- Flashback: Építsünk PC-t akciós alkatrészekből, lassan. upd: 05.28
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Yutani: YRHA - Yutani Retró HAngkártyái: IBM mWave
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- Kempingezés és sátrazás
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
i2k
őstag
És ki-nem-mondva erre utaltam - sajnos NINCS olyan akár csak KÖZEPESEN DRÁGA VGA (max. 400) a piacon, ami:
- mindent visz, de tényleg
- jövőt álló
- nem kell hozzá semmiféle csillámpóni tekknó
- nem érzed, hogy hülyének lettél nézve a kasszánál a nevetséges árának kipengetésekor.//És elnézést kérek, de elsősorban magamra gondolok, amikor a kipengetésre gondolok, mert már előre ég a pofám hogy "CSAK" ~400.000 Ft a lélektani határ, ameddig az új gépbe szánt VGA-val kapcsolatban elmenni hajlandó vagyok... hogy aztán 10+ évig hozzá se nyúljak (ha megélem) a gépfejlesztéshez.
Az a 400000 Ft-os kártya a valóságban ám 220-240 + idei pár százalék haszon kellene ám legyen... (600 dodó) helyette + ~160 van rajta
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Seasonic 520W
- Használt és ÚJ Gamer Monitor Felvásárlás Gyors és Korrekt Ügyintézés!
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Motorola Edge 50 Ultra - Nordic Wood - Használt, karcmentes
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest