Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114482) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#114464) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért itt más volt a helyzet, a Remedy alapvetően multiplatformot csinált mindig csak anno a M$ a sok pénzért cserébe megtette exkluzívnak Al bácsit, mondhatni se kell ez hiba volt mert végül is a PC-s eladások hoztak rengeteg pénzt ami miatt nyereséges lett a játék és rengeteg ment el, valahogy ezt konzolon nem szerették annyian, régen ezt olvastam, a QB esetében is ugyanez volt csak mivel minden jön PC-re így nem volt kérdés, de itt csak a Steam-es verzió használható.

(#114472) ayo
Ha valaki értelmetlenül szórja a pénzt ilyen játékokra mint a CoD akkor meg is értem miért fordult el a konzolra amellett, hogy a multi is szar, nem egy-két ilyen ember volt valamelyik cikk alatt akik leírták, hogy miket vettek majdnemhogy évente a gépbe de semmivel se lett jobb egy játék se csak ha vga-t cseréltek, aztán ezután elég volt nekik a kör mert ők elbaszták.
A Batman-t meg lényegében az első verzióban toltam ki, azonkívül, hogy nem voltak állíthatóak a dolgok és fix 30fps volt semmi gond nem volt, ellenben a Gta 4-el amit már akkor vissza kellett vonni Steam-ről amikor kijött mert az még most is szar szinte akármilyen PC-n.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.