Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) l.skywalker válasza Jinxb1rd (#898) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gratulálok! Nekem tegnap egyszer sem sikerült belépnem, így ugrott 25 napi daily login reward. De csak azt írta ki hogy Waiting in queue... és számolt visszafelé.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#902) Wesder válasza l.skywalker (#901) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ugrik a Daily Login Reward. Ez egyèbkènt baromi jó hozzáállás az Epic-től.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#903) l.skywalker válasza Wesder (#902) üzenetére


l.skywalker
félisten

Komolyan? Na csekkolom akkor nemsokára.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#904) Wesder válasza l.skywalker (#903) üzenetére


Wesder
félisten

Komolyan, kb 8-10 alkalom volt hogy nem tudtam belèpni, (önhibámból) ès nem resetelte.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#905) nepszter1


nepszter1
addikt

Kinek mire vagy bebindelve az építkezés? Sajnos eléggé lassan megy.

(#906) Tewe013 válasza nepszter1 (#905) üzenetére


Tewe013
őstag

Q-fal E-padló MouseButton4-lépcső

(#907) tepenzed válasza nepszter1 (#905) üzenetére


tepenzed
őstag

q fal
e lépcső
t padló
tetőt nem használom (padlót teszek felülre)

(#908) nepszter1 válasza tepenzed (#907) üzenetére


nepszter1
addikt

akkor F-el nyitod az ajtókat ? A másik hogy egyből lerakja vagy még kell egy kattintás az egéren.

(#909) tepenzed válasza nepszter1 (#908) üzenetére


tepenzed
őstag

igen,f-el nyitom, más játékokban is azt használom, úgyhogy nem tudtam az e-t megszokni itt

(#910) Wesder válasza nepszter1 (#908) üzenetére


Wesder
félisten

Ha macrót csinálsz akkor igen, így szerintem csak átvált.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#911) nepszter1 válasza Wesder (#910) üzenetére


nepszter1
addikt

Na azt meg hogy kell ?

(#912) Tewe013 válasza nepszter1 (#908) üzenetére


Tewe013
őstag

Még kell kattintani, macrot egér software-ében lehet, de szerintem nincs értelme, gyakran oda raknál ahova nem szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#913) Ace owner


Ace owner
addikt

Ninjanak pl eger gombokra van bindelve az építés

Galaxy Fold 4

(#914) Fecogame


Fecogame
veterán

Négyszer egymás után 2. lettem soloban. Mindig csak egy kicsi hiányzott, bosszantóbb dolog kevés van :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#915) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez nagyon jó :D

Fan Theory Claims Giant Meteor Heading Towards Tilted Towers

:C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#916) ThySoul


ThySoul
senior tag

Hello mindenki. 23-as tieren vagyok, ha most venném a battle passt mennyit kéne kb játszanom hogy meg legyen az a pénzmennyiség hogy a kövire is elég legyen? (Csak hétvégente játszok egyetem miatt, szóval ha nem jönne össze nem venném meg feleslegesen)

(#917) orc88 válasza ThySoul (#916) üzenetére


orc88
őstag

Szia!
Ha 0-ról indulsz V-Bucks tekintetében akkor 59-es szinting kell tolni és akkor lesz 1000. (Viszont ha 10€-ért veszed a bucksot akkor marad 50 + Battlepass szóval simán elég 51-ig, én is így csináltam)

510 csillag kell az 51-es szintig.
510-230 (jelenlegi szinted) = 280
280 csillagot lazán össze lehet szedni a Napi küldikből, illetve a battlepassos challengekből.

Sok olyan küldetés van, hogy lootolj XY területen, látogass meg 3 benzinkutat 1 játékban. Játékórától is függ de szerintem simán teljesíthető.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#918) ThySoul válasza orc88 (#917) üzenetére


ThySoul
senior tag

Köszönöm szépen a választ. Még a starter packon gondolkoztam, mert ugye az 1500 ft csak, és abból egy idő múlva kijön egy battle pass. (Az mád kérdés hogy jó soká lesz az.)

