Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- droidic: Telekom router – fapados NAS tároló
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- mefistofeles: Ezt csak úgy beteszem. Szerinem tanulságos....
- hmzs: Fujitsu Futro S920 csúcsra járatva
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT.hu
🔦Üdvözöllek!🔦
A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ecaddsell
aktív tag
Néhány ponton rögtön átforrasztottam a panelt, de sajnos nem segített. Lehet bármelyik SMD cucc vagy a két elko egyike is hibás...
A panelt meg a lámpa nyelében lévő akkukat középen meg szélen is rugó köti össze. Semmi forrasztás vagy ragasztás. A lezáró kupakot simán ki lehetett csavarni (többször szétszedtem, összeraktam), innen meg a drivert az akkucsatlakozóval együtt ki lehet emelni, semmi sem fogja (nem értem a netes leirásokban miért furkálták szét). Szinte adja magát, hogy amit betettek nem a végleges driver (a drivert leszámítva tényleg minőségi cucc érzésem van a lámpával kapcsolatban).Egyébként roppant gyanús a driver (rossz esetben valamelyik LED). Ha a legkisebb teljesítményen hagyom mindig egyből bekapcsol és stabil. Viszont amikor akár több perc múlva nagyobb teljesítményra váltani akarok (ez ugye csak a villogtatós módokon keresztül lehetséges) ugyanaz mint amikor maxból kapcsolom vissza: felvillan majd a következő kapcsolásig semmi fény. Néhány ilyen villanás után képes fixen bekapcsolni. Mintha csak bizonyos hőmérsékleti tartományban lenne stabil a driver.
A driver cserét nem érzem pémzkidobásnak. Megszabadulok a számomra teljesen felesleges villogós módoktól és sokkal szélesebb tartományban lesz szabályozható a lámpa. A jelenlegi driver pl. a névleges (4500lumen) teljesítmény kb. felét tudja hozni max (~2500, akkukon mérve az áramot meg a LEDek görbéjét nézve sem lehet több). Ritka igénytelen, rögtön lakkoztam, hogy ne zizegjen mert a tekercset semmi sem fogta össze stb.
Viszont elvileg nem az akkucsatlakozó lapon kell alakítani, hanem ami a LED felől van mert az kell átférjen ott ahol az akucsatlakozós rész meg kell akadjon. Az a 2mm eltérés amit a Kaidomain ír ehhez édeskevés.
Annak a panelnek a szélén meg nincs semmi, látszik az üvegszálas NYÁK (a két panelt két vastag tüske köt össze a kép szerint). Kérdés igazából az, hogy mennyit lehet leszedni belőle anélkül, hogy valami vezetősávot vagy alkatrészt is érne.A kapcsolót első körben tuti kihúznám a lehetséges hibalistáról mert szétszedve és összeérríntéssel indítva is tudja produkálni a hibát.
A lámpát most két Soshine 26650 hajtja (de próbaképp tettem bele csere akkukat is).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hirdetni (keresem típusú is) és reflinket beilleszteni az ÁSZF III/10/16-17 pontja alapján tilos, az ilyen tartalmú hozzászólások moderálásra kerülnek!
- Bemutató Convoy M1 és M2 elemlámpa bemutató
- Bemutató Convoy L2 2016 elemlámpa
- Bemutató Convoy C8 bemutató - Előre mutat
- Bemutató Convoy L2 - már majdnem prémium
- Bemutató Convoy S2+ bemutató - A szükséges plussz
- 93 km Segway Ninebot F40 22 km/h elektromos roller
- 4db GYÁRI Peugeot 16 -os használt lemezfelnik ajándék dísztárcsákkal Nexen N'blue nyári gumikkal
- Moccamaster Cup-one - fekete
- Raktáron! Új EVSE EV 3 fázisú 11kW-os hálózati töltők elektromos autókhoz, 3 év garanciával!
- Xiaomi Vacuum S20 bontatlan új fekete
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG B450-F R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB CM MasterBox NR600 650W
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Beszámítás! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest