Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#13148) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mindegy, belinkelem ide a csatornát, közvetítek kicsit: TWITCH

(#13152) LendvaiFeri1 válasza ciceroo (#13149) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

30 körül.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13153) chop


chop
őstag

Egyebkent ez az allitolag "uj" kapcsolatindikator sem er egy forintot sem, mert nekem meg nem volt olyan, hogy vegul ne valtson idovel zoldre (csak varni kell egy picit es a pirosbol is siman lesz zold, figyeljetek meg) es siman van brutal lag olyannal is, akivel azt irja, hogy teljesen jo a ping. Hiaba van tehat ez a cucc, haszontalan, nagyjabol ugyanaz kell itt is, mint a jatek mas teruletein: szerencse.

Baszki, amugy ezek nem olyan dolgok, amiket ne lehetne megoldani, de nem, kiadnak kozel egy giga patch-nek nevezett bittomegeket es vilagcegnek hivjak magukat. Muhahaha.

(#13154) bdave16


bdave16
senior tag

FIGYELEM INSTANT AGYFASZ KÖVETKEZIK CSAK ERŐS IDEGZETŰEK SZÁMÁRA AJÁNLOTT EZ ELOLVASNI!
A jövő hétvégi WL-en minimum 16 BPL játékos kell a kezdőben és a cserék között . MUSA ÉS MARTIAL MINDENHOL IS ON!

(#13155) LendvaiFeri1 válasza bdave16 (#13154) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez csak a kvalifikációra vonatkozik, nem?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13156) Chereiose válasza bdave16 (#13154) üzenetére


Chereiose
addikt

Na nekem ez pont jó így :D

(#13157) bdave16 válasza LendvaiFeri1 (#13155) üzenetére


bdave16
senior tag

Nem . A jövő heti weekend leaguenek ez a követelménye.

(#13158) evibly válasza bdave16 (#13157) üzenetére


evibly
senior tag

Egyébként pár hete elhatároztam, hogy a Fifa 17 életciklusa alatt soha nem fogom használni Martialt, Kantét, és Musát, és ha mégis megtenném, akkor soha a kurva életben ne álljon fel. :K

Sőt, mostanában a BPL csapatomat is hanyagolom, mert egyszerűen tömény undorom van attól, h mindenki azzal tolja (persze mindenkinek joga van hozzá, stb.). Marad a Serie A-Bundes kombó.

Tegnap másodjára is sikerült kijutnom a WL-re, úgy tűnik akkor jön össze, amikor valami speckó feltétel van, gondolom ekkor keveseben próbálkoznak. Amikor nincs kitétel, képtelen vagyok összehozni 4 győzelmet, közben meg Div. 2-ben vagyok, fura ez :F

(#13159) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#13151) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nézte valaki? :D

(#13160) veterángeri válasza Kristof_94 (#13159) üzenetére


veterángeri
tag

Igen!

(#13161) Kristof_94 válasza veterángeri (#13160) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bocsi, ha esetleg laggolt kicsit, 100 megás DigiNet van, amúgy nem szokott, de most én is éreztem gondolom a közvetítés miatt.

(#13162) MdewC válasza evibly (#13158) üzenetére


MdewC
nagyúr

:C

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13163) 77Guba válasza bdave16 (#13154) üzenetére


77Guba
aktív tag

Azt hittem először,hogy viccelsz.Legalább akkor nem kell hajtanom a jövő heti WL miatt,azt így tuti kihagyom...

(#13164) 77Guba


77Guba
aktív tag

Valaki ha fent van és van kedve játszhatnánk egy gyakorló FUT meccset One-on...Guba77

(#13165) Garsza válasza LedyGyuszi (#13132) üzenetére


Garsza
veterán

Én sem vagyok túlzottan nagy cselgép, de 433-4 nél jól jön néha az a 2 4* csel amit ismerek. Nem próbáltam még Candrevat nem feltétlenül lassú, amúgy sem sokat ér a pace mert nem nagyon tud Salah sem lefutni senkit izomból.

(#13166) MdewC


MdewC
nagyúr

Még nem hivatalos, de a madarak azt csiripelik, hogy elmaradhat a WL mert a PS-en a sima kilépős gliccset nem javították. XD XD XD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13167) Meghivott válasza MdewC (#13166) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez ugye PC-n nem működik?

