Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37316) LiPiko válasza Silent77 (#37315) üzenetére


LiPiko
újonc

Beleestem a saját csapdámba, körtét hasonlítok össze almával…

Huawei-Honor-8X-Max-Android-9-0-Snapdragon-660-Octa-Core-Touch-ID-6GB-128GB
Winning bid:US $178.00
Approximately 56,669.85 HUF
[ 11 bids ]
Shipping:FREE Economy Shipping from China/Hong Kong/Taiwan to worldwide
Item location:Shenzhen, China

Bontott csomag, nem használt készülék, eredeti csomagolásban tartozékaival. ÁFA és VÁM nem volt. A gazdaságos szállítás egy hónapon belül megtörtént. Ez egyébként szokatlanul gyors, de nem aggódtam volna a 60 napon sem, MERT AZ IS BELEFÉRT AZ ELADÓ ÁLTAL ÍGÉRT SZÁLLÍTÁSI HATÁRIDŐBE! és március elején már jelen volt európában is a pandémia.

GearBest:
HUAWEI Honor 8X Max 4G okostelefon 7,12 hüvelykes EMUI 8.2.0 Android 8.1.0 Snapdragon 660 Octa Core 4 GB RAM 128GB ROM 2 Hátsó kamera 5000mAh Globális verzió Támogatás Google
Rendelési összeg részletei 74397Ft, Szállítási költség 0Ft, Szállítási garancia 2353Ft
Összesen: 76750Ft
Szállítás: 10-18 munkanap

Egy elméletileg használt telefont összehasonlítani egy bontatlan csomaggal nem lenne helyénvaló, még akkor sem, ha valójában a kapott készülék nem használt és a paramétereiben is eltérőek 6GB vs.4GB. (árkülönbség 20080Ft,) Tulajdonképpen ez a készülék volt az oka, hogy saját részre is szerettem volna egyet.

A BECSÍPŐDÉSEM A GEARBEST-EL KAPCSOLATBAN TOVÁBBRA IS AZ, HOGY BECSAPVA ÉRZEM MAGAM! A 10-18 NAPOS SZÁLLÍTÁSI IDŐT ÖK KALKULÁLTÁK ÉS ÍGÉRTÉK.

EZ A DÖNTÉSEMBEN KOMOLY SZEREPET JÁTSZOTT!

Azt gondolom,hogy már a rendelés leadásakor is tisztában voltak azzal, hogy ez a határidő nem tartható, de a rövidtávú és profitorientált gondolkodás nem engedte leíratni a reális 60+ napot. Sajnos azóta is csak a porhintés megy.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.