Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) pzstm válasza Wesder (#250) üzenetére


pzstm
titán

hmmm....kevesebb rémlett :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#252) Wesder válasza pzstm (#251) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy tudom napi 3 quest van, amik 50-50 V-coint adnak. Ha tévedek sorry

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#253) pzstm válasza Wesder (#252) üzenetére


pzstm
titán

meglesem majd holnap :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#254) pzstm


pzstm
titán

Downtime for V.2.2.0 will begin at approximately 7:00am ET (12:00 GMT) on Jan 18. Servers will be unavailable while updating. In the meantime glide over to the patch notes to see what’s coming:

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#255) KisTücsök válasza Wesder (#250) üzenetére


KisTücsök
addikt

És az mennyi idő kb?

Lehet jobban jártam volna, ha v-bucks helyett a pve-t veszem meg. :DDD Bár nem sokára úgyis ingyenes lesz, akkor meg gondolom kiszedik ezt a lehetőséget.

(#256) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok! V-bucksot csak úgy lehet szerezni, ha megveszem a PVE módot vagy veszek külön V-bucksot? A Battle Royale módban a questekért nem kapok?

[ Szerkesztve ]

(#257) Wesder válasza KisTücsök (#255) üzenetére


Wesder
félisten

Kb 1-2 óra lehet naponta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258) KisTücsök válasza Stylerr (#256) üzenetére


KisTücsök
addikt

Így van. BR Q-ért nem kapsz V bucksot.
__

wesder: Köszi!
__

Este kipróbálom az új patchet, kíváncsi vagyok.

(#259) Wesder válasza KisTücsök (#258) üzenetére


Wesder
félisten

Szebb, rengeteg apró kis hely, nem monoton füves mezők.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#260) etrop01


etrop01
tag

Frissítés óta csak lobbyban hallom spanom, valakinek tipp megoldásra? Mással is előfordult már? :F

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#261) Wesder válasza etrop01 (#260) üzenetére


Wesder
félisten

Én lobbyban sem, steam-en hívjuk egymàst

Màs. Custom matchmaking hogy működik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262) Wesder


Wesder
félisten

Csak 23 óra és 175 játék kellet az első win-jez. :))

Shifty Shafts

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263) KisTücsök válasza Wesder (#259) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az a vicc, hogy annyira vonzó Tilted Towers, máshova még nem is ugrottam egyszer sem. :D Olyan szinten lehet ott darálni.

Bár más is hasonlóan van ezzel, tegnap volt, hogy még a fél térkép benne volt a körben, de már csak 15-en éltek.

(#264) Wesder válasza KisTücsök (#263) üzenetére


Wesder
félisten

Én meg csak oda nem ugrottam, mert igazi deathtrap :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#265) etrop01


etrop01
tag

Érdemes lehet még a Battle Pass-t megvenni vagy várjam meg inkább a következő season-t?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#266) tepenzed válasza etrop01 (#265) üzenetére


tepenzed
őstag

végigtolni már biztos nem fogod, alapból a küldikkel napi 1-et tudsz előrelépni+ a fejlődés az elején gyorsabb, szóval figyelembe véve a játékra való idődet nézd meg meddig tudsz eljutni, míg lejár. A kezdő skint megkapod rögtön.

(#267) pzstm válasza tepenzed (#266) üzenetére


pzstm
titán

illetve bevásárol Vbucks-ból akkor pár másodperc és kilockolja :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#268) KisTücsök válasza tepenzed (#266) üzenetére


KisTücsök
addikt

A free pass és a battle pass együtt fejlődik.
___

Érezni, hogy egyre többen tolják... Főleg a játék elején. Persze még azért bőven játszható, de remélem nem fog rosszabbodni. Ma kétszer is meghaltam úgy, h az én képernyőmön előbb lőttem shotival, mint a velem szemben lévő, ki is jelezte a találatot, de nem írt ki sebzést. Ráadásul ahogy visszanéztem, nagyon fejre mentek.

(#269) etrop01


etrop01
tag

Félreértés ne essék, tavaly megvettem a játékot nagy fellángolásomban aztán most jutottam el oda hogy van 900 V-bucksom (a BR jobban bejön már) szóval többet nem áldoznék már rá. :)

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#270) Wesder válasza etrop01 (#269) üzenetére


Wesder
félisten

Én 160€-t àldoztam rà de nem érzem azt hogy megbàntam volna. V-bucks-ot csak PVE-vel farmolok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Van itt olyan aki az Asia szerveren tolja? Mik ezek a 200-300-as pingek manapsag?

Vagy talan az europai szerverek is szenvednek most?

(#272) jkrisztian válasza YASKATIR (#271) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Mit csodàlkozol azon, hogy az ázsiai szerveren nagy a pinged? Dzsízösz :DDD

(#273) oriic válasza YASKATIR (#271) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azsiaban elsz?

Live-Die-Respawn

(#274) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Igen, itt elek

(#275) oriic válasza YASKATIR (#274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerver gondok lesznek, EU-ban nem volt gond a napokban.

Live-Die-Respawn

(#276) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Most mi ez a várakoztatási idő indításnál? Tegnap is volt már, akkor másfél perc, most több, mint 4.

(#277) etrop01 válasza KisTücsök (#276) üzenetére


etrop01
tag

Nagy frissítések után mindig ilyen nagy a tumultus :))
Régebben nekem volt fél órás is most 7kor meg 15 perc..

