Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Wesder válasza pzstm (#300) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ezért hatalmas respect nekik. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#302) updog


updog
senior tag

Ay dios mio, sikerült kipróbálnom ezt a játékot, nem a legjobbkor, ha az aktuális egyéb taszkjaimat nézzük :DDD Egyelőre (túlságosan is) bejön, azért remélem, hogy nem tolok bele annyi casht mint anno a WoT-ba, csak hogy miután kilép a bétákból, pár hónap után majd örökre elhagyjam ;]
#id: doeegster

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#303) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Fancy yourself a good shot? The Sniper Shootout Limited Time Mode is live right now!

P.S. You'll have revolvers for those closer engagements.

:C Imadom az Epic Games-et!

[ Szerkesztve ]

(#304) draco31


draco31
veterán

Kipróbáltam ma az új módot sqwad-ban. Bujkálok 1000-el, harmadik lettem, erre nem adja meg a napi küldetést, ami sqwad mód top 6 egyszer. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#305) tepenzed válasza draco31 (#304) üzenetére


tepenzed
őstag

nem is fogja, az csak a squad nevű játékmódra vonatkozik :D

(#306) Fecogame válasza draco31 (#304) üzenetére


Fecogame
veterán

Az ilyen limited ideig elérhető módok nem számítanak bele se a stat-ba, se a daily challenge-kbe.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#307) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Valakinek tipp solora? Hogyan ne chokeoljak a legvégén? Nem győzelemre megyek, rámegyek mindenkire, egyelőre még az építést meg a közelharcot akarom gyakorolni, de meglepően könnyű eljutni a legvégéig, és ha már ott vagyok... Csak valahogy mindig rossz döntést hozok. Meg mintha sosem a botok maradnának a végére, mint NA szerókon.

Kicsit olykor túlságosan is az építésre próbálok hagyatkozni. Amikor ott van a közvetlen közelemben akkor is, csak olyankor meg sokszor blokkol az ellen. És amíg szarakodok, addig lelő.

(#308) tepenzed


tepenzed
őstag

kompenzáció

"We told you we appreciate your patience with some of the issues we’ve had after releasing V.2.3.0, and we meant it. In recognition of that patience, we are going to be providing some goodies to our players. Want specifics? Find out below:

Battle Royale:

20 Battle Stars toward your Battle Pass progression
You can expect to receive this compensation sometime after Patch V.2.4.0 releases."

[ Szerkesztve ]

(#309) pzstm válasza tepenzed (#308) üzenetére


pzstm
titán

Remelem ez a kovetkezo Season lesz, tegnapelott lett meg a hetvenes :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#310) KisTücsök válasza pzstm (#309) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D Egészen biztosan nem. Már a héten jönni fog gondolom az aktuális patchel. De szerintem majd kitalálnak valamit azoknak is, akik már maxosok, habár azon túl, hogy nem tudtak játszani ezen időszak alatt, más "kár" nem érte őket.

Kb erre számítottam. Egész jól kezeli eddig a játékot az Epic.

(#311) pzstm


pzstm
titán

V.2.4.0 PATCH NOTES

Patch V.2.4.0 is planned to release February 1.

Akiknél Battle Pass rank maxos azok mit kezdenek az extra 20 tierrel? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#312) KisTücsök válasza pzstm (#311) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem értem a pisztoly drop nerfet. Nem éreztem, hogy sokat dobta volna. Kár, mert én AR/SCAR helyett is simán viszem.

(#313) YASKATIR válasza KisTücsök (#312) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Szinte az osszes lada legendary-t vagy epic-et droppolt ha ezt a fegyvert dobta, szoval ennek itt volt az ideje. Illetve en ugy erzem, hogy floor trap is joval tobb lett

(#314) KisTücsök válasza YASKATIR (#313) üzenetére


KisTücsök
addikt

De hát ebből csak legendary meg epic van. :F

(#315) YASKATIR válasza KisTücsök (#314) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Lol, tenyleg? :D En azt hittem, hogy csak szerencses vagyok. Btw, igy is azt mondom, hogy tul sokszor esett ez.
En amugy arra varok, hogy az autosniper-el vegre csinaljanak valamit, mert jelenleg egy hasznalhatatlan vicc a dolog

(#316) KisTücsök válasza YASKATIR (#315) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah. :D

Én sem szeretem ebben a formában, bár csak óvatosan nyúlnék hozzá, nehogy túl op legyen a végén. Egyébként a fegyverek fele úgy ahogy van kb semmire sem jó. Bár még egyszer nem voltam úgy, hogy az early gamet kivéve az miatt halok meg, mert szar fegyver van nálam, szóval annyira nem zavar. Sosem kellett még smg-vel meg pisztollyal rohangálnom. :D

(#317) D4v3


D4v3
őstag

Sose adjátok fel, ha nem lenne még meg az első win :D

[link]

stat

[ Szerkesztve ]

(#318) Stylerr válasza D4v3 (#317) üzenetére


Stylerr
addikt

Neeeee :DD :C

(#319) pzstm


pzstm
titán

2.4.0 folyamatban :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#320) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Season végén resetelodik a Vbuck?

