Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) maximilian4


maximilian4
addikt

És megvan a legend badge! Jó, jó nem hivatalos, de akkor is. :C



meg hát a nap végi win. Mivel mással mint kylo ren lézerszerszámával :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#5002) Sefneni válasza maximilian4 (#5001) üzenetére


Sefneni
őstag

GG :C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#5003) GEIL


GEIL
addikt

Jó reggelt !
Mai item shopban még benne vannak a star warsos skinek vagy ma már nem elérhetőek ?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5004) Sefneni válasza GEIL (#5003) üzenetére


Sefneni
őstag

Elvileg még bent vannak a napi Item Shopban.
:)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#5005) GEIL válasza Sefneni (#5004) üzenetére


GEIL
addikt

:C köszi a megerősítést !
Fiamnak ma be kell húznom a REY-t... :K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5006) Sefneni válasza GEIL (#5005) üzenetére


Sefneni
őstag

Őt én is kinéztem magamnak. :) Plusz várom Kylo-t is. Finn meg a stormtrooper annyira nem hatottak meg. :D
A Branch Basher pickaxe is tetszik, de azért 1200 VBucks érte kicsit sok szvsz.. :U

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#5007) markknight válasza Sefneni (#5006) üzenetére


markknight
veterán

Kylo Rent én is megveszem majd, de sajnos választanom kellett iap fronton, így az Apex Legends-re ment el a keret a gamingre szánt pénzem 90%-a :(

(#5008) 30z.Samu válasza Sefneni (#5004) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akar az a V-Buck elköltődni úgy érzem. :D

Sic Parvis Magna

(#5009) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Nekem tegnap este megvolt az első winem a saját accomon -68-as- szinten soloban.. :D
Bár az asszonyén nyertem már vagy 7-et.

10 kill abból 3 tuti bot. :DDD Nekem ez a fénykard rettenet bejönn. Régi Jedi Outcast emlékek.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5010) Draken válasza BigBlue69 (#5009) üzenetére


Draken
őstag

Akkoriban online is voltál? clanokra esetleg emlékszel még? :)

(#5011) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Áhh.. Nem játszottam vele soha online..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5012) markknight válasza Draken (#5010) üzenetére


markknight
veterán

A Jedi Academy-t én sokat toltam, de klánokra én sem emlékszem. Mindig dueleztünk, nagy fun volt 2005-ben.

(#5013) Draken válasza markknight (#5012) üzenetére


Draken
őstag

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy esetleg valaki clanozott e akkoriban. Első online játékom volt, több ismerős is lett ezáltal. Régi szép idők :)

(#5014) markknight


markknight
veterán

Ha leszeditek a Fortnite appot telóra, akkor megtudjátok nézni az item shop cuccait a játék indítása nélkül is. Most láttam csak, hogy van ilyen funkció, tök jó.

(#5015) Sefneni válasza markknight (#5014) üzenetére


Sefneni
őstag

Folyton elvennétek a "munkámat" :(( :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#5016) BigBlue69 válasza markknight (#5014) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én [ezt] használom .

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5017) Dani82


Dani82
senior tag

A fortnite solo ps4 platofrm eseten ha jol ertem ki lehet kapcsolni, hogy crossrealm legyen es pc-sek ellen jatszunk?
Illetve van valami level/skill based match making? Mert eletemben nem jatszottam kontrollerrel semmit, most szokom es full keptelen vagyok celozni meg egy rdr2-ben is nemhogy egy competitive fpsben, de nyertem 2 meccset es csomo embert meg tudtam olni :D Ok mind olyan benak voltak mint en es ez idovel nehezedik majd? :D

(#5018) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Az első meccsekben rengeteg a bot.. Én is sorra nyertem.. Volt h 3-at is huzamban.
De szépen adagol sztem.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5019) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Ez a fénykardos őrület meddig lesz a játékban?

Sic Parvis Magna

(#5020) markknight válasza 30z.Samu (#5019) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem jövőhéten kiesik a játékból. Csak nem leszúrnak ezredszerre és eleged van az egészből annyira OP a fénykard?

