Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) GAbre válasza GAbre (#2547) üzenetére


GAbre
veterán

Új rekord:Ma eleddig 17x kaptam meg az email-t :)

Avatar

(#2552) bimbula53 válasza GAbre (#2547) üzenetére


bimbula53
tag

Bitcoin téma most ugylátszik aktuális. Napok ota szenvedek ettől. Sokadik szüröt írom de mindig másik címről küldik. Észrevételem: az "mx.onbox.hu"
szerepel a forrásban. Az "onbox.hu" levelező rendszer is a " New Wave Media Group Kft" tulajdona. :W Az ügyfélszolgálattal kemény harcot vivok, hogy megszüntesék vagy tegyék "spam" szüröbe. :W

[ Szerkesztve ]

(#2553) bimbula53 válasza 4Grider (#2550) üzenetére


bimbula53
tag

Tudnál ajánlani általad jónak tartott email címet? (szolgáltatót) Azt meg köszönném.
Más: milyen "joker" karaktert lehet használni a változó címek kiszürésére.
Pl.:" noreplay@gqib.clickhere03.club" ebben a "gqib" és "03" a változó.

[ Szerkesztve ]

(#2554) 4Grider válasza bimbula53 (#2552) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak nevetségessé teteted magad. Az mx.onbox.hu a freemail smtp szervere, a kívülről beérkező e-maileket ez fogadja. Tehát nem lehet olyan külső e-mailed freemail alatt, aminek ez nincs benne a forrásában. Ha megszüntetik, akkor nem fog bejönni egy db e-mail sem.

(#2555) bimbula53 válasza 4Grider (#2554) üzenetére


bimbula53
tag

Köszi a kedves szavaidat, de ha olyan okos lennék mint TE akkor nem itt keresnék választ mivel az ügyfélszolgálatnál nem tesznek semmit. de ha programozó lennék akkor már megoldottam volna amit nekik kellene. :R

[ Szerkesztve ]

(#2556) 4Grider válasza bimbula53 (#2555) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ne vedd magadra, az ügyfélszolgálatnak is kellenek az új ügyfélsztorik. Őket is minősíti a csodás spamszűrő rendszerük inkompetenciája, meg hogy a freemail.hu-t homokozóként kezelik. Így kész csoda, hogy még ilyen szinten működnek.

(#2557) bimbula53 válasza 4Grider (#2556) üzenetére


bimbula53
tag

Ezt megbeszéltük. A jó szolgáltatóra tudsz ötletet adni mivel szeretném elhagyni öket 20 év után. Joker karakter!?

(#2558) 4Grider válasza bimbula53 (#2557) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem fogom a világ legnagyobb freemail szolgáltatóit itt reklámozni. Mindenki tudja, hogy kik azok, és nem véletlenül lettek a legnagyobbak és nem csak az android és a Windows miatt.
A *.club domain felől vársz értelmes e-mailt?

(#2559) bimbula53 válasza 4Grider (#2558) üzenetére


bimbula53
tag

Ok! Ez nem a reklám helye, de a privit ismered. Talán azok közé tartozom aki sok éve nem foglalkozott mással ezért lemaradtam a mostani menökről. Talán a freemailnak köze van a club domain-hez? Egyébként a *.club felöl érkezöket szeretném letiltani, de az edigi probálkozásaim nem jöttek be.

(#2560) piera válasza GAbre (#2551) üzenetére


piera
újonc

Én beállítottam 2 hónapja egy olyan szűrőt, hogy
1. ha tartalmazza a "bitcoin" kifejezést
és
2. nem tartalmazza a "mézeskalácsházikó" kifejezést
akkor törölje a levet, bárkitől is jön. Azóta egy darab sincs. :)

(#2561) Vertigo18 válasza mirci18 (#2534) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én éppen ma jártam így... Már elég kevés helyhez használom a freemail fiókomat, de valamiért a GOG-os biztonsági kódom oda megy... Erre amikor akarok ma belépni, az fogad, hogy "A felhasználó le van tiltva"...

Ez meg mi?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2562) 4Grider válasza Vertigo18 (#2561) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mennyiből tartott volna a biztonsági email fiók címét megváltoztatni?
Kérdésed az info@freenail.hu -nak tedd fel, több oka lehet ui. egy fiók letiltásának.

(#2563) Vertigo18 válasza 4Grider (#2562) üzenetére


Vertigo18
addikt

Természetesen feltettem ott is a kérdést, csak gondoltam addig hátha tud valaki pár infoval szolgálni arra való tekintettel, hogy hétvége van, nem fog megtörténni és nem is elvárható, hogy most választ kapjak.

És milyen érdekes, tényleg történt már ilyen mással is.

Egyébként miben segíthetett volna a "biztonsági email"?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2564) scarabaeus válasza Vertigo18 (#2561) üzenetére


scarabaeus
őstag

Úgy nézem, a GOG nem azok közé a helyek közé tartozik, ahol nem lehetett volna megváltoztatni az e-mail címet (amíg működött a cím).