(#321) tepenzed válasza XanD3R (#320) üzenetére


tepenzed
őstag

nem, de a következő season pass nem vbucksba fog kerülni, hanem euroért lesz a shopban

más: az új bejelentett "sneaky" fegyver nagyon remélem, hogy bow/crossbow lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#322) pzstm válasza tepenzed (#321) üzenetére


pzstm
titán

új season nem V-bucks lesz? ez már official? azt hittem ugyanúgy 990 :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#323) tepenzed válasza pzstm (#322) üzenetére


tepenzed
őstag

"Yes, the battle pass will not be able to be purchased with V-Bucks for season 3, meaning you will just have to make a payment with your method of payment similar to purchasing the PVE content or when you actually buy Vbucks. They just allowed the Battle Pass to be purchasable with Vbucks for season 1 as a bit of an introduction to the system to people who may have stocked up on Vbucks and may have felt a bit shafted, or have earned a lot of Vbucks through PVE and wanted to try the system out."

(#324) pzstm válasza tepenzed (#323) üzenetére


pzstm
titán

lemaradtam kicsit elmúlt napokban, köszi az infót :R

10 dollár lesz gondolom várhatóan :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#325) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na jó... :W Lassan kezdeni kéne valamit azokkal a szerverekkel... Lövök a pump shotival és század/tizedmásodpercekkel később lő csak ténylegesen, amikor a célkeresztem már rég nem az ellenfelen van.
__

pzstm: Féláron volt a battlepass. Szerintem 16-18euró körül inkább.

[ Szerkesztve ]

(#326) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Nincs hír másfajta fizetési módról? (paypal-om nincs, bankkártya adatokat meg nem szeretnék megadni)

ez a kedvenc aláírásom

(#327) Ace owner


Ace owner
addikt

Xbox one-on játszik valaki akihez hozza lehetne csapódni squadba? Egyedül nem túl eredményes a random csapatok még cs gora emlékeztetnek.

Galaxy Fold 4

(#328) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Jön a nyílpuska

ez a kedvenc aláírásom

(#329) tepenzed válasza ROBERTOH (#328) üzenetére


tepenzed
őstag

úristen, azt a macis skint meg kell vegyem :DDD A másik elég wtf

[ Szerkesztve ]

(#330) pzstm válasza tepenzed (#329) üzenetére


pzstm
titán

cupido nyila...szinte biztos voltam nyílpuskában, de cupidoval nem kötöttem össze....látszik mennyire várom valentin napot ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#331) KisTücsök válasza ROBERTOH (#328) üzenetére


KisTücsök
addikt

omg. Az a macis túl jó. És biztosan legendary lesz. :( Miért nem szar skineket csinálnak? Mennyivel könyebb lenne a bankártyámnak.

The Shooting Test #1 Limited-Time Mode has been switched to Solo only.

Na végre. Illetve ahogy látom azért nézik a feedbackeket is, és aszerint változtatnak.

(#332) tepenzed válasza KisTücsök (#331) üzenetére


tepenzed
őstag

kit érdekel, van jobb érzés, mint maci ruhában, valentin napos számszeríjjal írtani a népet? ;]

(#333) KisTücsök válasza tepenzed (#332) üzenetére


KisTücsök
addikt

Van. Maci ruhában minigunnal one-man squadot tolni. ;]

(#334) Fecogame


Fecogame
veterán

Néhány órája megérkezett a Geforce NOW beta hozzáférésem.

NAGYON BRUTÁLIS! :Y Ezt másképp nem tudom kifejezni.

Maximális grafikai beállításokkal, 100+ FPS-t hoz az ultrabook-omon játszva a játék. Mindeközben ~500MB a memóriahasználata a saját gépemen, az Alt+Tab simán működik, mintha csak egy böngészőt raknék le tálcára. Lag nincs, semmi csúszás, semmi későn reagálás, mintha csak a saját gépemen játszanék.

Nagyon tetszik! Ha értelmes havidíja lesz, tuti előfizetek rá.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#335) tepenzed válasza Fecogame (#334) üzenetére


tepenzed
őstag

milyen internet sebességed van? én próbáltam korábban a Liquidsky-t a vacak 30 mbit/s letöltésű netemmel, de vagy ez a sebesség teljesen alkalmatlan még a 720p streamre is vagy pedig a szolgáltatás minősége nem megfelelő. Gondolom 100mbit felett vagy.

