Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) tobias40 válasza Silent77 (#37097) üzenetére


tobias40
veterán

UD312157410NL

(#37102) Zoli-bácsi válasza szabi__memo (#37095) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Értettem, csak ellenpoén akart lenni... :F :D

(#37103) Silent77 válasza tobias40 (#37101) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez nem követhető itthon. Már biztos az országba van, de ezek lassan jönnek mostanság.
Esetleg a postán megkérdezheted. Nem rég nekem is volt a postán pár darab.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37104) gabesz82


gabesz82
senior tag

Sziasztok! Új vagyok még Gearbest terén... Ez mit takar vajon? Reptéren dekkol a csomag?

Hungary, Parcel arrived at the airport.2020-01-16 02:00:39

PSN: Morfologus82

(#37105) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Miért utal több pénzt vissza a gb mint a termék ára? Betegek?

(#37106) maroni válasza Kolondrum (#37105) üzenetére


maroni
aktív tag

Szerintem dodót utal És gyengült a ft!

(#37107) koala69


koala69
tag

mi a tapasztalatotok, ha dpd nyomkoveto "kiszallitas alatt" - mit jelent - mennyi napon belul szoktak kikezbesiteni? Van vmi lehetoseg rakerdezni, vagy egyeztetni idopontot? koszonom!

(#37108) maroni válasza koala69 (#37107) üzenetére


maroni
aktív tag

Akkor ma hozza, szoktak küldeni mailt vagy sms!

(#37109) Kolondrum válasza maroni (#37106) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem, a rendes árát kaptam vissza, de akciósan vettem anno.

(#37110) MrDerekas válasza Kolondrum (#37109) üzenetére


MrDerekas
addikt

Engedd el. Jóvanazúgy :DDD

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37111) vigyorgó válasza Tyson011106 (#37098) üzenetére


vigyorgó
tag

Szia!
Ugyanezt a tabletet és tokot rendeltem én is.
GBről csak a tokot 20.-án. Nekem is ugyanezt írja ki most a tokra amit neked.
banggood on ahol a tabletet rendeltem megtaláltam a várható kiszállítás időpontját,de GB- en nem találom.
Szerintetek sacc per kb mikor kapom kézhez a tokot?

[ Szerkesztve ]

(#37112) Kolondrum válasza MrDerekas (#37110) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó. Meg is érkezett. :C
Gearbestet nagyon el fogom kerülni a jövőben. Problémásak.

(#37113) MrDerekas válasza Kolondrum (#37112) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Nekem pedig pont tőlük érkezett meg sikeresen ma a telóm. A BG-tól 64. napon se ért ide. :DDD Éjjel csippantották Budapesten, hajnalban Szekszárdra ért és 8 után 4 perccel, már téptem a fóliát a január 14-i rendelésemről.. Mondjuk kaptam egy infarktust mikor letisztult a meghatottság. Nézem a dobozt. Holdfényfehér RN8 a képen. Na mondom :W Utána olvasom, hogy neptune blue. Kétkedve nyitom a dobozt, hát abban a matt, tejfehér félig áttetsző fóliában az minden volt csak kék nem. Már írtam is asszonynak, hogy megvan a teló, de b@szki ez megint tünci telcsi (merthogy tavaly hasonló módon lett rózsaszín ájfonom) én elmegyek nem tisztázott nemi identitású pozőrnek. De fólia nélkül már rendben volt a kék és gyönyörű. Lassan lenyugszok. :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37114) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Megkaptam a rendelést. Melyik opcióval jelezzem vissza?

(#37115) Silent77 válasza vigyorgó (#37114) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Egyszerűbb lenne ha átváltanál angolra. Ebből passz. Nyomj az elsőre.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37116) vigyorgó válasza Silent77 (#37115) üzenetére


vigyorgó
tag


Így könnyebb? :U

(#37117) Silent77 válasza vigyorgó (#37116) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Sokkal. Submit.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37118) vigyorgó válasza Silent77 (#37117) üzenetére


vigyorgó
tag

Megvan köszi :R

(#37119) Ruszki


Ruszki
senior tag

Sziasztok!

