Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Apucy01 válasza Rage47 (#14974) üzenetére


Apucy01
őstag

Sajna PC n is ez van......

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#15002) markknight válasza GEIL (#14994) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk én ezt nem értem, hogy ott van az Xbox meg a Playstation. Rádugom az egeret meg a billt, akkor eltűnik az aim assist és játszhatok simán.

Ha PC-ről rádugom a controllert akkor mi a francért gyengítik az aim assistot? Mert a tournamenteken PC-ket használnak? Vagy mi a valódi ok? Apex ugyanez. A crossplay PC-n ki sem kapcsolható. Bedugom a kontit és semmi aim assist nincs.

Az persze rendben van, hogy a mobilos (touch control) fortnite playerek a switchesekkel kerülnek egy lobbiba mi? Érdekes néha milyen logikákat vetnek be ezek a fejlesztők, kiadók.

Ráadásul az AIM az csak egyetlen dolog a többi tényezővel szemben. Marhára nem lesz valaki jó játékos csak mert jól céloz. Ilyen nincs.

Úgy másfél hónapja átszoktam már PC-re és ott billentyűvel játszok, de sokkal sokkal élvezetesebb volt controlleren aprítani. Ez a statikus kéztartás meg bindzsizés az egérrel.. nem vetekedhet azzal az élménnyel mikor a két kezemben tartom a controllert.

[ Szerkesztve ]

(#15003) markknight válasza DrTechnoid (#14977) üzenetére


markknight
veterán

Ja én is ezt csináltam team rumble-ben :D Belelőttem egyet, jól kilőtt az enemy team majd fél percre rá jött az üzenet, hogy sikerült :D

(#15004) Rage47 válasza draco31 (#15000) üzenetére


Rage47
veterán

előző szezonban elvoltam én is, de most rosszabb a performance úgy érzem

(#15005) .LnB válasza DrTechnoid (#14967) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre elfelejtettem válaszolni, pedig akartam.

Ebbe a játékba semmi reális indok nincs, hogy az első nap megveszed a 100. szintig a BP-t. Csak is a páváskodás. Ami mondjuk nem bűn. Mert ha még az utolsó hetekben veszed meg, mert valamiért nem sikerült elérni a 100-at, 200-at, oké. De day1 ez csak villogás. És hát ahelyett, hogy mások azt mondanák, hogy wáá nézd..ő már 100-as szintű.. Hát tudod mi a játékosok véleménye ha első napokban Gwen skinben düdörögsz. ;]

Én az előző szezonban is leírtam, hogy nekem is kellenek a célok. Előbb az lvl100, aztán mentem 200-ig. Ha ez nem lenne meg. Nem játszanék vele. Mert így is volt, lvl200 után szinte el sem indítottam a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15006) GEIL válasza .LnB (#15005) üzenetére


GEIL
addikt

Streamerek szokták megvenni egyből 100-ig...hogy be tudják mutatni, kipróbálni, véleményezni az "új" cuccokat...skineket...kiegészítőket......személy szerint én sokallnám érte azt a "sok vbucksot" / pénzt ha meg kéne venni egyben.

mostani seasonben 2 solo kört futottam csak az új területeket körbenéztem...volt egy 7. és egy 2. helyem....de STW miatt már level14-nél járok.......450.000 XP hozható át amúgy....szóval meg lesz megint ez a BP is....szokás szerint. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15007) .LnB válasza GEIL (#15006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ők megkapják. Gondolom itt is vannak ilyen "nem tudom mi a pontos kifejezés", hogy az Epic-kel kapcsolatban vannak, és hivatalos tartalomgyártók. WoT-ban, Warframe-ben is vannak ilyenek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15008) Vertigo18 válasza .LnB (#15007) üzenetére


Vertigo18
addikt

Megvan, hogy mennyi feliratkozó után kapnak egy "Creator kód"-ot. Onnantól, ha bárki a store-ban való vásárlásnál azt a kódot használja, a streamer kap V-bucks-ot. Egy ismerősömnek most 112.000 V-bucksa van, ilyen kóddal...

Viszont asszem' 10.000 feliratkozó kell a Youtube csatornára, de ez a szám nem biztos.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15009) Deck válasza Vertigo18 (#15008) üzenetére


Deck
titán

5%át kapják meg az így befolyt összegnek úgy tudom. Amit keretnek vbuck-ba is.

