Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) Edgar2621 válasza szupersanyi (#13750) üzenetére


Edgar2621
őstag

Oda szerintem elég lesz Lukaku is, sebesség nem kell több😀

XO: Gollami26

(#13752) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem megint nem dobott semmit az MM :(
MOTM Son szerintetek lesz majd egyszer úgy a piacon, hogy nem viszik el másodpercek, percek alatt? PC...

(#13753) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#13752) üzenetére


Edgar2621
őstag

Xboxon is 2 darabot láttam eddig, pedig minden órában rákerestem és 300 körül ment buy now😀

XO: Gollami26

(#13754) Tigershark


Tigershark
csendes tag

Sziasztok!

Abszolút kezdő vagyok (1 hónapja van meg a játék), meccset játszani nem szeretek (max 2-3 meccs megy le naponta), de a gyűjtögetés, csapatépítés, SBC-k elég izgalmasak.

Tudna valaki javasolni (vagy belinkelni egy olyan leírást), ami elmondja, hogy napi 1000 zseton meccskereset mellett hogyan lehet elindulni a pénzkeresés (és ezáltal a csapatépítés) útján?

Amivel próbálkoztam az a 400-as bronz packek nyitogatása, de elég lassan sikerül belőle értelmes eladást csinálni egyáltan (kapok 2-3 játékost és jó ha 150-200-ért el tudom adni).

Ti hogy indultatok?

Köszi!

(#13755) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#13753) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát ez rohadt jó! Amint kiraknak egyet megveszi egy autobuyer... Remélem ez csak ideiglenes és jövőhéten lesz belőle normálisan. Vasárnap nekiállok a draftoknak, feltéve ha látom, hogy van értelme ezzel zsetont szerezni. Mert ha nem lesz elérhető a piacon, akkor felesleges. Ez most idegesít...
Potm Hazard gyerekjáték volt ehhez képest. De hátha holnap még többen nyitnak majd csomagot az új OTW miatt.

[ Szerkesztve ]

(#13756) Edgar2621 válasza Tigershark (#13754) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én az elején szerződésekkel majd managerekkel kerestem sokat. Elég monoton és időigényes kereseti lehetőség, de ha bírod a monotonitást és van időd akkor szépen fial. Aztán amikor már volt tőkém már játékosokkal kereskedtem. Ha érdekelnek a részletek írj privátot, nem akarok senkit untatni itt ezzel.

XO: Gollami26

(#13757) rento


rento
őstag

Köszi a meccset Meghivott!
Az előbb játszottál ellenem. Sajna pont a div1es feljutás ment el rajta. Elég lett volna egy döntetlen, de a szerencse nem volt velem, meg a hendi sem:D Amúgy jó, izgalmas, ki-ki meccs volt. Köszi mégegyszer!

(#13758) Meghivott válasza rento (#13757) üzenetére


Meghivott
addikt

Sorry... Köszi én is, legközelebb majd észnél leszek :)
Mi volt a csapatnév? Mennyi lett? Ma este volt pár magyar...

[ Szerkesztve ]

(#13759) Lori82


Lori82
senior tag

Na végre dobott valamit a Marquee.Már több hete max 2-3 ezerért eladható játékosok jöttek ,ma viszont a mega packban volt egy Ben Arfa,Hart,Bacca,Peres. Ez PC-n 35-40 k és az most nagyon jól jön,mert már csak 1 csapat hiányzik a portugál SBC-ből,a Victoria Setúbal.Ebben a csapatban durván elszabadultak az árak,aki a portugált csinálja,azt hagyja utoljára,mert az LB,2 CB,RB kb 35 k-ba kerül.

(#13760) rento válasza Meghivott (#13758) üzenetére


rento
őstag

Igazából a nyomorult csalók tehetnek róla. Előtted találkoztam 2-vel, a meccs betöltésénél megállós fajtából, aminél csak az alt+f4 működik. Szeretlek Drága volt a csapat név. 2:1 lett.

