Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) dO4harambe


dO4harambe
újonc

"Egyedül a mobiltelefon az, ahol már érdemes lehet mérlegelni, mert lecsökkent az itthoni garancia felára."
Ezt tudod arnyalni nekem? Nem kostolgatlak, tenyleg nem vagyok kepben hogy megy ez ma.
A felszint kaparaszva en azt latom hogy zugboltban / apron lehet olcson venni, de gari effektive nincs. Viszont 40 rugoert normalis helyrol lehet funkcionalis xiaomi-t venni (a valos garanciavonzatrol persze itt sem tudok). Erre gondoltal?

Van most epp ez a telefon (vagy annak tuno targy). Ezzel az a baj hogy mire ideer nyar vegere, a vam alaposan megdragitja. Szoval keresek valami jo kompromisszumot.

SZERK: Na ez melle ment. -> (#37136) viktorhu

[ Szerkesztve ]

(#37153) viktorhu válasza dO4harambe (#37151) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem fogsz külön vámot / ÁFA-t fizetni a Geartbestről.

Ez a telefon sok dologra elég lehet, érdemes megnézni pár review-t youtube-on, mielőtt megrendeled.

Itthoni garancia alatt nemcsak a gyári garanciát értem, hanem ha nem kell Kínába küldeni a telefont, csak elég itt pl. visszavinni a boltba, ahol vetted.

Hogy kinek mennyit ér a bolti / gyári garancia felárban, azt mindenki maga dönti el, meg olyan is van, amikor az adott Xiaomi nem is olcsóbb a Gearbesten, mint némelyik itthoni boltban, ráadásul itthoni boltban egy-két nap alatt átvehető a készülék. Jelentősebb árkülönbségnél még mindig hajlanék a Kínából rendelés felé.

(#37154) KamuMazsola válasza viktorhu (#37153) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Csak kíváncsiságból, mennyi most itthon egy Mi9T 6/128?

Üdv.: KamuMazsola

(#37155) viktorhu válasza KamuMazsola (#37154) üzenetére


viktorhu
veterán

Tőlem kérdezed? Miért nem az árukeresőtől?

(#37156) KamuMazsola válasza viktorhu (#37155) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, mivel te írtad, hogy néhol olcsóbb is lehet, mint a GB-n. Megnéztem azt az árukeresős linket, de a legolcsób is drágább a mi9t-ből, mint amennyiért én vettem fél éve. Valamint azt is figyelembe véve, hogy a friss modellek nem biztos, hogy raktáron vannak, még van létjogosultsága a kinti beszerzésnek.

Üdv.: KamuMazsola

(#37157) viktorhu válasza KamuMazsola (#37156) üzenetére


viktorhu
veterán

Pont egy árban van most a legolcsóbb, mint a Gearbesten. A fél évvel ezelőtti ár nyilván nem releváns annak, aki most akar vásárlási döntést hozni.

(#37158) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ha még 1* innen akarok rendelni verjetek hátba. Vámon a 11k-s daahcam. Számla nincs. Elég lesz nekik a paypal vásárlási mail? Már elébe megyek.

(#37159) Ra3 válasza Kolondrum (#37158) üzenetére


Ra3
őstag

Nem kell számla, paypal-ről screenshotot elfogadják, esetleg a számlakivonatodról is berakhatod a vonatkozó sort.
Gb-n is van order info alatt több dolog, tracking, címzett, tartalom, ár, azt is szoktam küldeni.
Amúgy nem értem ezért miért a gb a hibás, valszeg bárhonnan rendeled megfogják, és ugyanígy a bankszámlakivonatodat vagy a paypalt lobogtathatnád ali/banggood/ebay stb rendelésnél is. Számlákkal ott se nagyon kényeztetnek.

Más, volt egy januári Tanix TX9s rendelésem, március előtt nem számítottam rá hogy feladják, de csodák csodájára tegnap megjött a levél hogy postázva, mellékelve az NLpost tracking.
Ennél pl. az lenne a meglepő ha simán atjönne a vámon.
Ettől függetlenül most nem merek újra venni ebből innen, majd ha normalizálódik a helyzet odaát.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#37160) pn4hvq válasza Kolondrum (#37158) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ne menj elébe!
Ha legalábbis azt írják, hogy vámkezelés alatt. Minden csomagot megnéznek a vámosok. Csak akkor küldj be bármit is, ha jött sms vagy levél. Addig semmit ne küldj, mert még bebuktatod az ár miatt.

