Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Spec


Spec
őstag

Felfedeztem egy elég jó kis Creative map-ot, ami ad XP-t is. Ha valakinek még gyorsan kellene pár szint a szezon zárás előtt, akkor használható egy kis gyors XP gyűjtésre.
A map neve Speed Fast a kódja látható az alábbi képen. Sok mindenért jár XP, lehet delivery küldiket teljesíteni, gyorsasági futamon menni, secreteket keresni, stb.
A legegyszerűbb, ha megkeresitek a pálya közepe tájékán a Pizza Pit nevű helyet. Ott csak annyit kell tenni, hogy az automatából venni kell egy pizzát, és a szeleteket betenni/beváltani a mellette lévő Delivery pointnál. Egy szelet pizza kb. 1200-1500 XP-t ad, így egy dobozzal kb. 10.000-12.000 XP zsebelhető be
Előtte célszerű kis aranyat gyűjteni pár feladat teljesítésével, de utána amit elhasználsz a pizza vásárlásra, azt vissza is adja nagyjából.
Ez nem glitch, vagy ilyesmi, hanem rendesen adja az XP-t :)

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#12002) 0xmilan


0xmilan
addikt

Redditen Doctor Strange-es collabrol beszelnek, de meg nincs megerositve.

(#12003) -secret- válasza 0xmilan (#12002) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jöhetne már a BP vidinyó meg az előzetes.

(#12004) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Na ez a season is kimaxolva ,ez a level lett a vége.Az utolsó tollat is összeszedtem a csaj maszkjaihoz,season küldik is eltüntetve, halak / karakterek, The Rock , minden ami létezik szinte. 4db grindelős Milestone maradt el , azokkal nem is akartam foglalkozni, szóval mostmár csak várjuk a következőt. :C

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12005) Spec válasza DrTechnoid (#12004) üzenetére


Spec
őstag

Gratula! Nekem is kifullozva minden. Még a milestone küldik is mind megvannak. Ehhez elég volt amúgy 239 szint is. A többi mér csak bónusz :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#12006) DrTechnoid válasza Spec (#12005) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Valószínűleg 100%-ra húztam volna ezt is, csak az volt a 'baj' hogy a season indításával egy időben kattantam rá a Tarkov-ra, és dec 19 óta 450 órát belepakoltam abba is , szóval ha csak Fortnite lett volna terítéken akkor biztos hogy kimaxolok mindent ebben a season-ban.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12007) draco31 válasza DrTechnoid (#12006) üzenetére


draco31
veterán

Rá lehet csúszni arra is, szoktam nézni belőle stream-eket :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12008) Spec


Spec
őstag

Sok hintet nem adnak erről a szezonról. Ez alapján helyi idő szerint holnap reggel 8-kor indul az új szezon. Fura ez a nagy titkolózás. Se előzetes, se visszaszámlálás, se event, de még egy valamirevaló leak se jött ki.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#12009) 30z.Samu válasza Spec (#12008) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet nem fog változni semmi, csak szerver restart lesz. ;]

Sic Parvis Magna

(#12010) DrTechnoid válasza 30z.Samu (#12009) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Remélem lesz Spongybob végre :((( :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12011) 30z.Samu válasza DrTechnoid (#12010) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy robotban ülve, mint Morty? :D

Sic Parvis Magna

(#12012) Czmorek válasza DrTechnoid (#12004) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Úgy tudtam, hogy pár szint után 75k kell a 'végtelenig' egy-egy szint teljesítéséhez, de nálad láltom valahol emeltek még.

(#12013) gduck


gduck
addikt

Boxra már jött is egy 10GB-os frissítés :)

(#12014) gduck


gduck
addikt

Dr. Strange :)

(#12015) -secret- válasza gduck (#12014) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nice. De hol vannak az előzetesek?

(#12016) -secret- válasza -secret- (#12015) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+ furcsa az is, hogy a játék ikonja is maradt a Spidermanos.

(#12017) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#12019) 30z.Samu válasza -secret- (#12016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd megváltozik.

Sic Parvis Magna

(#12020) Spec


Spec
őstag

Ez a tankos, inváziós téma ezúttal nem volt túl szerencsés az orosz-ukrán válságra tekintettel. Gondolom nem tudatos volt, mert nem hiszem hogy 3 hete kezdték volna fejleszteni.
Csak már nem tudtak/akartak változtatni rajta. Lehet ezért volt ekkora a csönd

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#12021) 30z.Samu válasza Spec (#12020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Anno ezt mondták a Resident Evil 3-nál is, amikor megjelent a covid.

Sic Parvis Magna

(#12022) draco31 válasza gduck (#12013) üzenetére


draco31
veterán

Switch is tölti, de nem tudom mekkora, azt nem írja.
Na mondtam én hogy valami filmes cucc lesz megint :DDD

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12023) 30z.Samu válasza draco31 (#12022) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kicsit nonszensz szerintem, hogy nem tudnak valami újat kitalálni és ezekre a kooperációkra építkezik már az egész. Vagyis lehet tudnának, csak nem akarnak, mert ez így egyszerűbb. :U

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#12024) paatrick válasza Spec (#12020) üzenetére


paatrick
senior tag

Simán jó ez politikai állásfoglalásnak is. Jönnek a gonosz tankos megszállók és meg kell tőlük védeni a szigetet :D

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#12025) Czmorek válasza draco31 (#12022) üzenetére


Czmorek
aktív tag

PC-re jött egy 114Mb, majd 15,2Gb

(#12026) DrTechnoid válasza Czmorek (#12025) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Már leszedtem én is, elvileg 12:00-kor indul a rendszer, legalábbis epic 7am ET -t írt

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12027) 30z.Samu válasza DrTechnoid (#12026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is azt láttam, hogy dél fele.

