Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) 4Grider válasza I02S3F (#3200) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyértelmű. hogy továbbított email lesz. Ha semelyik tag adataihoz nem tudod hozzákötni a visszakapott fejléc alapján sem, akkor marad a kör emailben való kérés, amit persze az adott tag vagy elolvas, vagy nem...

(#3202) I02S3F válasza 4Grider (#3201) üzenetére


I02S3F
őstag

Hálás vagyok, köszönöm! :R

(#3203) ledgeri válasza I02S3F (#3200) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mindig válasz-kén küldöd a válaszod, ugye?

Ha zavar annyira, én újrakezdeném a kört (vagy kezdenék egy tesztkört) mindenkit újból felvéve, és megnézném, hogy úgy is visszajelez-e..
ha igen: valaki a körből bajos, átirányítós... valami..
ha nem: a körbeállításokba ez bele szorult valahogy.

Ha nem zavar annyira hogy megbontsd a kört: szűrő erre az emailcímre, (ha a levél testében szerepel), és mehet spam-ek közé vagy kukába irányítva (ne egyből törlős, mert azt esélyed sincs visszanézni ha véletlen eszedbe jut.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3204) I02S3F válasza ledgeri (#3203) üzenetére


I02S3F
őstag

Csavarnék egyet a történeten! Csak a mobil levelező kliens kap ilyen üzit! A csoport webes felületén nincsenek ezek az üzenetek! :F

Tehát globálisan nem is manipulálható?

[ Szerkesztve ]

(#3205) ledgeri válasza I02S3F (#3204) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A webes felületnek mi a nem csoportspecifikus weboldala? Mert már nem tudom ezt a csavart elképzelni, látnom kell miről is van szó!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3206) I02S3F válasza ledgeri (#3205) üzenetére


I02S3F
őstag

(#3207) 4Grider válasza I02S3F (#3206) üzenetére


4Grider
nagyúr

Biztos ide akartad küldeni ezt a linket?

(#3208) I02S3F válasza 4Grider (#3207) üzenetére


I02S3F
őstag

Ne haragudjatok. Beteg vagyok, meghaladja most ez a probléma a képességeimet. Azt reméltem, hogy egyszerűbb lesz megoldani. :U

(#3209) ledgeri válasza I02S3F (#3206) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi! (régen láttam, így már értem)!
...és akkor itt beléptél, de freemailről (freemailes emailről) küldesz bele infót, vagy félreírtad a topikot, és úgy viszel be az erdőbe ;] ?
Ha "nem tulajok" nézték kinek lehet ez az emailje, akkor lehet hogy a tulajok (adminok) belelátnak jobban. Ha tulajok sem látják az email címet, akkor nagy betűs PASSZ!
Ha ide érkezik vissza a hiba, még -szerintem- szűretni sem tudod. Marad a csoport újrakreálás! Vagy Gmail/google topik.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3210) I02S3F válasza ledgeri (#3209) üzenetére


I02S3F
őstag

Jól értetted! Én is tulaj vagyok a csoportban. A hibaüzit az androidos gmail kapja, a google csoportok webes felületén nincs ilyen üzi.

Freemail cím a tagok között van. Nem nekem.

(#3211) ledgeri válasza I02S3F (#3210) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha te gmail-ről nézed, a google terméket, androidos google terméken keresztül, és gmail-ről jelez vissza a rendszer hibásan/gyanúsan, akkor miért a freemail topikban beszélgetünk erről? Ha valamilyen google által generált gmail ailias is lenne egy freemailes mail felett, akkor is: story szerint nem tudod kié, így nem tudhatod, hogy tényleg freemailes-e...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3212) I02S3F válasza ledgeri (#3211) üzenetére


I02S3F
őstag

A hibaüziben szereplő fmfwd02.freemail.hu szöveg zavart meg. :B

(#3213) prozodus válasza I02S3F (#3200) üzenetére


prozodus
őstag

Sehogu. Azt kene tudnod, ki tovabbitja oda. Tenyleg az okozza, jartam mar igy.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#3214) endre84


endre84
csendes tag

Április 25. óta nem megy nekem a POP3 letöltés.