(#5021) maximilian4 válasza 30z.Samu (#5019) üzenetére


maximilian4
addikt

Én nagyon élem. Utolsó meccsen 6 killem volt, only lightsaber. Rohadt jól ki lehet térni vele a lövések elől és szórakoztató kivédeni is vele. Tiszta star wars jedi fallen order. :D

Maxi

(#5022) Årpi


Årpi
őstag

Egészen hangulatos lesz az ünnepi lobby. :))

https://twitter.com/HappyPower/status/1206609252825079808

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#5023) 30z.Samu válasza markknight (#5020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, be se léptem azóta. De nem vagyok egy SW fan, szóval nincs is kedvem bohóckodni vele. :D

Sic Parvis Magna

(#5024) BigBlue69 válasza 30z.Samu (#5019) üzenetére


BigBlue69
őstag

Imádom! Remélem soha. :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5025) maximilian4 válasza BigBlue69 (#5024) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért a jóból is megárt a sok. Ma vagy 3 winem azon csúszott el, hogy én only lightsaber-rel akartam mindent lerendezni. :D

Maxi

(#5026) tajati


tajati
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Unokaöcsém szeretne v-buck-ot karácsonyra (ps4-en tolja). Nem szeretnék ezért regisztrálni hogy gifteljem neki. Viszont látom hogy g2a is lehet venni plusz skinnel egész kedvező áron.

A kérdésem, hogy a kapott kódot hasonlóan a vásárolt kódokhoz a ps4 redeem codes menüjébe kell beírni vagy külön valahol a fortnite profiljába. Bocsi az ilyen kérdésért de nem vagyok otthom ebben a világban :DD .

Előre is köszönöm a segítséget az ő boldogsága reményében :C

(#5027) orc88 válasza tajati (#5026) üzenetére


orc88
őstag

Szia!

Szerintem ha legit és tuti megoldást akarsz, akkor szimplán veszel neki egy PS ajándék feltöltőkártyát. Ezzel tuti nem b vágnak át, és legalább kézbe tudja fogni, bármilyen neki tetsző skinre/játékra költheti. :) :R

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#5028) Årpi válasza tajati (#5026) üzenetére


Årpi
őstag

Ha kódot akarsz venni akkor g2a-n hanyagolnám, cdkeys/instantgaming megbízható. És igen, a ps4 redeem codes menüjébe kell ezt beírni pl. egy Neo Versa + 2000 V-bucks bundle esetén.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#5029) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Napi ItemShop-ot nézegetve most már nekem kezd kellemetlen lenni, hogy nem tetszik semmi. :D Hát de most mit csináljak, ha ilyeneket dobálnak ki már egy hete? :D Amióta megvettem azt a karácsonyi skin-t azóta nem mozgatta meg a fantáziámat egyik se. Mondjuk ez a karácsonyi sem egy nagy cucc, de a felhozatalból ez volt a legjobb. :D

Sic Parvis Magna

(#5030) GEIL válasza 30z.Samu (#5029) üzenetére


GEIL
addikt

:U :( ....minden skin és emote visszatér itt már havonta, csak az nem amit én szeretnék :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5031) 30z.Samu válasza GEIL (#5030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is vadászom egyre, de arról lecsúsztam. Talán visszatér még. :D

Sic Parvis Magna

(#5032) GEIL válasza GEIL (#5030) üzenetére


GEIL
addikt

:C ;]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5033) 30z.Samu válasza GEIL (#5032) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak nem fényező vagy? :D

Sic Parvis Magna

(#5034) BigBlue69 válasza maximilian4 (#5025) üzenetére


BigBlue69
őstag

Az a havas Gránátvető+ fényszabja és EZ WIN. :D Kivéve amikor nem .

Tegnap gondoltam csinálgatom a challengeket mint friss pass tulaj..
Jött a 300 fát szedj ki 1 percen belül.. Szépen szedegetem mocsárnál.. Hát nem jön egy kölök smg-vel.. Lövöldözz én eszem a gombát. :D
Nagy nehezen találok egy pisztolyt... szegény.. a szégyenbe halt bele. Bár amilyen xarul célzott tuti kontroller volt.

Más: Ez a karácsonyi bixembaxom délután jönn?

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5035) 30z.Samu válasza BigBlue69 (#5034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem biztos, hogy controller volt, sokan nem bírnak célozni egérrel sem. Egyszerűen azért, mert nem szánják rá az időt hogy beállítsák rendesen. De ez igaz a controller-esekre is, ott is érdemes rászánni az időt és próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#5036) Draken válasza 30z.Samu (#5035) üzenetére


Draken
őstag

Ez az amit én még nem csináltam meg (controller), a célzás rendben van, de a többi nem (gyors építés, editelés)

(#5037) GEIL válasza 30z.Samu (#5033) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD neeem. :R

Csak piszkosul megtetszett ez a skin....egy régről ismert "haverom"-nál láttam először kb 1 éve.

