Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) draco31 válasza Spec (#18993) üzenetére


draco31
veterán

A 3 méteres esés utána sebződés, és társai azért lettek így, mert akkoriban így volt. Így ezt meghagyták, viszont ha csúszásra váltasz közben, akkor nagy eséllyel nem lesz gond.
Igen, a víz az így működött régen. Ha meg a map szélén estél le a vízbe, akkor vége a körnek.
Akkoriban ha nagy hegy volt, csak építkezés. De ugyan az volt most a jeges cuccal is, ott is sokszor kellett kerülgetni, így ebben igazán nincs változás.
Felvonók azt hiszem ekkor jöttek be, és a rift is. Előtte még ezek sem voltak. na akkor aztán nem lehetett kihagyni legalább a rámpák építését, ha valahová el akartál jutni.
A lout mennyisége is kb reális a régihez. Bár a shield az növelve van így is a no build-ben. Ha mész egy építkezőst, lehet a fél kör lemegy, amire találsz valamit a gombákon kívül.
Az hogy ez külön játékmódnak kellett volna, az lehet jobb lett volna valóban. Azt a kismilliót ami van, azokat meg kiszedni helyette. :)
De összességében ez most úgy van, hogy aki akkoriban is játszott, ők nem bánják, csak akik utólag kapcsolódtak be, és megszokták a sok jót.
De majd ha jön a repülő, meg a gömb, meg voltak még nyalánkságok :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#19002) nincsnév007 válasza draco31 (#19001) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen ilyenkor döbben rá sokan hogy milyen "kényelmes" is volt :)

(#19003) Spec válasza nincsnév007 (#18999) üzenetére


Spec
őstag

Nem mocsárról van szó, hanem sima víz. Olyan víz, ami a talpat alig lepi el, és nem lehet rajta átfutni, hanem beleáll, mintha betonban lépkedne a kari. Nagyon idegesítő.

Milyen platform? Sima PC-n tolom, nem csúcs géppel, nincs is semmi maxra tolva (jellemzően mid/high beállításon). De én nem vagyok az a kis fps huszár vérpistike, aki azért játszik RTX4090-en low graffal, meg performance módban, hogy meglegyen a 480 FPS, és egy ezred milisecundummal tudjon előbb rányomni a headshotra, mint a szomszéd kisgyerek. Hagyjuk már... :U

De én nem is erről beszéltem. Ahogy írtam is, nekem nincs gondom a retro grafikával, csak a baltával faragott, kocka alakú sövény ami nagyon irritál, az teljesen kilóg még az OG grafikán belül is. Utoljára '90-es évek elején voodoo kártya nélküli gépben, software rendernél láttam ilyet :D

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#19004) nincsnév007 válasza Spec (#19003) üzenetére


nincsnév007
őstag

"a baltával faragott, kocka alakú sövény ami nagyon irritál, " erre gondoltam :D és ezért kérdeztem.

(#19005) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Sziasztok!

Hát ilyen se volt még, hogy meg nyertem egy meccset :D
Legalábbis nem mostanában. :O
Talán azért sikerült, mert régi időket hozta fel bennem :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#19006) WhiteWalker válasza 30z.Samu (#18997) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Feleslegesek a mostani konzolok , pc-k ez alá. Ennyi erővel vissza mehetnénk a C64 időbe is...

Ennyire nem volt ötlet hogy mivel újítsanak? Bár nekik üzletileg biztos bejött...

(#19007) pourri


pourri
aktív tag

Az új item shoppan hol tudom a skin bundle-t, illetve a starter packot megvenni, vagy már csak játékon kívűl lehet a kliensben? Sehol nem találom.

(#19008) 30z.Samu válasza pourri (#19007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Starter pakk csak később jön, nem? Vagy az a Hearthbreak pack akart az lenni? Az viszont qrva jól néz ki.

