Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) atom87 válasza cocka (#996) üzenetére


atom87
aktív tag

Napi használatban van mind három, amit próbáltam. De már helyrejött minden. Vicc ez a freemail, le kellene lépni csak róla....

Kawasaki z1000

(#1002) kem


kem
addikt

Másnak nem tűntek el a levelei? Az enyém is és barátnőmé is teljesen eltűnt valamikor az utóbbi pár hétben.

Köszi!

(#1003) jenci8888


jenci8888
csendes tag

nagyon rossz freemail... :(((
ha kell incredimail hamarabb üzenet :C
ha akar letöltés IncrediMail? :U

Heat Online jenci8888 74lvl R.I.P, Level-R jenci8888 59lvl R.I.P

(#1004) zasasa


zasasa
csendes tag

Sajnos abszolúte letojják,hogy neked pl:üzleti kapcsolattartásból kell a freemail.Úgy tudom,hogy átvette a t-home,vagy mobil....mindegy..a lényeg,hogy azóta csak a sza..kodás megy.Már 1x írtam nekik és válaszként csak annyit kaptam,hogy nekik megy......Sajnos én is benyelem a békát és másik email-em lesz.Megbízhatatlan bagázs és remélem őket is ugyanígy megszivatják....

(#1005) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Próbálnak egyre jobbak és jobbak lenni de sajnos nem sikerül...
Ez a 10GB tárhely nem tudom mióta van meg,de nálam 10/7-szer adatelérési hiba. :F
Másnál?

(#1006) tomcsi23 válasza BMWFan (#1005) üzenetére


tomcsi23
veterán

Másnál is.
Néha küldenek egy ilyen levelet, most ez a legújabb történés.
tárgy: postafiók elérési hiba

Kedves Felhasználónk,

Visszaállítottuk a postafiókokban lévő régebbi levelek közül azokat, amelyeket sikerült elérhetővé tennünk.
Sajnos azonban ez csak részleges visszaállítást jelent, azaz voltak olyan levelek, amelyeket nem tudtunk megmenteni. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért és dolgozunk azon, hogy a jövőben hasonló eset ne történhessen!

Üdvözlettel: a [freemail] csapata

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1007) BMWFan válasza tomcsi23 (#1006) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Az érdekes... Nekem még nem küldtek ilyet,de ha kitörlődnek a levelim és nem tudják visszaállítani akkor megszüntetem a freemailes fiókomat. Már most is nagyon közel állok a megszüntetéshez mert egyszerűen sz@r.

(#1008) albiosz


albiosz
őstag

Üdv!

Érdekes módon pár napja nem tudom elérni a frremail.hu-t firefox-ból. Csak egy félig üres oldal fogad. Explorerből megy gond nélkül. Mivel a ff a kedvenc böngészőm, ezért nem szívesen szórakáznék más böngészővel. Mi lehet a baj?

(Btw. egy ideje gondolkodom rajta, hogy váltok valami korrekt levelezőrendszerre, mert ez egy rakás... de az egyetem végéig maradok ennél, mert minden kontaktom ezt ismeri.)

print a ff-ból:

(#1009) cocka válasza albiosz (#1008) üzenetére


cocka
veterán

Először is nézd meg, hogy pl. az adblock plus nem blokkolja-e. Másrészt van egy web console nevezetű menü, ami listázza az oldal betöltődésekor a hibákat. Az talán segíthet, legalább is többnyire ki szokott derülni, hogy adott weblapelemek miért nem jelennek meg egyáltalán.

(#1010) albiosz válasza cocka (#1009) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm a választ!
Ezt a web console menüt hol találom?

(#1011) albiosz válasza albiosz (#1010) üzenetére


albiosz
őstag

lejárt a szerk. idő, elnézést!

megvan a webkonzol, kiír jó sok nekem teljesen kínai infót. :)

(#1012) mijos


mijos
senior tag

Hogy tudom megoldani, hogy a gmail fiókomban ne az freemail címem jöjjön be először ? A másik.... hogyha youtubon van saját felhasználónevem akkor miért lépteti át a gmail-es fiókra? Esetleg a youtube-ot is össze lehet vele szinkronizálni ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#1013) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Mobilon is szeretném használni a freemailt.Mit kell kimenő és bejövő levelezőszervernek beírni?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1014) tomcsi23 válasza hoby36 (#1013) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mobilon nem jó a /szimpla verzió?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1015) #81556480


#81556480
törölt tag

Sziasztok!

Úgy kb 10 éve ugyan az a freemail címem van. A sok sok hiba, és nehézség ellenére próbáltam hű maradni mert valahogy megszerettem :R Most azonban kezd teljesen elegem lenni! Következő okokból:

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02026)

A levél elküldése nem sikerült kitiltott IP cím (#08555)

Ezek rendszeresen, heti többször jelentkeznek, és ezen kívül még sok sok idegesítő dolog!
A kérdése az lenne, létezik olyasféle átirányítás hogy minden oda érkező levelem egy másik ( mondjuk gmail-es) címre érkezzen? Mert ugye rengeteg regisztráció van amire nem is emlékszem már de még jól jöhet !

A másik : este 7-8-9 óra után küldött levelek általában csak másnapra jönnek meg . Ha át lenne valahogy irányítva, akkor ez a freemail miatti késés ugyan úgy jelen lenne az átirányításkor?

Még valami: én gmailre gondoltam. ti mit ajánlotok, ami megbízható? :F

Köszi előre is :K

(#1016) Viktoár


Viktoár
addikt

Üdv

Ez engem is érdekelne mert totál halott a freemail. Nem kapom meg a leveleket pedig várok egy fontos üzenetet. :W Szerintem minden elérhetőségemet átjavítom a gmail-es fiókomra ha egyszer sikerül belépnem.

Üdv:Viktor

(#1017) Drag77 válasza Viktoár (#1016) üzenetére


Drag77
senior tag

én is próbáltam és nem érnek oda levelek, se céges domainről se gmailrol webáruház vásárlók meg reklamálnak :-(

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1018) Drag77 válasza Viktoár (#1016) üzenetére


Drag77
senior tag

dupla sorry

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1019) #81556480


#81556480
törölt tag

a kitiltott ip cím probléma mitől lehet ?

(#1020) Met


Met
nagyúr

Sziasztok,

Freemail fiók mennyi idő múlva szűnik meg ha nem lépek be?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1022) tomcsi23 válasza Hitman (#1021) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ezzel szemben érdekes, hogy nekem még az ősrégi fiókok is megvannak, amelyeket több éve nem látogatok.
Lehet, hogy ez a 90 nap a "friss" regekre vonatkozik, mert pár éve már nem igazán bővítettem a freemail-es regisztrációk számát. ;]

Ja, meg ezt a részt kihagytad: Az inaktívvá válás után bármikor az utolsó érvényes Felhasználói név, jelszó párossal belépve a postafiók ismét aktívvá válik, használatba vehető.
Tehát, ha csak belép, észre se veszi. :U
Plusz a tartalomra vonatkozó törlést is írnak 90 nap inaktivitás után, de én még azt se tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1023) Hitman válasza tomcsi23 (#1022) üzenetére


Hitman
aktív tag

Személyes szociális probléma, Én kizárólag a szerződési feltételekből idéztem, igaz nem voltam teljesen korrekt, ezért a hsz. végére beszúrom a teljes vonatkozó részt. (a teljes szöveg meg ott az előző hsz-ban. linken) A szerződés szövegét ellentmondásosnak találom jómagam is...

Amennyiben a kérdést feltevő valódi szándéka a fiók törlése, úgy javaslom a webes felületen való belépést és a beállítások, fiók törlése menüpont használatát.

"2.2. A regisztrációs során létrejövő Felhasználói fiók inaktívvá tétele, megszűntetése

Amennyiben a Felhasználó 1 GB-os tárhelye megtelik, Felhasználói fiókja inaktívvá válik. Ez azt jelenti, hogy nem tud több levelet fogadni, fényképet feltölteni, új nevet rögzíteni a címjegyzékben, míg nem törli leveleit, képeit úgy, hogy azok kevesebb, mint 1 GB tárhelyet foglaljanak el.

A nem látogatott postafiókok 90 nap elteltével inaktívvá válnak, tartalmuk automatikusan és visszavonhatatlanul törlődik. Az inaktívvá válás után bármikor az utolsó érvényes Felhasználói név, jelszó párossal belépve a postafiók ismét aktívvá válik, használatba vehető. A Felhasználó által törölt regisztráció és az inaktív azonosító nem regisztrálható újra. Nem látogatott fióknak számít az a Felhasználói fiók, amelybe 90 napon keresztül a [freemail] által biztosított egyetlen belépési felületen sem léptek be a Felhasználónév és a jelszó együttes használatával."

(#1024) Met


Met
nagyúr

Köszi mindenkinek.
Nem törölni szeretném csak nem szeretném ha megszűnne, majd később fog kelleni az a cím.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1025) klezzz


klezzz
tag

Nekem ezt írja már pár napja:

A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02165)

Ez volt már valakinek? Nem tudom megnézni a leveleket thunderbirddel mindig kéri a jelszót, weben be tudok lépni de nincs egy mappa sem sehol és küldeni se lehet. Thunderbirddel viszont elküldi a levelet...

(#1026) g0dl


g0dl
addikt

Utóbbi időben a leveleim nem, vagy csak nagyon lassan érkeznek meg a freemail-es címemre. Két freemailes fiók között gyors a levélküldés, de egyébként valami nem jó.
Lehet valamit tenni?

(#1027) tomcsi23 válasza g0dl (#1026) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lehet, várni.
De komolyan, annak is örülj, ha megkapod. ;]
(és a rohadék a levélnek az érkezés idejét mutatja, nem a küldését)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1028) Thom!


Thom!
veterán

Üdv.

Nem használom a freemail csak nagyon-nagyon ritkán, de eltűntek a levelek belőle, nem csak nekem hanem ismimnek is? Mi a gond, és vissza lehet-e varázsolni? Személy szerint én gmail-t használom, így annyira nem érdekel, de a haverom elvan képedve miatta????

(#1029) Spectrum válasza g0dl (#1026) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Ugyanez itt is, több órás késéssel jönnek meg a levelek, ha megjönnek egyáltalán. Ez a freemail egy akkora szenny szar "szolgáltatás".. Vicc, hogy 10 éve volt utoljára használható. Jobb lenne mindenkinek, ha egyszerűen lekapcsolnák.

(#1030) g0dl válasza Spectrum (#1029) üzenetére


g0dl
addikt

Reggel nekem megint azonnal megérkeztek a levelek. Most megint lassú.
Csak azt sajnálom, hogy a kezdetek óta van itt email címem, mindenhova azt adtam meg, így nem könnyű lecserélni.

(#1031) koshmar válasza Spectrum (#1029) üzenetére


koshmar
őstag

Egyszer elküldtem egy levelet. Izgatottan vártam a választ.
Aztán 2 nap múlva volt olyan kedves jelezni, hogy a levelet nem sikerült elküldeni...
Beléptem hotmailen, az meg gond nélkül elküldte.

Nemrég meg egy hónapot vártam a válaszra. El nem tudtam képzelni, mi lehet az emberrel, hogy nem válaszol. Beteg vagy mi?
Ja nem, csak a freemail úgy döntött, hogy nem küldi el a levelet.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1032) Lmh


Lmh
őstag

sziasztok! kb 2 hete nem jön be a freemail oldala. valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a gond? telefonról és laptopról fel tudok menni, csak asztali gépemről nem

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1033) cocka válasza Lmh (#1032) üzenetére


cocka
veterán

Válts IP-t, az meg szokta oldani a gondokat.

(#1034) Lmh válasza cocka (#1033) üzenetére


Lmh
őstag

hogyan?:P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1035) tomcsi23 válasza Lmh (#1032) üzenetére


tomcsi23
veterán

Másik böngészővel se jön be?
Ill. többi oldal rendben műxik :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1036) Lauda válasza Lmh (#1034) üzenetére


Lauda
félisten

Torold ki a cache-t meg a tobbi szemetet, hatha.

(#1037) Lmh válasza tomcsi23 (#1035) üzenetére


Lmh
őstag

Chrome-mal is próbálom, de azzal sem jön be :S
Minden más oldal amin járok, tökéletesen müködik.

Chrome azt írja: Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.

A firefox fél perc kapcsolódási kisérlet után:
A kapcsolat alaphelyzetbe állt
A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.
... .. stb

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1038) cocka válasza Lmh (#1037) üzenetére


cocka
veterán

Csak IP cserével fog megoldódni ez a probléma. Tudom, mert nekünk is volt ilyen, hogy csak bizonyos oldalak nem jöttek be, mindenki másnak meg igen. Egyszerűen banlistre tették az ipdet és a jelenlegi ipddel soha a büdös életben nem fog bejönni az oldal, míg a tiltást fel nem oldják.