(#336) Fecogame válasza tepenzed (#335) üzenetére


Fecogame
veterán

Jelenleg 160/21-et ad a Speedtest.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#337) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Tök jól esik naponta 1-2x meghalni azért, mert eltűnik a célkersztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#338) draco31 válasza KisTücsök (#337) üzenetére


draco31
veterán

Vagy építeni kell egyet, vagy a csákánnyal csapni egyet, akkor visszajön.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#339) pzstm válasza Fecogame (#334) üzenetére


pzstm
titán

én még várok rá :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#340) pzstm


pzstm
titán

nagyon szimpi ez az egyenes, nyílt, őszinte kommunikáció.

Közben pedig újabb rekord született, mintha ez túlszárnyalta volna utolsó PUBG adatot is, de lehet valamiről lemaradtam:
POSTMORTEM OF SERVICE OUTAGE AT 3.4M CCU

3,4 millióan játszottak egyszerre :C :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#341) tepenzed válasza Fecogame (#336) üzenetére


tepenzed
őstag

ja hát akkor ezért :D
Egyébként olvastam pár cikket és ott valami 20 dollár/25 óráról van szó, ami elég durva, tekintve, hogy mennyit játszok a játékkal :D Pedig jó lett volna laptopon tolni

(#342) Wesder válasza tepenzed (#341) üzenetére


Wesder
félisten

Ha 200$/Year lesz, èn beruházok, mert mèg így is olcsóbb mint egy komolyabb gèp.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#343) Fecogame válasza tepenzed (#341) üzenetére


Fecogame
veterán

20 dollár / hó áron, unlimited órákkal megérné nekem. Ezen összeg felett inkább veszek gépet :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#344) pzstm válasza Fecogame (#343) üzenetére


pzstm
titán

igen.

Kényes kérdés az unlimited órák, mert ha csak 20-30 óra havonta az úgy nem buli, legalábbis nekem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#345) tepenzed válasza Fecogame (#343) üzenetére


tepenzed
őstag

próbáld ki a liquidsky-t is, jelentősen olcsóbb, kiváncsi vagyok a te neteddel hogyan futna. Asszem van triál

(#346) Wesder válasza tepenzed (#345) üzenetére


Wesder
félisten

100/100-as nettel is van annyi lag hogy fps-t nem tudtam èlvezhetően játszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#347) pzstm


pzstm
titán

[FORTNITE BATTLE ROYALE STATE OF DEVELOPMENT V4]

Erdemes atnezni, nagyon szimpatikusak a dolgok ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#348) maximilian4


maximilian4
addikt

Na tettem egy kis kitérőt pugb-be. Mindkettő tetszik igazából és teljesen más a stílusa a 2 játéknak, de őszintén be kell vallanom, hogy hatalmas felüdülés volt most játszani pugb után.

-sokkal stabilabb a szerver
-pörgősebb
-fun faktor az egekbe az említett játékhoz képest
-nincsenek igazán idegesítő bug-ok (legalábbis vetélytársa után azt érzem hogy nincs is :D )
-kevesebb csaló (plusz ott idegesített hogy az EU szerver teli volt ázsiaiakkal)
-szebb grafika (bár a kinézet teljesen más, de itt epic.-ben gyönyörűek a textúrák, ott ultrában is sajnos elég ocsmány)

A bluehole-nak lenne mit tanulni az epic-től.

Maxi

(#349) Wesder válasza maximilian4 (#348) üzenetére


Wesder
félisten

PUBG-nál a realisztikus játèkra mentek rá, Fortnite-nál meg hogy Fun legyen az egèsz. Ezèrt is tetszik jobban a FBR. PUBG-ban nem tetszik hogy olyan rohadt nagy a map.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#350) KisTücsök válasza maximilian4 (#348) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pörgősebb az egész játékmenet, ez miatt olyan játékhibákat is megbocsát az ember, amiket a PUBG-nek már nem, főleg mióta az megjelenet, bár ez annyira nem látszik rajta.

De azért vannak itt is olyan bugok, amik sokszor az életedbe kerülnek. Eltűnik a célkereszt, bebugol az építés, stb. Múltkor a boogie bomb helyett véletlenül a bandage-t vettem elő és elkezdtem az ellenfél előtt kötözni, ez még oké, csak hogy nem tudtam kjönni belőle. Akármit nyomtam, semmire sem reagált a játék.. De ez azért ritka.

Egyébként itt a körtől kb sohasem halok, nagyon ritkán van olyan, h egy házba érkezünk a ellenféllel, és nem jut nekem fegyver.

Legnagyobb előnye szerintem, hogy amíg a PUBG-t csak komolyan lehet venni, addig ezt komolyan is lehet tolni (még ha elsőre nem is tűnik úgy), meg csak funolni is lehet. Mindkettőre teljesen alkalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.