Valaki akinek megy, leírná milyen címet és portot használ a freemail POP3-hoz?

Felhasználónév csak a usernév, vagy a teljes email cím?

(#3215) Ébri válasza endre84 (#3214) üzenetére


Ébri
senior tag

Akkoriban többen írtuk, hogy nem megy, írni kell nekik és feloldják, állítólag gyanús forgalom miatt lett letiltva, ebben nem vagyok biztos, de a lényeg, hogy visszakapcsolták.

(#3216) endre84 válasza Ébri (#3215) üzenetére


endre84
csendes tag

Köszi, én is erre gondolok, de egy utolsó próbát még tennék a pontos beállításokkal. Sajnos a kliensemben nem lehet megnézni pontosan milyen hibaüzenetet kapok.

(#3217) p.t.r válasza endre84 (#3216) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Android (K-9 mail)
imap.freemail.hu
SSL/TLS
993
normál jelszó

szerk: bocsi, most nézem pop3 kellene

[ Szerkesztve ]

(#3218) Ébri


Ébri
senior tag

(#3219) endre84 válasza Ébri (#3218) üzenetére


endre84
csendes tag

Ezt én is megtaláltam, de régebben mintha volt hogy rossz infó volt fent emlékeim szerint, ezért kértem egy bevált host/port/felhasználónév formátum kombót. :)

(#3220) endre84


endre84
csendes tag

Na tényleg a supportnak kellett valamit engedélyeznie hogy menjen a POP3, köszi a segítséget.

https://accounts.freemail.hu/a/help/faq/clients#fiok-beallitasa-kulso-kliensben leírtak amúgy helyesek voltak, ezekkel működik:

pop3.freemail.hu / 995 / SSL / teljes email cím a belépéshez

(#3221) kecsawi


kecsawi
senior tag

Nem akarok új felületet, de sehogy se jutok tovább, ez kötelező?

(#3222) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Nálam is többször felajánlotta az új felületet de mindig elutasítottam tegnap viszont az új felülettel jött be az oldal választási lehetőség nem volt csak az hogy tovább
én is kérdezném visszavonható e ez vagy így marad
ezzel nálam olyan probléma is van hogy nem jelennek meg az email címek akitől a leveleket kapom üres az a rész

(#3223) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Írtam tegnap ezzel kapcsolatban ma válaszoltak
A még jobb felhasználói élmény érdekében, valamint a visszajelzéseket, észrevételeket figyelembe véve a freemail megújult. A jövőben a freemail csak a megújult formájában lesz elérhető a felhasználók számára. Éppen ezért fontos, hogy a visszajelzéseddel alakíthatod a freemail sok éves történetét. Ezért megköszönjük, ha véleményeddel segíted a munkánkat és javaslatot teszel, hogyan javíthatunk a rendszerünkön.
mi az hogy még jobb felhasználói élmény ?
kinek élmény az ha elolvas egy levelet ? főleg ha egy tartozásról vagy másról értesítenek ?
Más
Másik gépemről mostanában nem tudok belépni laptop Win7 Google Chrome
felhasználó név jelszó beír belépés ezután feljön a megbízható eszköz bejelöl majd levelezés betöltése majd ezután az ön adatainak védelme fontos számunkra ablak ( hogy ezt minek teszi be és miért nem lehet kikapcsolni elutasítani ? ) majd vissza rak megint a bejelentkezési oldalra
közben minden innen történő bejelentkezéskor küld egy üzenetet hogy
freemail.hu azonosítóval rendelkező fiókodba új, eddig ismeretlen eszközről vagy böngészőből érzékeltünk belépést. Eszköz neve: Nem azonosítható
pedig bejelöltem hogy biztonságos eszköz saját másik gépem

(#3224) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A az ön adatainak védelme fontos számunkra ablak freemailesm vagy google-é?
Csak mert a win7-et mostanában nagyon elkezdték nem szeretni (ha nem korábban), és csak a firefox ESR, ami aktívan támogatja azt, az is csak egy évig...

Új felület: eddig az összes új olyan volt hogy választható, majd állandó. Ezen bánkódni felesleges... Majd jön az Új-új-új-új... és rosszabb lesz mint az előzőek.
Esetleg freemail simpla!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3225) stomi61 válasza lacoka55 (#3222) üzenetére


stomi61
tag

Ugyanez törpént nálam is.
Kénytelenek leszünk megbarátkozni vele, vagy...

(#3226) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Legalább ezt helyesen teszik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3227) ledgeri válasza ledgeri (#3226) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az megint más tészta, hogy az utóbbi 2 napban 3 mailről kaptam ugyanolyan "DHL csomagja sűrgősen átvevendő" mailt, amiben twitteres URL shortos a "megnézem gomb"...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3228) kecsawi válasza ledgeri (#3227) üzenetére


kecsawi
senior tag

Ezt olvasás nélkül töröltem, ma mégse engedett be az otp... kezdjek aggódni?

(#3229) prozodus válasza kecsawi (#3228) üzenetére


prozodus
őstag

Sztem nem függ össze.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#3230) ledgeri válasza kecsawi (#3228) üzenetére


ledgeri
nagyúr

99%-ban valamit neked kell csinálni ahhoz, hogy valami történjen (linkre katt, vagy "pdf" letöltés), és 95%-ban nem direktben támadnak adott dolgoka (értem ezalatt, hogy egyből az ismert bankod vagy hasonló), hanem add meg ezt azt amazt magadtól amivel majd próbálkoznak.

A webmail előnye, hogy külön kell az emailt elérni, nem egy program szedi le mellékletestül már az adott gépre, de azon túl is a linkre, ami csak szöveg rá kell kattintani, majd az töltené be az oldalt a böngészőben, amit néz a vírusírtó, netvédelem, esetleg az OS, meg a böngésző listája, esetleg még böngésző addon is megfoghatja, majd az töltené be/le azt ami vagy magától fut, vagy még arra is rá kéne kattintanod, hogy elindítsd.

Az hogy jött egy ilyen emailed az kis része az eseményeknek ahhoz, hogy valami történjen, a fenti listán (kinek milyen hosszú...) végig kell mennie annak aki majd a legközelebb beírja a fórumba, hogy " jaj valahogy feltörték a facebookom", csak nem tudja, hogy ezen végigment.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3231) kecsawi válasza ledgeri (#3230) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszönöm, ezek alapján biztonságban lehetek, holnap kiderül pontosan.

(#3232) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Freemail levél ertesitest hogy kaphatok android telefonomra,csak igy mint a gmailtől?

(#3233) 4Grider válasza venom8888 (#3232) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem a gmail-től kapod, hanem a telefonodon lévő levelező klienstől az értesítést. Ugyanígy ha a megfelelő levelező kliensbe a freemail.hu email címedet állítod be, az meg fog érkezni a telefonra is és a levelezőkliens értesít az új emailről.

(#3234) venom8888 válasza 4Grider (#3233) üzenetére


venom8888
őstag

Esetleg el tudnad mondani lepesrol lepesre?
Meg mi az a kliens ami ehhez kell.

[ Szerkesztve ]

(#3235) 4Grider válasza venom8888 (#3234) üzenetére


4Grider
nagyúr

1., Telepítesz egy levelezőklienst (programot) a telefonodra (tudod, alapból a Play áruházból telepítünk). Ilyenek pl: Aqua Mail, K9 Mail, BlueMail, Nine, Samsung mail, stb.
2., A freemail webes felületén a beállításokon belül levelezés, azon belül kliensek engedélyezése be.
3., A freemail.hu email címed új fiók felvételével hozzáadod az új levelezőkliensedhez.
4., Hurrá, innentől kezdve a telefonodon is tudod ezt a fos szolgáltatást használni...

(#3236) venom8888 válasza 4Grider (#3235) üzenetére


venom8888
őstag

Ezzel a K9 el probalkozok,de nem kapok notificationt a telefon kepernyojere igy mint a Gmailtol. Pedig az volna a lenyeg,hogy azonnal ertesuljek ha levelet kapok a freemailra

(#3237) 4Grider válasza venom8888 (#3236) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sokan használják nálunk a flottában a K9-et, nem szokott gond lenni az értesítésével...
Gondolom az androidos alkalmazások topikban tudnak segíteni az értesítéseit beállítani...

