Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) JóGéza válasza stomi61 (#2998) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Jobb ötletem One a Vodafone új nevére.

(#3002) stomi61


stomi61
tag

Történt valami?
Reggelre egy szemét sem jött.

(#3003) perempe válasza stomi61 (#3002) üzenetére


perempe
addikt

én nem akartam még elkiabálni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3004) Livius válasza stomi61 (#3002) üzenetére


Livius
őstag

Tegnap este kipucoltam a spameket, és nekem se volt azóta újabb. Úgy néz ki jobb lett a helyzet valamennyire.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3005) gyula1971 válasza fxszm (#2987) üzenetére


gyula1971
újonc

Szia! Nálam is ez volt január 18-este- 127.0.0.1-IP-cím az esemény naplóban,de ?-ország...
Ez is Szaudi ?
Honnan fejti meg a jelszót?
Szerencsém volt,mert a másodlagos e-mail jelezte a jelszóváltást,és azonnal léptem, én váltotam jelszót. mielőtt megszümtetik a fiókomat. :C Szaudi rendőrslgnél az üzemeltető nem tett feljelentést?

(#3006) boz82


boz82
tag

Nálam sincs jelenleg spam...ilyenkor jöhetne egy email,hogy "karbantartást" végeztünk,hogy biztonságosabb legyen a rendszer ,elnézést a stb stb stb.... jó a PR management :DD
De aztán lehet hogy semmi sem történt a háttérben :)

(#3007) kecsawi


kecsawi
senior tag

Nálam is változott, úgy jött promóciós mappába levél, hogy spamba egy sem. :C

(#3008) 4Grider válasza kecsawi (#3007) üzenetére


4Grider
nagyúr

Promóciós (spam) mappa nem a gmail-nél van?

(#3009) prozodus válasza 4Grider (#3008) üzenetére


prozodus
őstag

Van freemailnek, meg közösségi is...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#3010) kecsawi válasza 4Grider (#3008) üzenetére


kecsawi
senior tag

Spamnak külön mappája van.

(#3011) lacoka55


lacoka55
aktív tag

nekem tegnap 14.27-kor volt az utolsó levél valamit csinálhattak
viszont az esemény naplóban volt egy ilyen bejegyzés
ma 16:09 Sikertelen bejelentkezés, helytelen jelszó 185.128.26.120 Magyarország

(#3012) 4Grider válasza kecsawi (#3010) üzenetére


4Grider
nagyúr

Olyanom van, promóciós nincs.
Szerk.: Megtaláltam a promócióst, nekem semmi sincs benne. Mondjuk sem ez, sem a spam nekem hasznos levelet nem jelentett az elmúlt fél évben, szóval felejtősek, elég mostanában a beérkezett mappával foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#3013) prozodus válasza 4Grider (#3012) üzenetére


prozodus
őstag

Beállításokban micsináltál? Alapból odamennek a promóba, meg a közibe, de ki lehet kapcsolni, sőt törölni is. Legalábbis egy ideje még így volt, most már smi sem biztos :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#3014) Krisz1000 válasza 4Grider (#2957) üzenetére


Krisz1000
tag

szia, köszi a választ, azóta már megy az IMAP, úgy tudtam beizzitani hogy ki be kapcsolgattam a fiókban illetve a Samu levelezője által ajánlott portot és titkosítást választottam ami más mint a Freemail helpben megadott. hogy ez hogy lehetséges el nem tudom képzelni....

spamekben meg azt nem értem, hogy ezeknek ki dől be 2023ban, teszko osztály emag osztály... szánalmas... kinek és hogy éri meg ebbe munkát tenni még ha nagyrészt automatizált is. mert nyilván valami működik különben nem csinálnák :száni:

(#3015) gyula1971 válasza lacoka55 (#3011) üzenetére


gyula1971
újonc

Látom másnál os van illetéktelen belépés próbálkozás.

(#3016) pekoka válasza gyula1971 (#3015) üzenetére


pekoka
tag

Szerintem mindenkinél. Főleg 127.0.0.1-ről

O->-<

(#3017) boz82 válasza Krisz1000 (#3014) üzenetére


boz82
tag

Oh ne tudd meg, mennyien bedőlnek, kattintanak.... Viszont nem értem miért nem alap és kötelező a 2 lépcsős azonosítás ☝️

(#3018) Livius


Livius
őstag

Jött ma egy darab spam az admin@freemail.hu-ról, szóval, még nincs vége az őrületnek.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#3019) kecsawi válasza kecsawi (#3007) üzenetére


kecsawi
senior tag

Elkiabáltam, most 2 spam jött azért.

(#3020) pekoka


pekoka
tag

Nekem tegnap jött 3. Azt gondoltam, mire felkelek lesz vagy 20. De semmi. Még..