(#37161) viktorhu válasza pn4hvq (#37160) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha már vámkezelés alatt, akkor már megfogták. A 11 ezer forint ha jól emlékszem még pont belefér, vagyis nem kell majd fizetni semmit, lesz egy vámmentes vámkezelési indítvány.

(#37162) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Elengedték :D

(#37163) pn4hvq válasza Kolondrum (#37162) üzenetére


pn4hvq
senior tag

:C

(#37164) tomcsi23 válasza Kolondrum (#37162) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mikor rendelted amúgy?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#37165) Kolondrum válasza tomcsi23 (#37164) üzenetére


Kolondrum
félisten

Február 7, de jó pár nappal később indult el.

(#37166) hurjup válasza dO4harambe (#37151) üzenetére


hurjup
csendes tag

Fentebb linkeltem egy doogee n20-at 80 dollarert, standard vagy expedited shippinggel Hong Kongbol (azaz az AFA es AFA-kezeles radob 10000-et, meg ki tudja valojaban mikor er ide).
Most egy op3n dottom van (5 eves de teljesen egyben van, firmware frissitest sosem adtak ki ra, fenykepezni-bankolni sosem akartam vele, az android4.4 mostanra viszont vegleg megkopott). Az igenyeim es elvarasaim ehhez igazodnak (alacsonyak...), igy nem tipikusak.
A gearbest - banggood - tomtop - geekbuying EU priority shippinggel a 100 dollar koruli "idotallo" felallasban (dual sim, android9+, 8mag, 3-4giga ram, 32+ flash, ertelmesebbnek tuno kijelzo) viszont nem kapraztatott el annyira hogy azonnal megvegyek valamit, pedig iden tobbszor is raneztem.
Tegnap spontan felmentem a nemet ebay-re, es meg tudott lepni. Az umidigi nemet raktarrol tobb 100dollaros/100euros keszuleket is kinalt free shippinggel Magyarorszagra. 96euroert (~106dollar) meg is rendeltem egy umidigi power-t (vegul az ebay.it-en, nemet raktarbol; az ebay.de-rol 106euro lett volna). Review-t direkt nem olvastam, nehogy meggondoljam magam. :) Revoluttal fizettem, es a valutakonverziot nyilvan nem az ebay-re biztam.
Mas gyartotol 100 kredites telefon, vagy mondjuk 10.1-es tablet viszont nem volt ami megutotte volna a szintet. A fentit tehat vehetjuk egyszeri szerencsenek.

(#37167) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a GEARBEST - ről a vásárlás után le lehet tölteni bármiféle számlát? Vagy olyan dolgot pl egy mobil esetében ahol részletezi az IMEI számot stb tehát mint forrás bizonyítani hogy onnan lett véve, és pl nem előfizetésre hozott ki pl egy telefon szolgáltatótól. Hogyan lehet megnézni hogy egy mobil tényleg a GEARBEST ről származik?
Mert egy postai tracking number az nem köthető telefonhoz, attól az lehet másik telefon is.

Köszönöm.

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#37168) MrDerekas válasza mályva (#37167) üzenetére


MrDerekas
addikt

A számla letölthető a profilodban, az Other menüpont alatt a vásárolt terméknél.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37169) viktorhu válasza hurjup (#37166) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem kell rá pluszban semmit fizetni, de ezt már sokszor leírtuk itt a Gearbest topicon.

(#37170) mályva válasza MrDerekas (#37168) üzenetére


mályva
aktív tag

Köszönöm, de tényleg nem találom pedig megnéztem mindent
Nem tudnál esetleg képet kivágni?

Előre is köszönöm

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#37171) Silent77 válasza mályva (#37170) üzenetére


Silent77
Topikgazda

My orders, rányomsz az order no-ra.
Amúgy ezzel semmire nem mész.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37172) prsq


prsq
tag

Január 25-i rendelés ma indult el.
Tudom, vírus. Különben már régen refundot kértem volna.

(#37173) -FLY->


-FLY->
őstag

Hol lehet visszafizetést kérni, meg fel nem adott csomagokra? Vagy vak vagyok, vagy nincs ilyen menü :B

(#37174) Silent77 válasza -FLY-> (#37173) üzenetére


Silent77
Topikgazda

írj a supportnak. jobb felső sarok, support center.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37175) mályva válasza Silent77 (#37171) üzenetére


mályva
aktív tag

Köszi, már írtam nekik.
Valami hiba miatt nem kaptam. Megküldték
Viszont ezen sincs IMEI vagy ilyesmi hogy ez e az a készülék.

