Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:23

LOGOUT.hu

Extrém tuning topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7023) Achill3uS válasza kicsipapucs (#7022) üzenetére


Achill3uS
veterán

köszönöm srácok :R

igen az 5960x + 980ti páros eléggé ette a nitrot még ilyen alacsony hőfokok mellett is, mindkettőnek coldslow-ja volt -70-80 körül szóval -60on tartottam őket. az ujabb batch-ek nem is szeretik a magas vcore-t állítólag. fura. a Champion és a Rampage 5-tel is olyanokba futottam, hogy bizonyos hőfokon a szorzó leugrott 40-rol 24-re, de ha visszamelegítettem megint felugrott. az 5820k-nál ilyet sosem tapasztaltam. coldslow volt ott is, de az 1200mhz-en indult akkor. nem ment közben váltott le szorzót.
vga-rol annyit, hogy zzolio powercardot egy referencia 980ti-t amit én is nitroztam. és 1700mhz-et értek el vele. ami nem rossz, de ebből is látszik mennyire gyengén mennek a sima 980 vagy a TX-hez képest. még kell nekik egy kis idő. talán jobb bios. de jelenleg azt tudom mondani aki ilyen kartyat akar Galax-ot vegyen. énis olyanra fogok benevezni majd ha lesz rá cash.
egy két eredményt feltöltöttem, egy kettő még ssd-n van. azt kell mondjam nagyon pozitivan csalódtam a Rampage 5-ben, nem egy könnyü lap, de ha kiismeri az ember a bios-t, és van kéznél egy elmor akkor csúnya dolgokat lehet benne művelni :D

Cinebench - R15 - 2207 cb - Core i7 5960X @ 5499MHz

2 cpuval is 5G uncore easy boot, 3000c11 supertight viszont érdekes, az imc hidegben gyengébben megy, több vdimmet kérnek a ramok mint levegőn. championban ilyet nem tapasztaltam, az is igaz 3000c11-et se teszteltem eddig. kegyetlen jók voltak a tesztre kapott 3300c16-os kingston kitek.

az eventről fogok még irni, amint hazaérek. rengeteg képem van computexrol is.
már uton vagyok haza épp pekingben várom a csatlakozásomat és irány pest. :R

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.