Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3

Hozzászólások

(#5801) ooszi válasza gyimger (#5795) üzenetére


ooszi
senior tag

Szia sajnos nem találok semmit.
Mindent úgy csinálok mint a neten írják, de nálam nem működik.

BY ooszi

(#5802) hubai38 válasza ooszi (#5801) üzenetére


hubai38
aktív tag

Megnyitod a fallout mod manegart,File,utánaToolsRA rákatintol és a legalján találod a archive invalidation.

[ Szerkesztve ]

(#5803) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A fallout 3 new vegas-ról mit kell tudni? Jelen pillanatban minden küldim elfogyott a fallout 3-ban szerintem az összes kieg és a fő száll kész van. (Mondjuk fél térkép kb még felfedezetlen, már látom, hogy hol vannak egy képzettség miatt, de nem voltam még ott.)

Az ncore-on nem találtam, meg ubiten sem és olvasni is csak pár sort olvastam eddig róla...

Szóval milyen?

(#5804) hubai38 válasza INGJOKE (#5803) üzenetére


hubai38
aktív tag

Már bocs hogy nem találtad azt hogy érted?A játékrol annyit mondanák hogy a garfika szerintem szegényesebb mint a fallout 3-é.Aztán nincs meg benne hogy a végén minden jó fasza király,magyarán hepiend,minden válsztásod döntésed valaki vagy valakik sorsára van behatással.

(#5805) INGJOKE válasza hubai38 (#5804) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem tudtam letölteni, bár csak reggel körülnéztem egy perc alatt... külön játék ehhez akkor nem kell a 3? Van hozzá magyarosítás?

(#5806) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Tényleg ha a sima 3-ban elfogyott a küldetésem megvan minden fő és a dlc-k is megvannak, már nem is tudok tovább fejlődni már a pénzem is sok és töltényem is van egy valaggal. Érdemes még vele játszani? :D

Vagy ugorjak a New vegasra, vagy egyből a 4-re? :D

[ Szerkesztve ]

(#5807) hubai38 válasza INGJOKE (#5805) üzenetére


hubai38
aktív tag

Most néztem az ncor-on ott van,nem kell a fallout 3 hozzá,teljesen új játék,más sztorival.magyarosítás meg itt található hozzá.[link]

(#5808) gyimger


gyimger
őstag

Befejezitek a warez témát?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5809) INGJOKE válasza hubai38 (#5807) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én ott csak valami 223 mb-os valami volt, de megnézem majd ha hazaértem...
Köszi a magyarosítást...:D

(#5810) hubai38 válasza gyimger (#5808) üzenetére


hubai38
aktív tag

Én nem akkartam bocsika :N csak véletlen :B volt,befejezve. :R

(#5811) INGJOKE válasza hubai38 (#5810) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tegnap este felraktam a new vegas-t nagyon jó az is... sokkal szerteágazóbb a töltények meg a fegyver módolás miatt, meg a tábortűzben előállítható dolgok is jók... kár hogy nem minden kieghez van meg a magyarosítás, de legalább gyakorolhatom kicsit a nyelvet... (rámfér)

(#5812) hubai38 válasza INGJOKE (#5811) üzenetére


hubai38
aktív tag

Hát igen a nyelvtanulás,még én várok remélem meglesz az összes dlc-magyarosítása is,előbb utóbb.

(#5813) INGJOKE válasza hubai38 (#5812) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hátha jól láttam akkor 3-hoz 0%-on áll és mintha azt írták volna, hogy nem is csinálják tovább...

A 4-nek megvan a teljes fordítása?

(#5814) hubai38 válasza INGJOKE (#5813) üzenetére


hubai38
aktív tag

Igen megvan a teljes,mármint az alap játék meg egy két DLC,de ők előbb-utóbb befejezik.

[link] Hát nem örülök ugy nem teljes a new wegas dlc-nélkül.