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#278) Fecogame válasza KisTücsök (#276) üzenetére


Fecogame
veterán

Tegnap este 15 perc volt, most ~8 perc.

A megoldás: nem szabad bezárni a játékot :D

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#279) Wesder válasza KisTücsök (#276) üzenetére


Wesder
félisten

48p sem piskóta, de kivàrtam :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#280) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Az Epic nem tud leallni

V.2.3.0 PATCH NOTES

[ Szerkesztve ]

(#281) KisTücsök válasza YASKATIR (#280) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hááát, nem tudom. Nem éreztem egy ilyesmi itemnek annyira a hiányát, de lehet majd meglátjuk.

Viszont a bug javítások jók. Meg amik még belekerültek. Shadowplayt felvételi idejét kitolhatnák. Az a 10-15 másodperc sokszor kb semmi, ha előtte volt akció bőven. Plusz még hiányzik a multi kill. De majd csak lesz az is.

Ééés már jöhetne lassan az a valami ami leváltja a bloom-ot. ;]

(#282) tepenzed válasza KisTücsök (#281) üzenetére


tepenzed
őstag

én is azt látom, hogy végigsírják a reddit topicot, hogy nem kell ennyi shield, de ez egy legendary item. Nem fogja szórni a játék :D

(#283) Wesder válasza YASKATIR (#280) üzenetére


Wesder
félisten

Fincsi lesz :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#284) Stylerr


Stylerr
addikt

Meddig nincsenek szerverek?

(#285) YASKATIR válasza Stylerr (#284) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Facebookon irtak, hogy valamit elszartak, amint javitottak indulnak a szerverek

(#286) KisTücsök válasza tepenzed (#282) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát én nem örülnék neki, ha dropból gold scar vagy gold sniper helyett ez esne. :D

(#287) etrop01 válasza YASKATIR (#285) üzenetére


etrop01
tag

Nem kapkodják el, van valami új infó?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#288) YASKATIR válasza etrop01 (#287) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

(#289) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Amikor free passom volt még annyira nem figyeltem, de úgy tűnt, h egy ideig gyűjti a meg nem csinált küldiket. Vagy rosszul láttam?

A maikat nem csináltam még meg, ha nem jönnek vissza a szerverek még ma, holnap megtudom őket csinálni?

(#290) tepenzed válasza KisTücsök (#289) üzenetére


tepenzed
őstag

ha belogolsz, akkor elrakja neked. Kivéve a battle passos küldit. De van q limit is, asszem talán 3

(#291) KisTücsök válasza tepenzed (#290) üzenetére


KisTücsök
addikt

Köszi!

Reggel általában rászoktam nézni, hogy mik a napi q-k éppen, mára megkaptam kétszer ugyanazt, solo top 25 1x. :DDD Egy meccs alatt meglett volna, de úgy voltam vele, hogy majd este úgyis tolom...
___

Közben ez a legújabb infó.

(#292) pzstm


pzstm
titán

újra visszatért :)

Hooray! We’re back online. We truly appreciate your patience today. Get out there and have some fun!

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#293) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Most belefutottam egy olyan bugba, h építésről nem tudtam visszaváltani fegyverre. Másnál is volt már ez? Kissé kellemetlen amikor top3-ban launch pad-dal ráugrok egy gyerekre, rögtön építek a bázisán magam elé, és hiába váltok shotira, bár még a fegyverváltós hangot is beadja, de nem akar átváltani. One shotolt is mint a szar. :DDD

(#294) KisTücsök válasza KisTücsök (#293) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah, ahogy olvasom nem csak nálam. Nem is erőltetem mára a játékot.

Írták, h majd kompenzálni fognak a tegnapi nap miatt, meg gondolom akkor a mai miatt is már. Sok nyomoronc meg ott könyörög twitteren ingyen skinért meg v-bucksért. Egy ingyenes EA-s játéknál... Egyedül az miatt kellene "kompenzálniuk", h sokak nem tudták a daily challenget megcsinálni ez miatt.

(#295) Fecogame válasza KisTücsök (#293) üzenetére


Fecogame
veterán

Nekem csak olyan volt, hogy nem tudtam lőni. Minden mást igen, de lőni nem. Gondolom kitalálható, hogy win lett :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#296) Wesder


Wesder
félisten

Lekapcsoljàk a Paragont a Fortnite sikere miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#297) Pedro78 válasza Wesder (#296) üzenetére


Pedro78
senior tag

Kapták is az ívet Fb-on mikor bejelentették.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#298) YASKATIR válasza Pedro78 (#297) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Szerintem kulonosebben nem erdekli oket, mivel nem volt sikeres a jatek. Ha az lett volna, akkor nem kapcsoljak le

(#299) Wesder válasza Pedro78 (#297) üzenetére


Wesder
félisten

Én teljesen megértem. Ha nem piacképes A jatékom, de B igen, akkor az At-t nem fogom tovàbb fenttartani akàrmennyire is rossz ez egyeseknek. Jó persze fordított esetben én is anyàznék ha lelőnék a Fortnite-ot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#300) pzstm válasza Wesder (#299) üzenetére


pzstm
titán

és vissza is fizetik Paragon tulajoknak az árat....és erőforrás meg megy Fortnite-ba.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.