Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20801) venember83 válasza Motion_Blur (#20795) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyszerű... Miért nem lehet valami szimpatikus embert vinni oda? Ja, hogy más világbajnok nincs a mezőnyben... :U

(#20802) Motion_Blur válasza venember83 (#20801) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kit vinnél? Nem szimpatikus kell, hanem agresszív és motivált :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20803) tuskooo válasza venember83 (#20801) üzenetére


tuskooo
addikt

Régen én se bírtam Alonsot, de mostanra már sztem sokkal normálisabb lett, mint volt, főleg tavaly Hamiltonnal szemben látszott ez.

(#20804) Oliverda válasza tuskooo (#20803) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, tavaly pont a valaha látott legnormálisabb Alonso-t láthattuk. :DDD

Majd gV mindjárt elmondja hogy Alonso miért is nem fog a Ferrari-hoz menni. Csak figyeljétek! :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20805) gV válasza Oliverda (#20804) üzenetére


gV
őstag

ha olvastad a nyitó hsz legutóbbi kiegészitését akor megérted h miért nem mondhatom el, viszont visszalehet olvasni :K

(#20806) Oliverda válasza gV (#20805) üzenetére


Oliverda
félisten

Értem, tehát akkor jövőre Alonso a Ferrari-nal! :C

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#20807) venember83 válasza Motion_Blur (#20802) üzenetére


venember83
nagyúr

Webber vagy Button vagy Rosberg, esetleg 1-2 év múlva Vettel.

(#20808) válasza Motion_Blur (#20795) üzenetére



addikt

Mivan ha Kimi visszavonul és Massa vs Alonso lesz.

Muhaahaha és Lonzi milyen fejet fog vágni, ha az ovis néha lenyomja. :)) Már ezért megérné.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20809) AMD Power válasza (#20808) üzenetére


AMD Power
titán

Ki tudja. Bár én nem hinném ,hogy Kimi ebben az évben befejezi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20810) gV válasza Oliverda (#20806) üzenetére


gV
őstag

Nem

[ Szerkesztve ]

(#20811) Motion_Blur válasza (#20808) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Massa nagyon nem illik a képbe, rakják bele egy Red Bull-ba, vagy mittomén, de ez a gyerek nem Ferrariba való. Talán az ő viselkedése és stílusa a legvisszataszítóbb a mezőnyben... főleg, ha Kimihez hasonlítom. És ezt tudja szerintem ő is, látszik a fején.

Ha mégis összejön az Alonso, Massa páros, remélem Lonzi "végleg" elkeni a kis pösze száját :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20812) bdav válasza venember83 (#20807) üzenetére


bdav
őstag

Webber vagy Button már annyira nem fiatalok. Másik kettő az sztem is nyerő választás topcsapatoknak (bár Nicot mintha akarta volna a McLaren Kova előtt csak nem ment)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#20813) tuskooo válasza Motion_Blur (#20811) üzenetére


tuskooo
addikt

Nocsak, kíváncsi lettem :) Mi bajod van Massával?

(#20814) válasza tuskooo (#20813) üzenetére



addikt

Az arca a baj.... az arc a baj. :)

#20815: mé nem elég?

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20815) tuskooo válasza (#20814) üzenetére


tuskooo
addikt

Ennyi? :D

(#20816) LOTR válasza (#20808) üzenetére


LOTR
addikt

nézd csak meg, hogy Massa idősebb, mint Alonso

tényleg, mi is a baj Massával?
szerintem az a tipikus temperamentumos brazil, nem hidegvérű finn, vannak jó és rossz napjai, néha hibázik is, de lényegében jó pilóta, nem véletlenül vezetik vele együtt a pontversenyt

One Ring to rule them all

(#20817) tuskooo válasza LOTR (#20816) üzenetére


tuskooo
addikt

Én a viselkedést és stílust nem értem. A vezetői stílust még akár érthetném is, de hogy a viselkedése? Egy ártatlan bárány szvsz.

