Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) oriic válasza tepenzed (#749) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy megvárja míg idén valamikor F2P lesz a PVE mód és küldetéseket csinál. :)

Live-Die-Respawn

(#752) tepenzed válasza oriic (#751) üzenetére


tepenzed
őstag

az ingyenes változatban egyértelműen nem lesz vbucks farmolási lehetőség :) Aki megvette, az majd valamivel nyílván kompenzálva lesz vagy neki továbbra is lesznek "prémium" küldetések, de a fejlesztők sem hülyék, hogy ingyen szórják.. :)

[ Szerkesztve ]

(#753) draco31 válasza Wesder (#746) üzenetére


draco31
veterán

Nem a 2500vback-osat, hanem a 900-ast.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#754) Wesder válasza tepenzed (#752) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt napi 50 V-bucks nem egy nagy valami. Persze ha a főküldikkel is kapsz többet az más.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#755) pzstm válasza Wesder (#754) üzenetére


pzstm
titán

plusz szimplán belépésrt heti 150/300 vagy esetenként 800 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#756) lacy86 válasza pzstm (#710) üzenetére


lacy86
addikt

es oriic!

Most inditottam el eloszor a season3-at
Igy is level2 vagyok
Mindegy ... annyira sokat nem jatszok
Csak zavar :/

(#757) Wesder válasza pzstm (#755) üzenetére


Wesder
félisten

De nem hiszem hogy mást tesznek pve-re.

Más játèkokban is lehet farmolni fizetős pènzt. Max kevesebbet lehet majd azt ennyi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#758) l.skywalker válasza l.skywalker (#741) üzenetére


l.skywalker
félisten

Meggyógyult

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#759) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Visszavonom a régebbi állításomat. Tényleg nincs értelmes ember azon a channelen.

Vagy idegesítő
Vagy hülye
Vagy suttog, mert a család alszik
Vagy szar a mikije
Vagy rém béna
Vagy beképzelt
Vagy fiatal, nyenyere hangú suttyó

We are only Stardust...

(#760) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Btw a céltáblák a térképen minek vannak ugrásnál?

We are only Stardust...

(#761) P. úr válasza Jinxb1rd (#760) üzenetére


P. úr
tag

Előző héten Battle Passes küldi tartozott hozzájuk. Öt különbözőre kellett landolni.

(#762) Wesder válasza Jinxb1rd (#759) üzenetére


Wesder
félisten

Mit jelent a rèm bèna?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#763) Jinxb1rd válasza Wesder (#762) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hogy semmire nem jó és még hátráltatja is a csapatot. Mondjuk lootolgat, mikor már jönne a kör és éppen harcolni kellene a kör szélén lévőkkel. Nem mintha túl impact lenne harc közben is.

We are only Stardust...

(#764) Wesder válasza Jinxb1rd (#763) üzenetére


Wesder
félisten

Szegènynek nem volt lootja :DDD Nekem is 1-2 killem van max meccsenkènt. Az 5-6 már ultratitka. :))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#765) Jinxb1rd válasza Wesder (#764) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ha valakinek nulla hpja van, akkor értem meg egyedül, egyébként meg egy szürke vagy zöld assaulttal még nem kellene beparázni. És sokkal jobban állt ennél a lootnál a csóka, csak hát vannak iylen máiákus rpg-sek, akik nem játszanak. ;]

We are only Stardust...

(#766) Ace owner


Ace owner
addikt

Én azért szerettem a 20v játékokat mert ott valamennyi csapatmunka azért volt. Történt olyan hogy mindenki ment tiltedre kb 6an viszont a nap szélen landoltunk és a jó csapatmunka miatt lehoztuk a meccset. Squadban sajnos ritka hogy jó csapat kerüljön össze legalábbis a saját tapasztalataim alapján.

Galaxy Fold 4

(#767) tepenzed válasza Ace owner (#766) üzenetére


tepenzed
őstag

Randomokkal ezert nem szabad jatszani, a squad nem arra lett kitalalva. Egyebkent a 20as mod is borzalmas volt ha egyedul csatlakoztam, en furgen szedegettem az embereket es azok meg kepesek voltak fekve hagyni majd elvenni a lootomat. Gyakran igyanazok, akiket meg korbe is epitettem, hogy biztosan ne legyen gond.

(#768) Ace owner válasza tepenzed (#767) üzenetére


Ace owner
addikt

Xboxon játszol?

Galaxy Fold 4

(#769) KisTücsök válasza tepenzed (#767) üzenetére


KisTücsök
addikt

A köröket nagyon elrontották sajnos. Meg elég nehéz volt megítélni, hogy ki van veled és ki ellened. Emiatt sokszor full káosz volt egy-egy harc. De próbálkozásnak nem volt rossz. Itt egy 50v50 ötlet. Szerintem nagyon jó.

(#770) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Egy streamer mondta 2-3 hete, hogy esetlegesen valami hidden mm-et rakhattak a játékba. Már jobban megkell harcolnia egy-egy killért. És igazából én is ezt vettem észre soloban. Mintha egyre kevesebb lenne a bot, és egyre többen építkeznek is. Aztán lehet csak valami érzéki csalódás, nem tudom.

Másnak is feltűnt?

(#771) Wesder válasza KisTücsök (#770) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem jó lenne egy ranking, mert akkor csak azokkal dobna össze, akik kb velem egyszintűek. Ember van hogy meglehessen oldani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#772) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

bent vagyok egy szobában, akinek van kedve csapatni, jöjjön

We are only Stardust...