Sic Parvis Magna

(#19009) pourri válasza 30z.Samu (#19008) üzenetére


pourri
aktív tag

Igen, az lenne az. Szerintem is nagyon jól néz ki, ezért is szeretném megvenni. Elvileg november 3. óta vásárolható a fortnite.gg szerint. De ebben az "új" régi item shopban nincs erre lehetőség. :U

(#19010) 30z.Samu válasza pourri (#19009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem is láttam, csak a PS App-ban.

Sic Parvis Magna

(#19011) pourri


pourri
aktív tag

Végül megvettem böngészőből: https://store.epicgames.com/en-US/p/fortnite--heartbreak-royale-pack

Itt van annak, akit érdekel. Gondolom más platformoknál a konzol játékáruházban meglehet venni.

(#19012) Exelsior válasza pourri (#19009) üzenetére


Exelsior
senior tag

Volt bent pár napja de éjszaka. Állítólag napi 3szor frissül az Item Shop. Reggel kb el is tűnt. De igen volt bent. De köszi a linket így is jó. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#19013) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!
Fiamat az alábbi üzenettel kivágja a játék (PC verzió) a meccsből, de csak az egyik gépen, ha másik gépen lép be a fiókjába akkor semmi baj. Van ötlet mit tegyek?Nincs elérhető leírás.

(#19014) gduck válasza WhiteWalker (#19006) üzenetére


gduck
addikt

Játékos szám őket igazolja. :)

Jöttél már le bevásárló kocsival a legmagasabb hegyről? :DDD

(#19015) pourri válasza kerlac (#19013) üzenetére


pourri
aktív tag

Egy teljes reinstall segíteni fog, valamiért nem találja az easy anticheat-et.

(#19016) WhiteWalker válasza gduck (#19014) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De mennyi az új benne? :U

Jaja , Frankón " I am Johnny Knoxville and this is the Jackass" kiáltással :D

(#19017) 30z.Samu válasza WhiteWalker (#19016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Számít hogy mennyi az új? Az a lényeg hányan játszanak vele. Potenciális "vásárló" ha új, ha visszatérő.

Sic Parvis Magna

(#19018) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jó sokáig voltak bent a ST skinek :D
Jó-jó tudom...ST Dayre rakták be, de akkor is...még jó hogy gyorsan lecsaptam Ei-re meg a Demogorgonra..megvettem volna Hoppert is, de ő annyira hasonlított a sorozatbéli önmagára mint én :))

Jut eszembe..ebbe az OG Fortiba nincs már bot lobbi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19019) WhiteWalker válasza 30z.Samu (#19017) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vásárlást tekintve mindegy , ez így van.

(#19020) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát most nagyon éljük ezt a Fortit. Mentünk 8 meccsetm abból 5 win :D

Volt egy ilyen kör..

Végül ezt is hoztuk, szóval majdnem a fél lobbit lekaszáltuk :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19021) WhiteWalker válasza Sirandrish (#19020) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még mindig könnyű botok ellen ;]:D

(#19022) Sirandrish válasza WhiteWalker (#19021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...
Ha nem megy bamba vagyok, ha megy akkor botok ellen mentem :C

Jó hogy itt nem változik semmi ...fájna megszokni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19023) Iramirez válasza Sirandrish (#19020) üzenetére


Iramirez
aktív tag

tizi csak szeretne ilyen segget :D

(#19024) kerlac válasza pourri (#19015) üzenetére


kerlac
senior tag

köszi, az lesz mindenképp!

(#19025) WhiteWalker válasza Sirandrish (#19022) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdemes vissza jönni :C:D

(#19026) Sirandrish válasza Iramirez (#19023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Feltöltettem neki :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19027) Iramirez válasza Sirandrish (#19026) üzenetére


Iramirez
aktív tag

:R :D :D

(#19028) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ujabb glitch az arakkal az Epic Store-ban. Tessek sietni.

(#19029) 30z.Samu válasza 0xmilan (#19028) üzenetére


30z.Samu
félisten

És még nem javították, el se hiszem. :D Köszi, behúztam. :R

Sic Parvis Magna

(#19030) Fortnite76 válasza 30z.Samu (#19029) üzenetére


Fortnite76
csendes újonc

Én 7 óra előtt néztem, már 4100 akárhány forint volt... Neked hogy volt ezután 3/4 órával még "akciós"???