O->-<

(#3021) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Én is kaptam ma 2 ilyen levelet
"flortmost.com|"@fmx.freemail.hu, admin@freemail.hu
Találkozz a legdögösebb tagjainkkal! - Ha már nem szeretné megkapni ezeket az e-maileket, leiratkozhat ide kattintva vagy írjon a 6130 W Flamingo Rd. címre. Las Vegas, NV 89103
ma 13:53

(#3022) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Be lehet most lépni nálatok a freemail-re? Nekem nem csinál semmit a belépés gomb megnyomására. :F

(#3023) cappa72 válasza Mikiller (#3022) üzenetére


cappa72
nagyúr

chrome mobil appból sikeresen be tudtam lépni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3024) pekoka válasza Mikiller (#3022) üzenetére


pekoka
tag

Én is be tudtam lépni.

O->-<

(#3025) LanyUs


LanyUs
senior tag

Ph rendszerüzenet: "A biztonságod érdekében szükséges a belépési emailed megerősítése: csak kiküldünk rá emailben egy linket, amire ha 15 percen belül kattintasz, már készen is vagy!"
Viszont a freemail esetében nem jelenik meg az üzenet: "Levélhiba: a kapcsolódó adatok, vagy a levél tartalma nem jeleníthető meg"

Valaki találkozott már ezzel?

(#3026) kecsawi válasza LanyUs (#3025) üzenetére


kecsawi
senior tag

+1 Nálam ugyanez.
Nem tudom mit csináljak.

(#3027) cappa72 válasza LanyUs (#3025) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kliensről nem tudod lekérni?
Nekem kliens és böngésző oldalról is oké az emil megerősítő.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3028) JóGéza válasza LanyUs (#3025) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Látszik, hogy régen regisztráltál az oldalra, már jó ideje nem lehetett többek között freemail-es címmel sem.

(#3029) cappa72 válasza JóGéza (#3028) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azta.... mióta kb.?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3030) JóGéza válasza cappa72 (#3029) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Megnéztem, 2018-ban cseréltem le az email címem itt, akkor már úgy tudom, egy ideje nem lehetett.

(#3031) Mikiller válasza pekoka (#3024) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Köszi, és neked is cappa72 . Nálam nem megy Firefoxból és Edgeből se.
Remélem ahogy elromlott úgy meg is javul.Semmit nem telepítettem, semmit nem állítottam, tegnap még jó volt ma meg nem. Lehet telekomnál van valami gebasz.

(#3032) Mikiller válasza Mikiller (#3031) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Csináltam egy modem restartot, adott egy új IP címet és ezzel simán beléphettem. Előzővel meg hiába nyomkodtam a belépés gombot, mintha ott se lett volna.

(#3033) gyula1971 válasza LanyUs (#3025) üzenetére


gyula1971
újonc

Most találkoztam én is. :D

(#3034) LanyUs válasza JóGéza (#3030) üzenetére


LanyUs
senior tag

Igen, valóban zárva volt egy darabig biztonsági okoból, de kb. 1 éve cseréltem címet és akkor már nyitva volt a freemail lehetőség is.

(#3035) BossBoss


BossBoss
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm keresett meg azzal, hogy egyik böngészőben sem tud a gépen belépni. Jelszó jó, más PC be tudnak. Telefonon is megy.
Mi lehet a probléma?
Köszi a segítéget! :R

(#3036) ledgeri válasza BossBoss (#3035) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Milyen böngésző, milyen addonokkal, mikor ürített cache-el, és sütikkel? Mi történik a felületen, ami a be nem lépni tudást jelenti? Milyen egyéb hálózati forgalmat esetleg befolyásolni képes program van a van a gépén? A "más PC" az ugyanazon a hálón van-e? Ha nem akkor az adott gép hálóján van-e extra modem, router beállítás?
A telefon mobilneten megy-e vagy a wifire csatlakozva? Ha előbbi, akkor mi van az utóbbin?

Csupán ennyi bizonytalanságot látok első körben....
Ha bármi ment egy hálózaton, nem az. Ha más böngésző megy a gépen, akkor nem is a gép. Ha pl más böngészőn megy, vagy ugyanazon böngésző másik profiljában megy, akkor valami böngészős beállítás vagy addon.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3037) anjani182 válasza BossBoss (#3035) üzenetére


anjani182
őstag

Nekem ugyanez...cégnél és mobilon be tudok lépni, itthoni vadonatúj PC-n nem... :Y (a mobil is ugyanazon wifiről megy itthon, tehát nem szolgáltatói hülyeség!)

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#3038) stomi61


stomi61
tag

Na megint beindultak.
1 óra alatt 12 spam.

