Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Rage47 válasza Deck (#14000) üzenetére


Rage47
veterán

sbmm?

(#14002) .LnB válasza Rage47 (#14001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom a match making-re gondol. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14003) Deck válasza Rage47 (#14001) üzenetére


Deck
titán

Skill-Based Matchmaking

PS5

(#14004) Rage47 válasza Deck (#14000) üzenetére


Rage47
veterán

Ja hát hétvégén szerintem mindig nehezebb a játék valamiért. Apexnél megfigyeltem ezt anno.

(#14005) .LnB válasza Rage47 (#14004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valamiért?!
Azért nehezebb, mert több játékos, ezzel egyenesen arányosan több jó játékos ráér hétvégén. Nagyon sok játékban így van ez.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14006) Apucy01


Apucy01
őstag

Srácok ezt a küldit mégis hogy a fenében lehet megcsinálni?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#14007) Apucy01 válasza Rage47 (#13989) üzenetére


Apucy01
őstag

ha szabad én felvennélek pc n tolom Szoszo68 :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#14008) draco31 válasza Apucy01 (#14006) üzenetére


draco31
veterán

Amikor ugrasz le az állatról, csinálni kell a levegőben 360-as forgást.
Ez van már csak nekem is, csak nem kezdtem még el állítgatni a switch-en a senzit, hogy sikerüljön, bár nem is tudom melyiket kellene. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14009) 30z.Samu válasza draco31 (#14008) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ha valami magas helyről leugratva szálltok le? :D

Sic Parvis Magna

(#14010) Rage47 válasza Apucy01 (#14007) üzenetére


Rage47
veterán

nyugodtan

amúgy én is feltoltam maxra az érzékenységet és úgy csináltam meg.
Switch-en Look Sensitivity

(#14011) draco31 válasza 30z.Samu (#14009) üzenetére


draco31
veterán

Egy fél meccset szántam eddig rá, majd még nézegetek magaslatokat :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14012) 30z.Samu válasza draco31 (#14011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Első körben vagy valami hegyet néznék vagy Rave Cave-nél a sínnel próbálkoznék. :DD

Sic Parvis Magna

(#14013) .LnB válasza 30z.Samu (#14012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Közepesebb domb is elég. Egyébként fura az a quest, mert én fordultam több mint 360°-ot többször is. De csak akkor adta be, amikor valóban magasabbról ugrottam le. De annyira magas nem volt, nem sérültem. Szóval nem kell túlgondolni, ne a hegy tetejéről ugorjatok le.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14014) 30z.Samu válasza .LnB (#14013) üzenetére


30z.Samu
félisten

De igen, ugorjatok le a hegyről! ;]

Ruby-t megvettem, de annyira ajánlja Beach Jules-t is, nehogy a végén Őt is bekebelezzem. ;]

Sic Parvis Magna

(#14015) .LnB válasza 30z.Samu (#14014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól tetted! Költsél te is! :D
Bár én mostanában kivárok.
Batman packot vettem utoljára. De használom is a Comic skint nagyon sokat.
Kivárok a VB-vel, szerintem a Dragon Ball eventig. Valahogy azt várom mostanában csak. Ott viszont szerintem megszerezhetőek lesznek a skinek ha már hét hétig fog menni az event.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14016) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén lőttem Team Rumble-ben 20 kill-t. Eddigi rekord. Még képet is mentettem róla. Gondoltam király vagyok. Következő meccsen, random csapattárs, lőtt 28-at. :) Vannak ám playerek... :DDD

Meglehetne már az a 200-as szint, mert már kezdem unni ezt az erőltetett menetet. De ilyen vagyok, nem tudok leállni, amíg nincs meg. Ez az építés készít ki TR-ben..

