Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 2007

Hozzászólások

(#22) S_E_R_I válasza Bullet_ (#21) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Miután valamilyen szinten elkészítenek egy FIFA játékot, próbálták- e már megmutatni egy olyan játékosnak, aki nem a rokonuk, vagy nem fizetett EA munkatárs? A PES sorozat például nem érzik, hogy sokkal előttük jár?


Igen, ez bevett szokás nálunk. Több száz külsős teszteli a játékot, a rokonainkat pedig nem szoktuk ilyenre kérni. :) A Pro Evo sorozattal mi is szoktunk játszani. Az ember sokat tanulhat a konkurenciától, ám nem érzem, hogy mindenben előttünk járna. Biztos vannak dolgok, ami a PES-ben van jól megoldva, mi azon dolgozunk, hogy minél több dolgot csináljunk jobban, mint ők. Ez szerintem minden ilyen verseny alapja.

A vastegbetűs részben van valmi sztem, tehát akkor csak olyasmi rejtőzik a PES-ben ami, most az EA szerkesztői figyelmét elnyerte, szal... Az mozgás szted még mindig jobb a mint a PES-é, na ne nevetess :) , te ismered a csapatjátékot, hmm? mert ami a Fifa-ban volt (van), azt még nem tapasztaltam mi lesz, de a játékoasid összetömörülnek egy pontba, és nem mennek üres helyekre, ijenkor kinek adjam a labdát, senkinek, na és hol marad a foci, mert nem ez :(

Erröl beszéltem:

~A sorozat új részében sokkal gyorsabb lesz a játékmenet, az irányítás pedig még kifinomultabb. Nagyban fejlesztik a játékban a mesterséges intelligenciát. A játékosok labda nélküli helyeszkedésére gondolnak itt első sorban, akik nem mindig a labda köré csoportosulnak, hanem például támadásoknál befutnak az üres területekbe, így könnyebb lesz őket megtalálni egy okos passzal. Persze a védők helyezkedésén is módosítottak, így még realisztikusabb lesz az egész játék. A lövéseken is várható változtatás, kicsit finomítanak rajta, az biztos, hogy sokkal több kapás lövéssel lehet majd számolni, ami azért nem rossz.

Ha szabad kérdeznem, ez meik részében volt megtalálható a Fifa-ban, hmm? mert, egyikben sem. Figy olyat ne állíts ami nem igaz, graf, menü, meg ilyesmi, jobb a Fifa-ban, DE NEM AZ A FOCI!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 2007
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.