Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) scarabaeus válasza zsoltip (#2100) üzenetére


scarabaeus
őstag

Na, ez nekem új információ volt, kösz!
A sokat emlegetett új felülettel tehát ez is jár, nemcsak az itt emlegetett klienstársítós cucc. Még nem kaptam meg (illetve, lehet, hogy megkaptam, de a freemailes fiókok leépítése után nem léptem be weben, és előtte se gyakran).
Komolyan nem gondoltam volna erre már két évtized után.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#2102) zsoltip válasza scarabaeus (#2101) üzenetére


zsoltip
őstag

Én sem.
De az azért mégis marad hungarikum, hogy 2016 második fele óta mind máig nem sikerült áttenni az összes accountot újba. :C :U :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#2103) Mr. Csonti


Mr. Csonti
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni hogy hogyan kell freemail fiókot beállítani iPhone-on? Régebben sikerült beállítani, most viszont valamiért nem akarja és a [freemail] support sem tudott használható segítséggel szolgálni, csak a sablon szöveg...

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#2104) kisninja


kisninja
őstag

Csak nekem indult be a spam gyár ? Kb tegnap este óta vagy 30 email hiába spamelem csak jön és jön.... Ezelőttig ami lassan már 5 év simán jó volt. Nem reggeltem semmi új helyre ....

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2105) prozodus válasza kisninja (#2104) üzenetére


prozodus
őstag

Michaela és a többi csaj?... Igen, eldurvultak...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2106) kisninja válasza prozodus (#2105) üzenetére


kisninja
őstag

inokalaszlo@freemail.hu nem most ez a bu*i tól jön fogyás meg haj :D

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2107) prozodus válasza kisninja (#2106) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, ma már volt 1 pasi is, meg is lepődtem... De freemailes címekről jönnek, ami eddig nem volt szokás.

De cska egyetlen címemre, pedig van néhány freemailes.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2108) kisninja válasza prozodus (#2107) üzenetére


kisninja
őstag

Igen mindig egy címről mintha valaki belenyúlt volna. Jeleztem annyit írtak vissza hogy észrevették és dolgoznak rajta.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2109) Because


Because
őstag

gondoltam felnézek ide, de látom nem csak nekem van problémám a kéretlen levelek tucatjaival :)

(#2110) prozodus válasza Because (#2109) üzenetére


prozodus
őstag

Ma is jött egy kupaccal, új cím van...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2111) Because válasza prozodus (#2110) üzenetére


Because
őstag

jaja, reggeli ürítés óta:

(#2112) prozodus válasza Because (#2111) üzenetére


prozodus
őstag

Hogy az a... Már a saját címemről is küldik... Sztem összeszedtek x címet, és azokat használják kamufeladónak, pl thunderbirdből...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2113) olle válasza Because (#2111) üzenetére


olle
senior tag

Valakinek nagyon sok szabadideje van. :D Vajon mire megy ki a játék?
Már nagyon unom. :W

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#2114) kisninja


kisninja
őstag

És a végén ott az aláírás freemail a legjobb mail.

Telefonomról már a freemailes címet levettem :D

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2115) prozodus


prozodus
őstag

Nálatok is csend lett ma?

Végreeeeee!!!!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2116) kisninja válasza prozodus (#2115) üzenetére


kisninja
őstag

igen végre :)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#2117) MájMekk


MájMekk
tag

Most éppen karbantartás miatt nem megy...

(#2118) laszlohu


laszlohu
addikt

Most meg a "Navtól" kaptam egy spam - et,

visszaterites@nav.gov.hu

és hülye fejjel rákattintottam ( valóságban Indiából való levél )

tisztára úgy nézett ki, mintha tényleg a navtól kaptam volna.

(#2119) 4Grider válasza laszlohu (#2118) üzenetére


4Grider
nagyúr

És az már mennyire logikus, hogy amikor pénzt akarnak neked visszaküldeni, akkor a bankkártyás adataidat kérik.
Egyébként én ezt megkaptam szinte az összes nem freemailes e-mail címemre is.