Milestone-oknál révbe értem. Kettő teljesítetlen maradt, a Top10-es helyezések, és a Reboot Teammates. Minden más kész. A Top10-et még meg lehetne csinálni, de TR-ben ugye nem számolja. lvl200 után, miután újra BR-ezni fogok, még javíthatok rajta. De nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14017) 30z.Samu válasza .LnB (#14015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Óóó..szerintem jobb ha nem tudom mennyit költöttem már el a játékban. :D Volt 6k-s pack is, amit megvettem, mert elfogott az instant get érzés. :D

Sic Parvis Magna

(#14018) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Skin témában akartam már írni, hogy összefutottam múltkor egy játékossal, aki Chaos Agent skinnel tolta (annak is a második stílusával.) És nagyon kivoltam tőle, mert nem láttam a pályán a skint. Nem tudom mi van azzal a skinnel, de mintha se kontúrja, se semmi fényesebb effektje nem lenne ingame. (Nyilván nem a zöld mezőn állva nem vettem észre).

De ahogy mozgott, ugrált, alig tudtam, mikor hol van. Nektek van ilyen skin?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14019) 30z.Samu válasza .LnB (#14018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erre volt anno panasz, hogy alig látni a fűben, ezért kicsit variáltak rajta, de van hogy így sem vesznek észre. :D

Sic Parvis Magna

(#14020) Deck válasza .LnB (#14013) üzenetére


Deck
titán

Sprint miközben ugrasz az állattal és közben szállsz le róla és nyomsz egy 360-at. Nem kell smemi féle hegy. Max a sensitivity-t kell feljebb vinni, de amennyivel én játszom úgy jó volt.

PS5

(#14021) Deck válasza 30z.Samu (#14014) üzenetére


Deck
titán

Vedd meg. Te is tudod, hogy ez a helyes döntés :B :P ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14022) GEIL válasza 30z.Samu (#14014) üzenetére


GEIL
addikt

;] kell az is.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#14023) GEIL


GEIL
addikt

"Scuba Crystal" skinről mi a véleményetek ?
(Ez még nincs meg nekem :D )

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#14024) .LnB válasza GEIL (#14023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem az ára miatt teljesen jó vétel.
Ugyan nekem nem jön be se a feje, se a ruhája.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14025) 30z.Samu válasza GEIL (#14022) üzenetére


30z.Samu
félisten

& (#14021) Deck

:C

Sic Parvis Magna

(#14026) .LnB válasza 30z.Samu (#14025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézted már ingame, amikor ott áll veled szemben? Nagyon furán néz ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14027) 30z.Samu válasza .LnB (#14026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja meg szoktam nézni, mert a "portfólió" tud csalóka lenni. :D Szerintem nem rossz, tetkós variáns bejön.

Sic Parvis Magna

(#14028) Deck válasza GEIL (#14023) üzenetére


Deck
titán

Megvéve! :P

PS5

(#14029) Deck


Deck
titán

Rohadt toxic emote-ok. Persze eddig csak PC játékos nyomott ilyet ellenem. A konzolosok nem ilyenek :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14030) 30z.Samu válasza Deck (#14029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, mi? ;]

Sic Parvis Magna

(#14031) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már kérdeztem/említettem a topikban, de nem igazán jött válasz rá ha jól emlékszem. Ezért utána jártam kicsit a Zero Build Team Rumble-nek. Meglepően friss bejegyzésekre bukkantam.

Azt nem tudom, hogy mennyire hiteles. Nem vagyok otthon Fortnite-os leaker témában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14032) Rage47 válasza .LnB (#14031) üzenetére


Rage47
veterán

Jó lenne, mert az építkezős elég gagyi. Mondjuk alapból túl pörgös szerintem, a zero builddel még durvább lesz XD

(#14033) .LnB válasza Rage47 (#14032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Számomra új lendületet adna a játéknak, és a lelkesedésemnek. Mert magamhoz képest szokatlanul fel tud cseszni, amikor egy profibb kőműves lealáz a francba. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14034) DrTechnoid válasza Deck (#14029) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az a baj hogy szinte kivétel nélkül mindegyik BP item. Az embert az ideg veri szét ahogy tolják a pofámba, és nem tudok visszavágni semmivel ;] 'Sajnos' az újabb season-ok nem tartalmaznak ilyeneket, javarészt az elejébe sürítették bele az összes ilyen toxikus elemet.
A leggyakoribbak Party Royale szerint :

Take The L emote a Chapter 1 Season 3-ból 31-es szinten volt kapható :

