Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) -secret- válasza Deck (#16000) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Konzolon akkor megy vagy nem?

(#16002) 30z.Samu válasza Deck (#16000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a baj, hogy ha hamar kifarmolom a 100-at, utána nagyon nem játszanék a játékkal. :D Mert 85-90%-ban farmolás miatt indítom el, nem mindig BR-ezni van kedvem.

Sic Parvis Magna

(#16003) Deck válasza -secret- (#16001) üzenetére


Deck
titán

Működik. De ha nem kapsz v3 map-ot akkor behív a map-ra olyan akinek az van, ezután kilépsz majd neked is v3-ad lesz onnantól. :K

Először a map több mint 1 level up-ot ad minden nap 3 óra után, utána 50k körül fixen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#16004) Deck válasza 30z.Samu (#16002) üzenetére


Deck
titán

Kifarmolom még az extrákat is, utána meg csak játszok és nem kell ezzel foglalkoznom. :D

PS5

(#16005) 30z.Samu válasza Deck (#16004) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem tud menni a kettő párhuzamosan. Ha BR-ezni van kedvem, akkor azt nyomom, ha farmolni, akkor azt. Általában meg is szokott lenni a Tier 100, az afeletti dolgok nem nagyon szoktak érdekelni. :N

Sic Parvis Magna

(#16006) Deck válasza 30z.Samu (#16005) üzenetére


Deck
titán

Nekem is meglenne, de ez ilyen extra mobilon érted... Melóban ráérek, a map is megy még... :P

PS5

(#16007) Spec válasza Deck (#16006) üzenetére


Spec
őstag

Én nem merem alkalmazni az ilyen glitches XP farmolást, mert időnként - ha nagyon pofátlan a dolog - akkor van hogy lesújt az EPIC ban hammere a túl hamar, túl sok szintet lépőkre. Nem tudom mi az ingerküszöb, de volt már rá nem egy példa, és őszintén szólva nem örülnék neki, ha az accountomat jegelnék, amibe jó pár ezer HUF-ot már beleöltem.
Meg őszintén szólva nem is látom sok értelmét, mert a szezon végéig amúgy is bőven összejön a 200+ lvl, sima normál játékkal is. És ahogy a többiek is mondják, ez is ad részben értelmet a játéknak, hogy szépen fokozatosan farmolod ki a BP rewardokat. Ha egyből megvan minden, utána elég gyorsan unalmassá válna az egész.
Max. az olyan kreatív mapokat szoktam tolni, amikben alapból is jól jön az XP, és egy kör alatt tudsz menni 2-3 szintet.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#16008) Deck válasza Spec (#16007) üzenetére


Deck
titán

Reddit szerint nem jár érte semmi ilyen és nem találtam olyat se aki ilyen miatt kapott volna. Rengetegen nyomnak ilyeneket, sok a hozzászólás youtubeon is, reddit de nincs negatív visszajelzés (max nerfelték) de ez ennyit ad, nincs ebben semmi. Ha rendesen nyomod 3 level/ óra kb. :K
Hidd el nem keveset költöttem én se a játékra és ismerőseim is mindig így húzták a fiókjukat.
De egyéni döntés persze, csak megkérdeztem.

Ezek amúgy nem glitchek, hanem direkt xp kreatív mapok. Semmi felé szabályba nem ütközik. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#16009) Spec válasza Deck (#16008) üzenetére


Spec
őstag

"Ezek amúgy nem glitchek, hanem direkt xp kreatív mapok. Semmi felé szabályba nem ütközik."

Igen, azokkal nincs gond. De vannak olyanok is, hogy belépsz megnyomsz egy gombot, és fél perc alatt kapsz csitrillió XP-t valami glitchnek köszönhetően. Na ezekért szokott menni a bünti.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#16010) Deck válasza Spec (#16009) üzenetére


Deck
titán

Azért, van egy max xp amit kaphatsz jobb esetben. Lehet olyanok is vannak amit írsz de nálam olyan sose működött. :DDD Vannak olyan xp map-ok is ami évek óta mennek. Rákerestem de senkit sw találtam aki kreatív map-os xp farm miatt ban-t kapott volna. Mivel ezek nagyon népszerűek. De eltudom képzelni ha nagyon szélsőséges a dolog és valaki 1 nap alatt 100as lesz pl pár perc alatt. De ha tudsz hasonlót akkor jöhet a link, csak hogy tudjak róla :K :R

PS5

(#16011) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Nekem nagyon monoton ez az XP map dolog, 1 "kört" bírtam aztán hagytam is.
Amikor nincs BR - hez kedvem inkább tolok egy pár kör Chrome Punk Deathrun - t amit már korábban is említettem, tegnap néztem ott is jön 4 percenként kb 20-25k XP ha belejön az ember és tudja már hogy hol vannak az akadályok.
Meg nálam is van egy ilyen hogy "na majd ma elérem az xy szintet és végre megszerzem azt a jutalmat" dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16012) Deck válasza ridiculous (#16011) üzenetére


Deck
titán

Ha napi 1x-er lenyomod akkor is több mint 1 level up-ot ad. :D

PS5

(#16013) ridiculous válasza Deck (#16012) üzenetére


ridiculous
aktív tag

A 70(?) - es szintig akarok nagyon eljutni a csajszi skin miatt. Az már lassan megvan szóval már inkább csak játszok és örülök hogy jutalmaz a játék mert ha elkezdek farmolni akkor érdektelenné válna számomra a játék, még ha napi 1 szintet is teszek így.
..de persze annak ajánlós az xp map aki gyorsan beakar valamit húzni! :K

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16014) Deck válasza ridiculous (#16013) üzenetére


Deck
titán

Én se foglalkoznék vele de melóba van időm játszani és belefér. Közben mást is csinálok, így fasza. Csak gondoltam leírom hátha valakinek jól jön.

