Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Az emote választás csak előfizetés esetén lehetséges? (ha megnyomom a "B"-t, akkor csak tánc van, nem lehet a többi közül választani, amit már megszereztem..)

ez a kedvenc aláírásom

(#652) pzstm válasza Wesder (#649) üzenetére


pzstm
titán

En neves helyekre sem ugrottam surun, inkabb olyanra ahol ket haz van egymas mellett, az egyik ebbol romos teteju a masik ketszintes csaladi haz szeru...jo esellyel el tudsz indulni onnan es nem gyakori hogy tobben ilyen re menjenek...ahogy lehet ugrani a hozzad legkozelebb esore menj, sokszor szinte egybol ugrottam a buszbol...minel alacsonyabban fekvo terulet fele menj hogy minel kesobb nyiljon ernyo(akar viz felett is es onnan jossz be majd)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#653) Wesder


Wesder
félisten

Köszöntem a válaszokat :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#654) oriic válasza Wesder (#649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én tippem:

Próbálj meg legtöbbször tetőre ugrani. Ládák ugyanis sokszor padláson vannak. :D

Live-Die-Respawn

(#655) Wesder válasza oriic (#654) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt tudom, de egyszerübb ajtón be -> shotit felmarkolni (ha van ) -> ellent leszedni -> loot-ot elvenni ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#656) Jinxb1rd válasza oriic (#654) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem eddig az volt a kedvenc jelenetem, hogy tetőre ráugrottam egy másik arccal, de én voltam előbb a ládánál. Aztán látom, hogy azt várja, hogy én kinyissam, hogy instant beszedje a cuccokat. Elkezdtem ütni csáklyával, meglepődött, aztán kinyitotta ő a ládát, de mire betárazta a fegyvert halálra ütöttem. :D

Btw, nem értem miért sebez ennyire keveset, az ha valakit megütsz, vicc a sebzés mértéke főleg, ha azt nézzük, mennyire nehéz kivitelezni.

We are only Stardust...

(#657) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Az Epic Games most kaszálta el magát a szememben. 1 cent híján 100 dollárt emeltek le a számlámról, amit elvileg 10k V-Bucksra költöttem. Nos, nincsen új cuccom ingame amit "vettem" volna belőle, ugyanannyi V-Bucks van az accountomon és a vásárlás pillanatában nem is voltam beloggolva.
Szép munka, Epic Games! :C :C

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#658) Wesder válasza Hunbeast87 (#657) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hinnèm hogy ez az Epic hibája lenne, kivève ha a kártyaadatok valahogy kiszivárogtak. :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#659) Hunbeast87 válasza Wesder (#658) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

1. Most történt náluk PvE részben hiba, Storm Shield reset meg ilyesmik.
2. A számla adatai pontosan ugyanazok, mint amikor korábban vásároltam.
3. Elvileg akkor vásároltam, mikor be sem voltam loggolva se ingame, se Epic Launcherbe, sem a weboldalon.
4. Előtte is volt egy hibás vásárlás
5. FB-n van olyan, aki kapott V-Buckot. Én nem kaptam, de vettem. :DDD

Szóval, ha "vettem" amit nem vettem és nem is kaptam meg, akkor kiszivárogtak a kártyám adatai? :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#660) Wesder válasza Hunbeast87 (#659) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nekrm megvannak az adataid, ès levonják tőled, de èn kapom meg, akkor egyèrtelmű hogy te nem kapsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#661) Hunbeast87 válasza Wesder (#660) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Oh, I see. Kapizsgálom mit akarsz, de pont a Paypal accountomat sikerült valakinek hozzáadni a játékához? :D
Paypalon keresztül történt meg a fizetés, de már kezdek értetlenkedni.

Mindenesetre írtam a supportnak, remélem kiderül mi volt ez az egész.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#662) Wesder válasza Hunbeast87 (#661) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, akkor nem szóltam :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#663) Hunbeast87 válasza Wesder (#662) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Illetve annyi plusz info, hogy ezt elvileg az accountomra vettem, hiszen az account historymban is látszik.
Ez most jutott eszembe, csak kicsit még ideges vagyok a történtek után. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#664) D4v3 válasza Hunbeast87 (#659) üzenetére


D4v3
őstag

Vettél már valamit tőlük? Ha igen, akkor nem törölted a kártyádat utólag az epicgames.com/account-on és elég könnyű volt a jelszavad ahhoz, hogy próbálgatással be tudjanak lépni vele. Az EPIC itt max. csak annyiban hibás, hogy vásárlás után elmenti a kártyát magától.
Amúgy írj az EPIC supportnak is és a kártyád kibocsátójának is és visszakerül a pénz hozzád.