Csak érdekességképpen érdekelt volna.

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#37176) Silent77 válasza mályva (#37175) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Sosem néztem, de elképzelhető. :)
Náluk szerintem benne van valahol a rendszerben.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37177) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Ma kaptam mailt a GB-től. Van két rendelésem, ami február 7-e óta tolódik folyamatosan. Szóval elnézést kérnek a csúszásért, köszönik a türelmet és igyekeznek bepótolni minden elmaradást, amit a vírushelyzet kezelés okozott. Ez is valami :B

Szerk: Csak azért dobtam be, hogy ne mindig akkor jöjjek, ha nyavajgásom van :K

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37178) takacs tamas válasza MrDerekas (#37177) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

Ezt én is megkaptam ma :))

a mai világban bármi megtörténhet

(#37179) MrDerekas válasza takacs tamas (#37178) üzenetére


MrDerekas
addikt

Most nyugodtam meg. Csak mobilon olvastam és nem gugliztam fordításért és aggódtam, hogy a közel zéró angol tudásom félrevitt :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37180) mályva válasza Silent77 (#37176) üzenetére


mályva
aktív tag

köszi mindent

Megbízhatóságom: 207 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#37181) tucsok.


tucsok.
senior tag

Szeretnék rendelni egy oclean z1 fogkefét tartó/töltő bölcsővel melyik postát válasszam, illetve melyik warehouse-t?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#37182) Silent77


Silent77
Topikgazda

Az uniós vámjog végrehajtásáról szóló 2017. évi CLII. törvény 138. §. és 162 §., valamint az általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. törvény előírásai alapján kiszámolt alábbi értékhatárokig áfamentes a küldemény:

2020. március: 40,01 USD-ig, 59,71 AUD-ig, 52,96 CAD-ig, 39,36 CHF-ig és 30,76 £-ig.

2020. április: 40,72 USD-ig, 68,37 AUD-ig, 58,26 CAD-ig, 39,07 CHF-ig és 33,88 £-ig.

Aki + megerősítést igényel az hívja fel Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztályát. +36 (1) 297-2479, +36 (1) 297-2400, +36 (1) 297-2410

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37183) prsq


prsq
tag

Nem GB, de általános kérdés:

Mennyire érdemes/szabad most rendelni Kínából bármit?
Jönnek befelé még csomagok?
Le fogják állítani?
Vagy csak karanténba tesznek mindent két hétre?
Lesz, aki kihozza?

Tudom, biztosat senki nem tud, vélemények érdekelnek.

(#37184) MrDerekas válasza prsq (#37183) üzenetére


MrDerekas
addikt

Lehet, szabad. Jönnek. Valamivel hosszabb a szállítási idő. A csomagok nem kerülnek kakarnténba két hétre, mivel a szabad levegőn, tárgyak felületén csak néhány órát életképes a vírus gazdatest nélkül. Amíg nem rendelik el a kijárási tilalmat, addig lesz, aki kiviszi neked. Ha lesz kijárási vagy lakhely elhagyási rendelkezés, akkor további csúszás várható mivel a posta ugyan utolsóként áll le mint állami szférás szolgáltató, de nyilván lesz egy prioritás szerinti kézbesítési protokoll, ami befolyásolja a tényleges kézbesítési időt. Szerintem.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37185) szabi__memo válasza MrDerekas (#37184) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ne terjesszünk hamis infókat. Napokig életképes. Persze ez ilyen esetben mindegy

(#37186) MrDerekas válasza szabi__memo (#37185) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igaz. Anyagfajtánként eltérő az életképessége. Nem voltam pontos.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37187) Digitalis


Digitalis
senior tag

A levegőben a vírus akár három óráig is életképesnek bizonyult. Műanyagon még 72 óra elteltével is életképes és fertőzésre alkalmas vírusok vannak. Rozsdamentes acél vagy fém felületen szintén 72 órán túl is találtak fertőzőképes vírust, bár a vírus kópiaszáma csökkent. Kartonpapíron 24 órán túl nem volt életképes vírus. Réz felületen 4 óra elteltével már nem találtak fertőzésre alkalmas élő vírust.