(#20818) válasza LOTR (#20816) üzenetére



addikt

Semmi bajom nincs vele, azon túl, hogy - ahogy #20814-ben is rámutattam - irritál a feje.
A képességeit elismerem, nincs ezzel gond, csak egyszerűen úgy néz ki mint egy durcás/jóllakott(adott naptól függően) napközis... Tényleg próbálom, de egyszerűen nem tudom komolyan venni az embert. :D
Egyébként az ovis jelzővel is erre céloztam a korábbi hszemben, eszembe sem jutott az életkora.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#20819) tuskooo válasza (#20818) üzenetére


tuskooo
addikt

Na akkor te úgy nem bírod egyszerűen az arcát, mint sokan Hamiltonét :D

(#20820) JJános válasza Motion_Blur (#20811) üzenetére


JJános
addikt

Szerintem is jó ötlet Lonzit a Ferrarihoz vinni. Bár Kimit nem fogja lenyomni, de sok olyan verseny lesz, ahol Lonzi evvel az autóval ott lesz a dobogón. Feleslegesen nem dobja el a vasat, hanem menni fog. Kimit is ösztönözni fogja, és verseny lesz.

Massza-nak rapszódikus a természete. Amit legutóbb csinált, az minden volt, csak versenyzés nem. Szegény szerelők már olyan mértékben szégyelték, hogy a hatodik forgását már csak úgy nézték, hogy a kezüket a szemük elé kapták. Ha a verseny végén Lonzi beállt volna a Renaultal a Ferrari boxba, üdvrivalgás lett volna.

Várja mindenki a jó pilótát, miközben Massa-ért is mindent megtettek. Massa a legviszataszítóbb, Lonzi viszont népszerűsége felemelkedésén van, csak kéne egy jó autó, ami úgy néz ki össze is jön.

Nekem tetszene. :)

2007-05-06 óta itt!

(#20821) gV válasza JJános (#20820) üzenetére


gV
őstag

Schuminak nem kellett jó autó h a Ferrarihoz mennyen simán a kihivás motiválta másnál miért nincs meg? miért csak a jóba beülni tud más csinálja meg magának a jót az a spanyol és a Ferrarit meg ah 2001ben most is szépen felejtse csak el

(#20822) hunnylander válasza gV (#20821) üzenetére


hunnylander
őstag

Az utobbi idoben csak ket nagy csapat van amivel egy pilotanak evrol-evre jo eselyei lehetnek egy VB cimre. Alonso mar a McLarent kipipalta, neki mar csak a Ferrari maradt. That's the one and only ultimate target!

Mas csapat csak lutri es csak nagyritkan kepes valami rendkivulire, mig egy Ferrarival es egy McLarennel szinte garantalt, hogy a pilota az elmezonyben kuzdhet.

(BMW-t meg ne emlitsd harmadiknak, mert az is csak 1/3 vagy max. 1/2 szezont bir a nagyokkal a fejlesztesi versenyben, es arra is raszorul, hogy a nagyok bakizzanak. Csak haszonleso, aki ott sertepertel a nagyok hibaira varva, onerobol nem tudja legyozni oket.)

www.HunnyF1.com

(#20823) !Overdose! válasza hunnylander (#20822) üzenetére


!Overdose!
őstag

Azt azért tegyük hozzá, hogy egyelőre nem tudja önerőből legyőzni őket, de ha folytatják ezt a fejlődést, akkor jövőre bármi lehet!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#20824) shev7 válasza tuskooo (#20817) üzenetére


shev7
veterán

Artatlan barany? Hat nekem nem ez jut rola eszembe. Nagyon ellenszenvesnek erzem azt, ahogy a Kimivel valo kapcsolatat kezeli... Nekem a viselkedesebol az jon at, hogy nagyon frusztralja az, hogy nem elsoszamu pilota a csapaton belul. Amikor elen megy akkor egesz jol megy neki, de ha nagy rajta a nyomas, akkor tul sokat hibazik. Egy VB-nek ennel tobbet kell nyujtania... Kulonosen ellenszenves az nekem, amit Kimivel rajtoknal csinal ha egymas mellol indulnak. Tobbszor is lattam mar olyat, hogy rajtnal rahuz Kimire, es nem erdekli, hogy ezzel a sajat csapattarsaval tol ki. Erdekes modon, ha Kimi rajtol elrol, es Massa van mellette sosem latni ilyet... Szoval nekem kicsit ugy tunik, hogy komplexusos lett ettol az egesz szituaciotol, es ez a teljesitmenyere is ranyomja a belyeget....