Clown emoticon a Chapter 1 Season 6 Level 94-en :

TP (Toilet Paper) emoticon szintén a Chapter 1 Season 6-ból :

Stinky emoticon a Chapter1 Season 5-ből :

Az egyetlen ami megvan, a jó öreg Laugh It Up, ami meg store emote, néha néha bekerül a boltba. Úgyhogy epikék elmehetnek valahova hogy a szemétkedést csak a régi játékosoknak teszik lehetővé :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14035) 30z.Samu válasza DrTechnoid (#14034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a legtöbbször a szamár röhögést kapom meg, pláne amikor marad 3-5 HP-ja a gyereknek. :D

Sic Parvis Magna

(#14036) Deck válasza DrTechnoid (#14034) üzenetére


Deck
titán

De mi értelme? Tiszta szánalom aki ilyet nyom. Én hiába nyerek, eszembe se jutna ilyen :D

PS5

(#14037) DrTechnoid válasza Deck (#14036) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem tudom, de ezek a leggyakoribbak. Gondolom fiatal a használója , nem tanította meg a fater hogy hogyan viselkedjünk egy online lövöldében.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14038) 30z.Samu válasza DrTechnoid (#14037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy pont Ő mondta Neki, hogy nyomjad csak fiam, itt nem tud megverni senki. ;]

Sic Parvis Magna

(#14039) Apucy01


Apucy01
őstag

Srácok
úgy néz ki sikerült meg operálni a mikrofont jönne valaki egy duot tesz képpen a fiammal ?plsss! Szoszo68 igy keresetek.

előre is köszi.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#14040) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikkel foglalkoztok ti.. :) Nem mindegy, hogy milyen emote-ot nyom? Megölt, az a baj, nem az emote. ;] TR-ben mondjuk nincs idő ilyenekre. Max ha nyertek, a végén lehet emote-olni.

Nagyon látszik, hogy nincs már hétvége. Nagyon jól adta ma.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14041) 30z.Samu válasza .LnB (#14040) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam ez nem befolyásol semmit, hétköznap is ugyanakkora noob vagyok, mint hétvégén. :D

Sic Parvis Magna

(#14042) .LnB válasza 30z.Samu (#14041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem terveztem ma sokat játszani. De élveztem, aztán három szint lett a vége. Pontosabban kettő teljes szint, meg egy kicsi. Az egyik szinthez nem kellett sok. Aztán a végén meglett megint egy ilyen spéci skin, addig nyomtam míg meglett a lvl168.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14043) draco31 válasza DrTechnoid (#14034) üzenetére


draco31
veterán

Take The L-t szoktam tolni, ha valami nagy lövöldét sikerül megnyernem, de ezt csak ritkán. Illetve ha win van, akkor is. Az meg még ritkább :D
Ja és 33 vagyok és Switch-es :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14044) Apucy01


Apucy01
őstag

DrTechnoid!

Köszönöm!!!!!! :R :R :R :R :R

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#14045) BerserkGuts válasza .LnB (#14005) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Meg a francokat inkább több a csaló én meg ezt vettem észre főleg szeretik a no-bildes játékmódot mert építeni nem tudnak de ott már hemzsegnek mert könnyű észre venni a no-reoilt egész táratkilövi 100méterről hogy a keze se moccan.

Valaki megoszthatná honnan kell leszedni ami ban nélkül is működik.

találtam pár fajtát de vagy nem ban-menbtes vagy nem update-elték :( viszont qrvra idegesít hogy mások simán csalnak speedhack stb....

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#14046) Deck válasza BerserkGuts (#14045) üzenetére


Deck
titán

Report. Ennyit tudsz tenni. Aztán megy a ban. (remélve, hogy sokat költött a fiókjára... ;]) Viszont engedd is el a témát különben a játékot se fogod élvezni és csak erre fogsz tudni gondolni.

