eljutni Stormterror Domainjába és megküzdeni a sárkánnyal.

Csak Ganyu használható!
Mt Aocang, a domain bejáratától indulsz.
(Állítsd az órát valamivel Napkelte előtte, vagy várj)
Menj főzz egy adagot manuálisan Ganyu specilaitásából. (Lehet hogy több próbálkozásra lesz szükséges, nem árthat előre beszerezni az alapanyagokat)
Majd menj ülj le az asztalhoz és egyél meg egy adagot
Indulhatsz az utadra.
Tilos a térképet használni!
Tilos úszni! (Ha egy gázlónál véletlenül rosszul méred fel a víz mélységét, az még megengedett, de Ice Bridge alkotásakor hibázól és vízbe pottyansz, akkor buktad a kihívást)
Lehetőleg csak minimálisan Glide-olj.
Kövesd az utat! Amint találtál egy utat azt követned kell!
Az utad során győzz le minden szörnyet, de légy kegyes az élővilággal.
(Ha megölsz egy vadkant, mókust, rókát, vagy madarat elbuktál)
Megj: Cryo Elementálok, és Cryo Shieldel rendelkező ellenfelek pl Cryo Slime-ok és Cryo Abyss Mage-ek ellen nem kell harcolni, kerüld ki őket vagy menekülj el, de a Cryo Whopperflower ellen harcolni kell!
Tilos gyógyítani. (Kaját enni, vagy közel menni a Hét szobraihoz.)
Megj: Stormterror's Lairben kötelezően el kell haladnod Venti szobra mellett, itt opcionálisan mehetsz lassabban.

A Stormterror elleni harc.
Csak az 5. fázisban támadhatod Dvalin HP-ját!
Az ötödik fázis a harmadik "Caelestinum Finale Termini" után kezdőik.
Ahhoz, hogy továbblépj a következő fázisokba többször el kell kábítanod.
Az 1-4 fázisban ne támadd a magatehetetlen sárkány, hanem csak várj.
Ha győztél kívánj a Standard Banneren, hátha valami jót kapsz!

Ha elbuksz, várnod kell a egy teljes napot, vagyis szerver resetet, hogy az utad során legyőzött szörnyek respawnoljanak!


A kihívás kb 35-40 percet fog igénybe venni, (persze ha nem tévedsz el)
Viszonylag csak "gyenge ellenfelekkel" fogsz találkozni, de csak óvatosan, mert kevés a HP-d!

Sok szerencsét ha esetleg megpróbálnátok, nekem eddig a 4. fázisig sikerült eljutnom. :P

Alternatív verzió:
Azoknak akiknek nincs meg Ganyu, használható Fischl is.
Ez esetben a kezdőpont a "Sommernachtgarten".
Minden más ugyan az.

(#19520) xeon forever válasza Shiro (#19519) üzenetére


xeon forever
addikt

True end game content. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19521) Urzu_7 válasza Shiro (#19519) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Esküszöm jobb event lenne mint amit mostanság kitalálnak... Talán nem baszná fel az agyam.

giran~

(#19522) xeon forever válasza Urzu_7 (#19521) üzenetére


xeon forever
addikt

Szerintem a bújócskázós jó event lenne. Oda betenni egy extrém szintet, csak friends only, ami abból állna, hogy az egész map kéne rohangálni, időkorlát nélkül, player lokáció kilöve, és és csak az elemental vision használata lenne megengedve. :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19523) Renok válasza xeon forever (#19522) üzenetére


Renok
senior tag

Szerintem borzalmas ez az event is, és az sem könnyíti meg, hogy megszeressem, hogy bizonyos játékosok annyira lagolnak, mintha kb. teleportálnának. :(

(#19524) F34R válasza Renok (#19523) üzenetére


F34R
nagyúr

hat tolem senki nem utalhatja jobban.... ugyanis bele sem kezdtem, egy db coint nem szereztem... komoly erofeszitest kell tennem hogy legalabb a reward miatt meglegyen. ;]

(#19525) Shiro válasza Urzu_7 (#19521) üzenetére


Shiro
senior tag

Talán nem baszná fel az agyam.

Biztos? :DDD ;]

Így lassan egy hét próbálkozás után rá kellett jönnöm, hogy ez jóval nehezebb, mint elsőre gondoltam.
Ugyanis a Caelestinum Finale Termini az 5. vagyis az utolsó fázisban, már minden platformon rajta lesz, így ott úgy kell legyőznöd hogy folyamatosan sebeződsz.
Nem lehetetlen, de ha nem közel max hp-val kezded, akkor szinte garantált, hogy buktad.
(Megjegyzem, közel 35-40 perc mire idáig eljutsz. ;] )

(#19526) xeon forever


xeon forever
addikt

Na és akkor mindenki aki megvan végre LVL90. Igazi parasztnak érzem magam annyit farmoltam... :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19527) vakablak93 válasza xeon forever (#19526) üzenetére


vakablak93
őstag

Akkor most jöhetnek a fegyverek lvl90-re vagy most most az artifactfarmolás jön?
Ám gratula, nem semmi meló lehetett, én (ha lenne még mit) a hajam tépném ki a negyedénél :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#19528) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Köszi a tippet!