[ Szerkesztve ]

(#13761) Meghivott válasza rento (#13760) üzenetére


Meghivott
addikt

Jó csapatnév, megjegyeztem :)
Tegnap kicsit darabos volt a játék, nem tudom mi volt.

[ Szerkesztve ]

(#13762) rento válasza Meghivott (#13761) üzenetére


rento
őstag

Nálam jónak tünt, én nem vettem észre.

(#13763) LedyGyuszi válasza Lori82 (#13759) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Lb és RB poziba tegyél LM és RM játékost...

(#13764) Kristof_94:
van lin kvagy mi ez? melóhelyen nem hozza be a képet...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#13764) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Érdekes dolgok várhatóak ma, illetve az elkövetkezendő napokban! :)

(#13765) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Kört nyomtam, hogy felszabadítson, erre ez a gyöngyszem lett belőle:

[link]

:C :Y :W

"Nincs megállás"

(#13766) gabigyerek válasza Mr.Rain (#13765) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ez az idei fifa :)

Érdemes megnézni azt is, ahogy az AI dolgozik ebben a helyzetben.
A már kapu felé pattógó labdára hogy reagál a középen álló csatár. (bacca talán) Kihátrál a 11-es pont vonaláig szinte.

PS4

(#13767) Mr.Rain válasza gabigyerek (#13766) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Igen. És azt is, hogy ha jól látom Smallingról pattant oda a labda, aki ezután az ellenkező irányba indult futásnak, nem a labda után. :F

Mondjuk szerencsésnek érzem magam, amiért ezeken inkább nevetek, vagy max. bosszankodom egyet. Valaki rosszabbul viseli :)

"Nincs megállás"

(#13768) SzakalyAti


SzakalyAti
tag

Most is megy még a csalás, hogy ledob engem a szerverről? Csak mert 5 meccset nyomtam, 2szer ledobott vezetésnél, így semmi értelme az egésznek 😡😡😡

(#13769) Lori82 válasza LedyGyuszi (#13763) üzenetére


Lori82
senior tag

Oké,de Setúbal RM-et még nem láttam,azt sem tudom,hogy néz ki :) Az LM na abból is csak egyet láttam és 10 körül megy.Nagyon durva lehúzás pl. egy NON-rare ezüst CB 12 k ,vicc.Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani,de kicsit olyan mintha páran figyelnék a piacot ,felvásárolják az olcsóbbakat és felrakják 8-10-15 k-ért a játékosokat.

(#13770) LedyGyuszi válasza Lori82 (#13769) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nem tudom ,nem néztem... akkor inkább csak úgy általánosságban adtam javaslatot... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#13771) sz_abika válasza Lori82 (#13769) üzenetére


sz_abika
addikt

Szerintem ez semmi különleges , hogy a ritkább lapokra ráment pár ember és monopol helyzetben tolja :)

PSN: xszabikax

(#13772) bab1987


bab1987
tag

Tolom a weakend leaguet és egy számomra új csalást véltem felfedezni. Végig megy a meccs, nem nyomtam el egyből. Megy az összefoglaló egyszer csak hopp windows minden előzmény nélkül. Visszalépek DNF. Ma legalább 3 ilyen volt. Találkozott már vki ezzel a jelenséggel? Eseménynaplóban nincs semmi játékhibára utaló jel, szóval ez is egy újfajta mókolásnak tűnik.... :N

psn:balazsb1987

(#13773) Blashe


Blashe
aktív tag

[link]

"A fejlesztők beszámolója szerint a 18-as FIFA játékban is visszatér a The Journey mód, ahol már második évadot is folytathatnak a játékfelhasználók, illetve új karakterekkel is találkozhatnak. Természetesen a jól megszokott Ultimate Team is a játékmódok között lesz. A fejlesztők szerint a következő FIFA játék nagyon hatásos, és érzelmileg magával ragadó lesz mindenki számára."