(#3238) venom8888 válasza 4Grider (#3237) üzenetére


venom8888
őstag

Köszi,at nezek oda

(#3239) pn4hvq válasza venom8888 (#3236) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Régebben próbáltam: vedd fel a Freemail fiókot magába a Gmail app-ba. Ugyanúgy jöttek az értesítések, mint a Gmail appban lévő gmail-es címre.

(#3240) 4Grider válasza pn4hvq (#3239) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én biztosan nem adnám meg - még a fos freemail.hu fiókomhoz sem - a hozzáférést a google számára. Bőven elég, ha a gmail fiókomat ellenőrzik.

(#3241) Csupingo


Csupingo
veterán

Sziasztok!
Mindjárt eret vágok. Ezen a csodálatos új felületen hogyan lehet mondjuk egyszerre 10 címre levelet küldeni? Természetesen levél írása közben nem lehet a címzetteknél a listát előhozni ahogy régebben, ha meg a címtárból akarok több címet hozzáadni a levélírás ikonnal, akkor csak az utolsó oldalon jelölt címeket adja hozzá, a többi 8-at pl. nem.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#3242) 4Grider válasza Csupingo (#3241) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én most elkezdtem egy email írni, már 30 címzettnél tartok, ezer éves címekkel. Nem is értem, mi ezen olyan bonyolult. Elkezded írni a címet és kapsz egy listát, választasz kattintással, majd megint írod és megint választasz, addig amíg nincs meg az összes címzett...

(#3243) Csupingo válasza 4Grider (#3242) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha elkezdem írni a címet, nem kapok listát, csak kiegészíti a címet, ha van olyan a címtárban. Viszont ha valakinek a címéből egy betűt se tudok, akkor az így nem jön elő, mert nem tudom listából bepipálgatni, mint régen. Ennyi történik. Én mondjuk a 200-as címtárból akarnék 10-et, akiknek nem tudom a címeiket fejből.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#3244) prozodus válasza Csupingo (#3243) üzenetére


prozodus
őstag

Sztem a bongeszoddel lehet gond, arra jellemzo ez. Mit hasznalsz?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#3245) Csupingo válasza prozodus (#3244) üzenetére


Csupingo
veterán

72-es fox-ot. :DDD Akkor kipróbálom friss operával is.
Szerk: Ugyanaz. A címzettekhez kattintva nem lehet listát előhozni. Ha meg címzett listát használok, akkor a másik oldalakon bejelölt címeket nem teszi be a levélbe, csak az aktuális oldalon lévőket.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#3246) prozodus válasza Csupingo (#3245) üzenetére


prozodus
őstag

Az operara nem biztos, h optimalizalva van.
Most telon probaltam, muksz.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#3247) andras888


andras888
aktív tag

Sziasztok!

admin@freemail.hu cimrol kaptam egy emailt hogy valaki belepett es megvaltoztatta az a jelszom, kapott ilyet valaki? kamu vagy igazi?

(#3248) 4Grider válasza andras888 (#3247) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igazi is lehet, ha nem tudsz belépni (mert megváltozott a jelszavad). Ha be tudsz lépni, még mindig kaphattad más fiók riasztását ettől a gagyi rendszertől.

(#3249) andras888 válasza 4Grider (#3248) üzenetére


andras888
aktív tag

Megvaltoztattam a jelszavam, nem is hasznalom mar ezt a fiokot. De biztos ami biztos.

(#3250) MájMekk


MájMekk
tag

Ezt az üzenetet kaptam a Freemailtől:
Fiókoddal spammer tevékenységet észleltünk, ezért sajnálattal közöljük, hogy kliens használati jogodat korlátoztuk.

Azóta nem tudom Outlookból használni a fiókot, a megkeresésre pedig nem válaszolnak.
Esetleg van valamilyen ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.