(#19031) 30z.Samu válasza Fortnite76 (#19030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azt nem tudom, de még ennyi volt. Böngészőben néztem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#19032) Sirandrish válasza 0xmilan (#19028) üzenetére


Sirandrish
legenda

06:55kor sikerült behúznom nekem is mindkettőt összesen kemény 30forintért :D
Annyit talán megért :DDD :C

Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19033) Rage47 válasza 0xmilan (#19028) üzenetére


Rage47
veterán

köszi :D

(#19034) draco31 válasza 0xmilan (#19028) üzenetére


draco31
veterán

Meg is van, most már úgy látom figyelgetni kell jobban :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#19035) Sirandrish válasza Fortnite76 (#19030) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem még most is 13 meg 17 forint...
Kár hogy nem lehet többször megvenni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19036) 0xmilan válasza Sirandrish (#19035) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha van ilyen Epic egyenleged, akkor azzal elvileg meg lehet venni tobbszor is es visszaadja a skin utan jaro vbucks mennyiseget, mivel mar megvan a skin a pack-bol...
En kartyaval meg paypal-lal is probaltam ujra megvenni, de azokkal nem megy.

(#19037) Sirandrish válasza 0xmilan (#19036) üzenetére


Sirandrish
legenda

HAHA akkor ezért tudtam megvenni az infernot 2szer :C

Csodálkoztam hogy megkaptam 1K vbucksot, de megkaptam a küldisorozatot is, amiből jön majd még 1500 :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19038) 0xmilan válasza Sirandrish (#19037) üzenetére


0xmilan
addikt

Akkor most 2 ugyanolyan infernos quested van a jatekban? 😮

En sajnos soha semmit nem vettem az Epic Store-ban, igy nincsen ilyen egyenlegem. Illetve hiaba vennek most barmit, hogy feltoltsem, mert van egy eleg hosszu atfutasi ideje, mig odakerul a "cashback".

(#19039) Sirandrish válasza 0xmilan (#19038) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból csak egyet láttam, viszont jött még kb 1000vbucks, gondolom a skin miatt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19040) 0xmilan válasza Sirandrish (#19039) üzenetére


0xmilan
addikt

Igen, igy gondoltam, hogy a quest egyszer 1500 es minden ujravasarlas 1000 vbucks 13 forintert, amig az egyenleged birja.

(#19041) Sirandrish válasza 0xmilan (#19040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna csak 2 fillér volt rajta, így csak egyszer tudtam megvenni pluszba :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19042) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Oh most láttam hogy volt még pár forint...
Ennél jobban szerintem még sose költöttem el 200 forintot :C :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19043) pourri


pourri
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm az infót a szemfüles topiktársnak! Nekem is sikerült behúzni 30 Ft-ért őket. Remélem nem veszik vissza miután rájöttek, hogy hibáztak! :DD

(#19044) 30z.Samu válasza pourri (#19043) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem szokták.

Sic Parvis Magna

(#19045) 0xmilan válasza Sirandrish (#19042) üzenetére


0xmilan
addikt

Nice. :C Ha szeretnel emote-ot ajandekozni vagy ilyesmi, akkor az epic usernevem ugyanez. :D

(#19046) GEIL


GEIL
addikt

:DDD ehh...erről is lemaradtam. :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#19047) Sirandrish válasza 0xmilan (#19045) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szólj ha megtetszik valami :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19048) Sirandrish válasza GEIL (#19046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még mindig annyi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19049) pourri válasza GEIL (#19046) üzenetére


pourri
aktív tag

Még él a glitch, legalábbis én 5-10 perce megtudtam venni még ennyiért.
Multkor sajnos az “olcsósított” vbucksokról én is lemaradtam.

(#19050) 0xmilan


0xmilan
addikt

Uhh, tenyleg. Ebben a pillanatban javitottak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.