Részletek: https://www.webbeteg.hu/cikkek/fertozo_betegseg/24764/a-koronavirus-eletkepessege

Vírus fertőzőképessége, kópiaszáma, tárgyakon gyorsan csökken, tehát életképessége ≠ fertőzőképessége.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#37188) bul07


bul07
nagyúr

A gond most a szállítással hogy egyre több országban állnak le a posták itt az EU-ban, értve ez alatt hogy más országokba nem továbbítanak, mintha nemrég valahol azt írták volna hogy Lengyeleknél már ez a helyzet
Tehát ha Kínából be is jön az EU-ba nem biztos hogy tovább is küldik onnan

Nekem van egy hét elejei német rendelésem és nem igazán akar mozdulni, nem akarja elhagyni Németországot
[kép]

Én nagy késésekre készülök , meg arra hogy nem is fog megjönni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37189) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Március 9-én rendelt csomag (Hong-Kong), mai nap megérkezett (mi band4). :C

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#37190) smerch


smerch
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, volt egy rendelésem jan 26.-án, és a státusz még mindig order placed. Mi a módja hogy lemondjam az egészet, és visszakapjam a pénzem?

(#37191) Silent77 válasza smerch (#37190) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Jobb felső sarok az oldalon, support center vagy mail: support@gearbest.com

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37192) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.
14-én rendeltem egy tv okositót,de még mindig csak "packed" a státusz.Érdemes türelmesen várnom vagy szerintetek kérjem vissza a pénzt? Szóval értem én hogy a posta mostanában akadozós,de ez még fel sincs adva.Azért ezt nehéz ráfogni a járványra nem? :O

(#37193) sambenez válasza hevizms (#37192) üzenetére


sambenez
addikt

Miért lenne nehéz? Lehet az ottani posta valamiért nem tudja/akarja felvenni.

(#37194) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.14-ei rendelésem továbbra sem indult útnak,szerintem felesleges tovább várnom :( Tudna nekem segiteni valaki hogy egy kifizetett rendelést ami még a "packed" állapotban van hogyan tudnám a leggyorsabban,egyszerúbben lerendezni hogy visszakapjam a pénzt? A gearbest-en keresztül jobb az ilyet intézni vagy a paypalnál esetleg? Akár privátban is jöhet a segitség.Köszönöm előre is :R

(#37195) Silent77 válasza hevizms (#37194) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Nem kell PP.
[link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37196) hevizms válasza Silent77 (#37195) üzenetére


hevizms
addikt

Köszi.Megpróbáltam a saját eszemből kiválasztani a nekem megfelelő lehetőségeket és töröltetném a megrendelést meg a pénzt vissza. Nos elég gyorsan válaszoltak(bár a csomag elinditása lenne ilyen gyors :) )Ezt válaszolták.
Nem tudok sajnos angolul így a google forditóra vagyok utalva,ami hát számomra nem teljesen egyértelmű most. Szóval nem tudom hogy most mit kellene tennem :F

Dear László,
We are sorry to hear that you have decided to cancel your order.

1-The items in your order are ready for delivery now. We need to intercept it immediately. If we can intercept it successfully, we will help you edit the order without hesitation according to your request.

2-We would like to confirm if you wish to change your items, kindly let us know and give us the product link (URL). Please indicate the size/color too if applicable.

Kindly inform us your decision.

(#37197) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok ! Bocs hogy itt kérdezem de nem találtam fórumát neki itt . Remélem azért használják itt páran a Geekbuying-ot . Itt most eu raktárról jön kép link ? És ha igen akkor mennyi a szállítás mert választani nem lehet a kettő közül kép link . Most regisztráltam a Geekbuying-ra mert olvastam, hogy sok eu raktáros áru van de még nem vásároltam tőlük . Ami furcsa hogy mikor Európa van bejelölve akkor van raktáron de mikor spanyol, német vagy olasz akkor nincs :F . Nem csak azok az európai raktárak vannak? Kínára állítva persze van .
Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#37198) Silent77 válasza Imi1981 (#37197) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Szia!

Igen EU-ból jön.
Nálam lehet választani postát, és a többi raktárban is van. (feltéve ha jót nézek, egy link jó lett volna.)
Onnan vedd ahol a legolcsóbb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37199) Imi1981 válasza Silent77 (#37198) üzenetére


Imi1981
veterán

Android alkalmazásban néztem most linkelek egyet (nem biztos hogy ugyan az) [link] . Még nincs beállítva szállítási cím meg fizetési eszköz lehet azért nem tudok választani.

Gearbesten az Android alkalmazásban lehet valahogy eu raktáros árura keresni ?

[ Szerkesztve ]

(#37200) Silent77 válasza Imi1981 (#37199) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Meglehet, hogy azért. :K

Nem. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.