[ Szerkesztve ]

(#665) Hunbeast87 válasza D4v3 (#664) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Igen, vettem. De mint írtam, saját Epic Games accountra történt a vásárlás. Szóval nekem lenne a játékban 10k kreditem elvileg. Ma délelőtt játszottam már, de pontosan ugyanannyi V-Bucks van a profilomon, mint akkor ( az számla után megnéztem mi van az accounttal). Itt nincsen gift lehetőség, így ez is ki van zárva.
Az Epic Games a Paypal adatait mentette, ahova szintén be kellett volna lépni. Ha valaki be tudna rajtam kívül a Paypal fiókomba, akkor az miért venne nekem egy játékban kreditet (amit nem kaptam meg) nekem, ha másra is költhetne?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#666) tepenzed válasza Hunbeast87 (#665) üzenetére


tepenzed
őstag

csak egy jótanács.

Paypalnál 2 faktoros azonosítás legyen bekapcsolva, így ha be is tudnak lépni, még a telefonod mindig kell.

Bankkártyánál használj külön webkártyát, instant át lehet a legtöbb netbank felületen rakni a kellő összeget, így nem tudják illetéktelenül megterhelni.

Sajnos a könnyű jelszavas accokat folyamatosan törik (az epic egyébként csinálja a kétlépcsős belépést, de még nem készült el) Már van. Én sem értem, hogy miért vesz bárki is az accodon vbucksot (skineket nézted?)

Plusz az ingyenes skinek oldalakra se kattintsatok, amiket linkelgetnek a postok alá, mind behúzza az accot.

Én személy szerint 17 karakteres jelszót használok, speciális karakterekkel, kis-nagy betűkkel, számokkal,betűkkel stb. Mindenhol mást, ez is fontos.

Itt pedig minden vásárlás után távolítsd el a fizető eszközt:
https://www.epicgames.com/account/payments

[ Szerkesztve ]

(#667) Wesder válasza tepenzed (#666) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem 2 lèpcsős az Epic Accountom. Emailben jön a security kód.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#668) Hunbeast87 válasza tepenzed (#666) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Hmm, a Battle Royale részt nem néztem, mert azzal nem játszok.
A PvE-ben minden ugyanaz, de a BR-t megnézem.

Ezt amúgy én sem értem, minek venne valaki az accountomra V-Bucksot? :DDD

Ingyenes skin : sosem kattintok ilyenekre, egyedül a Twitch Prime-os van meg.

Szerk.: Vannak olyan cuccok a BR részen, amit sosem láttam és shopban is látom: ilyen rózsaszín kosztüm meg valami halas csákány...

(#667) wesder: Köszönöm a tippet, a két lépcsős hitelesítést is bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#669) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Így viszont érdekesebb a téma. Valaki ezek szerint valóban vett V-Bucksot az accountomra és el is költötte azt a BR módban a shopban. Ilyenkor vajon lehet csinálni olyasmit, hogy eltávolítják az összes skint és visszakapom a pénzem?

Így viszont nem értem. Paypal hozzá volt kötve, akkor egyből levonta a pénzt és kész, ennyi?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#670) Wesder válasza Hunbeast87 (#669) üzenetére


Wesder
félisten

Családban van olyan, aki ezzel "megviccelhetett"?

Tesó aki vett magának cuccot?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#671) Hunbeast87 válasza Wesder (#670) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nincsen, a menyasszonyommal élek együtt, aki a vásárlás pillanatában éppen a másik szobában filmet nézett.
Illetve az accountot sosem adtam kölcsön, bolond lennék ilyet tenni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#672) D4v3 válasza Hunbeast87 (#669) üzenetére


D4v3
őstag

Írj a supportnak, vissza fogod kapni a pénzt (és jó eséllyel a skineket meghagyják az accon a problémák miatt).
Nem igazán értem ez kinek és miért jó, de redditen olvastam már ilyen sztorit.

(#673) Hunbeast87 válasza D4v3 (#672) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Abszolút nem érdekelnek azok a skinek, hiszen nem játszok a BR móddal.
Az jobban zavar, hogy ezek szerint a hozzáadott Paypalnál nem kellett semmi, lehetett egyből vásárolni vele. :O
A levelet megírtam.

Köszönöm mindenkinek a segítséget és tanácsokat! :R

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#674) tepenzed


tepenzed
őstag

Az EPIC oldalán él az iOS béta jelentkezési lehetőség, gyorsan csapjatok le rá, mert szakaszokban küldik a meghívót. Android beta valamikor nyáron

(#675) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Amugy csak szerintem lesz baromsag ez a cross platform? A konzolosoknak 0 eselyuk lesz arra, hogy barmit is nyerjenek egy PC-s jatekos ellen.. Legyen megoldva az xbox es a ps4 kozt, annak lenne is ertelme, de igy..