(#5815) INGJOKE válasza hubai38 (#5814) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mire megcsinálom itt is a fő vonalat plusz a dlc-k fő vonalát, meg elérem a max szintet remélem végeznek a 4-el is... Arról nincs hír hogy készülne 5? Az online-os Fallout 76-t nagyon szidják...:D

(#5816) hubai38 válasza INGJOKE (#5815) üzenetére


hubai38
aktív tag

Igen nagyon szidják,kicsit többet vártak az emberek a Fallout 76-tól.Beszélik hogy készült vagy készülőbe van hozzá egy több gigányi javítás,lehet hogy majd az be hozza a hozzá füzött reményeket.Nem tudom én még nem probáltam,amúgy sem vagyok a több játékos híve,szeretek magamba bolyongani keresgélni,felfedezni.

(#5817) Sarkadi


Sarkadi
tag

Utoljára, most már több, mint 10 éve játszottam vele, így gondoltam beszerzem a Steam-es GOTY verziót. A DLC-k korábban ugye még nem voltak kész/elérhetők, így azok mindenképp újak számomra, az alapjátékban lévő helyszínekre/karakterekre viszont egész jól emlékeztem. Mint korábban már írták kell némi mókolás, hogy Win10 alatt közel hibátlanul fusson és egy-két MOD sem árt a szebb játékért, de ezek ennyi év elteltével megbocsájtható dolgok szerintem.

Érdekes megnézni a Fallout 4 után, hogy itt mennyivel mélyebben megismerhetjük a karaktereket, több lehetőség áll rendelkezésre és én itt jobban érzem a beszélgetések kimenetelével járó dolgokat. A New Vegas lesz a következő, aminek ismét nekiesek, sajnos azt a megjelenésekor csak nagyon rövid ideig játszottam.

A Fallout 76 pedig valóban sokat szidott, talán nem is alaptalanul, ettől függetlenül én elgondolkoztam a beszerzésén ( főleg azért az árért amiért láttam ), a kérdés csak az, hogy mennyire tartják be az ígért patchek érkezését és a játék jobbá tételét. :F

[ Szerkesztve ]

(#5818) hubai38 válasza Sarkadi (#5817) üzenetére


hubai38
aktív tag

Én mutkor valami 7000-körül láttam az árgépen,meg is lepődtünk a fiammal hogy mennyire olcsó.

Most 9900-emag.

(#5819) Sarkadi válasza hubai38 (#5818) üzenetére


Sarkadi
tag

Virágboltos verzió van már 4500 körül.

(#5820) gyimger válasza Sarkadi (#5819) üzenetére


gyimger
őstag

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5821) csaba951 válasza gyimger (#5820) üzenetére


csaba951
veterán

Szürke boltokban 15-16 €. De volt már 10 €-ért is. Szerintem már nem érdemes érte pénzt adni. Még pár hónap és ingyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5822) batman91 válasza csaba951 (#5821) üzenetére


batman91
őstag

Ekkora hülyeséget minek mondasz? Miből gondolod, hogy ingyenes lesz? Szerintem meg megéri bőven a pénzét, főleg amennyit nyújt cserébe.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5823) gyimger válasza csaba951 (#5821) üzenetére


gyimger
őstag

A szürke bolt/virágbolt kifejezésekben éreztem zavart. Ingyenes meg előbb lesz a Fallout 76, mint a régiek.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5824) Plata válasza Sarkadi (#5819) üzenetére


Plata
félisten

Van már eredeti is 1500 forint körül. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5825) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok!
láttam hogy többeknek gondja volt a Steam verzióval,a GOG verziót ajánlott vásárolni,azt felkészítették Win 10-re,a New Vegast is,sajnos a Steam semmit nem javított rajta,pedig amúgy elég sok a panasz.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#5826) Jorus


Jorus
nagyúr

Ha steames verzióval játszom, akkor is fel kell patchelni, vagy a Steam automatikusan felpatcheli?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5827) gyimger válasza Jorus (#5826) üzenetére


gyimger
őstag

A Steam a legfrissebb verziót tölti le.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5828) Jorus válasza gyimger (#5827) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi szépen!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5829) csabaspecial


csabaspecial
tag

Sziasztok! tudja valaki miért nem lehet pc-n telepítés után elindítani? mit lehet tenni hogy elinduljon?