(#919) orc88 válasza ThySoul (#918) üzenetére


orc88
őstag

Ha naponta tudnál rá szánni annyit, hogy a Daily-t megcsináld akkor 100%, hogy kijönne az ára. De ha nem, akkor itt meg tudod nézegetni, hogy milyen küldetésekre számíthatsz ha van Battle Passod, mérlegelj, hogy mennyire teljesíthetőek ezek neked. ;)

A starter pack is jó lehet abban az esetben ha következő szezonban is jár majd pár 100 ingyen VBucks.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#920) KisTücsök válasza nepszter1 (#905) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egér két gombján a fal meg a rámpa. x a padló, b a kúp. Ha eléred az Fx-eket, akkor csak szokás kérdése és menni fog gyorsabban, de ha messze van, akkor még most állítsd át valamire.
___

Kezdek kiégni... :DDD Soloban 3-ból 2 alkalommal amikor dueleznék egy csávóval egy random "éppen arrajáró" hülyegyereknek sikerül beleszólnia, de valahogy mindig engem talál be. Mostanában keveset solozok, de nem túzok, az elmúlt 10 meccsből 7x így haltam meg. Építünk fel a gyerekkel, és 100m-ről valahogy engem sikerül lenyílpuskáznia, vagy lenulláznia sniperrel. Múltkor is rámegyek egy gyerekre, látszólag tudott játszani, elkezdünk építeni, fölé kerülök, erre a dombról egy gyerek elkezd lőni rám, visszalövök, aztán guggolva elkezdett hátrálni, rá 5 secre a másik oldalon lévő dombról kezdett lőni rám egy gyerek, lenulláz, annak meg akivel eredetileg kezdtem el harcolni így már free kill voltam. És még tudnám sorolni. Egyáltalán nem volt ez eddig jellemző.

(#921) Fecogame válasza KisTücsök (#920) üzenetére


Fecogame
veterán

Én vagyok az, aki beleszól a másik harcába. Free kill :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#922) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Fegyver nélküli win, ilyet még nem láttam: link
(ja és 10 killje volt)

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#923) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Csak en vagyok olyan szerencsetlen, hogy meg nem talaltam guided missile-t? Toltam 28 meccset, de eddig egyszer sem lattam

(#924) tepenzed válasza YASKATIR (#923) üzenetére


tepenzed
őstag

Nyitottál egyáltalán suply droppot? 😃
Kb minden harmadikban találok

(#925) orc88 válasza tepenzed (#924) üzenetére


orc88
őstag

6 Supplyból 1 Guided Rocket, de még RPG-t se nagyon dob most :(
Pedig nagyon jól jönne most a Weekly Challengehez. Eddig 1 killt sikerült összeszenvedni egy tojás gránát lövővel, azt is csak azért mert a srác afkolt :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#926) Rollvt


Rollvt
csendes tag

Sziasztok!
Letöltöttem 1-2 hete a Fortnite Battle Royal ingyenes verzióját PS4-re és lehet venni Battle Pass Paket-et pár skinnel és kiegészítővel. Ha ezt megveszem csak a jelenlegi Season 3-ra lesz érvényes vagy “örökéletű”? Nem igazán értem még, hogy miért van több Season és esetleg az addig elért eredmény lenullázódik e a végén?!

(#927) draco31 válasza Rollvt (#926) üzenetére


draco31
veterán

Amit megvettél skinek azok megmaradnak örökre. Az eredmények nullázódnak csak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#928) orc88 válasza Rollvt (#926) üzenetére


orc88
őstag

Szia!
Csak a jelenlegi szezonra érvényes, viszont végig tudod nézni a jutalom listát, és van közte sok V-Bucks, amiből visszajön a battle pass ára, sőt még marad is pluszba. Szóval ha huzamosabb ideig játszanál elég 1x kiperkálni egy pass árát.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#929) Wesder válasza orc88 (#928) üzenetére


Wesder
félisten

Kivève, ha a 4. nem V-Bucks-os lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#930) orc88 válasza Wesder (#929) üzenetére


orc88
őstag

Hát igen, az fincsi lenne :DDD :C

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#931) Rollvt válasza orc88 (#928) üzenetére