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#20825) hunnylander


hunnylander
őstag

1. F. Massa Ferrari F2008 1:15.778 8
2. F. Alonso Renault R28 1:15.955 +0.177 10 pit
3. S. Vettel Toro Rosso STR3 1:16.109 +0.331 10
4. H. Kovalainen McLaren MP4-23 1:16.144 +0.366 9
5. R. Kubica BMW Sauber F1.08 1:16.355 +0.577 11
6. M. Webber Red Bull Racing RB4 1:16.450 +0.672 6
7. J. Button Honda RA108 1:16.624 +0.846 14
8. K. Nakajima Williams FW30 1:18.091 +2.313 12
9. G. Fisichella Force India VJM-01 1:18.141 +2.363 14 pit

www.HunnyF1.com

(#20826) gV válasza hunnylander (#20822) üzenetére


gV
őstag

mikor Schumi a Ferrarihoz ment Ő sem lehetett biztos h vb fog nyerni, vegyen róla példát és maradjon a rönonál és probálja összekaparni őket, amugy is gyenge ember/pilóta a 7vb-al összehasonlitva vmit illene már fargnia

(#20827) wildrain válasza gV (#20826) üzenetére


wildrain
addikt

Szerinted mindenkinek úgy kellene gondolkoznia, mint Schumachernek? Esetleg a kinézetüket ne plasztikáztassák olyanra? :D

[ Szerkesztve ]

(#20828) hunnylander válasza gV (#20826) üzenetére


hunnylander
őstag

A Ferraribol ki lehetett nezni es benne is volt a felemelkedes valoszinusege, pusztan a tradiciok miatt. Ugyanezt a Renault-rol nem lehet elmondani, ennek ellenere ad nekik eselyt jelen pillanatban is. A Renault-t jelenleg egy sullyedo hajohoz lehet hasonlitani, es a jovojuk is nagyon bizonytalan. Lehet, hogy par even belul ki is vonulnak az F1-bol, mig ugyanezt a Ferrarirol nem lehet elmondani.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#20829) JJános válasza gV (#20826) üzenetére


JJános
addikt

Butaság. Sumi sokat dolgozott a Ferrarival, mire VB lett, de Sumi tudta, hogy ott minden adott ahhoz, hogy élcsapat legyen.

Lonzi menjen mielőbb a Ferrarihoz, drukkolni fogok neki, mert látványos házi versenyekre is számítok.

És Lonzié lehet a jövő, még lehet többszörös VB a Ferrarinál, ha Kimi visszavonulna, de szerintem Lonzi Kimit is felpiszkálná. S az alvó oroszlán, ha felébred........

2007-05-06 óta itt!

(#20830) hunnylander


hunnylander
őstag

1. F. Massa Ferrari F2008 1:15.424 20 pit
2. H. Kovalainen McLaren MP4-23 1:15.433 +0.009 18 pit
3. S. Vettel Toro Rosso STR3 1:15.556 +0.132 22 pit
4. F. Alonso Renault R28 1:15.814 +0.390 17 pit
5. R. Kubica BMW Sauber F1.08 1:15.869 +0.445 20 pit
6. M. Webber Red Bull Racing RB4 1:16.160 +0.736 16 pit
7. J. Button Honda RA108 1:16.241 +0.817 23 pit
8. G. Fisichella Force India VJM-01 1:16.250 +0.826 30 pit
9. K. Nakajima Williams FW30 1:16.412 +0.988 31
10. J. Trulli Toyota TF108 1:16.497 +1.073 16 pit

Jelenpillanatban: red flag by Nakajima (ha jol ertelmezem a Google Translate-tel keletkezett angol zagyvasagot, leallt az autoja, szoval most nem tort ossze semmit :DDD )

www.HunnyF1.com

(#20831) gV válasza wildrain (#20827) üzenetére


gV
őstag

nem, csak őt mivel most ugyan abban a helyzetben van mint Schumi amikor a Ferrarihoz ment momentán van egy gyengén teljesítő csapat igaz akkor a Ferrari több évtizedes multjához képest volt gyengébb, mig a röno csak 2év eredményeitől

#20829 nem tudta, azt a mondást ismered h: "csak a halál biztos" ?

