Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#407) jkrisztian válasza YASKATIR (#405) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Egy szóval sem reklamáltam, hogy miért nem csinálják meg, a PUBG példájából indultam ki. Ha megoldható akkor miért ne? Ha nem megoldható, akkor nem megoldható. Világos. A hozzáálláson akadtam ki, hogy leszavaznak valakik valamit, csak azért, mert! Igazából a semmiért, mert ők nem veszítenének vele semmit. Mert nem az volt a kérdésem már az elején, hogy miért nem csinálnak a TPS nézetből FPS-t. Egy szimpla kérdés volt, semmi több. Jobban bele gondolva az építkezés miatt eléggé halott a dolog, bár biztos lehetne rá építeni FPS mechanizmust is. Persze nagy erőforrást igényelne ez az Epic részéről, de ha meg is csinálnák, a TPS játékosok nem veszítenének vele semmit. Ezért nem értettem ezt a leszavazást. Persze az is érthető, hogy azért szavazzák le mert félnek, hogy a TPS nézetes “részlegből” lennének átcsoportosítások és emiatt kevesebb munkát fektetnének a TPS-be. Nem kell egyből lehurrogni az embert, semmi rosszat nem akartam és nem is mondtam. Gondolom a “vergődés” csapta ki nálad a biztosítékot. Na písz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.