PS5

(#15010) Spec


Spec
őstag

Hát srácok, ez az új szezon igazi fostalicska a véleményem szerint. Semmi érdemi újdonság nincs benne.
Ez a Herald hülyeség a króm hatású textúrákkal inkább elvesz az élményből és nem hozzáad. Olyan érzésem van, mint amikor kb. 30 évvel ezelőtt S3 Virge-ön próbáltam 3D-s játékot játszani, és nem tudott betölteni egy valamirevaló textúrát se normálisan.
A falon átkúszás, meg króm takonyként való röpködés se ad hozzá semmi érdemit a gameplayhez. Az új fegyverekről meg kb. ne is ejtsünk szót. Felejtős mindegyik.
A Battlepass is hulladék kb.
Totál elszúrták az egészet. Jóindulattal is max. 3/10-est adnék erre a szezonra. Siralmas. :(((

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#15011) GEIL válasza Spec (#15010) üzenetére


GEIL
addikt

PC-n nézd meg a játékot bekapcsolt Raytracinggel....a krómos felületeken is teljes a tükröződés...stb stb...a nextgen konzolok ugyebár úgy voltak beharangozva hogy RTX effektek stb.....de sajnos hiába van bennük elég kraft (akár 120fps-hez is), még az erősebbik Xboxon és PS5-ön is "low" beállításokon megy (ha megy egyáltalán) az a Raytracing....PC-n tényleg érdemes meglesni EPIC-re húzott full full látvánnyal...eszméletlen jól néz ki.... :C :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15012) Vertigo18 válasza GEIL (#15011) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk oda már vas is kell....

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15013) GEIL válasza Vertigo18 (#15012) üzenetére


GEIL
addikt

FullHD-ban és DLSS quality-vel játszom...és minden beállítás csutka maxra állítva....Raytracing is......itt-ott beesik 48-50 fps-re...de az esetek 90%-ban tartja a 60 fps -es átlagot.....mivel STW-t játszom legtöbbször, így nem gond a 60 fps, de a látvány ott is ütősebb...hogy még egy kamion krómozott lökösében is látom mindennek a tükörképét...stb stb.....de BR-hoz néha néha pár körre elég ez az fps is.....persze "rottyra butitva PC-s competitive/performance módban" 280-2000 fps-ig pörög :D...de a nagy átlag ott kijön vígan 300 fps felett.....de nekem nincs arra szükségem....én látványpárti vagyok inkább. :C :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15014) Deck válasza GEIL (#15013) üzenetére


Deck
titán

Akkor nézegess képeket ;]

PS5

(#15015) 30z.Samu válasza GEIL (#15013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Story játékban én is látvány párti vagyok, ott akár a 30fps sem gond. Bár ez is játék függő, viszont multiplayer-nél inkább legyen meg a fix 60, minthogy csilli villi legyen.

Sic Parvis Magna

(#15016) Deck válasza 30z.Samu (#15015) üzenetére


Deck
titán

Persze de sztoriba 60fps, multiba 120fps. A 30-at meg felejtsük el örökre :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#15017) 30z.Samu válasza Deck (#15016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó lenne, de sajnos még nem minden fejlesztő van ezen az állásponton. :D Bár konzolon egyre több játékban van performance mód.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#15018) Spec válasza GEIL (#15011) üzenetére


Spec
őstag

A látvány egy dolog, az amúgy is ízlés kérdése. Nekem nem jön be ez a króm téma, nem passzol a Fortnite alap stílusához. Nincs is RTX-es kártyám, és nyilván ezért nem is fogok venni.
De az hogy semmi érdemi kontent nem jött ki a játékhoz gyakorlatilag, és úgy adják el mint új szezon, az botrányos. Semmi érdemi változás nincs, simán mintha menne tovább az előző szezon. Ezt egy laza hét közbeni upgraddel is elérhették volna. Még a szezon nyitó eventet is elspórolták.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#15019) Rage47 válasza Spec (#15018) üzenetére


Rage47
veterán

igen

(#15020) GEIL válasza Deck (#15014) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD Én Commodore64-gyel kezdtem a gaminget.....de az első saját PC-m az 1996 környékén lett...ott még 20-25 fps-sel is játszottunk....de még a 3Dfx Voodoo3 2000-rel is vígan Quake3-at toltam 30-50 fps-sel.....aztán persze toltam komolyabb szinten én is az fps játékokat online és mindent beáldoztunk a magas fps számok miatt...stb.....de most más a szitu...természetesen látom fps kijelzés nélkül hogy 50 vagy 60 az fps...vagy akár több....de amire nekem kell ( STW) ahhoz a betonstabil 60 fps elegendő és a BR miatt nem kezdem el butítgatni hogy legyen több fps.....tényleg csak körbenéztem és konstatáltam hogy hm hm...jól néz ki...valóban. :R

Multiban a 120/144/165/240/360...egyértelmű....60 ról érezni a "nagy lépést" a 144-re, de 144 ről a 240-re már "nem akkora az érzés".....de ismétlem magamat, ez egyén és játékfüggő hogy kinek mi a fontos....én már nem akarok versenyezgetni meg kapkodva játszani dzsunka grafikán.....nézzen ki úgy amit tud az adott grafikus motor a jelenlegi maximumon...2022 van....nem fogok mobiltelós kinézetet lesni. :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15021) GEIL válasza Spec (#15018) üzenetére


GEIL
addikt

Értem az álláspontodat.

Közelítsük meg máshonnan:
- Ez egy (inkább) fiataloknak szánt, szines, csillivilli grafikás és effektes és vicces INGYENES játék.......ne várjunk tőle sokat.....ezt adja és kész...akinek több vagy jobb kell az vegyen más játékot. :R
- Játékon belüli vásárlások sem kötelezőek...de tudjuk mindannyian hogy mennyire megfőzi a gyerekek agyát.....kellenek nekik a skinek...stb stb. :U
-Felnőttként engedjük el az idegeskedést meg az elégedetlenséget....most event nincs...most nem jók a fegyverek...most túl op a shoti...miért nem 1 hit=1kill -el a sniper.stb....szerintem így is eléggé komplex a játék...van havas és erdős terület...most krómos...meg sivatagos....stb stb....mindig változtatnak rajta a valós évszakoknak megfelelően...jön a tél, lesz remélem hóvihar is újra...stb...közeleg majd mindenszentek és halottak napja..."Halloween"....ezt is beleszövik és lesznek pályamódositások mint eddig is mindig....a történetvonal bugyuta meg beleszövik az isten haragját a Marveles cuccoktól a filmekig mindent már...de ez sem zavar. :DDD
- Játék = kikapcsolódás, pihenés, szórakozás.....hagyjuk a vergődést azokra akik nem értik a "JÁTÉK" szót....de hangsúlyozva hogy ingyenes... :K :B

Nekem összességében adja amit várok tőle....immár 3 éve nyomom és folytatom tovább. :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15022) Spec válasza GEIL (#15021) üzenetére


Spec
őstag

Én alapvetően nem elégedetlenkedek magával a játékkal. Nekem úgy is jó volt, ahogy volt eddig. Amit hozzáadtak azzal se lenne, bajom, ha nem új szezonnak neveznék, hanem mondjuk weekly updatenek.
A battlepass is fostalicska, de megvettem, mert több v-bucks jön ki belőle, mint amit beleteszek, és azért ad pár új cosmetic cuccot. De csak ennyiért, amúgy kalap kakit nem ér.
Én csak azt mondom, hogy az eddigi szezonokhoz képes ez nagyon gyenge eresztés. Talán inkább nem is kellett volna szezonnak nevezni, hanem lemegy az update, oszt jól van, megy minden tovább ahogy eddig.
Értem én hogy új battlepasst akartak már kidobni, hogy gyűjjön a lóvé, de akkor simán újítsák meg a BP-t, és kész. Nem kell mindenáron erőltetni az új kontentet se. Az is lehet elég lett volna, ha kicsit őszbe fordítják a színeket, mondván hogy már ősz van, és ennyi. De ez így harmat gyenge eresztés.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#15023) Aby_2014 válasza GEIL (#15021) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Ezt jól összefoglaltad :R

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#15024) Deck válasza Spec (#15022) üzenetére


Deck
titán

Én egy fasza Marvel season-t vártam. Mennyivel jobb lett volna :K

PS5

(#15025) .LnB válasza Deck (#15024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semennyivel. Pfujj Marvel.. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15026) GEIL válasza Spec (#15022) üzenetére