#20828 magának adjon esélyt h összekapja a csapatot :K

[ Szerkesztve ]

(#20832) JJános válasza gV (#20831) üzenetére


JJános
addikt

Sumi tudta!

Látta a technikai, anyagi feltételeket. Oda egy jó pilóta kellett. Berger, meg Jean Alesi nem tudtak ott mit kezdeni. Sumi viszont már a Benettonban is bizonyított. Egy VB ment a Ferrarihoz! Tudta Sumi, hogy a feltételek adottak!

2007-05-06 óta itt!

(#20833) wildrain válasza gV (#20831) üzenetére


wildrain
addikt

Schumachernek volt kedve, motivációja hozzá, Alonsonak nincs. És akkor mi van?

Érdekes felvetés, hogy csak azért ne menjen a Ferrarihoz (pedig tegyük fel, hogy mehetne), mert az éppen élcsapat, és keressen inkább egy középcsapatot, amit felhozhat vb szintre. Ezek szerint te megtennéd a helyében? Nem hinném.

Egyébként meg nem ártana mondatokat írnod, mert baromi nehezen olvasható, értelmezhető a mondanivalód. Kábé arra a szintre jutsz, mint neduddki, akinek átugrom a hsz-eit, mert úgy ír, mint egy fogyatékos.

(#20834) hunnylander válasza gV (#20831) üzenetére


hunnylander
őstag

Akkor mond meg nekem, hogy milyen pilotaparost szeretnel 2009-re, vagy 2010-re? Tetelezzuk fel, hogy 2009-re Massat elbocsatjak, es tetelezzuk fel, hogy Kimi 2009 vegen visszavonul.

Itt a lenyeg (english).

Alonso mogott oriasi penz van (ami jol jon a Ferrarinak a fejlesztesekre), Alonso mar bizonyitott (Vettel vagy Kubica meg nem), Alonso mogott oriasi piac es szurkolotabor all (Ferrari eladasok), a spanyol vilagnyelv, es a spanyol-latin vilag hatalmas (Emellett Nemetorszag vagy Lengyelorszag eltorpul). Alonso nagy kuzdo, es kiegyensulyozott. O lesz a Ferrari valasztasa, egyre biztosabb vagyok benne. Es di Montezemolo is kedveli.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#20835) PazsitZ válasza hunnylander (#20834) üzenetére


PazsitZ
addikt

Webber alá adhatnának végre egy kocsit, amivel bizonyíthat.
De hátha majd a Red-Bull szárnyakra kap. :D

Egy Webber-Rosberg csapatot el tudnék képzelni mondjuk 2010-től.
De nagyon úgy tünik Lonzi megy, úgyanis nem zörög a haraszt, ha...
Raikonnen meg szerintem maga se tudja még pontosan, meddig marad.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#20836) hunnylander válasza wildrain (#20833) üzenetére


hunnylander
őstag

Neduddki szandekosan stilusbol ir ugy, Rejto Jeno egy konyvbeli karakteret utanozva. Kicst megtornaztatja az agyat, mind olyan hszeket irni es olvasni.

www.HunnyF1.com

(#20837) szilu84 válasza hunnylander (#20834) üzenetére


szilu84
tag

"a spanyol-latin vilag hatalmas (Emellett Nemetorszag vagy Lengyelorszag eltorpul)"
azért ez egy kicsit túlzás...

(#20838) uszkart válasza hunnylander (#20834) üzenetére


uszkart
tag

Na, ebben egyetertünk!
Meg hát az ALO-RAI páros azért merőben más lenne, mint a tavalyi McLaren.
Alonso képtelen volt megbírkozni azzal, hogy egy olyan pilóta lett a vetélytársa, aki úgymond a "semmiből" jött.
Kimivel más a helyzet. Talán ők azok a pilóták, akik a legjobban tisztelik egymást.