(#773) ROBERTOH válasza KisTücsök (#770) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Szerintem csak fejlődnek az emberek.

wesder: ha mindig hasonló szintűekkel tenne össze, akkor nehezen lehetne fejlődni. Én "örülök", hogy olykor szétaláznak a profik, így legalább van kitől tanulni és meg van a motiváció is a fejlődésre.

ez a kedvenc aláírásom

(#774) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

El sem hiszem ! Pont ugy szukult a kor, hogy 25playerig egy bokorban voltam egy db m4a1-el, sosem gondoltam hogy lesz egy winem :Y :Y :Y

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#775) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én nem tudom, fogok-e valaha soloban nyerni, :(
Nagyon az ölésre megyek rá, mondjuk eléggé élvezetes pörgős is így a game. Ha nem kezdek szarul, akkor 3-4 kill megvan általában, illetve a top 10 is elég gyakran.

We are only Stardust...

(#776) D4v3 válasza Jinxb1rd (#775) üzenetére


D4v3
őstag

Így pont hamarabb lesz meg, mint bujkálva :) Azért minden top5-re jut 1-2 ember, aki először jutott el odáig és be van szarva teljesen. Az agresszívabb, ügyesebb játékosok meg megölik egymást előbb-utóbb.
Ezért látni pl. jobb streamereknél is, hogy a végén hót béna emberkék maradnak, akit agyonvernek csákánnyal meg körbeépítenek csapdával.

(#777) Wesder válasza Jinxb1rd (#775) üzenetére


Wesder
félisten

Volt már 0 killes winem is szóval.... :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#778) tepenzed


tepenzed
őstag

kinek mi, inkább meghalok az első 5 percben tiltedben 7 killel, minthogy egy bokorba üljek a meccs végéig. ;] számomra kill>win, a fejlődés szempontjából is többet ér(xp és lövés ugyebár). Jelenleg mivel a legtöbb ember inkább a darálásra megy, így tényleg pillanatok alatt a top 5-ben veszi észre magát az ember, aztán mehet a rettegés, mert semmi komolyabb lootod, nyersanyagod nincsen, így végül kapod majd a 40 méter magas épületből a rakétát :D

[ Szerkesztve ]

(#779) draco31


draco31
veterán

Kellett 10 barát kört csináljak. Gondoltam tolok egy random sqwad-ot, 2x is felélesztettem az egyik gyereket. Annyira megörült nekem, hogy bejelölt ismerősnek, le is toltam vele a 10-et úgy, hogy egyikünk sem szólalt meg. Utána léptem is ki :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#780) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nekem a Blitz elhozta a második Win-t, de milyet :D Azt se tudtam mit csinálok: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#781) szupermacs válasza l.skywalker (#780) üzenetére


szupermacs
veterán

Veled is akarok majd játszani! :C

(#782) Wesder válasza l.skywalker (#780) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#783) l.skywalker válasza szupermacs (#781) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi és köszi (#782) wesder

Bármikor játszhatunk, már megvan iOS-re is :D (ha kell invite szóljatok!)

Btw. most megy az UnrealEngine élő keynote-ja a GDC-ről. Régen várt Fortnite bejelentés jön:
(szerk: ja most nézem, hogy magyar idő szerint csak este 10-kor)
- Facebook élő
- Twitch (élő)
- YouTube LIVE

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#784) Wesder válasza l.skywalker (#783) üzenetére


Wesder
félisten

Macsnak kène invite :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#785) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mondjatok már egy kb időpontot, amikor szoktatok játszani, mert le fogom törölni a gémet a picsbe, ha csak óvodásokkal tudok játszani. :F

We are only Stardust...

(#786) l.skywalker válasza Jinxb1rd (#785) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én sajnos inkább reggel 8-17 között :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#787) ROBERTOH válasza Jinxb1rd (#785) üzenetére


ROBERTOH
őstag

kb. 18-23, péntek-szombat hajnalig is; de van hogy HOTS-ozok.

ez a kedvenc aláírásom

(#788) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Live Record and Replay Feature jön! [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#789) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Holnap update (3.31):
- új fegyver: Heavy Shotgun
- új trap: Grill Floor

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#790) Wesder válasza l.skywalker (#789) üzenetére


Wesder
félisten

Plafonra is lehet majd tenni gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#791) l.skywalker válasza Wesder (#790) üzenetére


l.skywalker
félisten

Még részleteket nem tudok de a PvE-ben ott a csapdák specifikusan vannak: padló, fal, mennyezet - a PvP-ben is elképzelhető ugyanez.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#792) Wesder válasza l.skywalker (#791) üzenetére


Wesder
félisten

A tüskèt rakhatod akárhova PVP-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#793) l.skywalker válasza Wesder (#792) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Csak itt ki van emelve, hogy Floor - ezért lehet, hogy ez direkt erre lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#794) Ace owner


Ace owner
addikt

Ghxstof1984 neven vagyok xboxon addoljatok nyugodtan mert kezdem unni a céltalan squadokat..

Galaxy Fold 4

(#795) l.skywalker válasza Ace owner (#794) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gotcha'

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#796) tepenzed válasza l.skywalker (#789) üzenetére


tepenzed
őstag

csak a tisztázás végett, a trap pve módhoz érkezik.

(#797) l.skywalker válasza tepenzed (#796) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi és tényleg!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#798) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Melyik discordon szoktatok lenni? Volt sok linkelve, azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#799) makaveli666 válasza KisTücsök (#798) üzenetére


makaveli666
senior tag

(#800) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Bocsi skacok, ledobta a netem az ékszíjat.

We are only Stardust...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.