GEIL
addikt

igen, egyetértünk hogy volt már ennél látványosabb és változatosabb BP és season is.....most nem tettek bele annyi erőt.....nem baj...megyünk tovább....végigtoljuk és jön majd a következő. :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15027) .LnB válasza GEIL (#15021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kár, hogy nem a Quake Live lett ekkora siker. Mennyivel szebb világ lenne. ;] Mint ez a színes bisz-basz. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15028) GEIL válasza .LnB (#15027) üzenetére


GEIL
addikt

Hmm...na igen....mondjuk a Quake Champions-szel se vagyok kibékülve a mai napig sem......de fiamat legalább egy "kis Aim training"-re rá tudom néha szedni, hogy Quake 3-ban gyakoroljon ellenem (dm 17 pl) ....hiába "nagy játékos" Fortnite-ban és 240 fps-sel tolja a Fortnite-ot, de Quake-ben még kapaszkodnia kell....azért már 1998-tól van a kezemben a Quake3....stb. Szorongat mert nagyon jól lő, de még szoknia kéne az ottani mozgásokat
( strafe jump, circle jump....stb ) :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15029) .LnB válasza GEIL (#15028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért írtam pont neked a Quake-et. :) QC-t én se csíptem. Max nézem, Raisy miatt, a QuakeCon-t követtem idén is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15030) Spec válasza Deck (#15024) üzenetére


Spec
őstag

Az biztos, hogy jobb lett volna, mert ennél bármi csak jobb lehet.
Mondjuk én azt gondolom a Marvel univerzum már eléggé lerágott csont, inkább valami újdonság jöhetett volna. Nem is feltétlenül kell valami kollaborációban gondolkodni, magán a Fortnite világon belül is van egy csomó kiaknázatlan lehetőség.
Én pl. inkább ezt a Reality Tree-s dolgot vittem volna tovább, kicsit kibogozva a háttér story-t, kicsit jobban átalakítva vele a mapot, pár újítással, gameplay változással. Ebbe se kellett volna túl sok energiát feccölni.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#15031) .LnB válasza Spec (#15030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tulajdonképpen a Reality Tree sztori zajlik még mindig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15032) Spec válasza .LnB (#15031) üzenetére


Spec
őstag

Ez ok, csak stílusban ez a króm téma erősen eltér az eddigiektől, és kilóg a sorból. Teljesen idegen az eddigiektől.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#15033) .LnB válasza Spec (#15032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én (visszakeresheted) írtam is első nap, hogy fura ez a króm effekt... De végül is nem rossz. A króm bubi durva dolgokra használható. Healeli az állatokat, átalakítja az épületeket, és a movement-et is jelentősen feltúrbózza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15034) markknight válasza Spec (#15022) üzenetére


markknight
veterán

Full kaki a BP, de ajánlom figyelmedbe az Apex Legends BP-jét ahol 15 szezon óta csak gagyiságokat adna :D

(#15035) .LnB válasza markknight (#15034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért az előző gagyibb volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15036) 30z.Samu válasza .LnB (#15035) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem sem mozgat különösebben ez a szezon, van és kész.

Sic Parvis Magna

(#15037) markknight válasza .LnB (#15035) üzenetére


markknight
veterán

Ennyi szezon után sajna erősen fogynak az ötletek, nem véletlenül jönnek a popkultúra különböző karakterei hébe-hóba.

Az utolsó jó szezon igazából a második fejezet második évada volt, azóta is várok egy hasonlót :( Na jó, a marveles is menő volt.

[ Szerkesztve ]

(#15038) 30z.Samu válasza markknight (#15037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a szezon volt a kedvencem, de ez a Vibe is tetszett Nekem.

Sic Parvis Magna

(#15039) Apucy01


Apucy01
őstag

Nem tudom kik vannak az epic nél, de igfy elsz@rni a játékot....
1 Előző szezon tök jól futott medim grafon most ha nem diavetítést akarok nézni totál le kell vennem mindent!
2 már másodszor járok úgy hogy kifagy a játék és persze pont a győzelmem utáni uj mecsben.
3 ez a króm valami egyszerüen utálatos! :O :O :O :O