(#20839) venember83 válasza szilu84 (#20837) üzenetére


venember83
nagyúr

Dél-, Közép- és Észak-Amerika területén pl. elég sok latin nép él. Hasonlóval tud szolgálni Németország vagy Lengyelország? Kétlem.

(#20840) wildrain válasza hunnylander (#20836) üzenetére


wildrain
addikt

Maga "írta" egyszer, hogy nem figyel oda, csak kalapál, és nem érdekli, hogy melléüt, hibázik.

(#20841) hunnylander válasza PazsitZ (#20835) üzenetére


hunnylander
őstag

Webberrol nem mond le a Red Bull, Rosbergrol nem mond le Frank Williams.

A Red Bull viszont szepen jon felfele.

www.HunnyF1.com

(#20842) szilu84 válasza venember83 (#20839) üzenetére


szilu84
tag

mennyiségben nem, de minőségben lehet :DDD

(#20843) hunnylander válasza szilu84 (#20837) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem vagy kepben. 400 millio embernek anyanyelve a spanyol (a masodik legnagyobb nyelv a mandarin-kinai utan), es a latin vilag meg ennel is hatalmasabb.

Mi piac ehhez kepest pl. Lengyelorszag vagy akar Nemetorszag?

www.HunnyF1.com

(#20844) szilu84 válasza hunnylander (#20843) üzenetére


szilu84
tag

de abból a 400 millióból sztem sokan azt se tudják h mi az a forma 1

(#20845) hunnylander válasza wildrain (#20840) üzenetére


hunnylander
őstag

Mert ravasz ficko, aki nem maga nem arulna el a 'hibazasainak' igazi okat. Az olvaso muveltsegere es/vagy intelligenciajara bizza azt.

www.HunnyF1.com

(#20846) #70869248 válasza hunnylander (#20836) üzenetére


#70869248
törölt tag

persze lejön dörög szultán (ne dudd ki te marha), vagy don fülig de jimmy (palota, félemelet balra)...csak hát az egy Rejtő könyv, élmény olvasni.
Nekem nincs bajom, Neduddki-val, de általában én is átugrom a hsz-t, tartalomra koncentrálok fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#20847) hunnylander válasza szilu84 (#20844) üzenetére


hunnylander
őstag

Na es Nemeto.-ban vagy Lengyelo.-ban nem ugyanez a helyzet? ;)

Ugyhogy, ha levesszuk a tudatlanokat, akkor is a latinok nyernek meggyozo folennyel.

www.HunnyF1.com

(#20848) deniro2 válasza hunnylander (#20843) üzenetére


deniro2
senior tag

Az angol anyanyelvűek jó száz millával többen vannak, csak, hogy pontosak legyünk, bár a lényegen nem változtat.

Amúgy a Török Szultán tök máshogy irt, mint neduddki, nincs kapcsolat szerintem.
Na, akkor megvolt a napi nem-egyetértésem. :)

[ Szerkesztve ]

(#20849) wildrain válasza hunnylander (#20845) üzenetére


wildrain
addikt

Egy dolog valamilyen stílusban írni, bizonyos szóhasználatot felvenni, a szavakat érdekes láncba fűzni, és egy másik dolog melléütni, betűket felcserélni, és ezzel a szavakat olvashatatlanná tenni, mondatokat nem használni, és ezzel nem is törődni. Igénytelenség, nem más.

(#20850) helkis válasza hunnylander (#20834) üzenetére


helkis
addikt

arról is volt szó valahol, hogy Senna unokaöccsét bedobják a mélyvízbe.. ;)
ill ott vannak még a tesztpilóták, akikkel fel lehet töleni a csapatokat.

ahogy nézem eddig Kiminek ill Kubicának volt csak 2 pontnélküli versenye a szezonban, a többieknek 3 vagy több, szerintem élre fognak törni a következő pár futamon, ha nem lesznek extra időjárások.. ;)

még év elején volt hír éjszakai futamról idén, azzal hogy áll az FIA, tud erről valamit valaki?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2009 - Archívum VII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.