:C óriási

(#13774) chop válasza Blashe (#13773) üzenetére


chop
őstag

En ezt nem ertem. Szamomra az idei Fifa is rengeteg erzelmet generalt. Sokkal tobb, mint egy videojatektol valaha is varna az ember.

Duh, agresszio, csalodottsag. Neha orom. Neha.

(#13775) dejvid8


dejvid8
őstag

ÉÉS hivatalosan is megtalálhatók az elmúlt napi igazolások az UT-ben.
Niang a Watfordban (LW), Gabriel Jesus belekerült (de még nincs a piacon, gondolom milyen árral nyit...),
Gabbiadini Southampton, Zarate West ham, Payet OM...
Niangot meg is vettem cserébe, szimpatikus kártya.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13776) MdewC válasza Blashe (#13773) üzenetére


MdewC
nagyúr

Minden eddiginél hamarabb hagyom abba a FUT-ot és b@szom szét az idegrendszerem. :C

Csak jövőre nem csinálok ehhez 3 millás csapatot.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13777) dracox válasza Blashe (#13773) üzenetére


dracox
addikt

Sztem ezek után is az ultimate team részleg fogja a legtöbb érzelmi csúcspontot kiváltani a játékosokból. :DDD

(#13778) Kristof_94 válasza dracox (#13777) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem jelenleg érzelmi mélypontot nyújt! :D
Köszi Son!

(#13779) dejvid8


dejvid8
őstag

Na, életemben először sikerült megnyerni a 2. divisiont, így megyek az elsőbe, és a weekend leauge-be jövőhéten. :C
Bár lehet nem kéne örülnöm neki, féltem az idegrendszerem :U

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13780) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Új OTW, Afcon TOTT, SBC, szóltam előre! :D
Amúgy szerintetek mikor érdemes eladni a 84-es játékosokat?

(#13781) szupersanyi válasza Kristof_94 (#13780) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nyitottam egy MOTM Walcottot es 3 packkel utana egy MOTM Touret. :DD

(#13782) Meghivott válasza szupersanyi (#13781) üzenetére


Meghivott
addikt

De mibűűű?

(#13783) Kristof_94 válasza szupersanyi (#13781) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem csak egy MOTM Son kellene... Ha lenne egy CR-em azt is beáldoznám! :(

(#13784) BenXL


BenXL
tag

Ez a Marquee most nekem jó volt, viszonylag olcsón meg tudtam csinálni, plusz jó áron is tudtam eladni játékosokat.. az már más hogy egyik pack sem adott semmit :D

(#13785) szupersanyi válasza Meghivott (#13782) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Az 50k-s lighting roundban nyitottam 8-10 packet.

(#13786) MdewC


MdewC
nagyúr

TÁMAD AZ EA: Megy az aratás...

AFRIKA KUPA MOTM LAPOK:

FUTHEAD AFRIKA

HIVATALOS ÚJ OTW LAPOK:

OTW FUTHEAD

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13787) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#13780) üzenetére


Edgar2621
őstag

És tényleg megmondtad. Sajnos azt már nem, hogy kell hozzá egy otw, nekem meg csak egy Mane van, őt nem áldozom be ilyen rizikós végkimenetelű játékba😀 Viszont van nagyon sok 83-84 közötti játékosom, úgyhogy IF Kante-t előre üdvözlöm a klubban😂

XO: Gollami26

(#13788) Edgar2621 válasza MdewC (#13786) üzenetére


Edgar2621
őstag

Tudod mi nagyon undorító az Ea-ben, hogy ugyanarról az emberről 1000 rókabőrt akarnak lenyúzni. Nekem van egy otw Mane-m, de természetesen ő nem emelkedik, mert csak Motm lapot kap. Hányni tudnék ilyenkor. Ha már dinamikus kártya, akkor miért nem a legmagasabb ratinget rakják rá? A kérdés csak költői.

XO: Gollami26

(#13789) Meghivott válasza Edgar2621 (#13787) üzenetére


Meghivott
addikt

Jelenleg még egyáltalán nem nem magasak a 83-84-es árak, sajnos.