Ha fix IP-d van beszoptad, ha 85 évente cserélik a dinamikus IP-det akkor vagy routert cserélsz vagy hálókártyát és kapni fogsz új ipt vagy reklamálsz a szolgáltatódnál és követeled hogy adjanak új ipt, mert bizonyos oldalak a jelenlegi címeddel nem jönnek be. Ha mondjuk egynél több gép van akkor viszonylag egyszerűen megoldódik a helyzet, mert akkor egyből 3 MAC-kel is tudsz variálni.

(#1039) Lmh válasza cocka (#1038) üzenetére


Lmh
őstag

hát mondjuk rá, hogy értem köszi :) 15 éve van ez a mail címem, el nem tudom képzelni mitől történhetett ez. De mi a frászért tettek bannlistre?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1040) tomcsi23 válasza Lmh (#1039) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egy ilyen cache törlést, vagy privát böngésző módot kipróbálhatnál (FF-ben megtalálod a menüben), mert nekem ez a banlistás ip szűrés a frímélnél egy kicsit fura szvsz. :B
freemail.hu/szimpla se megy :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1041) Lmh válasza tomcsi23 (#1040) üzenetére


Lmh
őstag

Köszi szépen! Kipróbáltam ezt a szimplát, arra bement, aztán onnan átnavigáltam a simára ( aSSZEM) és úgy betöltötte. Most azt elmentettem eszköztárba és most így müködik :R :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1042) benedekco


benedekco
addikt

Elég húzós azért, hogy minden hónapra jut valami egy-két napos használhatatlansági tényező.
Rendben, hogy ingyen van, de kb minden más ilyen site is, amikkel fele ennyi baj nincs. Valszeg teljesen át kéne állnom valami másik mail címre, csak túl sok ismerősöm ismeri ezt. :(

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#1043) donjohnson válasza benedekco (#1042) üzenetére


donjohnson
addikt

nálad is gond van most? :((
részemről ez volt az utolsó dobásuk. ha(!) végre sikerül elérnem a mappákat, lementek mindent és törlöm a fiókot...

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1044) benedekco válasza donjohnson (#1043) üzenetére


benedekco
addikt

detto
csak kell egy normális levelező progi, aztán csinálok egy gmx-es mail címet is... vagy valami másikat...
majd szép lassan körbe írni mindenki oda küldjön mindent... ide meg jöhet a spam :D

5 perce végre elcsíptem a fonalat és le tudta rántani a foxmail az összes levelet... egész nap rajta voltam, de most sikerült neki, amúgy a webes felületen még mindig semmi.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#1045) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

"Adatbázis hiba! Kérjük próbáld meg kicsit később újra!" Na, most megyek is freemailről. Elegem van belőle. :W

(#1046) benedekco


benedekco
addikt

Nekem válaszoltak és elnézést kértek. Én így is teszek, elnézek egy másik webmailre :DDD

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#1047) tomcsi23 válasza benedekco (#1046) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hogymi? Hogy sikerült kicsikarni egy válasz? :Y

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1048) benedekco válasza tomcsi23 (#1047) üzenetére


benedekco
addikt

Persze, ha végig játszod a "segítség" gombot, akkor a végére odalyukadsz ki, hogy írhatsz nekik egy üzenetet. Kulturáltan megfogalmaztam, majd jött a rövid de automata üzenet, hogy "kérését feldolgozzuk blablabla". Majd másnap megjött az emberi nyelvű válasz a hibára.
"Ezúton tájékoztatom, hogy a levelében jelzett probléma rendszerünkben jelen pillanatban fejlesztés alatt áll. Levélíráshoz illetve továbbításhoz a címlista nem minden esetben használható, ezért célszerű az email címeket a hibajavításig kézzel felvinni."
Van eleje és vége is, de az nem fontos... mondjuk ez sem, mert előrébb nem jutottam. :DDD
De a pop3-al azóta sikerült kapcsolódni és azzal megyeget most... kicsit foghíjjasan, de azért szivárognak a levelek.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#1049) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Hát tököm ki van a Freemail-al már nagyon olyan lassú mint állat.Nálatok is?

Nexus 5

(#1050) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Úristen, ezek a sorozatos adatbázis hibák... Kíváncsi vagyok E-mail cím átirányítással megkapom-e ilyenkor a leveleket, már ha lehet ilyen funkciót találni ebben a drágaságban... Csak egyszer induljon be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.