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#15040) DrTechnoid válasza .LnB (#15005) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én azért vettem mert páváskodni szeretek abban a 12 másodpercben amíg együtt lessük egymást a többiekkel a busz indulása előtt,ezért ettől én most rossz ember vagyok, akit pellengérre kell itt állítani? ;] De mint már itt párszor elmondtam, nekem egy célom van, mégpedig hogy a maximális mértékig kihúzzam egy adott Season tartalmát. Ennek pedig egyik módja a sok közül ha az egyik felkínált lehetőséggel élek, azaz 100 ról indulok 1 helyett. Ha lesznek még ilyenek meg anyagilag megengedhetem magamnak, vagy rá nem unok erre az egészre, akkor a következő szezonnál is ezt fogok tenni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15041) .LnB válasza DrTechnoid (#15040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dhogy vagy rossz ember. :) Én tegnap ezt nem rosszból írtam, csak őszintén. Szerintem az összes, valós pénzen vett skin is ugyan ez a kategória. Mert mi értelmük a magamutogatáson kívül? Semmi.
Az a lényeg, hogy a célodat legutóbb is simán elérted volna a 100-as szint megvétele nélkül is. És vélhetően ebben a szezonban is elérnéd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15042) Deck válasza .LnB (#15041) üzenetére


Deck
titán

De a BP-t úgyis kifarmolod és az a pénz ami megy rá feleslegesen, mehet skin-ekre is. :D

Persze így én gondolom, de nem probléma, hogy ő meg nem.

PS5

(#15043) Rinkasime válasza Apucy01 (#15039) üzenetére


Rinkasime
tag

Minden szezon kevesebb FPS-el indul általában. :((( Frissítésekre várhatunk majd ismét,esetleg driverekkel próbálkozhatunk..

(#15044) Aby_2014 válasza Apucy01 (#15039) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Dettó....

Gyerek gépén már minden voodoo mágiát bevetek, hogy ne akadozzon: low graf, minden teljesítmény opció kiaknázva windows-on belül, de így is beesik akár 5-10 fps -ig is a játék és általában a 4. game-nél crashel :(.

De az én gépemmel 16GB RAM, 5700xt vidkari mellett high -on futtatva az induláskor úgy akadozik, hogy siralmas nézni...

Az indításkor feldobott üzenettel tudtál valamit kezdeni?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#15045) 30z.Samu válasza Aby_2014 (#15044) üzenetére


30z.Samu
félisten

Konzolon is vannak anomáliák. Tegnap játszottunk kicsit secret-tel, Ő lagra panaszkodott, én be-beakadtam dolgokba.

Sic Parvis Magna

(#15046) stewe780 válasza 30z.Samu (#15045) üzenetére


stewe780
őstag

Én egy series s-en nyomom. Talán több az akadás, de egyáltalán nem vészes, 99.9%-ban stabil a 60fps. Ez a króm téma nálam se jön be annyira. BP szintén felejtős. De most komolyan, 2 karakterem van már BP-n kereken nulla forintból. Ennyiért teljesen jó, heti 1szer előkapni. Nekem Weeping Woods volt a top, tüzes nyíllal. Mennyiszer kiirtottam az erdőt... ;] :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#15047) Apucy01 válasza Aby_2014 (#15044) üzenetére


Apucy01
őstag

Nem attól ujabb driver ami még támogatja a kártyámat be neki konzekvensen a 22.2.2 kell. :W
Szerintem a gyártók rászóltak az epicre hogy ez igy pc n nem lesz jó növeljék a gépigényt volt már ilyenre példa más játéknál igaz az nem online volt.

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#15048) Vertigo18 válasza Apucy01 (#15047) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nálam is ugyanez... azt írja, hogy valami ismert probléma van az én driveremmel és upgradeljem arra, amit te megjelöltél. A probléma az, hogy nekem is újabb van annál, ergo downgradelni kellene, ami meg nonszensz.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#15049) Apucy01 válasza Vertigo18 (#15048) üzenetére


Apucy01
őstag

Nekem ez van fönt ettől újabbat nem találtam a kártyához.
adrenalin-2020-22.6.1-win10-win11-64bit-legacyasics-june23-2022-legacy

amit ő akar az kiírja hogy hoppá nem támogatott AMD hardwert talált.

más: nem akarom elkiabálni de mintha némi javulás lenne a mai update óta bár lehet hogy csak úgy akarom látni.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#15050) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

HEllo, van valaki aki ezt a Reboot Rally küldisorozatot bevállalná velem ? Ahhoz kéne hogy a feltételeknek megfeleljünk mind a ketten.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.