Quoth the Raven "Nevermore."

(#2565) Vertigo18 válasza scarabaeus (#2564) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igazad van. Csináltam 3-4 éve egy gmailest, ami az évek során kiváltotta az összes oldalt, ahol a freemailest használtam. Úgy látszik a GOG-oldala nem ilyen volt, vagy elfelejtettem, vagy nem sikerült valami miatt. Se a freemailt, sem a Gog-ot nem használom gyakran azóta.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#2566) Márton válasza JozsBiker (#2530) üzenetére


Márton
nagyúr

thunderbird sem törli le a szerverről
pedig nincs pipa az "üzenetek megtartása a kiszolgálón" előtt.
Ezért törölnie kéne nem?

Freemail support válaszolt, de hárítanak. Ők nem állítottak semmit, nálam van hiba. Aha...

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2567) Dreamkasztni


Dreamkasztni
újonc

Egy teljes hete "a mappák lekérdezése sikertelen próbálja meg 30 perc múlva" módban van ez a sz@r, másnak nem?

(#2568) FNZ válasza Dreamkasztni (#2567) üzenetére


FNZ
őstag

most müxik

(#2569) Dreamkasztni válasza FNZ (#2568) üzenetére


Dreamkasztni
újonc

Király, akkor egyszerűen csak meghalasztották a fiókomat...

(#2570) RedCactus


RedCactus
senior tag

Nem tudom mit bütykölnek megint, de reggel óta folyamatosan jelennek meg a spam mappában a régi kitörölt levelek 5-6 évesek is.

(#2571) Źşë' válasza RedCactus (#2570) üzenetére


Źşë'
addikt

detto nálam is, ráadásul olyan levelek is oda kerültek amelyek nem spam-ek és más mappákba voltak áthelyezve, akkora rendetlenség lett a fiókomon, szét voltak szortírozva mappákra, erre most ez, nem kicsit el lett cseszve.. :@ (illetve még olyan is van elég sűrűen hogy nem tudja megjeleníteni a pár hónapos-éves leveleket sem, levélhibára hivatkozva) :(( már nagyon régóta használom, de sztem veszek egy nagy levegőt és mindenemet áthelyezek onnan gmailre!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2572) Victorio


Victorio
aktív tag

Megint új felhasználási feltételek vannak.

Különösen ez a része tetszik:
A [freemail]-t működtető New Wave Media Group Kft. fenntartja magának a jogot, hogy a regisztrációkor megadott adatok alapján Felhasználóinak célzott (perszonalizált) hirdetéseket (úgynevezett banner és szöveges formában), reklámleveleket, valamint a levelek végén található reklámot küldjön.

Lassan tényleg át kellene migráli gmailre...

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#2573) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Amikor be akarok lépni a freemail fiókomba azt íjra ki,hogy "felhasználó le van tiltva"
Ez mitől lehet vajon és hova lehetne írni ez ügyben?Reggel még jó volt,beléptem,mert várok egy emailt

[ Szerkesztve ]

(#2574) Źşë' válasza ToBeY (#2573) üzenetére


Źşë'
addikt

próbáld meg valamelyiken:

E-mail: info@freemail.hu

Tel.: +36 1 510 0611

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2575) HREH


HREH
senior tag

Van leírás arról, hogy Outlookba hogyan lehet felvenni freemail-es címet? Sajnos akárhogy próbálom beállítani, nem sikerül...

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#2576) cappa72


cappa72
nagyúr

Ma is gyengélkedik a freemail. reggel jött meg az utolsó, azóta nem , és nekem is "a felhasználó le van tiltva" üzenet jött.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2577) cappa72 válasza cappa72 (#2576) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tehát spam tevékenység miatt függesztették fel a fiókomat.
Nem is lehet rá küldeni mail-t.
A telefonos ügyfélszolgálaton elmondták, hogy csak e-mail-en keresztül lehet intézni a feloldást.
Szóval várom a fejleményeket.
Bosszantó.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2578) 4Grider válasza cappa72 (#2577) üzenetére


4Grider
nagyúr

És küldözgettél kéretlen reklámleveleket?

(#2579) cappa72 válasza 4Grider (#2578) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem, de legalább kaptam belőle jó sokat. ;)
csomó spam-beállítást (mármint tiltólistát) csináltam, persze nem működött...
Na majd kiderül.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2580) Zwodkassy


Zwodkassy
senior tag

Hi All!
Hetek óta nem tudja letölteni az email kliens program a leveleimet egy régi freemail-es címemről :-(
Most beléptem a web-es felöletre, és a mikor be akarok lépni, azt írja ki, hogy a felhasználó le van tiltva :-(
Ilyenkor mit lehet tenni?

(#2581) Zwodkassy válasza Zwodkassy (#2580) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Mármint a freemail gépháznak írt levélen kívül

(#2582) cappa72 válasza Zwodkassy (#2580) üzenetére


cappa72
nagyúr

Írni kell nekik, lásd esetemet szintén, és pár nap múlva válaszolnak, bekérik, hogy mire, hogyan használod.
Aztán ezt követően nekem végül 2 nap múlva feloldották.

