Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) maximilian4


maximilian4
addikt

Én valahogy nem tudom fps nézetben elképzelni a játékot.

Maxi

(#402) YASKATIR válasza maximilian4 (#401) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Na igen, ez a jatek tul porgos ahhoz, hogy pocsolni lehessen az FPS es a TPS nezet kozt. Pubg-nel ez mukodik(het), mert az baromi lassu a fortnite-hoz kepest

(#403) jkrisztian válasza YASKATIR (#400) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Oké, oké nem kell magadra venni, a Bluehole egy óriási kaki brigád, mostanában hanyagolom is a PUBG-t, mert le sem szarják a communityt. Az FPS nézetet nem úgy gondoltam mint PUBG-ben, hogy TPS módban átválthatsz, hanem úgy mint a külön TPS és FPS játékmód, szóval mindenki ugyanabban játszik. Nem tudom milyen lehet FPS módban, talán ha 3 meccset játszottam TPS módban, de lehet halott ügy. Az a baj, hogy utálom a TPS nézetet, oldschool FPS játékos vagyok. A vergődés az meg vergődés. Miért fájna az akármelyik TPS játékosnak is ha külön lennének FPS és TPS szerverek is. Jaj ne legyen már mert...? Ez igen, ez vergődés...Ne legyen FPS mert nem akarom, hogy aki FPS-ben szeretne játszani, az tudjon FPS-ben játszani. Nekem tökmind1 igazából, mert én TPS-ben játszok, nehogymá’ mások FPS-ben...Nagyon rossz hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

(#404) KisTücsök válasza tepenzed (#393) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hetente szokott jönni általában, de valóban már egy ideje több mindent ront el, mint javít. Év végén kevesebb gond volt a játékkal. A heti frissítés amúgy nem lenne rossz, csak nem ártana teszt szerveren először kipróbálni. Nálam átlag 150-es ping és 5sec-es hang késés a patch óta.

A legjobb, hogy meg sem szólalnak ezzel kapcsolatban. Legalábbis eddig minden komolyabb hibánál egyből tweetelték, hogy dolgoznak rajta, most a frissítés óta semmi. Vagyis de: "Pick up a PS+ Pack from the PS Store and grab the exclusive Fortnite Battle Royale Outfit and Glider today!"

Már rohanok is beszerezni!

(#405) YASKATIR válasza jkrisztian (#403) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Te tudod, hogy mennyi munka lenne abban, hogy legyen kulon fps meg tps szerver? Konkretan egy uj jatekot kellene alkotniuk, mivel a jatek TPS-re lett kitalalva. Csak egy pelda: Hogyan kepzeled el az epitkezest FPS nezetben? Fizikai keptelenseg, hogy FPS nezetben barki is tudjon epiteni mondjuk egy 5 szintes 1x1x1-es tornyot. Teljesen at kellene dolgozniuk az egesz epitkezesi rendszert, ha egyaltalan megoldhato lenne az epitkezes FPS nezetben. Ezen kivul az osszes texturat cserelniuk kellene, mert ami TPS-ben jol nez ki, az FPS-ben egy rakas kula lenne

Ha FPS jatekkal akarsz jatszani, akkor valassz FPS jatekot es ne egy TPS jatekban reklamalj azert, mert nincs FPS mod. CS-ben sem reklamal senki azert, hogy legyen TPS mod (pedig ott meg meg is lehetne csinalni)

(#404) KisTücsök : A magas pinget koszond a kinaiaknak, mivel most van ujev. Addig orulj amig 150-es az ms-ed, mivel itt azsiaban az azsiai szervereken 260 az atlag az unnep miatt, elotte 100 korul volt

Egyebkent pedig nem kussolnak, itt egy komplett Reddit thread 1700 hozzaszolassal a bugokrol.

