Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) Imi1981 válasza Silent77 (#37200) üzenetére


Imi1981
veterán

Az összefoglalóban nem láttam de ezek az EU raktár kódok még [kép] ?

Az ez előtti hsz-ben link a Geekbuying alkalmazásból van és úgy néz ki az így nem működik .

[ Szerkesztve ]

(#37202) tucsok. válasza Silent77 (#37200) üzenetére


tucsok.
senior tag

Szia! A rendeléstől számított 2 hét után a Gearbest feladta a fogkefémet ezen a számon : RU301225391NL viszont azóta nem mozdul...
[link]

Még tennéd, hogy ránézel, hogy mi lehet ezzel a csomaggal? Köszi

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#37203) viktorhu válasza tucsok. (#37202) üzenetére


viktorhu
veterán

Meg kell érkeznie Hollandiába, utána lesz követhető.

(#37204) tucsok. válasza viktorhu (#37203) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi szépen!

"So say we all"

(#37205) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Olyan problémába futottam, hogy egy 400$ rendelésemet már december óta nem teljesítik, így kértem vissza a pénzem. Tudomásul is vették és visszaadták, de nem a paypal-ra, hanem a GB walletre (persze nem is kérdezték hogy hova küldjék). Na már mos nekem eszem ágában sincs ott elkölteni a pénzem, hanem szeretném rendes magyar forintokban visszakapni. Van rá lehetőségem? :F :(((

(#37206) tobias40 válasza KisBundi (#37205) üzenetére


tobias40
veterán

Ha nem akarják visszautalni a számládra akkor fenyegesd meg őket óvatosan hogy a Paypalhoz fordulsz panasszal.
Meg kellett volna kérdezniük hova kéred a pénzt,így önhatalmúlag nem rakhatják walletre szerintem..

(#37207) KisBundi válasza tobias40 (#37206) üzenetére


KisBundi
őstag

A ticketem még nyitva van. Nem kérdezték sehol hogy hova kérem. Annyit ajánlottak fel, hogy kérem vissza a pénzem vagy cserélem az összeget valami másra. Írtam nekik, hogy nem akarom cserélni csak vissza akarom kapni a pénzem. Erre már válaszoltak is, hogy be is rakták a walletbe. Most írtam nekik, hogy ez nagyon nem ok, mert a rendes fizetés helyére, azaz a paypal-ra akarom látni a pénzem. Kiváncsi leszek mi lesz a lépésük. :W

(#37208) Silent77 válasza KisBundi (#37207) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Visszautalják, ne aggódj.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37209) KisBundi válasza Silent77 (#37208) üzenetére


KisBundi
őstag

:C :R

(#37210) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg egy rendelésem,amire indítottam egy ticketett,mert nem akarták hosszú ideje feladni,ami a mai napon sikeresen megérkezett,mely egy kabát volt.
Sajnos a mérete nem lett jó,bár leírás alapján megfelelő lett volna.

Tudom ezt folytatni méret hibára hivatkozva és esetleg részleges visszatérítést kérni visszaküldés nélkül vagy nyissak újat?

A válaszokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#37211) KisBundi válasza Silent77 (#37208) üzenetére


KisBundi
őstag

Vissza is kaptam sűrű elnézések között. :U

(#37212) Karavik


Karavik
veterán

Van valakinek tapasztalata mostanában nagyobb értékű rendelés (Xiaomi Mi10 Pro) GearBestről és HK raktárról kapcsolatban. Konkrétan az érdekelne, hogy ilyen esetben EU priority line DPD valóban áfa és vám mentes? Esetleg másik szállítási módot érdemesebb választani, mint pl. Netherlands Registered PDM?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#37213) MrDerekas válasza Karavik (#37212) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az EU priority valóban áfa mentes. Nem érdemes variálni. Követni a szám alapján majd onnét tudod, hogy bekerült N.o-ba.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37214) Karavik válasza MrDerekas (#37213) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi szépen!

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#37215) albi31


albi31
senior tag

Sziasztok!
Március 9.-én rendeltem két terméket (14$ postástól) 30.-án feldolgozás alatt majd feldolgozva de a Holland Posta már nem adott neki TN-t,mi a teendő?..mert hogy shipping guarantee-vel vettem!Köszönöm!
TN UD312349794NL

(#37216) sambenez válasza albi31 (#37215) üzenetére


sambenez
addikt

Az a teendő, hogy türelmesen vársz. Tudod most kicsit felfordult a világ. Ez az eltelt idő még normál esetben is belefér, pláne most.