(#3039) pekoka válasza stomi61 (#3038) üzenetére


pekoka
tag

Nekem csak 5. :DDD

O->-<

(#3040) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Nekem 2-3 naponta a legtöbb "@fmx.freemail.hu, admin@freemail.hu címről
ma 2 új DatingHugs Borbolya küldött neked egy privát képet
NooMeets párba kerültél a Ametiszt -nel
hogy ezek hogy találnak meg ? nem járok ilyen oldalakon

(#3041) Atish19


Atish19
őstag

Tegnap volt a fiókomon 2 sikertelen bejelentkezési kísérlet. Ez áll az eseménynaplóban: login_failed_two_factor_code_needed
Ez azt jelentené, hogy a jelszavamat tudja, de megfogta a 2 faktoros hitelesítés?

(#3042) ledgeri válasza Atish19 (#3041) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen! Máshol mikor lépnék be, csak pont lekésem, akkor hasonlót látok, mikor már bejutok.
Jelszócsere ajánlott (mindenhol ahol ugyanaz volt használva ugyanazzal az emailell) De ha csere után is akad valami hasonló, akkor baj van, rendszer szinten!
(Jobb realizálnod: a minden egyes 2FA-s belépésses extra idő most térült meg számodra :K )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3043) Atish19 válasza ledgeri (#3042) üzenetére


Atish19
őstag

Szeptemberben cseréltem jelszót. Már akkor is extrém egyedi jelszavam volt csak nem volt 2 faktoros hitelesítésem és fel is törték. Jelenleg már 29 karakteres jelszavam van tele mindenféle karakterrel. Tényleg érdekelne, hogy 4 hónap alatt ezt hogyan szerzi meg valaki.

(#3044) Atish19 válasza Atish19 (#3043) üzenetére


Atish19
őstag

Felhízlaltam 40 karakterre. Lássuk ez meddig bírja :DD

(#3045) scarabaeus válasza Atish19 (#3044) üzenetére


scarabaeus
őstag

Már a 29 karakteresé sem brute force volt. Ott valami nyílt szövegben küldött jelszónak kellett lennie, vagy feltört eszköznek.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#3046) Atish19 válasza scarabaeus (#3045) üzenetére


Atish19
őstag

Mikor először törték fel mindkét eszközt amin használtam a fiókomat lenulláztam és teljesen újratelepítettem. A win10-et 11-re cseréltem secure boot-al. Windows Defendert Kasperskyre cseréltem amit elsők között telepítettem és a védelmet extrémre állítottam. A jelszó nincs felírva sehova. Kaspersky billentyűvel viszem be. Nem küldtem el senkinek és nem is tudja senki más. A két eszközhöz csak és kizárólag nekem van hozzáférésem. Böngészőben reklám és script blokkolót használok. A szoftverállományom rendkívül minimalista és kényesen ügyelek rá, hogy azt a gyártótól közvetlenül töltsem le így kizárva a google hírdetéses kamu alkalmazásokat. Abszolút nem járok kétes oldalakon. Routerben új bejelentkezést hoztam létre és ellenőrizve van minden becsatlakozó eszköz. Router védelme is teljeskörűre van állítva. Minden szoftver ami a tulajdonomban van megvásárolt és jogtiszta. Minden oldalt vagy fájlt ellenőrzök használat előtt virustotal-on. A jelszó biztosan kellően erős és az sem látszott, hogy próbálkoznának a kiderítésével csak a két belépési próbálkozás. Szerintem ennél többet már földi halandó nem tehet egy fiók védelméért. Már abszolút csak 1 tippem van mégpedig, hogy valaki belülről adatokat ad el. Ha valamelyik eszközöm kompromittált lenne gyanítom nem csak a freemail fiókom akarnák ellopni amin egyébként már nincs szinte semmi.

(#3047) scarabaeus válasza Atish19 (#3046) üzenetére


scarabaeus
őstag

Így van, ha nem a te oldalad, akkor a vonal másik vége.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#3048) ledgeri válasza Atish19 (#3046) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C :R
Akkor eljött az idő szépen lassan leváltogatni, mert ebben a viszonyban nem te vagy a gyenge pont!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3049) Atish19 válasza ledgeri (#3048) üzenetére


Atish19
őstag

Én már túl vagyok rajt szerencsére. Csak az egyszerhasználatos regisztrációk miatt tartottam meg. Naponta egyszer ellenőrzöm, hogy még meg-e van meg ránézek az eseménynaplóra. Lehet majd később ezeknek a regisztrációknak is csinálok inkább egy Proton mailt (ugyan nem ismerem, de ennél biztosan jobb) ezt meg törlöm véglegesen és visszaállíthatatlanul. Szüleimet kell még majd migrálni bár az ő fiókjuk szerencsére még nem került ki. Az egy hosszú és verejtékes nap lesz.

(#3050) scarabaeus válasza Atish19 (#3049) üzenetére


scarabaeus
őstag

"Az egy hosszú és verejtékes nap lesz."
Vagy több. ;]

Quoth the Raven "Nevermore."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.