Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) IRON STORM válasza Flashget (#4950) üzenetére


IRON STORM
őstag

Bekapcsolt AHCI móddal nálam sem fut le a jitter teszt semmilyen lemezzel sem.... ha IDE módba rakom akkor jó.

Csak a TDi!

(#4952) Flashget válasza IRON STORM (#4951) üzenetére


Flashget
félisten

de nálam a progi is kifagy..olyan hibaüzenet jön elő amikkel Firefox-tól kezdve különféle játékoknál is előfordultak guglit nézve.

korábban beraktam képet Philips lemez tesztről és ott lefutott a jitter teszt.

Realme GT Master Edition

(#4953) feco100


feco100
tag

Sziasztok!

kicsirigó7 tanácsára beruháztam egy Samsung SH-222L típusú íróra.
Arról érdeklődnék,hogy milyen dvd lemezeket ajánlotok hozzá?Meg ha van valakinek ilyen íróval tapasztalata akkor milyen sebességgel írjak,hogy minél jobb legyen az írás minősége?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4954) kicsirigó7 válasza feco100 (#4953) üzenetére


kicsirigó7
senior tag

JVC +R
Verbatim +R
Sony -R+R
Ajánlott írási sebesség vele 6-8x-os.

(#4955) IRON STORM


IRON STORM
őstag

Asus 24B3ST@ iHAS 324 B AL18 firmware 6x írás indiai +R Sony:

NEC 7200S 1.0B firmware 6x írás indiai +R Sony:

Szerk: fóliás kiszerelés f.s minőség

Csak a TDi!

(#4957) Flashget válasza SzalaiG (#4956) üzenetére


Flashget
félisten

1 hetes hír..
(#4910)

Realme GT Master Edition

(#4958) kicsirigó7


kicsirigó7
senior tag

Asus 24B3LT Oem @ LiteOn iHAS 224B

Próbáltam 424B és 624B fw-vel, de velük csak villogott a led az írón.

SONY16D1. 8x-os pörkölés:

[ Szerkesztve ]

(#4959) fsgl


fsgl
csendes tag

Sziasztok!

Van egy optirac AD-7260S íróm.

a mostani dvd lemezeim verbatim DVD-R (MCC03RG20)
cd lemezeim Verbatim CD-R 52x (97m26s66f)

-Hányszoros sebességen írjam őket?
-Milyen dvd-ket/cd-ket ajálnlotok ehhez a típushoz?
-Ashampoo Burning Studio 2010-el szoktam írni DAO módban. Ez így helyes?

[ Szerkesztve ]

(#4960) feco100 válasza kicsirigó7 (#4954) üzenetére


feco100
tag

Köszönöm szépen a válaszod!

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4961) feco100


feco100
tag

Sziasztok!

DVD-t a CDBurnerXP programmal szoktam írni.Azt szeretném kérdezni,hogy amikor ISO fájl-t írok akkor az írás beállításánál van egy olyan lehetőség,hogy DVD high compatibility.Ez mit jelentene?

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4962) Flashget válasza feco100 (#4961) üzenetére


Flashget
félisten

használj ImgBurn-t képfájlokhoz..innen letudod szedni

Realme GT Master Edition

(#4963) feco100 válasza Flashget (#4962) üzenetére


feco100
tag

Az jobb program?

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4964) Flashget válasza feco100 (#4963) üzenetére


Flashget
félisten

nekem és sokan másoknak is az vált be a legjobban..

Realme GT Master Edition

(#4965) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

DVD-R ból verbatim-t vagy JVC-t érdemes megvenni ált használatra, de azért tartson is?

DVD+R DL-ból szintén melyik a megbízható lemez?

(#4966) gg72 válasza Pharaoh (#4965) üzenetére


gg72
veterán

Hát én inkább a +os lemezeket javasolnám, pláne mostanában nagyon ingadozók (=gyenge) ezen gyártók mínuszos lemezei. Vagy nagyon jó még a mínuszos Philips (ha Infomedia MID-es) és a +os Sony.

DL-ből Verbatim, vagy Ricoh. Habár az indiai Verbatim DL kerülendő, nekem legutóbb ilyet jutott, nem mondom, hogy katasztrófa, de igen gyenge, főleg Verbatimhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#4967) Pharaoh válasza gg72 (#4966) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

Köszi! Eddig őszintén szólva csak -os lemezeket vettem, vhogy ehhez szoktam hozzá még az ősidőkben, mikor a +ost nem támogatta sok minden. Akkor érdemesebb lenne +osra áttérnem?

A JVC DVD+R 16x Archival Grade megéri a közel dupla árát a simához képest?

(#4968) feco100 válasza Flashget (#4964) üzenetére


feco100
tag

Letöltöttem és majd kipróbálom.Ha nektek bevált akkor biztosan jó.
Köszi a segítséget!

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4969) Flashget válasza Pharaoh (#4967) üzenetére


Flashget
félisten

Igen.
JVC+ is viszonylag jó lemezt gyárt.