[ Szerkesztve ]

(#406) Wesder válasza jkrisztian (#397) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolkoztam rajta èn is hogy jó lenne, de ez a játèk csak TPS-ben jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#407) jkrisztian válasza YASKATIR (#405) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Egy szóval sem reklamáltam, hogy miért nem csinálják meg, a PUBG példájából indultam ki. Ha megoldható akkor miért ne? Ha nem megoldható, akkor nem megoldható. Világos. A hozzáálláson akadtam ki, hogy leszavaznak valakik valamit, csak azért, mert! Igazából a semmiért, mert ők nem veszítenének vele semmit. Mert nem az volt a kérdésem már az elején, hogy miért nem csinálnak a TPS nézetből FPS-t. Egy szimpla kérdés volt, semmi több. Jobban bele gondolva az építkezés miatt eléggé halott a dolog, bár biztos lehetne rá építeni FPS mechanizmust is. Persze nagy erőforrást igényelne ez az Epic részéről, de ha meg is csinálnák, a TPS játékosok nem veszítenének vele semmit. Ezért nem értettem ezt a leszavazást. Persze az is érthető, hogy azért szavazzák le mert félnek, hogy a TPS nézetes “részlegből” lennének átcsoportosítások és emiatt kevesebb munkát fektetnének a TPS-be. Nem kell egyből lehurrogni az embert, semmi rosszat nem akartam és nem is mondtam. Gondolom a “vergődés” csapta ki nálad a biztosítékot. Na písz.

(#408) Wesder


Wesder
félisten

Most olvastam egy hírt, ès remèlem nem fog a PVE rèsz a Paragon sorsára jutni. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#409) tepenzed válasza Wesder (#408) üzenetére


tepenzed
őstag

nem nagyon van bevétel belőle, szóval szerintem nagyon is, amikor kimegy ingyenesbe, akkor már csak úgy lesz. Skineket nem nagyon vesznek az emberek pve játékban, az ingyenesbe pedig megszűnik a vbucks farmolás, szóval nagy jövője nincs a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#410) Wesder válasza tepenzed (#409) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk ha visszakapom a beleölt pènzt, mint a Paragonosok, akkor nem fog zavarni.

PVE rèszen csak llama ès V-bucks vehető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#411) Silentwolf62


Silentwolf62
újonc

Valaki tudja mikor lesz az új frissítés?

(#412) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#413) makaveli666


makaveli666
senior tag

Sziasztok. Nemrég kezdtem el játszani fortnite-al. Kb 24 óra gameplay van eddig, esetleg ha valaki nagyon egyedül nyomja, szívesen csatlakoznék hozzá.
ing.: Makaveli666

(#414) Gentlelelele válasza makaveli666 (#413) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Mi is keresnénk plusz embereket squadra, esetleg bármi másra. Hozzánk csatlakozhatsz majd ha szeretnél. Mindazon által, ha van esetleg más is, aki unja a solot és a random emberkéket nyugodtan vegyen fel. :) Ign/név/nick/stb. : gentlelelele

Más téma:

Olyan problémám volt a fortnite-al, hogy minden egyes elindításkor elcsúszik a kép. Mintha csak az eredeti kép bal felső 2/3-át akarta volna megjeleníteni. Ezt a problémát úgy tudtam abszolválni, hogy az Intel Control Panel-ban játszadoztam a megjelenítővel olyan módon, hogy váltogattam a beállítási módokat. Mindegy, hogy mit állítottam be mindig helyre állt a probléma

Még egy olyan probléma, hogy discordot/ts-t nem tudtunk használni kommunikálásra ingame, mert valami nem tetszett neki. Ezt nem tudtuk miért

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#415) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Ez a bug mindenkinek megvan?

:DDD

(#416) maximilian4 válasza YASKATIR (#415) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez valami poén vagy tényleg ezt láttad? :D

Maxi

(#417) djpetar válasza YASKATIR (#415) üzenetére


djpetar
tag

Igen, ez elég gyakori jelenség.

Trust me, I'm a doctor.