PS5

(#16015) ridiculous válasza Deck (#16014) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Nehogy félre érts, nem negatívan válaszolgattam.
Tök jól jön annak is aki pl. tudja hogy hetekig nem tud majd játszani és előre dolgozik kicsit hogy mégis megszerezze a jutalmakat, szóval nagyon is jó hogy megosztottad ezt, tuti sokaknak nagy segítség! :K

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16016) Deck válasza ridiculous (#16015) üzenetére


Deck
titán

:R

Ha minden extra skint is feloldanál akkor asszem 250es lvl kell? Vagy rosszul emlékszek most?

Amúgy, én szeretek farmolni, tudom beteg dolog. :DDD De van pár játékom az évek alatt amibe sok ezer óra is bele ment, ez a pár nap amit itt erre szánok kb 0 idő azokhoz képest ;]

PS5

(#16017) ridiculous válasza Deck (#16016) üzenetére


ridiculous
aktív tag

250?! Előző season - nél 200 - as szinten mindent fel lehetett oldani, akkor lehet ezen is emeltek, nem is néztem. :DDD
Én mindig is gyűlöltem farmolni, csak az hajtott hogy megszerezzem a jutalmat, de közbe mindig nehezemre esett mert közbe nem élveztem amit csinálok.

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16018) Deck válasza ridiculous (#16017) üzenetére


Deck
titán

Nekem is elég volt a 100 eddig. De most kivételesen jól néznek ki az extrák. :D

PS5

(#16019) ridiculous válasza Deck (#16018) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Jaaa, nekem sem elég a 100.
Előzőt is végigtoltam az összes bónuszig, ez most sem lesz másképp. :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16020) Deck válasza ridiculous (#16019) üzenetére


Deck
titán

Nekem a Spider Gwen Lilás árnyalat vagy meddig lett meg. De semmit se játszottam előző seasonbe. :DDD

PS5

(#16021) Cheif


Cheif
tag

A Gruff Gringle skint mitől függ, hogy bedobje-e valakinek ?
Gyerek rágja a fülem, hogy nekem megvan neki meg nincs, pedig elvileg csak be kell lépni és megkapná, de nem .

(#16022) Aby_2014 válasza Cheif (#16021) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Nekem az item shop-ból kellett free itemként begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#16023) Cheif válasza Aby_2014 (#16022) üzenetére


Cheif
tag

Nekem is, de neki nincs ott.

(#16024) draco31 válasza Cheif (#16023) üzenetére


draco31
veterán

Én is néztem ma, miután streamekben beszélték, de nekem sem volt ott.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16025) ridiculous


ridiculous
aktív tag

A Gruff Gringle skin csak PC - n gyűjthető be. (nem csak PC - s játékosoknak)

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16026) Cheif válasza ridiculous (#16025) üzenetére


Cheif
tag

Köszi

(#16027) ridiculous válasza Cheif (#16026) üzenetére


ridiculous
aktív tag

..de amúgy a napi ajándékok között is lesz egy Guff skin!

!!!!SPOILER!!!! szóval aki meg akar lepődni bontogatásnál ne nézze meg mert rajta van az összes ajándék! :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#16028) draco31 válasza ridiculous (#16025) üzenetére


draco31
veterán

Oké, akkor beröffentem :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16029) 30z.Samu válasza ridiculous (#16025) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi, be is gyűjtöttem. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16030) Deck válasza ridiculous (#16025) üzenetére


Deck
titán

Belépsz pc-ről annyi az egész, de begyűjthető telefonról is :K

PS5

(#16031) Atish19 válasza Deck (#16030) üzenetére


Atish19
őstag

Meddig lehet behúzni?