(#5830) batman91 válasza csabaspecial (#5829) üzenetére


batman91
őstag

Én ezt az oldal átbogarászását ajánlom neked: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5831) Desy


Desy
tag

Az ajánlat vége: 2022 január 5.

Fallout 3 Game of the Year Edition - 7.99€ ár/-60% (talán részben magyar nyelvű)

Fallout 3 - 2,99€ ár/-70% (a magyar nyelv nem támogatott)
Összes DLC - 15,94€ ár/-60% (a magyar nyelv nem támogatott)

Tehát 6x1,99€
és 1x2,99€
összesen: - 60%

Egészen biztosan nem - 7.99€
* vagy annyi?

GoG - Fallout 3: Game of the Year Edition 5.99€ ár/-70%

Bethesda - Fallout 3 Game of the Year Edition 8,00€ €19,99

[ Szerkesztve ]

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#5832) gyimger


gyimger
őstag

Írtam egy naprakész modlistát azokkal a modokkal, amik nélkül nem állnék neki újra a játéknak. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5833) Morphus101


Morphus101
tag

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-fallout-3-cd-key-compare-prices/

(#5834) Dendytv


Dendytv
senior tag

Sziasztok :) Van itt még valaki ? Játszani akarnék nagyon a játékkal de windows 10-en nagyon nem engedelmeskedik :O :O Sorszám 43-nem található a dll-ben. Már mindent megcsináltam amit a net ír. Games for windows live telepités s.t.b még a dll filet is bele raktam a system 32 mapába de akkor sem

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5835) batman91 válasza Dendytv (#5834) üzenetére


batman91
őstag

Digitális a játék vagy a régi dobozos verzió? Mert a Games for Windos Live már nem kell hozzá, nem is működik és ki is szedték belőle. A Steames verziót nem régen frissítették. Pont azért, hogy kiküszöböljék ezeket a problémákat. Már Windows 10 alatt is működik. Viszont ajánlom neked átbogarászni ezt az oldalt: [link]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5836) Dendytv válasza batman91 (#5835) üzenetére


Dendytv
senior tag

1.7.0.4-es verzió küszöböli ezt ki ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5837) batman91 válasza Dendytv (#5836) üzenetére


batman91
őstag

:K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5838) Dendytv válasza batman91 (#5837) üzenetére


Dendytv
senior tag

:R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5839) gyimger válasza Dendytv (#5834) üzenetére


gyimger
őstag

A kicsivel föntebb linkelt írásomban kitértem rá, hátha segít.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5840) batman91 válasza gyimger (#5839) üzenetére


batman91
őstag

Na igen, téged el is felejtettelek. :D Te már keresztül vágtad magadat ezeken, nem is olyan régen.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5841) Dendytv


Dendytv
senior tag

Sikerült is ma hála a covidnak xD egyhuzmban 4-órát bele rakjak. Ellképesztő mi minden van benne amit csak eddig így megnéztem. TES játékokkal már játszottam meg más rpg-kel de ez eddig nagyon tetszik. Főként mellék küldiztem meg a helyeket fedeztem fel.
Pl: azon kiégtem, hogy ha akarom akkor Megatont fel is robbanhatom, persze ebbe nem mentem bele, de hogy a serif ebbe halt bele :Y Akkor most ki megaton seriffe :C A küldetést adó mondta, hogy a megbízója fontos ember, fogok még vele valahogyan találkozni ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5842) xFreex válasza Dendytv (#5841) üzenetére


xFreex
aktív tag

A serif túl élhette volna. Mr Burke és megbízója pedig megtalálható a betonpusztában...