(#418) YASKATIR válasza maximilian4 (#416) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Nem en lattam, de redditen van par poszt errol a bugrol az utolso update ota

(#419) tepenzed


tepenzed
őstag

Van ph discord szoba? Az osszes magyaron fent vagyok de a jatekosok 90%a 18 alatti es annak legalabb a fele 12 korul van 🤓 ;]

[ Szerkesztve ]

(#420) Wesder válasza tepenzed (#419) üzenetére


Wesder
félisten

24 vagyok, felvehettek :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#421) Fecogame válasza tepenzed (#419) üzenetére


Fecogame
veterán

25, jöhet :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#422) scyllafren válasza tepenzed (#419) üzenetére


scyllafren
senior tag

Van, nem csak Fortnite-hoz.

(#423) tepenzed válasza Fecogame (#421) üzenetére


tepenzed
őstag

szerintem titeket már felvettelek tomyp92 néven korábban, csak ebben az epic game launcherben én nem tudok kiigazodni, úgyhogy ott nem nagyon szoktam játékokat szervezni :D nekem azt se jelzi ha meghívnak játékba, csak azt látom, hogy sárga az ikonja és olyankor ránézek :D

[ Szerkesztve ]

(#424) Wesder válasza tepenzed (#423) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, akkor igen :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#425) makaveli666


makaveli666
senior tag

Nem vagyok egy nagy discordos, inkább ts, de egy próbát megér. Csináltam egy phfortnite szobát, gyertek fel, és nyomjuk.

(#426) makaveli666 válasza makaveli666 (#425) üzenetére


makaveli666
senior tag

Na ez lesz szerintem a jó link :)

(#427) KisTücsök válasza YASKATIR (#405) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mi köze annak a kínaiaknak, h európaiként eu-s szerveren nekem átlag 150-es a pingem?

Képtelen vagyok így játszani. Kihúztam a pass-t, azzal már nem kell szenvednem legalább, de amíg ez a ping meg hang hiba nem változik, addig kénytelen leszek ezt is szüneteltetni. :(
____

S3 Battle Pass

(#428) Wesder


Wesder
félisten

Amúgy a PVE módban van FPS nèzet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#429) YASKATIR válasza KisTücsök (#427) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Mondjuk az, hogyha tulterheltek az azsiai szerverek, akkor akiket lehet a jatek atiranyit automatikusan eu vagy oceania szerverekre (vagy akarhova, ahol alacsonyabb a ping). Aztan mivel kurva sok ember van (volt) otthon a kinai ujev miatt (kb egesz azsiaban unnep, nem csak kinaban), ezert ezek a szerverek is tul lesznek terhelve

[ Szerkesztve ]

(#430) tepenzed válasza KisTücsök (#427) üzenetére


tepenzed
őstag

biztos, hogy minden rendben a neteddel? Játszottunk tegnap és tegnapelőtt de senki nem jelzett ping problémát, kb 30-40 ms van eu szervereken

A settingsben átraktad Eu-ra? Sajnos valamiért nem mindig az van kiválasztva, legalábbis első telepítés után nekem nem EU volt kijelölve.

[ Szerkesztve ]

(#431) KisTücsök válasza tepenzed (#430) üzenetére


KisTücsök
addikt

Biztosan jó a netem. De monitorozzátok? Most mentem egy gyorsat, eu szeró, solo. A lobbyban ~180-as ping, a játék elején 120-150, a közepére bemegy 100 alá, de 70-80 alá nem megy le a végéig sem. Ez nekem frissítés óta van (ami valóban egybeesett az újévvel). Meg haveromnak is szar. És persze azért nézegettem fórumokon, hogy sokaknál előfordul. Ha tényleg csak az ázsiaiak miatt, akkor oké, elvileg akkor majd a héten már jobb kéne legyen lassan, bár nem teljesen értem az összefüggéseket, de elhiszem...