Egy Teclast T30-as tablet szerintetek megúszhatja a VÁM-ot?
A szállítási módok között nincs Netherlands Registered(PDM) csak EU priority Line(DPD) és fizetős DHL-es szállítások.
Jó múltkor a Mi9 azt hiszem Holland postával jött akkor nem volt gond!
Ha valaki használ/ vagy használt ilyen tabletet kíváncsi lennék a véleményére!
Köszönöm!

Üdv, Ruszki!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#37120) vigyorgó válasza Ruszki (#37119) üzenetére


vigyorgó
tag

Én is rendeltem igaz banngood ról t30-t eu priority line-al.Arra nincs vám.

(#37121) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Xiaomi redmi airdots-hoz gearbest-es kupont tudna valaki adni? Köszönöm!

(#37122) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!
Ma egy hete rendeltem egy terméket a Gearbestről, de eddig semmi nem történt.
Még mindig tartanak az ünnepek Kínában?
Vagy a vírus miatt áll minden?

20 éve a Prohardveren

(#37123) Silent77 válasza odrif (#37122) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A vírus miatt lassabb, 17-ig meghosszabbították az ünnepeket. Nagyon sokan otthonról dolgoznak, raktárakba kevesen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37124) odrif válasza Silent77 (#37123) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm, akkor várok.

20 éve a Prohardveren

(#37125) luciferk


luciferk
senior tag

Szevasztok, az $5-os priority line szállítást a gls vagy a dpd szállítja, valamint vámmentes?

(#37126) Silent77


Silent77
Topikgazda

Az uniós vámjog végrehajtásáról szóló 2017. évi CLII. törvény 138. §. és 162 §., valamint az általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. törvény előírásai alapján kiszámolt alábbi értékhatárokig áfamentes a küldemény:

2020. február: 41,08 USD-ig, 60,02 AUD-ig, 53,68 CAD-ig, 39,91 CHF-ig és 31,45 £-ig.

2020. március: 40,01 USD-ig, 59,71 AUD-ig, 52,96 CAD-ig, 39,36 CHF-ig és 30,76 £-ig.

Aki + megerősítést igényel az hívja fel Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vámeljárási Osztályát. +36 (1) 297-2479, +36 (1) 297-2400, +36 (1) 297-2410

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37127) bul07 válasza Silent77 (#37126) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért durva hogy 7napja nem volt hozzászólás csak most a tiéd, kíváncsi lettem volna hogy még hány nap lett volna

Ha ez globális akkor nem sok jövője van a GB-nek
Már mint arra értem hogy globálisan ennyire megcsappan a aktivitás GB irányába

Régen hogy pörgött ez a fórum, persze sokszor nem jó témával, de volt időszak amikkor jó akciók is voltak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37128) Silent77 válasza bul07 (#37127) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Egyre lejjebb süllyednek, nincs semmi akció. 1db normális akciót nem tudnék mondani.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37129) Flashy válasza bul07 (#37127) üzenetére


Flashy
veterán

a Banggood topikban is csak a snatch megy, meg a posta nyivákolás, de akcióról, termékről semmi. ezek szerint a GB-ről tényleg nem rendel senki, mert még "mikor jön a csomagom" is csak ritkán van. érdekes mert nekem volt egy időszak, amikor csak Gearbest, de mostanában inkább Banggood (meg persze aliexpress az apróságoknak).

(#37130) bul07 válasza Flashy (#37129) üzenetére


bul07
nagyúr

BG-re mindig van akció csak nem a fórumába van beírva(én se oda írom,n em írom le hogy miért )

De GB-re tényleg ritka az olyan kupon vagy akciós cucc ami sokat érintene

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37131) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Most a rengeteg Alis kuponnal vásárol mindenki, tegnap is vagy 4-et szereztem különböző Face csopokból :D
GB-n nekem is van vagy 30$ pontokban és nem igazán tudom mire ellőni, vagy ha bármit veszek 2 hét után mondhatom vissza mert úgysem küldik....