(#37217) albi31 válasza sambenez (#37216) üzenetére


albi31
senior tag

Ok,de ez Hollandiából már 3 teljes hét!...de ha ez így rendben,akkor várok! :)

(#37218) Kingdomino


Kingdomino
újonc

Sziasztok,
Rendeltem egy órát a gearbest-ről február 19-én. Van tracking számom, amit a egyedül az 1tracking.net-en tudok nyomonkövetni, ami szerint március 3-tól vámolási folyamat kész státuszban van.
Felvettem a kapcsolatot a gearbest-tel, akik csak azt hajtogatták, hogy árpilis 19-ig várjak, mert ott a deadline. Április 21-én rájöttek, hogy nem fizettem biztosítást a csomagra, így egyedül jófejségből a fele árát visszaadják de kizárólag G wallet-re.
Érdemes harcolnom a félpénz paypal-ra visszautalásáért? Vagy mit tudok tenni?
Előre is köszönöm a válaszokat, üdv!

(#37219) MrDerekas válasza Kingdomino (#37218) üzenetére


MrDerekas
addikt

A biztosítás ara szól, hogy elvész, megsérül a csomag, akkor újra küldik. Jelen helyzetben a teljes vételár visszajár, mivel az üzlet még nem jött létre vevő és eladó közt.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37220) PGabor123


PGabor123
csendes tag

Sziasztok!
Decemberben rendeltem a Gearbesttől kb. 400 usd értékben, de még nem tudták elküldeni, mert még ők sem tudták beszerezni. Ez egy preorder volt igazából egy új termékre.
A kérdésem az, hogy így 5 hónap után még biztonságban van a kifizetésem? Bármeddig várok, nem futnak el a pénzemmel és bármikor visszakérhetem? PayPallal fizettem, ott 6 hónapig lehet visszakövetelni a pénzt a teljesítetlen üzlet miatt? Elég lesz májusban megreklamálom és akkor követelném vissza, ha addig sem tudnak küldeni?
Köszönöm!

(#37221) Silent77 válasza PGabor123 (#37220) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Dobj egy pm-et és rákérdezek.
Hubsan?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37222) Kingdomino válasza MrDerekas (#37219) üzenetére


Kingdomino
újonc

Köszi, de hogy érted, hogy az üzlet nem jött még létre? Hiszen, megrendeltem, kifizettem, elküldték, és a vámolási procedúra után egyszerűen nincs tovább.

(#37223) MrDerekas válasza Kingdomino (#37222) üzenetére


MrDerekas
addikt

Akkor jön létre, ha át is veszed. Tehát az üzlet, ebben a formában még nincs teljesítve.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37224) Silent77 válasza MrDerekas (#37219) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Jól mondod, de ha nincs biztosítás akkor 50%-ot szoktak visszaadni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37225) Silent77 válasza Kingdomino (#37222) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Próbáld meg a PP-t, nem 100%, de valószínű visszakapod mindet.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37226) Kingdomino válasza MrDerekas (#37223) üzenetére


Kingdomino
újonc

ezek szerint az elveszett csomag esetében soha nem jön létre az üzlet? :-) így viszont a biztosítás sem érvényes? :Y

(#37227) MrDerekas válasza Kingdomino (#37226) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem. Biztosítás esetén élhetsz az újra küldés lehetőségével. A nem jön létre az üzlet alatt, azt értem, hogy nem teljesült, azaz a pénzedért nem kaptad meg a rendelt terméket.

(#37224) Silent77 :R Na ez nekem is új. Igaz jóval régebben, de nekem visszatérítették a követési szám és biztosítás nélküli csomag árát is.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37228) Kingdomino válasza Silent77 (#37225) üzenetére


Kingdomino
újonc

Ok, köszi megpróbálkoztam vele.
Arra esetleg ötlet, hogy a csomagot itthon hol keressem? Hátha nem valaki karján lóg az órám, csak elfeledve hever egy raktári sarokban.

(#37229) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Mit jelent az E-packed GD szállítási mód?

(#37230) albi31 válasza albi31 (#37217) üzenetére


albi31
senior tag

Az egyik tok megérkezett a másik még nem,azt hittem hogy egy csomagban jön,de nem emlékszem hogy ugyan azon cégtől rendeltem-e.

(#37231) Silent77 válasza MrDerekas (#37227) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Változnak az idők, rossz felé. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37232) MrDerekas válasza Silent77 (#37231) üzenetére


MrDerekas
addikt

Vagy szimplán elegük lett a bezzegnémet precíziós csomagmenedzselésből. :(

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#37233) Knobber válasza Kingdomino (#37218) üzenetére


Knobber
aktív tag

Lehasalt március óta a teljes Priority Line (DPD) szállítás a Gearbest-nél. Facebook rendelős fórumokon egyre többen írják, hogy március óta sejobbrasebalra.

Elég sok küldemény érintve lehet. Van ahol kérnek még egy hónapot (tehát ne 60 hanem 90 napot várjon a customer) vagy van ahol felajánlják ezt az 50%-ot.