Na mindegy, remélem minél előbb jó lesz.
___

Ugrottam most egyet Saltyba, általában ide ugrom ha solozok. Ha találok csapdát az elején mindig felrakom a bejárat fölé, most is így tettem. Ki lootoltam, aztán a map közepe táján mentem körbe-körbe, oda is szűkült kb, saltynál lövéseket hallok, megyek vissza, ott egy Red Knight, rálövök, megijed, befut a mellette lévő házba... na szerintetek? :DDD Hallottam a csapdát, de kellett egy kis idő mire leesett, hogy azaz én csapdám volt. Persze kiírta, de a kör eleji csapda lerakás már annyira rutin, h nem is emlékszem rá, meg volt vagy tíz perc a kettő között, úgyhogy csak értetlenkedtem, h miért adta be a killt.

[ Szerkesztve ]

(#432) tepenzed válasza KisTücsök (#431) üzenetére


tepenzed
őstag

nekem írja mindig a pinget az fps alatt, de én még nem láttam 45ms felett mióta játszom :Y Arra gyanakszom, hogy bizonyos isp-k érintettek

[ Szerkesztve ]

(#433) Fecogame


Fecogame
veterán

Nálam is magas a ping, 100 felett (eu szeró).

PH fortnite első meccseket most toljuk :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#434) makaveli666 válasza Fecogame (#433) üzenetére


makaveli666
senior tag

Kéne egy első hsz., ahova berakjuk a discord szobát is.

(#435) Wesder


Wesder
félisten

De kedves ez az Epic, hogy kapok 800 V-bucks-ot. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#436) KisTücsök válasza Wesder (#435) üzenetére


KisTücsök
addikt

Miért kapsz?

(#437) Wesder válasza KisTücsök (#436) üzenetére


Wesder
félisten

Napi PVE login.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#438) KisTücsök válasza Wesder (#437) üzenetére


KisTücsök
addikt

Minden nap kapsz 800-at csak mert belépsz?

(#439) Wesder válasza KisTücsök (#438) üzenetére


Wesder
félisten

Random, de mostanában heti 1x.
Általában 150 vagy 300 szokott lenni, de most 800. Igaz ez már a 118. Napom hogy belèpek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#440) pzstm válasza Wesder (#439) üzenetére


pzstm
titán

170-nél lesz két nap múlva 300...heti egyszer 150 vagy 300 szokott nekem lenni :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#441) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Egy-kettőtöknek küldtem FR-t.
Ha valaki még keres játékpartnert, vegyen fel nyugodtan: Hzoltan969!

(#442) KisTücsök válasza Wesder (#439) üzenetére


KisTücsök
addikt

Megkellett volna vennem év végén, amikor akciós volt. Amúgy is bejön, de akkor legalább kifarmolhattam volna egy csomó v-bucksot még ráadásul. :( :D
___

Ez a Deagle... Nem tudom. Meglátjuk. Elsőre a Revolver mellett nem nagyon látom minek, de hátha lesz értelme.

(#443) Wesder válasza KisTücsök (#442) üzenetére


Wesder
félisten

Volt 2 alapjátèkom, de haverok elkèrtèk :(

Egyèbkènt igen, PVE-ben simán lehet annyit farmolni hogy PVP-re nem is kell költeni. Most is van 3k V-bucks-om.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#444) pzstm


pzstm
titán

BUILDING IMPROVEMENTS!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#445) tepenzed válasza pzstm (#444) üzenetére


tepenzed
őstag

vegyesek az érzéseim, így a gyengébb játékosok is többet fognak építkezni ;] ;] ;]

(#446) Wesder válasza tepenzed (#445) üzenetére


Wesder
félisten

Sosem èpítkezem, tudom hogy hasznos, de valahogy nem áll rá a kezem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#447) YASKATIR válasza pzstm (#444) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

"Automatic Material Swapping"

Vegre.. nem is tudom, hogy hanyszor doglottem meg, mert nem valtott at automatikusan

"Build Through Stuff"

Ennek viszont nem orulok

(#448) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

(#449) KisTücsök válasza Wesder (#443) üzenetére


KisTücsök
addikt

:R
___

Nekem ezek nem tetszenek. Nagyon nem. MM-et csináljanak, ne a skill cap-et csökkentsék ilyen módon.

(#450) pzstm


pzstm
titán

V.3.0.0 PATCH NOTES

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.