(#676) tepenzed válasza YASKATIR (#675) üzenetére


tepenzed
őstag

nem éppen. A cross platform így fog működni:
Ha inveled PC-n pl a konzolos vagy mobilos haverodat, akkor vegyes szerverre kerülsz, ergó az enemyben is ilyenekre kell számítani, nyílván a pc így is előnyben lesz, de eddig is invelhetted a konzolos barátodat és az már régen nem a komoly meccsről szólt. Egyéb esetben mindenki marad szépen a saját közegében. Sok esetre amúgy sem kell számítani, a mobilos játékos nyilván a legtöbb esetben inkább más mobilosok ellen játszik, minthogy a pc-s haverjával elkezdjen játszani (mindketten belátnák, hogy hosszútávon egyiküknek sem kényelmes ez).

A ps és xbox téma pedig a két hisztikirálynő miatt nehezen jött létre, sajnos az Epic semmit nem tehet ez ügyben.

(#677) Wesder válasza YASKATIR (#675) üzenetére


Wesder
félisten

PC-n tolom XO controllerrel. Most akkor èn is hisztizzek hogy szemèt PC-snek egere van? Az egy dolog hogy ezt választottam, de ha Boxon vagy PS-en is lenne PC ellenfèl akkor sem nyavajognèk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#678) szupermacs válasza Wesder (#677) üzenetére


szupermacs
veterán

Azóta se nyertél. ;]

(#679) Wesder válasza szupermacs (#678) üzenetére


Wesder
félisten

3x is nyertem :P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#680) szupermacs válasza Wesder (#679) üzenetére


szupermacs
veterán

Neked nincs életed! :DDD

(#681) YASKATIR válasza Wesder (#679) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Latod en menobb vagyok. Laptoprol jatszom es 37 winem van solo-ban az 506 meccsbol

(#682) Wesder válasza YASKATIR (#681) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tapipaddal tolod, akkor tènyleg menő vagy. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#683) YASKATIR válasza Wesder (#682) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Az egy dolog, de az egyik kezem hatra is van kotve kozben

(#684) Wesder válasza YASKATIR (#683) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor le a kalappal :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#685) ROBERTOH válasza ROBERTOH (#651) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Erre valaki?

ez a kedvenc aláírásom

(#686) Wesder válasza ROBERTOH (#685) üzenetére


Wesder
félisten

Lent tartod, akkor nincs menü? Locker-ben többet állítottál be?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#687) YASKATIR válasza ROBERTOH (#685) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Menuben kell beallitani azt, hogy miket akarsz ott latni a jatek alatt

(#688) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Köszi nektek! Azt hittem, hogy amit megszereztem, azok közül automatikusan lehet választani játék közben, nem pedig a menüben kell a választhatók közé betenni :)

más:
Ha valakinek van kedve lenyomni a 10 játékos küldetést, akkor jelöljön be: VovaTheHUN néven játszok ;)

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#689) Wesder válasza ROBERTOH (#688) üzenetére


Wesder
félisten

Gyere Discord csoportba. https://discord.gg/ecPbkfq
Mobilról nem lehet linkelni. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#690) tepenzed


tepenzed
őstag

huh azért elég durván néz ki a mobilos változat is :D Asszem nagyon függő leszek, a videón látható az irányítás is a vége felé
[link]

(#691) pzstm


pzstm
titán

Explosive action, from a distance! Remote explosives coming soon to Fortnite Battle Royale.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#692) YASKATIR válasza pzstm (#691) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Weeeeeeeeeeeeee!

Ezt en ajanlottam reddit-en 2-3 honapja. Akkor azt irta egy epic-es arc, hogy atgondoljak :))

[ Szerkesztve ]

(#693) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ez a 20 fős mód nagyon adja, jól lehet gyakorolni benne. 2v18v5v3-ban sikerült 1v6-ban meghalni xd

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#694) Wesder válasza pzstm (#691) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mèg hogy lehet hasznosítani, de az újítások jöhetnek. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#695) ROBERTOH válasza Wesder (#694) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Kép alapján távirányításos. Hasonló lehet a trap-hez. Kérdés, hogy mekkora a hatósugara. Jól jöhet pl. ha építesz egy tornyot, bele rakod és ha valaki be akar nézni, hogy leszedjen (de már nem vagy ott), akkor felrobbantod.

ez a kedvenc aláírásom

(#696) oriic válasza ROBERTOH (#695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom ez ugyanaz lesz mint pl Rainbow Six: Siege-ben a C4. Ha valaki rohan utánad pl ledobod elés és bumm. :C Vagy ládához odarakod, aztán amikor nyitni akarja bumm. :D Csomó lehetőség van ebben.

Live-Die-Respawn

(#697) tepenzed válasza oriic (#696) üzenetére


tepenzed
őstag

Így van, ennek hatalmas impactja lesz a közelharcra, főleg az 1v1 szituációkra.

(#698) pzstm


pzstm
titán

Crossbow elimination 20-as csapatoban nem ér? mert ott most megcsináltam de nem adta be :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#699) Wesder válasza pzstm (#698) üzenetére


Wesder
félisten

Nem sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#700) pzstm válasza Wesder (#699) üzenetére


pzstm
titán

Az hogy sosem hasznalok crossbowt az nagyban neheziti azt a challenget 😁😁😁

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.