(#2120) bujdi19


bujdi19
tag

Sziasztok van egy problémám a freemail fiókommal. Aktiváltam a fiókba a 2 lépcsős bejentkezést a google authenticatort. Nincs meg a telóm és nem tudok belépni sehogysem a fiókba mivel nem tudom beírni az ideiglenes kódot. Ebbe szeretnék segítséget kérni mert nem csak ezzel van probléma.

(#2121) kevi_11252


kevi_11252
csendes tag

Sziasztok!
Néhány napja a fiókomba érkező levelek megnyitásakor a tartalom nem jelenik meg, hanem "preload" kifejezést ír ki! Ha a megnyitásra kattintok és kijelölöm a továbbítás nyíllal, akkor ott látom a levél tartalmát!
Mi lehet a hiba? Lehet, hogy nálam van gond?

Kérlek benneteket....segítsetek!!!

üdv.

kevi

(#2122) prozodus válasza kevi_11252 (#2121) üzenetére


prozodus
őstag

Weben? Néha lassan tölt.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2123) Dustinzahn12 válasza bujdi19 (#2120) üzenetére


Dustinzahn12
csendes tag

Hát pajtás, ezt Te is megnyaltad de rendesen. :C
Nekem egy balul sült el telófrissítés miatt újra kellett húznom a droidot, természetesen elfelejtettem szinkronzálni, majd újrarakás után örömmel konstatáltam, hogy buktam a freemailes belépésemet, ami nem nagyon érdekelne, de jó pár játékplatform ahhoz az e-mailhez van rendelve, és most pl a GOG-ba nem tudok belépni, mert a sok eszemmel ott is beállítottam a kétlépcsős azonosítást, és rendületlenül küldi az azonosítót a bukott mail címemre.
Írtam a drága, kedves Freemailnek, kétszer elutasító sablon szöveget kaptam, harmadjára képernyőmentésekkel igazoltam több belépési adattal, és a másodlagos e-mail címemről írva, hogy bizony én vagyok a tulaj, és próbáljunk már meg közös nevezőre jutni. Na itt is egy sablon szöveget kaptam, hogy IJ, miért nem jegyeztted le a belépési kódokat? (anyádért, azért)
Én az egyik legnagyobb Magyar számtech webshop szervizese vagyok, kicsit furán jönne le, ha valaki behoz gariztatbi valamit, de nincs számlája, akkor elküldeném a p*csába, hogy IJ, miért nem gondoskodtál a számla meglétéről. Mert kb a köcsög freemail is így áll hozzám, hogy nincs kód, köszi az eddigi részvételt.
Súlyos 10000rekért vannak játékaim, amikhez nem férek hozzá. Kb leszarják, pedig már többféleképp is igazoltam, hogy én vagyok én, de semmi reagálás. Google supporton olvastam, hogy ha minden kötél szakad, kérvényezheted az e-mail szolgáltatódnál, hogy lője ki az authenticatort. Erre a freemail nem hajlandó.
Kb 3 napja sz*pok azzal, hogy az authenticatorban visszaállítsam a kódgenerálást, de már belefáradtam, mert szinte lehetetlen project. Írtam a GOG-nak, vázoltam a helyzetet, előrelárhatólag fognak segíteni, mert nekik is tudtam igazolni a fiókom tulajdonjogát. A köcsög freemailes fiókomhoz még az Uplay van hozzáadva, oda szerencsére még be tudtam lépni, habár a belépési adatokat nem tudtam módosítani, mert az az e-mail címemre küldi(ahova nem tudok belépni) de sikerült a facebookommal összepárosítani, így ha feltörik, csak nem lest gáz. Egyedül az Origin miatt aggódok, mert ott nincs ilyen összefűzősdi, és már korábban valami orosz b*zi felnyomta az accomat, csak akkor még tudtam jelszó emlékeztetőt, amit most már nem tudok.
Tehát ennyit a freemail segítéséről, ha gond van úgy otthagynak a szószban, ahogy vagy.
Azért lehet pár online platformra kiírom a történetemet, és elismerem, hogy f@sz voltam, de a freemail egy segítőképtelen csapat, akik nem hajlandóak segíteni, még akkor sem, ha tudod igazolni, hogy a tiéd az e-mail fiók.

