Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik

Hozzászólások

(#12336) BÁ Nutrition válasza konwktor (#12333) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"15ezer volt csak az anyagköltség."
tehat semmi. azert ne gondold h ez tulsagosan erdekli oket, csak megy a kamuhiszti max.

kivancsi lennek egyszer h milyen lehet dolgozni egy olyan fonoknek mint nchelp aki full profi is a szakmaban..
meg nem mondtam le rola h egyszer odapofatlankodjak h helo, jottem, mit segithetek :D

ezek a peldak amiket irtok full altalanosak, en egyeltalan nem latok bennük semmi extra sztorit.
Zolika: volt neki egy mondjuk atmeno furata aminek 50h7 a merete de aljan van mondjuk egy 48as perem 2 cm vastagon/melyen

itt nálunk amilyen a szitu az kb hasonlo, full pofara megy az ertekeles, ami eleg sokakat zavar, de a vezetoseg full lexarja, es megtehetik mert olyan elkepesztoen megbaxak szamlakkal a csapatokat h hihetetlen, igy lazan belefer nekik h negyed gozzel teszem oda magam es csak morgok rajuk egesz ejjel. nekik igy is full sikertortenet az egesz, a kiskedvenceket meg vigan futtathatjak hiaba baxxal el minden masodik melot.
/en 3 eve vagyok itt es meg egyszer nem fordult elo h visszakuldtek volna barmelyik darabomat jogosan(kiveve mikor par hete a balfax redbullos meos szarul merte meg az egyik menetet, de ugye arrol is kiderult h ok baxtak el) es ennek ellenere feketelistan vagyok.. ez azóta zavar kevesbe mióta letisztazodott h nem vagyok egyedul rajta :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  CNC topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.