Amit bekértek infó:
"Kérjük, küldd el az érintett freemial-es címed!
Spam gyanús tevékenység miatt történt a letiltás. Kérünk segíts átlátni a helyzetet, hogy segíthessünk visszaállítani a fiókot.
Hogyan használod a fiókot? Vállalkozásként vagy magánszemélyként?
Belföldre levelezel vagy inkább külföldre?
Észleltél gyanús tevékenységet az elmúlt időben? Pl.: ismeretlen feladótól érkező visszapattanó levelek?
Milyen felületről használod a fiókot? Webes vagy kliens (outlook, thunderbird)"

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2583) Zwodkassy válasza cappa72 (#2582) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Először is, köszi az infót!
Már írtam nekik.
Akkor bízom bennük 😁

(#2584) pw12345


pw12345
aktív tag

Pár napja mókoltak valamit, azóta nagy MODERÁTOR ÁLTAL CENZÚRÁZVA! az egész, hogy leránthatnak, bő nyállal. :((
Be sem enged, régi, nem létező felületről kell bejelentkezni, onnan átlépni az újra, ami vagy működik, vagy nem (jobbára nem), viszont, ha már egyszer beengedett ki nem léptet, pofán vágnám, aki csinálta.
Nem is említve, hogy egyes böngésző bővítmények kapásból ugatnak, hogy nem is biztonságos az oldal, de, ha kivág az origóra az már zöld. :C Eddig is hitvány volt, de köpedelem :(((

(#2585) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
még az év végén felfüggesztették a fiókom és most állitották vissza új jelszóval .. Közben a hozzá kapcsolodo facebookom is felfüggesztésre került ,ott egy kódot küldenének az adott email cimre,de az nem érkezik meg.. Hogyan tudném működésre birni a freemailt? Más emailröl küldött levél megjön.. Sokszor ezt irja ki felül..Kommunikációs hiba!: (#c0003)

(#2586) janeszgol


janeszgol
félisten

Az új freemail felület. Gáz. Nem tudom ki találta ki, de elég elavultak a programozási ismeretei.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2587) pw12345 válasza Remekelek28 (#2585) üzenetére


pw12345
aktív tag

Másik böngészőről, egyszerre több böngészőről próbálj bejelentkezni.
Ha bátor vagy régi, elavult rendszerről, régi böngészővel.
Linux alól, tök ismeretlen linuxos böngészővel.
Ezek néha bejönnek.

(#2588) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Több firefoxot használva feltűnt, hogy az új 98.0.*-os verziókon nem működik topiktémánk:
Belépni beenged, de ha mappát választok, csak gurgulászik, vagy visszaugrik az alapra...
Érdekességképp a szimpla megy.

Valaki tudna nekem nézni egy kontrol belépést, hogy neki megy-e a leutolsó firefox-szal? Vagy az rossz, vagy nálm valami addon-kombó azzal eggyütt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2589) 4Grider válasza ledgeri (#2588) üzenetére


4Grider
nagyúr

98.0.2-n nem észlelem a problémát.

(#2590) rajkos88


rajkos88
csendes tag

Helló Mindenkinek!

Fiók feltörés ügyben szeretnék segítséget kérni. Van itt Valaki aki tud majd segíteni? A részletekkel nemsokára jövök.

Köszönöm!

Üdv RajkoS

(#2591) ledgeri válasza 4Grider (#2589) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R (nem tudom hogy nem láttam korábban a "pinget")

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2592) jeni


jeni
félisten

Behalt a Freemail?

(#2593) 4Grider válasza jeni (#2592) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én most meg tudtam nézni a rengeteg beérkezett spam-et...

(#2594) jeni válasza 4Grider (#2593) üzenetére


jeni
félisten

Ezek szerint a gagyi Fremail rendszer összeomlott?
Mivel a mappák elérhetősége sikertelen,próbálja 30 perc múlva!

(#2595) 4Grider válasza jeni (#2594) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezek szerint működik. Én mindig spam-eket kapok rajta, több mint 25 éves az email cím...

(#2596) gya/352


gya/352
tag

Gmail kliens hozzaferes nekem napok ota nem ment. Mar meg sem lepodtem amikor ma lattam hogy a webes felulet sem mukodik rendesen.

(#2597) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha valaki ezt látja korábban, mint az új új felületet, kérem linkelje már be az üzit vele kapcsolatban, mert a "megtalálod a bejövő üzeneteid közt" nálam nem teljesült...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2598) Zwodkassy


Zwodkassy
senior tag

Ez az új felület számomra teljesen átláthatatlan, kezelhetetlen :-(
Lehet valahogy nézetet, kezelő felületet váltani?

(#2599) ledgeri válasza Zwodkassy (#2598) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen: jobbra fent fogaskerék, első oldal alja.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2600) Zwodkassy válasza ledgeri (#2599) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Na ezt megnézem!
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.