Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37166) hurjup válasza dO4harambe (#37151) üzenetére


hurjup
csendes tag

Fentebb linkeltem egy doogee n20-at 80 dollarert, standard vagy expedited shippinggel Hong Kongbol (azaz az AFA es AFA-kezeles radob 10000-et, meg ki tudja valojaban mikor er ide).
Most egy op3n dottom van (5 eves de teljesen egyben van, firmware frissitest sosem adtak ki ra, fenykepezni-bankolni sosem akartam vele, az android4.4 mostanra viszont vegleg megkopott). Az igenyeim es elvarasaim ehhez igazodnak (alacsonyak...), igy nem tipikusak.
A gearbest - banggood - tomtop - geekbuying EU priority shippinggel a 100 dollar koruli "idotallo" felallasban (dual sim, android9+, 8mag, 3-4giga ram, 32+ flash, ertelmesebbnek tuno kijelzo) viszont nem kapraztatott el annyira hogy azonnal megvegyek valamit, pedig iden tobbszor is raneztem.
Tegnap spontan felmentem a nemet ebay-re, es meg tudott lepni. Az umidigi nemet raktarrol tobb 100dollaros/100euros keszuleket is kinalt free shippinggel Magyarorszagra. 96euroert (~106dollar) meg is rendeltem egy umidigi power-t (vegul az ebay.it-en, nemet raktarbol; az ebay.de-rol 106euro lett volna). Review-t direkt nem olvastam, nehogy meggondoljam magam. :) Revoluttal fizettem, es a valutakonverziot nyilvan nem az ebay-re biztam.
Mas gyartotol 100 kredites telefon, vagy mondjuk 10.1-es tablet viszont nem volt ami megutotte volna a szintet. A fentit tehat vehetjuk egyszeri szerencsenek.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.