( 1999 óta játszom quake 3 arena-t és neten keresztül volt szerencsém megismerni Johanthan Fatal1ty Vendel-t.....2004-2008 ig már q3 exc+ -t toltunk......de aki ismeri őt annak nemkell bemutatni...elég ha rákerestek google-on vagy youtube-on.....már nem "aktív" játékos, de szokott Fortnite-ozni is...felépített egy brand-et maga körül, sok sponzor stb stb...saját cég, saját márka, gamer cuccok..stb stb )

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5038) markknight válasza BigBlue69 (#5034) üzenetére


markknight
veterán

PC-n több a béna, mert ott még aim assist sincs, aztán megy a körbelövő bajnokság, mint haverom csinálja :D

(#5039) 30z.Samu válasza markknight (#5038) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én controller-el sem igen használom ki az aim assist-ot, pedig be van kapcsolva. Csak akkor használom az L2-t, ha messzire kell lőni, shoti párbajnál nem nagyon.

Sic Parvis Magna

(#5040) Wesder


Wesder
félisten

Félàras a STW.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5041) markknight válasza 30z.Samu (#5039) üzenetére


markknight
veterán

Noscope is van aim assist :)

(#5042) 30z.Samu válasza markknight (#5041) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy csak akkor segít rá kicsit, ha lenyomod az L2-t, ezt sikerült is előhozni, máshol nem tűnt fel eddig. Ezek szerint ez az assist feltűnés mentesen dolgozik, vagy lusta, mint a disznó és nem dolgozik sehogy. :D Legközelebb kíváncsiságból kilövöm teljesen.

Sic Parvis Magna

(#5043) markknight válasza 30z.Samu (#5042) üzenetére


markknight
veterán

Nincs kikapcsolva? Ha nincs akkor nyomd ki és úgy menj pár kört :D Egyből észreveszed a különbséget, irtó nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#5044) Monoton válasza maximilian4 (#5021) üzenetére


Monoton
tag

Ellenem mikor fénykarddal jönnek, szemből átugrom az enemyt, gyors ráfordulok és shotgunnal rálövök :DDD :D 90% bejön ;]

(#5045) GERIlla83 válasza Wesder (#5040) üzenetére


GERIlla83
tag

Hol láttad fél áron?

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5046) Wesder válasza GERIlla83 (#5045) üzenetére


Wesder
félisten

MS Store.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5047) GERIlla83 válasza Wesder (#5046) üzenetére


GERIlla83
tag

Megtaláltam. Köszi. :R

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#5048) maximilian4 válasza 30z.Samu (#5039) üzenetére


maximilian4
addikt

Shoti párbajnál én sem, mivel az ads sensi sokkal kisebb, így mikor ugrál körülöttem nem sok esélyem lenne. Egyébként az aim assiston is sokat finomítottak. Régen elég volt nyomkodni az L2-t (nekem zl) és egyből fejre ment a lövés és a spray is visszaállt alapra, azaz első lövés pontossága volt. Na ez már nincs, sajnos.

Maxi

(#5049) 30z.Samu válasza maximilian4 (#5048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor lehet arra emlékszem még, régebben nálam is volt olyan hogy megnyomtam a célzást és ha közel volt, odahúzta. Elengedtem egy pillanatra, megint megnyomtam, odahúzta.

Sic Parvis Magna

(#5050) elder troll


elder troll
senior tag

NYEREMÉNYJÁTÉK!
elder troll felajánlásában kisorsolásra kerül:
- 5 x 2000 Fortnite Vbucks értékben in-game item

A nyereményjátékokra külön-külön az alábbi oldalakon lehet jelentkezni:
5x2000 Vbucks Nyereményjáték
Jelentkezési határidő: 2019. december 21. 20:00

Fontos!
- egy ember csak egy fiókkal regisztrálhat
- a nyereményjáték indulását megelőzően kell, hogy legyen hozzászólása az XO vagy a Fortnite Topikban
- Fortnite név megadása kötelező

A nyertest a játék lezárulását követően itt a PH-n privát üzenetben értesítjük.
Gyerekek nevében lehet jelentkezni!!!

Kérdéseket ebben a témában tegyétek fel.

Kiegészítés:
Sorsolás után privátban kapjátok a fortnite játékos nevem, amit minél előbb fel kell venni barátnak, mert 2-3 napig nem lehet ajándékozni. Úgy próbáltam időzíteni, hogy 24-én már tudjak ajándékozni. Egy hétig van lehetőség (dec. 24-31.) kérni az ajándékot (skin vagy emote). Gyerek nevében is lehet jelentkezni, ha nincs regelve ph-n, vagy nincs hozzászólása az adott témákban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.