Rollvt
csendes tag

Mit takar ez a V-Bucks? Nem igazán szeretnék havonta 20 fontot kiperkálni... 😄

(#932) orc88 válasza Rollvt (#931) üzenetére


orc88
őstag

In-game fizetőeszköz valódi pénzért. Ezzel tudsz skineket, meg egyéb jóságokat (jelenleg battle passt is) vásárolni.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#933) Rollvt válasza orc88 (#932) üzenetére


Rollvt
csendes tag

Kár, hogy minden saison-ban nullázódik a karakter még akkor is, ha előnyre nem teszel szert a szintlépéssel és a többi kiegészítővel. Így nem hiszem, hogy költök rá. Az a 2-3 skin ami megmarad az pedig nem ér ennyit. Köszi a segítséget!

(#934) makaveli666 válasza Rollvt (#933) üzenetére


makaveli666
senior tag

Mi az, hogy nullázódik a karakter :S Minden megmarad (skin,banner,tánc,csákány,vbucks,emote). Profileba látod, az account leveled az sem resetelődik.

(#935) orc88 válasza Rollvt (#933) üzenetére


orc88
őstag

Hát annak meg mi értelme lenne ha megmaradna a Tiered meg szint? :F Csak a skinek maradnak meg amik a jutalmaid az adott szezonban elért tier alapján.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#936) hunmarkov válasza .OM. (#1) üzenetére


hunmarkov
csendes tag

Bolond ez az ember:D

https://www.youtube.com/watch?v=0qCdP0JjfYE

Weboldal készítés: https://zeusweb.hu

(#937) Putyin90


Putyin90
senior tag

Ez a pack forintban mennyibe kerül?

(#938) Wesder válasza Putyin90 (#937) üzenetére


Wesder
félisten

1500ft

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#939) l.skywalker válasza Wesder (#938) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érdekes. Xboxon ez 990.-

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#940) Putyin90 válasza Wesder (#938) üzenetére


Putyin90
senior tag

Biztos ez az 1500? Napiárfolyam szerint: 4.99 EUR = 1 559,62 HUF ~ tehát 1560 Ft.
Nekem ebayes vásárlásnál 451.33 Ft-ot írt a telefontokra az ebay, de fizetéskor már 470 Ft-ot vontak le. Gondolom ez a valutaváltás miatt van, amivel nincs is baj, de ha 1500-at utalok a számlára, akkor annyiból valószínű nem fog kijönni.

(#941) Wesder válasza Putyin90 (#940) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor 1700 azt jónapot :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#942) ROBERTOH válasza Putyin90 (#940) üzenetére


ROBERTOH
őstag

euro-t kell utalni, nem forintot.

Másfajta fizetési módról továbbra sincs hír? Úgy tudom, hogy szlovákiában pl. árulnak "feltöltőkártyát", de más játékokban is létezik pl. emelt díjas sms-es fizetési mód..

ez a kedvenc aláírásom

(#943) Wesder válasza ROBERTOH (#942) üzenetére


Wesder
félisten

Itt csak kártya vagy PP.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#944) szupermacs válasza l.skywalker (#939) üzenetére


szupermacs
veterán

Ikszbokszon viszont nincs eszkép gombod. :DDD

(#945) vikka13


vikka13
újonc

Valaki tudja hogy a beállításoknál az "input" részen mit jelent az a "ability slot" és a "gadget slot" és mi a szererpük a játékban?

(#946) szupermacs


szupermacs
veterán

SE telefonon a játék grafikája gyalázat, gondolom máshol is. Viszont egész jó eredményt értem el. Pedig csak sunnyogtam.

Ettől függetlenül uninstall, mert irányíthatatlan számomra.

(#947) tepenzed válasza szupermacs (#946) üzenetére


tepenzed
őstag

iPhone 7 alatt nagyon le van butítva

(#948) l.skywalker válasza szupermacs (#946) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a challange-eket eddig ott csináltam. Most hogy már open nem tudom mennyien lesznek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#949) D4v3 válasza vikka13 (#945) üzenetére


D4v3
őstag

A PvE módban van csak ezeknek a hotkeyeknek haszna.

(#950) l.skywalker válasza szupermacs (#946) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is harmadik lettem, pedig csak treasure-t kerestem 🤣

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.