(#16032) Deck válasza Atish19 (#16031) üzenetére


Deck
titán

Január 3

PS5

(#16033) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

1 hétig "örülhettem" az új chapternek és grafikus motornak.....eddig vajsimán futott PC-n....a most keddi frissités óta tele van a játék mikrolaggokkal és a grafika butitgatása sem oldja meg a gondot...szóval a hiba ismét nem nálunk keresendő....Save the world-ben már nem lehet bekapcsolni a RayTracinget....és kedd óta itt is megjelentek a mikrolaggok és az indok nélküli nagyobb akadások....viszont ami érdekes, hogy azóta teljesen random módon 300 körüli pingek is megjelentek....van hogy 10 mp-ig tart...de van hogy 1 percig....aztán visszamegy a megszokott 16-34 körüli értékre....nem hinném hogy ekkora plusz terhelést jelentenének az ide oda bepakolt karácsonyi égősorok, karácsonyfák és dekorációk....de ezek szerint összefüggés van. :((( :( :DDD

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#16034) Spec válasza Deck (#16032) üzenetére


Spec
őstag

Viszont rossz hír, hogy a tetszetős csajszi skin csak shopból lesz megvásárolható, nem ingyér osztogatják. Ingyér csak a Guff skin lesz, és egy Arctic Adeline Outfit.
.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#16035) 30z.Samu válasza Spec (#16034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Örüljünk ennek is. :))

Sic Parvis Magna

(#16036) Spec válasza GEIL (#16033) üzenetére


Spec
őstag

Én grafikai hibaként annyit vettem észre, bár ez már az eleje óta jelen van, hogy ahogy mozgok átlátszó vonalszerű effektusok vannak a grafikában. Nem tearing, hanem mintha a textúra lerenderelése nem menne tökéletesen. Én erre a TSR-re gyanakszom, hogy az okozza, korábban ilyen probléma nem volt, de korábban nem is volt ilyen beállítás az anti aliasingban. Ez az 5.1-gyel jött.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#16037) 30z.Samu válasza Spec (#16036) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én Xbox-on azt vettem észre, hogy hogy van menet közben is popup elég keményen. Gondolom majd optimalizálják.

Sic Parvis Magna

(#16038) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Srácok, mostanában sokszor előjön, hogy nem tudok sprintel i, ma meg olyan volt, hogy nem tudtam újra tárazni, a társam meg nem tudott sprintelni (azonos körben) azért vicces volt, hogy folyton le kellett cserélni a fegyvereket tárazás helyett.
Ezek másnál is előjöttek?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16039) Rage47 válasza kisza25 (#16038) üzenetére


Rage47
veterán

(#16040) Exelsior válasza kisza25 (#16038) üzenetére


Exelsior
senior tag

Igen, Epic tud róla. Kövi frissítéssel javítani fogják talán. dolgoznak rajta. Nekünk játék restart mindig megoldotta.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#16041) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ok köszi a gyors választ, igen lobbiba kilépek és vissza, utána megjavul, de menet közben elég bosszantó, főleg a tárazás dolog ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16042) 0xmilan válasza kisza25 (#16038) üzenetére


0xmilan
addikt

Velem a legelso jateknal fordult elo, amikor veletlenul build modeba mentem. Azt hittem, hogy normalis es direkt vettek ki onnan a sprintelest. :D

(#16043) Atish19 válasza kisza25 (#16041) üzenetére


Atish19
őstag

A tárazás 2-3 perc után nálam meg szokott javulni. Viszont kalapáccsal ugrás után sokszor megszűnik a "mászás-kapaszkodás" képessége. Utóbbi kitart az egész körben. Illetve azt veszem észre, hogy sokszor nem regisztrálja a játék a találatokat. Beleürítek egy egész tárat valakibe és semmi sebzést nem kap belőle. Csak újratöltés után regisztrálódik a sebzés.

[ Szerkesztve ]

(#16044) public NMY


public NMY
csendes tag

Üdv.

gyerkőc karácsony után nekiáll Fortnite-ozni pc-n (akkor kap gépet :-)
jelenleg konzolon nyomatja
azt kérdezném, hogy a PS profilját tudja-e használni pc-n, vagy indul nulláról :-) ?

(ha pedig lenne ajánlásotok gamer egérre illetve egy red switch-es gamer billentyűzetre max 20-20 ezer Ft körüli összegben, annak nagyon örülnék)

(#16045) -secret- válasza public NMY (#16044) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudja.

(#16046) public NMY válasza -secret- (#16045) üzenetére


public NMY
csendes tag

:C
köszi

(#16047) Deck


Deck
titán

Tegnap jött születési dátum ellenőrzés vagy mi egyik unokaöcsémnek. A lényeg, hogy honnan tudja az epic, hogy ez valós-e? Nem kérdezte meg soha (ha jól emlékszem) és a beállításokba se lehet módosítani mivel nincs ilyen. Persze elfogadta amit adtunk, de az nem valós ugye, mert 13 éven aluliak. Vagy m1 lett volna mit ír be csak legyen 18? A nagyobbik sincs 13 se még de ő is várhatóan kap akkor.

PS5

(#16048) 30z.Samu válasza Deck (#16047) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tőlem ma kérdezte, pislogtam én is, ilyet nem szokott kérdezni. Lehet ez is egy kutatás, mint amikor Marika, a pénztáros megkérdezi az irányítószámod. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#16049) Deck válasza 30z.Samu (#16048) üzenetére


Deck
titán

Hasonlóan nem valós dátumok vannak megadva a Google fiókuknál (de itt módosítható egyből) a PS fiókjuknál viszont csak 1xer lehet módosítani.

A játékosok fele legalább 13 év alatti ;] :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#16050) 30z.Samu válasza Deck (#16049) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos vagyok benne, ezért is áldom az eget hogy nem lehet sehogy sem kommunikálni idegen tagokkal. :D

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.