Jelenleg mindenki reménykedik, és vár.

Youtube: Knobber

(#37234) Kingdomino válasza Knobber (#37233) üzenetére


Kingdomino
újonc

Akkor reménykedem én is. Kicsit jobb lenne, ha valahol érdeklődni tudnék :((

(#37235) Knobber válasza Kingdomino (#37234) üzenetére


Knobber
aktív tag

Normál esetben T + 60 nap után érdemes refundot kérni.

Jelen esetben T + 90 nap a korrekt szerintem az eladóval szemben.

Tehát mai nappal mondjuk egy Január 29-es csomagot / rendelést lehetne stornózni.

Így a Február 19-es rendelésednél még simán várhasz 3 hetet, Május 19-ig.

De lehetsz türelmes is,kivárhatod a járvány végét, Paypalon 180 napig lehet kérni visszatérítést. Habitustól függ.

Youtube: Knobber

(#37236) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

12 napja rendeltem egy ritkának korántsem nevezhető mediabox-ot,ami azóta is not shipped státuszban van.későbbi időpontban láttam, lehettek szállítási nehézségek a terméknél,de mostanában megint nem jelez ilyet új rendelésnél.mikor kezdjek aggódni, normális mostani helyzetben hogy ennyire sem mozdul a rendelés?

(#37237) Knobber válasza Bigemperor (#37236) üzenetére


Knobber
aktív tag

Chatbot megbecsüli a várható szállítást:
https://m.gearbest.com/about/contact-us

Youtube: Knobber

(#37238) Dr.NX válasza Knobber (#37233) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én is várok egy március 1-én rendelt csomagra, szintén DPD elakadás. Ha van valami infó, szóljatok légyszi!

Elfogadom a sütiket.

(#37239) Bigemperor válasza Knobber (#37237) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Május 24-27 között érkezik csak be hozzájuk és utána akarják postázni, pedig erről egy szó sem volt a rendeléskor. :Y Most újra eszembe juttatták ezzel a sumákolással, miért is nem rendeltem mostanában tőlük... :(((

[ Szerkesztve ]

(#37240) viktorhu válasza Bigemperor (#37239) üzenetére


viktorhu
veterán

A rendeléskor mit írtak várható postázási dátumnak a terméklapon?

(#37241) rrazgon


rrazgon
újonc

Most fogom elveszteni Gearbest szüzességemet. Régóta szerettem volna villanyborotvát, azonban az itthoni kínálat eléggé szűk. Olvastam a Xiaomi által gyártott borotvákról, úgyhogy rendeltem egyet, kb. 5000 Ft-ba került.
Az 1Tracking-on követni is tudtam, jelenlegi állapota:
Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. - Ha jól értelmezem, akkor jövő héten akár meg is érkezhet?

Rendeltem 10 db FFP2 maszkot is, na az már nem volt ilyen sima. A weboldalon úgy tűnt, hogy van nekik készleten, persze nem volt. Két hét után sem adták fel (a borotvát még aznap), így két hét után lemondtam a rendelést. Vissza is adták az árát. Először felkínálták, hogy levásárolhatom, de ezt nem fogadtam el, és kértem, hogy PayPal-ra utalják vissza az összeget, és meg is tették.

(#37242) Bigemperor válasza viktorhu (#37240) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Erre pontosan nem emlékszem,de azt biztosan tudom,hogy közeli postázás volt akkor még a várható,nem írták,hogy gond lenne vele.

(#37243) Silent77 válasza rrazgon (#37241) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Innen még akár 1 hónap is lehet, ez a bejegyzés Belgiumot jelöli, tovább nem követhető.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37244) rrazgon válasza Silent77 (#37243) üzenetére


rrazgon
újonc

Van olyan is, hogy , Hungary, Bpost International, remélem hogy nem Belgiumban van...

(#37245) Silent77 válasza rrazgon (#37244) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Könnyebb lenne ha tudnám mi a TN. :)
Ha LVS akkor az bizony Belgium.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37246) rrazgon válasza Silent77 (#37245) üzenetére


rrazgon
újonc

LVS1376360005318872

(#37247) Silent77 válasza rrazgon (#37246) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Belgium. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37248) rrazgon válasza Silent77 (#37247) üzenetére


rrazgon
újonc

Akkor még várhatom...

(#37249) piit94


piit94
csendes tag


Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mennyire adhatok Sebella infójára?

2020.04.11-én rendeltem egy terméket, de azóta csak order paid a status.

Válaszokat előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37250) madalin válasza Knobber (#37233) üzenetére


madalin
friss újonc

vannak linkek erről? Van egy csomagom márciusban, frissítés nélkül, eddig.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.