(#13168) MdewC válasza Meghivott (#13167) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lövésem sincs.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13169) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#13166) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Gratulációt igénylő megmozdulás.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#13170) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Érdemes megnézni a heti meccszseton TOP100-t is. Októberi accountok vannak ott 6500 győzelemmel és hasonlók. :D

(#13171) MdewC válasza Kristof_94 (#13170) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pistike ügyes, ennyi az egész. Ez tök átlagos meccs szám, semmi gyanús.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13172) Kristof_94 válasza MdewC (#13171) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem egy ESport csapathoz is tartozhatnak, mert hasonló nevük van pl.: uzuaasaxa123214

Amúgy szerintem egy olyan újítás kellene, hogy draft és/vagy szezon meccsek előtt kiírja, hogy az adott csapatnak mennyi győzelme, döntetlenje és veresége van. Mondjuk akkor lehet, hogy rengetegen visszalépnének.

(#13173) MdewC válasza Kristof_94 (#13172) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem. Sima csalók.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13174) Kristof_94 válasza MdewC (#13173) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tudom! :D

(#13175) Takika14


Takika14
aktív tag

Urak!

Én kicsit meguntam az UT-et, ha van más is így vagy csak szeretne ez mellett egy kicsit Pro Club-ozni azoknak a jelentkezését várnám, a legjobb ha privátban is üzenne azt biztosan észlelem. :)

Gondoltam, hogy alapíthatnánk egy új csapatot ha lennénk páran akik rendszeresen leülnének 1-2 meccset játszani mert egyetlen egy magyar Pro Club-ot sem találtam ami aktív lenne viszont lenne potenciál ebben a modban is.

Ja igen, PC! :R

[ Szerkesztve ]

(#13176) bdave16 válasza Takika14 (#13175) üzenetére


bdave16
senior tag

Már egyszer feljött ez a téma és akkor is benne lettem volna így most is . Van tapasztalatom ebben a modban,de sajnos akikkel régen játszottam már elmentek PC-ről .

Ja és,hogy ne legyen ez egy veszett dolog szerintem csinálni kéne egy klubbot így már most és megbeszélni,hogy ki mikor ér rá .

[ Szerkesztve ]

(#13177) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, megint szívat a játék... Ellenfélnek 2-3 lövés kapura, nekem tucatnyi és alig bírom döntetlenre hozni. Már 4 döntetlen van a DIV3-ban 3 győzelem mellett. Kapufa, 1v1-ben mellé vagy el sem lövi, csak késve. :(

[ Szerkesztve ]

(#13178) bdave16


bdave16
senior tag

Most komolyan . Még mindig működik a glitch ? Mindenhol ezt olvasom,vicc komolyan mondom :DDD :DDD

(#13179) Meghivott válasza bdave16 (#13178) üzenetére


Meghivott
addikt

Valaki tudja, hogy PC-n működik-e ez a kilépős hiba? Ugye nem?

(#13180) bdave16 válasza Meghivott (#13179) üzenetére


bdave16
senior tag

Elvileg pc-n már nem . De konzolon igen.

(#13181) Takika14 válasza bdave16 (#13176) üzenetére


Takika14
aktív tag

Rendben!

Privát TS szervert tudok biztosítani, oda bármikor fel tudunk menni és a meccs alatt is tudunk kommunikálni.

Még jó lenne pár jelentkező mert akkor tudnánk élesíteni ezt a dolgot. :)

(#13182) Meghivott válasza bdave16 (#13180) üzenetére


Meghivott
addikt

PC-n elvileg nem is lehet ezt kivitelezni, mert nincs PS/Xbox gomb, vagy tévedek?

(#13183) bdave16 válasza Takika14 (#13181) üzenetére


bdave16
senior tag

Már van egy Prohardver FC Kristof_94 csinálta oda csatlakozz be. Szivesen játszanék most is esetleg .

Meghivott : Igen én is valami ilyesmit hallottam,hogy nállunk nem is volt,de nem tudom,hogy miként van ez.

[ Szerkesztve ]

(#13184) Kristof_94 válasza bdave16 (#13183) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen, sajnos anno nem jött össze egy meccs sem. Akit érdekel privátban elkérheti az Origin nevem!

(#13185) Takika14 válasza bdave16 (#13183) üzenetére


Takika14
aktív tag

Elküldtem a kérelmet. :)

(#13186) bdave16 válasza Takika14 (#13185) üzenetére


bdave16
senior tag

Nem értek rá esetleg most ? És privátban leírnád a ts-t és kipróbálnánk,hogy hogy megy a játék.

(#13187) dejvid8


dejvid8
őstag

BPL-es csapatba, CAM-ba a legjobb megoldás De Bruyne? Megéri az árát?
Általában mennyiben szokott menni PC-n? most 220k körül van, lehet ez kevesebb mostanában?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13188) chop válasza Kristof_94 (#13172) üzenetére


chop
őstag

Nem kell kiirni, eleg lenne, ha normalisan mukodne a matchmaking.