No recoil és társai konzolon is vannak. Vehetnék ilyet a kontrollerhez de nem teszem. Mert, nem vagyok egy szánalmas patkány :D

Sajnos, a crossplay miatt meg bárki belefuthat bármibe.. De össze sem hasonlítható a helyzet a COD, Apex-el. Na ott durva a helyzet és majdnem névleges dolog az anti cheat. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14047) Vertigo18 válasza BerserkGuts (#14045) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem ezek a vonalak semmit sem mondanak... Ez valami AIM assist dolog?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14048) Deck válasza Vertigo18 (#14047) üzenetére


Deck
titán

Az aim assist nem csalás szóval nagyon nem jól gondolod. Aimbot, wallhack, no recoil ezekre keress rá aztán meglátod mik ezek.

PS5

(#14049) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most iszonyat nagyképűnek fogok tűnni, nyugodtan elküldhettek az 'nyámba.

De számomra sokkal rosszabb player az, aki állandóan azon gondolkodik, és sír, hogy ki csal. Mint aki valóban csal. Képesek vagytok a killek után azon gondolkodni, hogy na ő vajon mivel csalt le titeket?! Ahelyett, hogy beismernétek, hogy mindig van jobb játékos. :( Ezek a dolgok fejben már eldőlnek, mielőtt elindítanátok a játékot sajnos. Ha már utána is néztek, hogy milyen cheat programok vannak, az már veszett ügy.
Single Player játékokban könnyű játszani, ott könnyen jön a sikerélmény, de ez multiplayer. Hűs-vér emberekkel játszunk, és mint az élet minden terén, vannak jobbak. Nem vagyunk egyenlőek.

Bennem még mindig nem merült fel, hogy csalóval találkoztam volna. Pedig az itt jelenlévők között, mostanában szerintem az egyik legtöbb időt én töltöm a játékkal. Vannak fura dolgok, néha felteszem a kérdést, hogy ez meg mivel lőtt le onnan? Aztán amikor 50-100m-ről én is ledarálok valakit Legendary SMG-vel, akkor választ is kapok.
Néha nem arra néz a játékos, amerre én vagyok, és lelő. Ez programhiba. Amiből van bőven, mert van olyan, hogy kontrétan hitet nem regisztrál a játék. Sőt, találkoztam már annyi furcsasággal, hogy én azt kérdőjeleztem meg, hogy ez a játék competitív alkalmas e. Mert szerintem a kódnak vannak ám gyengeségei.

Azt nem tudom, hogy amikor ti lőttök valami olyat, amire még fel is kiáltotok, hogy "aztaqva". Akkor utána is eszetekbe jut, hogy én is csalok?! ;] Mert mindenkinél vannak ilyen szituációk, amikor nagyon büszkék vagyunk magunkra. Olyankor vajon az ellenfél is rögtön csalót kiált?! :F

Volt szerencsém több játékban is elit (profi, fizetett) játékosokkal játszani (és most nem a divat streamerekről beszélek). És bár tudom, hogy semmit sem fog érni a szavam. De fingotok nincs, hogy ki csal. Meg se tudnátok különböztetni egy full profi játékost, és egy ügyes csalót.

Ha itt bárki azt gondolja magáról, hogy egy átlagosan jó, vagy tényleg jó játékos. Akkor gondoljátok el azt, hogy hozzátok, jó játékosokhoz viszonyítva, van lefele a nagyon béna játékos szint. Aki azt se tudja melyik oldalának kell lefele lennie az egérnek.
Viszont van felfele is ekkora ugrás skillben!

A Fortnite-tal 390-200 millió aktív játékos játszik elvileg. Gondoljatok bele, hogy szerintetek, hány százaléka csalhat? Ennek talán az 1-2%-a. De legyen 5%, hogy nyugodtabbak legyetek. Mennyi az esély, hogy ti mindig csalóval futtok össze?! És mindig pont titeket csal le valaki? :DDD

El kellene ezt engedni. Fejben. Ti nyernétek vele a legtöbbet. Ha levetkőznétek ezt a mentalitást, jobb játékossá válnátok. Mert többet koncentrálnátok a lényegre. :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14050) Deck válasza .LnB (#14049) üzenetére


Deck
titán

Ezért írtam feljebb: "Viszont engedd is el a témát különben a játékot se fogod élvezni és csak erre fogsz tudni gondolni." :K

Az meg, hogy az ember képben van a témával kapcsolatban egy másik dolog. :D

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.