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#37132) takacs tamas


takacs tamas
csendes tag

Én is befejezem a GB vásárlást...01.30.-i vásárlás még not shipped, és minden nap tolják ki a várható szállítást, ma pl 03.05. :Y

a mai világban bármi megtörténhet

(#37133) MrDerekas válasza takacs tamas (#37132) üzenetére


MrDerekas
addikt

Gondolom a korona vírus miatt tolják ki, ha olyan körzetben van az induló raktár. Nekem megjöttek, illetve jönnek a cuccaim. Párszor kitolták a határidőt, de egy tok+üvegfólia még tolódik. Elsőbbségi air mail, mind megjött.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37134) Blaise válasza takacs tamas (#37132) üzenetére


Blaise
veterán

December végén rendeltem egy atkaporszívót, azóta nem történt semmi, beírták, hogy shipped, dpd-nek küldtek egy fuvarlevelet, és van pofájuk azt hazudni, hogy fel van adva a csomag, nem refundolnak. Szerintem a következő körnél eszkalálom a PayPal felé...

(#37135) viktorhu válasza Blaise (#37134) üzenetére


viktorhu
veterán

Miután vagy 50x leírták itt többen is, hogy a dpd csak akkor fogja megkapni a csomagot, amikor ideér Magyarországra, elég furcsa ilyen butaságot olvasni. Nekem is aznap lett követhető a laptopom, amikor a futár hívott, hogy hozza a csomagot.

(#37136) viktorhu válasza Silent77 (#37128) üzenetére


viktorhu
veterán

Viszont ha valamire szükség van, még mindig az egyik legjobb beszerzési forrás. Egyedül a mobiltelefon az, ahol már érdemes lehet mérlegelni, mert lecsökkent az itthoni garancia felára.

(#37137) Blaise válasza viktorhu (#37135) üzenetére


Blaise
veterán

[ Szerkesztve ]

(#37138) Flashy válasza Blaise (#37137) üzenetére


Flashy
veterán

igen, láttunk már ilyet. a csomagot elindították Európa felé valamilyen módon, a DPD-nek szóltak, hogy majd jön. és jelenleg ennyit lehet róla tudni. ha beér az EU-ba és a DPD-nek odaadják, majd akkor indul el ez a szám, onnan kb 1 hét és nálad van. ez a szállítási mód ilyen, ez az ára az áfamentességnek. ha tényleg csak január 21-én indították el Kínából, akkor még csak 1 hónap telt el a láthatatlan utazásból, akár még egyszer ennyi is lehet.

(#37139) viktorhu válasza Blaise (#37137) üzenetére


viktorhu
veterán

Erről beszélek. Ha megérkezik, akkor lesz követhető.

(#37140) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Priority line-ra kapni egy yanwenes tracking-et nem túl bizalomgerjesztő, mi :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#37141) agroman válasza tomcsi23 (#37140) üzenetére


agroman
senior tag

nem feltetlenul..lehet a yw elviszi pl. hollandiaban ahol atcsomizzak es kap egy holland trackinget..

------

(#37142) szervizeszso


szervizeszso
csendes újonc

Sziasztok!

Jan 14.ei Gb rendelésem még mindig not shipped állapotban van, érdemes még várni?
Amúgy priority line-os mind a 3 termék.

(#37143) MrDerekas válasza szervizeszso (#37142) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ha kell a termék, akkor igen. Nekem is folyamatosan tolódik két tétel. Eléggé sajnálatos helyzetben vannak. Mivel nem nagy érték és egyelőre nélkülözhető cuccaim lógnak így a levegőben, várok türelmesen. A terméknél megnézheted, hogy mikorra várható a feladás.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37144) tomcsi23 válasza agroman (#37141) üzenetére


tomcsi23
veterán

Köszi, marad a várakozás. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#37145) Silent77


Silent77
Topikgazda

Nálam is van egy hubsan 2 dec 24 óta, de most már megvárom. + egy füles, szintén dec 24 óta. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37146) takacs tamas válasza szervizeszso (#37142) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

Nekem is van egy tételem 01.30-ról, és tolódik folyamatosan. Beszéltem livechaten emberrel, azt írta, ha kérem azonnal visszaadják a pénzt, vagy ha várok, és elindul adnak 100 pontot... egyelőre várok én is, mert húsvétra szánom, de mindjárt itt van :K

a mai világban bármi megtörténhet

(#37149) eddieke666 válasza maroni (#37148) üzenetére


eddieke666
tag

Szia!

Hogy érted hogy kupon?Akkor ne a terméket veszem meg ,csak egy kupont amivel olcsóbb lesz?Vagy a terméket veszem meg ,és kapok mellé egy ajándék fülhallgatót?

(#37150) Silent77 válasza eddieke666 (#37149) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Olvass privátot, ott a megoldás. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.