(#2124) prozodus válasza Dustinzahn12 (#2123) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, a freemail tamogatasa nagyreszt ilyen.... egyszer talalkoztam kivetellel... 1x!

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2125) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Nem tudok belépni a freemail fiókomba, megadom a fleh.nevet és jelszót és azt írja, rossz jelszó.

Na mondom akkor lehet feltörték. Bemegyek a jelszóemlékeztetőbe, megadom a biztonsági választ, beírom az új jelszót, de ugyanarra a felületre dob vissza kitöltetlen biztonsági válasz és jelszó mezőkkel. Ennek így kéne működnie?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2126) 4Grider válasza RootRulez (#2125) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amíg ilyen üzenetek jönnek vissza a freemail-től a levelezőszerverem felé, addig én bármit fel tudok tételezni náluk:
host fmx.freemail.hu[84.2.43.65] said: 550 5.1.1
<........@freemail.hu>: Recipient address rejected: u'The domain freemail.hu is not handled by this system'

(#2127) Geri8 válasza RootRulez (#2125) üzenetére


Geri8
tag

Nem vagy egyedül.
Ez vmi tömeges hiba/ feltörés lesz.
A jelszóemlékeztető beírásakor nálam sem működik semmi.

(#2128) RootRulez válasza Geri8 (#2127) üzenetére


RootRulez
félisten

Én voltam a láma, miért nem vittem át a regisztrált dolgaim már gmailre. Lustaság. :W

═════════════════════════════════════════

(#2129) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Quoth the Raven "Nevermore."

(#2130) prozodus


prozodus
őstag

A netes felület vban nem működik,

de a thunderbird simán lekérdezi és letölti a leveleket.

:F

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2131) RootRulez válasza prozodus (#2130) üzenetére


RootRulez
félisten

Na mindjárt meglesem.

═════════════════════════════════════════

(#2132) prozodus válasza RootRulez (#2131) üzenetére


prozodus
őstag

Sajnos azóta már nagyobb a baj :(

A máshonnan küldött legfrissebb próbára már jön a "not handled" :(

Úh most már nincs is mit letölteni :(

Szóval letöltené még mindig, de oda már smi nem érkezik :(

Csak a korábbiakat fogod tudni letölteni. Úgy látszik, 2szakaszos a hiba.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2133) RootRulez válasza prozodus (#2132) üzenetére


RootRulez
félisten

Nálam még tölt, már 3800 levélnél jár, 2000 óta, most 2017-nél jár.

═════════════════════════════════════════

(#2134) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Nálam a címre küldött e-mailek visszapattannak a szerverről, a korábban említett sértődött üzenettel, miszerint ő nem kiszolgálója a freemail.hu domainnek. A webmailbe viszont be tudok menni, látom is a régi dolgokat. A levelezőprogramból már ki van vezetve a cím, ott nem tudtam tesztelni.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#2135) RootRulez válasza scarabaeus (#2134) üzenetére


RootRulez
félisten

Nálam most átjöttek a mai levelek is, de webes felületen továbbra sem tudok belépni. Így viszont megnyugodhatok, hogy nem feltörték. :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2136) prozodus válasza RootRulez (#2135) üzenetére


prozodus
őstag

Ma reggel 9ig még biztosan megérkeztek a levelek. Utána vmikor váltott nothandledbe.

Neked mikori az utolsó?

A webes felület úgy szar, ahogy van: kíváncsiságból próbáltam a jelszót: a kép után visszadob az elejére.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2137) RootRulez válasza prozodus (#2136) üzenetére


RootRulez
félisten

Miután megkaptam a saját magamnak küldött levelet, nekiálltam az Xbox fiókomat átvinni másik emailre, és az ahhoz szükséges linkeket is megkaptam most 11 előtt

Jah meg 10:15 kor olyan, hogy

"Kedves én!