Sic Parvis Magna

(#12028) draco31 válasza 30z.Samu (#12023) üzenetére


draco31
veterán

Vagy ebben van most még a pénz :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12029) Spec


Spec
őstag

De amúgy van most egyáltalán valami Marvel / Dr. Strange apropója ennek? Miért ez a kollaboráció van éppen? Nem tudok róla, hogy most lenne valami Dr. Strange történet. Vagy csak levettek egy régi jól bevált dolgot a polcról?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#12030) -secret- válasza Spec (#12029) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jön az új film, talán azért.

[ Szerkesztve ]

(#12031) paatrick válasza Spec (#12029) üzenetére


paatrick
senior tag

Pókember is a filmmel jött, így ez a mostani annyira nem meglepő. Morbiust a kutya nem ismeri meg nem is annyira gyerekekkel kompatibilis. Batman eddig is volt.
Májusban van még Obi Wan Kenobi meg Thor. Szerintem ezekre biztos hoznak ki skineket.

Utána viszont nincs semmi ilyen átfogóbb cím amit be lehet hozni idénre.
Esetleg Jurassic World 3?

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#12032) Spec válasza -secret- (#12030) üzenetére


Spec
őstag

Jah, így már érthető. Én nem is halottam erről. Látszik mennyire követem a Marvel univerzumot :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#12033) 30z.Samu válasza paatrick (#12031) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sonic. ;]

Sic Parvis Magna

(#12034) markknight


markknight
veterán

Nuku építés 1 hétig :D

(#12035) gduck válasza markknight (#12034) üzenetére


gduck
addikt

Ez jó hír :DDD

De mikor indul már el? :U

(#12036) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ez most akkor normalis, igaz?

(#12037) 30z.Samu válasza markknight (#12034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Több winem lesz, mint eddig bármikor, gun fight-ban jó vagyok. :D

Sic Parvis Magna

(#12038) draco31 válasza 0xmilan (#12036) üzenetére


draco31
veterán

Igen, karbantartósdi van még.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12039) DrTechnoid válasza 30z.Samu (#12033) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Tényleg ki lehet még olyan ismertebb karakter aki nem szereplelt még a játékban az általunk említett Spongyabob Sonic karikon kívül? Mert szerintem még van a tarsolyban az Epic-nél filmfőhős, animált kari , meg kismillió szereplő aki még nem volt megvillantva. Szerintem Goku se volt még , elég nagy érdeklődést váltana ki a megjelenése, mert viszonylag ismert figura.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12040) 0xmilan válasza DrTechnoid (#12039) üzenetére


0xmilan
addikt

Neha kuldenek ilyen feedback / survey emaileket (a napokban is jott egy), ahol megkerdezik, hogy melyik karaktereket ismered es vannak popsztarok, mesehosok, filmes karakterek, sportolok, stb. Nyilvan igy szeretnek felmerni, hogy miket hozzanak be a jatekba. Eleg nagy a lista, szoval nem fognak mostanaban kifogyni az otletekbol. :D

(#12041) 30z.Samu válasza DrTechnoid (#12039) üzenetére


30z.Samu
félisten

Goku nem volt még. Amit eddig észrevettem a videók alapján.
-Építés nincs, de ezt említette más is.
-Lehet sprintelni.
-Fel lehet mászni a teraszokra, háztetőkre, stb. Gondolom az építés kihagyása miatt, de ez akkor is tök jó pofa.

Egyébként az építést hogy hogy kivették?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#12042) paatrick


paatrick
senior tag

Na hála az égnek vége a pókfonálnak :DDD FPS AR-t is kivették, helyette viszont az a gépfegyver AR megint túl erősnek tűnik elsőre.

Az automata visszatöltős pajzs is nagyon kellett már. Ha egyszer beleeszkábálják a dodge-ot valahogy akkor lesz az igazi.

Sprintnél ha jól értem nem lehet fegyvered. A mászást még nem tudom hova rakni, mert csak akkor működik ha ugrásból elérnéd ahova mész. Tehát egy hegyre mostantól nem fog felmenni sehogy csak az úton.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#12043) paatrick


paatrick
senior tag

Figyeljetek már, ha letörlöm a Fortnite-ot a gépről, majd újra letöltöm másik helyre akkor megmarad az accountom vagy elvesztek mindent? :U
Most látom hogy ezt még anno a win meghajtóra raktam és így eléggé darálja le a szabad helyet róla.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#12044) -secret- válasza paatrick (#12043) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megmarad.

(#12045) 0xmilan


0xmilan
addikt

Egy ekkora cegtol azert elvarna az ember, hogy fel tudjanak keszulni az uj szezon miatti rohamra. Ehhez kepest 3 oras varakozasi sorba rak, amikor elinditanad a jatekot. :D

(#12046) Apucy01 válasza 0xmilan (#12045) üzenetére


Apucy01
őstag

:K

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#12047) draco31 válasza 0xmilan (#12045) üzenetére


draco31
veterán

Az még a jobbik eset. Nekem letelt az első negyed órás visszaszámláló, aztán elindult 1 óráról újra. Majd este vagy holnap megnézem újra :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12048) markknight válasza 0xmilan (#12045) üzenetére


markknight
veterán

Haha, akkor te még nem láttál Apexes szezon startot. Fél napig állnak a szerverek, minden apró update után leállások, bugok tömkelege :D

(#12049) tepenzed


tepenzed
őstag

Francba, már megörültem, hogy végre lesz építés nélküli mód, erre most látom, hogy ez is csak pár napos.
Kb akkora csalódás, mint Apexnél annó a pár napos solo mód :(

(#12050) 30z.Samu válasza tepenzed (#12049) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha látják az érdeklődést, akkor csak tesznek be egy külön no building módot.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.