(#13790) Edgar2621 válasza Meghivott (#13789) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mert csak most kezdődött mindegyik sbc, hamarosan fogynak szépen a lapok aztán jön a mi időnk😉

XO: Gollami26

(#13791) MdewC válasza Edgar2621 (#13788) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az egész csak a lehúzásra megy. A játék egy pénz gyár, egy pióca a bank kártyánkon, javítani nem kell, mert csak veszteséget okoz. A pénzt így is megcsinálják.

Na ettől lehet igazán behányni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13792) dejvid8 válasza Edgar2621 (#13790) üzenetére


dejvid8
őstag

A hozzászólásotok hatására bevásároltam jócskán 83-84-85 értékű játékosokból , nevetségesen alacsony áron. Feljebb fog akkor menni az áruk, ugye?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#13793) Edgar2621 válasza dejvid8 (#13792) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ha lenne üveggömböm megmondanám Neked, így maradjunk annyiban hogy én is erősen bizakodok, mert nem csinálok meg egy darab sbc-t sem az tuti. Otw laphoz otw lapot kell betenni, az agyam eldobom komolyan. Nehogy véletlenül segítsenek egy kicsit azoknak, akik saját erőből játékkal és kereskedéssel értek el valamit, ááááá dehogy, inkább azokat akik vesznek coint és Fifa pontot. Jó lesz ez, aztán jövőre meg sírnak, hogy miért a Pest vettem, vagy azt sem. Lehúzós mocskos brigád tényleg, nem engedik, hogy bárminek örüljünk.

XO: Gollami26

(#13794) Meghivott


Meghivott
addikt

A 81+-is dobott IF Kovacicot és pár magasabb ratingeset is. Lehet megcsinálok egy tradeable OTW-t, csak nem tudom melyiket.

(#13795) Edgar2621 válasza MdewC (#13791) üzenetére


Edgar2621
őstag

Mikor vált ez a játék ilyenné, de komolyan? Basszus egy jó és élvezhető focis játékot szeretnénk, ahol van esély egy jó csapatot építeni ha ügyes vagy, ehelyett kapjuk ezt a moslék ai által irányított gameplayt plusz a folyamatos lehúzást. Én biztos nem veszek Fifa pontot, vegyen akinek két anyja van(tudom ma már ilyenek is vannak😀). Az ember annyira vágyik egy jó focis játékra és ezt kapja...

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#13796) Edgar2621 válasza Meghivott (#13794) üzenetére


Edgar2621
őstag

Kit raksz bele otw-ként?

XO: Gollami26

(#13797) MdewC válasza Meghivott (#13794) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát nem tudom, de a nyáriak drágábbak nem? Jobban megérheti.

Rohadjanak meg, hogy megint berakták a nyáriakat, a vak is látja, hogy csak a lehúzásra mennek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#13798) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Csináltam 4 nyári OTW SBC-t, a legjobb lap belőle OTW Mustafi volt... Kb. 300k-t költöttem a 4 SBC-re, visszajött a harmada (mindig a kapott OTW játékost építettem bele, ezért nem volt rettenetesen drága). Szerintem nem éri meg. PC-n rá kell költeni 150k-t és a legtöbb OTW játékos 120k-ért megy. A napot így is kb. 800k pluszban zárom. :D

(#13799) Meghivott válasza Edgar2621 (#13796) üzenetére


Meghivott
addikt

Vennék egy Alissont, 140K körül van. Össz ennyibe kerülne. Nyáriak nekem is ígéretesebbnek tűnnek.
Talán ő a legolcsóbb... Ja nem, Embolo is.
Csak narancs Walcottot (esett tegnap) el kéne adnom 380K körül, ami lehet elvesztegetés....

[ Szerkesztve ]

(#13800) MdewC


MdewC
nagyúr

Van még a Winter OTW SBC? :D

Állítólag levették PS4-en, mert sima arany lapokat adott!!! :C XD XD :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.