Az utóbbi időben nagy csend volt a [freemail] körül, de ez idő alatt szépen, halkan dolgoztunk a háttérben.
Mivel a [freemail] 20 évvel ezelőtt indult, ezért fontosnak tartottuk, hogy az elmúlt időszakban a technológia megújítására fordítsunk nagyobb hangsúlyt. Így, munkánk eredményeként most már sokkal biztonságosabb és megbízhatóbb szolgáltatást tudunk biztosítani.

A fejlesztések alatt időnként előfordultak kimaradások, lassulások, de törekszünk arra, hogy a jövőben ezek már ne jelentsenek problémát. Az okozott kellemetlenségekért ezúton is elnézést kérünk!

Mostantól kezdve havonta tervezünk információt megosztani magunkról és a [freemail]-ről, hogy mindenki lássa, épp mivel foglalkozunk.
Mivel sok felhasználó jelezte felénk, hogy igényt tart mobil alkalmazásra, így ezt a kérést igyekszünk most teljesíteni. Részleteket kicsit később küldünk.

Köszönjük a közel 2,5 millió aktív felhasználónknak az elmúlt 20 évet!"

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#2138) kissandris válasza prozodus (#2130) üzenetére


kissandris
csendes tag

Abszolút láma vagyok, láttok valami megoldást, hogy el lehessen érni a freemailt? A webes felületen ugyanaz van, amit ti is írtok, megpróbáltam asztali klienssel letölteni, ahogy valamelyikőtök javasolta, de már az is azt írja, hogy hibás jelszót adtam meg. Semmi létfontosságú nincs benne, de jó lenne legalább leszedni a régi leveleket róla. Ez valami központi gebasz náluk, amit vagy kijavítanak, vagy nem?

(#2139) prozodus válasza kissandris (#2138) üzenetére


prozodus
őstag

Sztem ki fogják javítani, nem az első bénázásuk ez.

Sőt, úgy tűnik, már javították, most már simán beléptem.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2140) kissandris válasza prozodus (#2139) üzenetére


kissandris
csendes tag

Valóban, hamarabb szartam be, mint indokolt volt :)

(#2141) RootRulez


RootRulez
félisten

Jam, úgy fest, meggyógyult. :K

═════════════════════════════════════════

(#2142) prozodus válasza RootRulez (#2141) üzenetére


prozodus
őstag

Ja, leszámítva, h az adott időben érkező emailek mind vissza lettek dobva ugye...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2143) laszlohu


laszlohu
addikt

Freemail ezzel fogad ma, vagyis pénteken,
hogy

Újra kedd van, és töltsön ki egy kérdőívet, ( a vásárlási szokásaimról ).

[ Szerkesztve ]

(#2144) prozodus


prozodus
őstag

Mar megint szarakszik. Husvet oromere mar nem lehet elsore belepni, mert "tul sok sikertelen probalkozas" meg robotkodas meg az anyjuk kinjat...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2145) prozodus válasza prozodus (#2144) üzenetére


prozodus
őstag

Vegre rend van... de hianyzott a francnak, h azzal hivjanak fel husvetban, h tan letiltottam, mert tud nyulat kuldeni. Es meg ki tudja, hanyan nem is hivtak fel, h azt kaptak mailer-daimon helyett, h letiltottam oket...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2146) #81524480


#81524480
törölt tag

Kevesebb, mint egy éve regisztrált fiók esetében hogy tudok kliensben, külső appban belépni a fiókomba? Huawei Email, Gmail appokkal próbáltam.
Több, mint egy éve regisztrált fiókot sikerült simán beállítani, de az új fiókom nem.

[ Szerkesztve ]

(#2147) prozodus


prozodus
őstag

Megint vacakol... Most éppen a firefoxxal összeférhetetlen...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#2148) MájMekk


MájMekk
tag

Órák óta ez jön, aztán átirányít a hazugságokhoz, migránsokhoz és kormánypropagandához:

(#2149) TomBond válasza MájMekk (#2148) üzenetére


TomBond
aktív tag

Nekem is ez van.

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#2150) Zsee75 válasza TomBond (#2149) üzenetére


Zsee75
tag

Telon működik valakinek outlook appal?
tegnap óta nekem az sem megy már mindent csináltam vele...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.