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5843) Dendytv válasza xFreex (#5842) üzenetére


Dendytv
senior tag

Őt meg én öltem meg, úgy volt, hogy szólt neki a serif, hogy viszi a böribe ő engedelmesen vele is ment aztán egyik pillanatban fogta előkapta a fegyvert megölte a serifet én meg őt.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5844) batman91 válasza Dendytv (#5841) üzenetére


batman91
őstag

Ezek szerint sikerült beüzemelned. Szerintem is baromi jó a játék. De majd ajánlom neked a New Vegas részét is. A rajongók szerint is a NV lett a legjobb, az igazi nagybetűs Fallout game. Ne hagyd ki semmiképpen sem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5845) Dendytv válasza batman91 (#5844) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hogy-hogy beüzemelnem ? Hozzám sem nyúltam, ez a tag elmonda hogy van neki valami cucc amivel aktiválni lehet. Mondtam hogy én ebben nem veszek részt, mentem a serifhez elmondtam neki milyen ajánlatot tettek nekem, erre meg történt az amit fentebb írtam.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5846) batman91 válasza Dendytv (#5845) üzenetére


batman91
őstag

Mármint a játékot. :))

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5847) Dendytv válasza batman91 (#5846) üzenetére


Dendytv
senior tag

:D
Ja sikerólt egy újabb verzió meg is oldotta a problémát.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5848) batman91


batman91
őstag

Most hogy így beszélünk róla, megjött hozzá a kedvem. Csak nem tudom rávenni magamat, mert baromira hosszú és nem lenne rá elég időm. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5849) Dendytv válasza batman91 (#5848) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én ma is nyomtam :DDD
Csináltam azt a mellék küldit mikor a srácnak tán William a neve megkellet keresni az apját a lerombolt kis településen amiket a tűzhangyák tettek tönkre ellképesztően piszok mocskos sok lőszert hagytam ott :O és hát ez nem egy cod olyan sokat guberáltam azokért a lőszerekért. (De cserébe a doki adott vagány köpenyt). Plusz kereskedőknél alig találok. Úgy hogy most arra vettem rá magam, hogy felül kerekedek és elmegyek river citybe azt hiszem ez a hely neve. És ott rendesen felpakolok gondolom ott találok rendes fegyverárust.

Nagyon beszippant a játék. Szóval nem teher vele játszani nagyon élvezem.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#5850) hubai38 válasza xFreex (#5842) üzenetére


hubai38
aktív tag

Gondoltam szólok ha érdekel, a fallout 76-hoz van magyarosítás méghozzá nagyon is jó lett.

(#5851) xFreex válasza hubai38 (#5850) üzenetére


xFreex
aktív tag

Köszönöm hogy gondoltál rám. :R Láttam hogy készül és azt is, hogy már használható, de számomra nem feltétlen szükséges. 350 + órám van benne steam szerint és tavaly márciusban játszottam vele utoljára amikor valamiért beleuntam és az óta sem sikerült erőt találnom hozzá.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5852) hubai38 válasza xFreex (#5851) üzenetére


hubai38
aktív tag

Oké gondoltam szólok, szia remélem jól vagy. :R :R

(#5853) Paadoxon


Paadoxon
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni F3 GOTY HU verzió ügyben.
A fiam szeretné kipróbálni a játékot, de angolul még nincs azon a szinten, hogy érdemben tudjon játszani. Megvan az eredeti, hivatalos GOTY CD-s példány, de nem tudom működésre bírni (43-as dll hiba).
Steam-en is megvan, de ott csak angol.

Nagy modder nem vagyok (sose használtam) - mi a legegyszerűbb és legkönnyebb módja egy magyar verzió használatának? Még talán a DLC-k se szükségesek első kanyarban

Köszönöm szépen!

(#5854) Paadoxon válasza Paadoxon (#5853) üzenetére


Paadoxon
csendes tag

Azt hiszem megvan - az xlive dll-t nem a System32-be hanem a játék mappájába kellett másolni.

Fals alarm, sry :)

(#5855) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Windows 10 alatt játsza valaki?
Rámegyek New Game tölt 1 másodpercet és egyből kilép az asztalra...
Steames Goty Edition.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#5856) gyimger válasza Wasp91 (#5855) üzenetére


gyimger
őstag

Próbáld meg ezt:
[link]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#5857) Wasp91 válasza gyimger (#5856) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Köszi.
Ez kellett végül: https://www.nexusmods.com/fallout3/mods/17209?tab=description
Pedig nem Intel HD-val próbáltam játszani. :D Gondolom a RX 6800 túl modern már a játéknak.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.