Eközben megkapta az NA a koronát. Egészen elképesztő mit művel ez a karakter, pedig még a saját set-jét el se kezdtem farmolni... :O

300k vaporize normal attack Masanorin (food buff nélkül). :Y

Jelenlegi build ->

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#19529) xeon forever válasza vakablak93 (#19527) üzenetére


xeon forever
addikt

Artifactokkal és Talentekkel egyszerre megyek egy karakternel. A cél mindenki legyen 8-8-8 Talent szinten, vagy magasabban, és 4pcs vagy 2pcs-2pcs Best artifactokkal.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19530) Shiro válasza fpatrik17 (#19528) üzenetére


Shiro
senior tag

Egy tipp, erre csak én is most jöttem rá.
Ha Perierét Benettel együtt használod, akkor mindenképpen kellhet melléjük egy Zhongli, ugyanis, ha 90% alá esik a HP-ja, akkor Benett buffja szép lassan leszedi róla a Bond of Life-ot, ezzel csökkentve a sebzését.

(#19531) emiki6 válasza Shiro (#19530) üzenetére


emiki6
veterán

Arle passzívja nem engedi, hogy harc közben a burstjén kívül bármi más healelje v BoL-ot leszedjen róla.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19532) Shiro válasza F34R (#19524) üzenetére


Shiro
senior tag

Aztán ne panaszkodj, ha nincs primód! ;]
Nem rossz a kivitelezés, nekem pár meccs még tetszett is.
Csak hát a pályatervezők nem igazán tettek ki magukért a balansz tekintetében.

Pl az Inazumai mapon ott az összes javítandó csöngőköcsög lent van és egymáshoz közel. A fogó meg csak fölmászik a háztetőre körülnéz hol folyik műveleti tevékenység oszt ugrik és nyakon csípte.
Üldözöttként hatalmas a hátrány itt.
Aztán ha elsőnek kapnak el nincs olyan, hogy kilépsz, nem meg kell várnod a meccs végét. :(((

A másik véglet meg a hillichurl tábor ami ennek a fordítottja. Az összes csöngőköcsög egymástól távol tornyok tetején, tökéletes rálátás, kedvező menekülési lehetőség. Szerencsétlen fogó meg tehetetlenül futkározik össze vissza mint a mérgezett egér.


(#19533) Shiro válasza emiki6 (#19531) üzenetére


Shiro
senior tag

Óh! :B
Szóval a mechanika üti a mechanikát ami ütné a mechanikát. :U :P

(#19534) xeon forever válasza Shiro (#19533) üzenetére


xeon forever
addikt

Ez valami bug akkor?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19535) emiki6 válasza xeon forever (#19534) üzenetére


emiki6
veterán

Nem. Úgy oldották meg, hogy a heal ne egye meg a BoL-ját, hogy nem healelhető. Ez az egyik passzív talentje:

The Balemoon Alone May Know
While in combat, Arlecchino gains a 40% Pyro DMG Bonus and can only be healed through Balemoon Rising.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#19536) xeon forever


xeon forever
addikt

Haha, na így lehet kioldani..https://youtube.com/shorts/zbbsdSwTMiU?si=ZdvseSUE79g3Iq8u

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19537) F34R válasza xeon forever (#19536) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat ezt megnezzuk ;]

(#19538) xeon forever válasza F34R (#19537) üzenetére


xeon forever
addikt

Mielőtt paccselik lementem az összeset. ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19539) Shiro válasza xeon forever (#19538) üzenetére


Shiro
senior tag

Luhua Pool - Hidden Place of Guizang Formula. :P

------
Ma sem sikerült a kihívás, de út mentén találtam két ládát. :))

(#19540) F34R válasza xeon forever (#19538) üzenetére


F34R
nagyúr

;] ;] Jean ass :D

(#19541) xeon forever válasza Shiro (#19539) üzenetére


xeon forever
addikt

Akkor ez a fogd meg a söröm kategória. :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19542) xeon forever válasza F34R (#19540) üzenetére


xeon forever
addikt

Mith buster. :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19543) xeon forever


xeon forever
addikt

Miééérrtttt? :W

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19544) Fernet válasza xeon forever (#19543) üzenetére


Fernet
senior tag

Hogy ez mennyire ismerős... :D

(#19545) duvi


duvi
nagyúr

Elindult a Wuthering Waves. Kezdéshez egy ajándék kód: WUTHERINGGIFT

(#19546) Renok válasza duvi (#19545) üzenetére


Renok
senior tag

Köszi! :R
Én már játszottam vele másfél órát kb, eddig bejön.
A PC verzóval vannak kisebb bajok (pl. 120FPS mód hiányzik jelenleg), de nekem eddig bug mentes.
A karaktereket imádom benne.

(#19547) F34R válasza Renok (#19546) üzenetére


F34R
nagyúr

Elkezdtem, tetszik.... de hogy meg egy idorablo jatekot nem fogok Genshin melle betenni az biztos. Ahhoz meg hogy levaltsa keves.

(#19548) Renok válasza F34R (#19547) üzenetére


Renok
senior tag

Nekem egyelőre sokkal jobban bejön, mint a Genshin.

(#19549) xeon forever válasza F34R (#19547) üzenetére


xeon forever
addikt

:R
Mióta Kazuma a példaképem(Konosuba) azóta jobban esik az időrabló játékokkal játszani. :K
Most már ott tartok hogy pofátlanul meló közben felkezzel is nyomkodok mindent. Lehet beviszem a PS5 majd ha kijön a pro...Beadom a főnöknek, hogy azért van 2 monitorom mert így jobban megy a munka. XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#19550) Sordoran válasza Renok (#19548) üzenetére


Sordoran
addikt

Elején minden ilyen játéknak megvan az újdonság varázsa. Azért pár hétnek el kell tennie, hogy valós kép meglegyen. Kíváncsi leszek a véleményeitekre majd akkor, de F34R kollégához hasonlóan én se akarok új időrabló játékba fogni. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.