((Gyozelem x 3 + Dontetlen x 1 + Vereseg x 0) / meccsek szama) = jatekos rating

Ez kidobna egy atlagot, amitol +/- 20%-kal lehetne elterni. Ez nagyjabol garantalna, hogy kb. egyforma jatekosok jatszanak egymassal es meg a hendire se lenne szukseg, de ha mar mindenkepp mokolni akarnak, akkor lehetne mindezt sulyozni a squad ratinggel is. Ennyi, tenyleg kurva bonyolult modszer.

Persze emelle meg az adott divisiont is figyelembe vennek, de mivel rengeteg jatekos van, meg igy is boven lenne meritesi lehetoseg.

Tudjak ezek a megoldast, csak epp leszarjak. Maga a Fifa sem fejlodott lofszt se, amig a PES el nem kezdte evekkel ezelott szorongatni.

Mas: megrugtam az evtized szabadrugasgoljat, ime:
[link]

A kapuban pedig o allt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13189) Meghivott válasza dejvid8 (#13187) üzenetére


Meghivott
addikt

87es Eriksen olcsóbb és nagyon jó.

(#13190) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Szánalmas, amit az EA művel. Az egy dolog, hogy a patch óta szerintem újra rossz a játékmenet, de azt tényleg nem tudom felfogni, hogy egy ekkora cég, aminek elvileg az a célja, hogy szórakoztassa a vásárlóit, nem ad ki semmilyen közleményt a mostani WL-ről, a csalókról és a játék állapotáról. Biztosan megvan annak is az oka, hogy 2 hét alatt nem sikerült megoldaniuk a problémát, de ha nem írják meg nekünk, akkor mindenki jogosan azt hiszi, hogy csak szarnak rá vagy szerencsétlenek dolgoznak náluk. Legalább annyit írjanak, hogy lesz WL vagy nem...

(#13191) dejvid8 válasza Meghivott (#13189) üzenetére


dejvid8
őstag

Jelenleg PC-n ő 250-ért megy, így az még drágább mint KdB.
Bár lehet hogy csak ma ilyen horribilisek az ára... El is adtam a csapatom, nagyon jó árat kaptam kb midenkiért. Hétvégén szerintem olcsóbbak lesznek.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13192) Meghivott válasza dejvid8 (#13191) üzenetére


Meghivott
addikt

Volt már bőven 200K alatt is. Biztos mindenki készül a jövő hétvégi BPL WL-re.
IF Vardyt 400K körül vettem, most 700K. Pedig nem adom el :)

[ Szerkesztve ]

(#13193) Kristof_94 válasza dejvid8 (#13191) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgyis lesz majd belőle egy igen komoly TOTS, bár addig még nagyon sok idő van. Na meg az sokba is fog fájni... :D

(#13194) dejvid8


dejvid8
őstag

Na de jó, szóval esélyes hogy hétvégén sem fognak lemenni az árak? Hát akkor addig csinálok egy valami 50k-s bundes csapatot, és majd hátha a jövőheti WL után már mindenki elkezdi eladogatni a BPL-es dolgait jó áron. :))

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13195) toome1985


toome1985
tag

Hàt fiuk. Ez a jàték egyre szarabb. Van itt minden. Input delay, szétcseszett gameplay, glitch mindenütt. Csak offline játszható. Azt hiszem jövőre nyitok egy Pes topikot. Bőven jó lesz nekem az is.

(#13196) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Úgy látom PC-n Salah is elég magas áron mozog. Kihúztam már párszor, de most 100 csomagból sem tudnám. :D
Pedig 600-700k...

(#13197) Meghivott


Meghivott
addikt

Tegnap tökéletesen futott a játék.
Ma.... egy nagy sz@r:
- az emberek össze-vissza, sétálgatnak, nézelődnek
- akadások (be-be szaggat) meccs közben
- a replay szaggat
- a védelmek... most nyertem egy meccset 6-5-re... nem sok öröm volt benne.
Így nem kéne WL-t rendezni.
El sem tudom képzelni, hogy mi változott tegnap óta.

(#13198) 77Guba válasza Meghivott (#13197) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nyerítettem ma ezen az összeakadásokon a saját játékosokkal,sokszor tiszta Mennyei íze van...Meg azon,hogy szériákat dobott,egybe pakolja a vereségeket,döntetleneket,győzelmeket.3 döntetlen egymás után,és ha a 90.percben rúgtam akkor nem tudtam mit tenni,gólt kaptam.Viszont ha ő rúgott,akkor bármit csinált addig pattant vissza elém még gól lett.

(#13199) bdave16


bdave16
senior tag

Kivették a jövő hétvégi wl-ből az elvárásokat . Nagyon rossz előérzetem van,szerintem most se lesz wl .

(#13200) dejvid8 válasza bdave16 (#13199) üzenetére


dejvid8
őstag

mármint a full bpl squad elvárást vették ki?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.