Realme GT Master Edition

(#4970) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

LiteOn 624B 12X-es írás - JVC+ 16X YUDEN000 T03 (000) (100-as henger)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#4971) feco100


feco100
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy mostanában minden rendben van velük [link]?
Már egy hete rendeltem tőlük.Rendben megjött a visszaigazolás meg egy állapotváltozás,"rendelés alatt" címmel.Azóta is az van a rendeléstörténetben.Ma próbáltam hívni őket többször is de nem vették fel.
Bár az oldal teljesen jól működik,csak fura,hogy semmi visszajelzés sincs már egy hete.Vagy esetleg valami különlegeset rendelhettem aminek nehézkes a beszerzése?
Előre is köszi a segítséget!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4972) IRON STORM válasza feco100 (#4971) üzenetére


IRON STORM
őstag

Kb 1 hete rendeltem tőlük Sony +R lemezt. Kaptam is fóliás 50-es kiszerelésben, ritka f.s lemez egyik íróm sem tudja jól megírni.

Továbbá rendeltem tintapatronokat kaptam is.. olyat amelyek felhasználási ideje 2009 ben lejárt. Írtam nekik emailt próbáltam telefonálni is de eddig semmi.. :(((

Csak a TDi!

(#4973) feco100 válasza IRON STORM (#4972) üzenetére


feco100
tag

Húha ez nem túl biztató :( .
Ráadásul én is rendeltem most tintapatronokat :(( .Csak az a furcsa,hogy a múltkori rendelésnél minden pikk-pakk volt.Most meg nagy a csend és így egy hét után már igencsak kezd elpattanni a húr.Mert ha értesítenének akkor ok.De ez így nem az.
Esetleg tudnál ajánlani valami megbízható webes boltot-boltokat?

[ Szerkesztve ]

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4974) IRON STORM válasza feco100 (#4973) üzenetére


IRON STORM
őstag

Eddig nem nagyon rendeltem netről, de azt hiszem ezek után nem is fogok.
Vannak itt fórumtársak akik rendelnek, ők biztosan segítenek majd.

Csak a TDi!

(#4975) feco100 válasza IRON STORM (#4974) üzenetére


feco100
tag

Én már rendeltem többször (innen is és máshonnan is) és eddig minden rendben volt.Gondolom ez a kis hercehurca most bekavart nekik.Akkor még várok türelemmel.
Mindenesetre köszi a választ!

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4976) verybigboy válasza feco100 (#4975) üzenetére


verybigboy
senior tag

Én is tapasztaltam Náluk hogy picit nehezebb lett az ügyek intézése az utóbbi időben. Az utóbbi rendelésemnél nekem is kellett várnom kb. 2-3 nappal többet (tehát a másnapi kiszállítás/átvétel nem működött) de az árú megérkezett.

Van Náluk még 1 régebbi megrendelésem (amit valószínű törülni fogok) ott többféle dolgot rendeltem és valószínű azok beszerzése megnehezítette a folyamatot. Ilyen szempontból én is haragszom rájuk. Minden lehet, de arról informálni kell!!!

Ami meg a Sony lemezt illeti, én mostanság használható Sony lemezt nem láttam. Se Tőlük, se ITmedia, sem az akácfa utcából jó lemezt nem tudtam venni ... ezért szídom már nem elösször a Sony lemezeket, nekem abszolute de nem jöttek be (és nem 1 vagy 3 író nem tudja megírni nálam janem egyik sem :( ... sajnos)

(#4977) feco100 válasza verybigboy (#4976) üzenetére


feco100
tag

Akkor valószínűleg azért csúsznak mert többféle dolgot rendeletem?Mindenesetre akkor is fura ez a hallgatás meg,hogy a telefont sem vették fel.
Egyébként milyen lemezeket ajánlasz?És esetleg más boltot?

[ Szerkesztve ]

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4978) Flashget válasza IRON STORM (#4972) üzenetére


Flashget
félisten

nekem a rossz verba tőlük van viszont a jó Philips is.

Realme GT Master Edition

(#4979) Flashget válasza feco100 (#4977) üzenetére


Flashget
félisten

már sajnos nem lehet fixen alánlani szinte semmit. Abszolút gyártásfüggő lett a dolog.
Eddig a Verbatim volt a #1..miközben a DVD-R nem ajánlott főleg a made in china nem..vetem Verbatim DVD+R made in taiwan..szar az egész.
srácok elötte vettek Verbatim DVD+R made in UAE gyártmány..hihetelen jó lemez a tesztek alapján.

Ami nálam mostanában bevállt:
Philips DVD-R INFOMEDIAR30 mides made in taiwan
JVC DVD+R TY mid (ne tévesszem meg a TY nem olyan mint 3-4-5 évvel ezelött)

többi Verbatim DVD+R, Maxell + és - közepes kategória.
viszont van akinek a Maxell-t (RITEK F16 vagy F1) jobban sikerült megirnia..más gyártás.

Realme GT Master Edition

(#4980) Flashget válasza feco100 (#4973) üzenetére


Flashget
félisten

itmedia

"2011-02-11 12:47 Szállítási információ
hir Figyelem! Az interneten terjedő rosszindulatú pletykákkal ellentétben cégünket NEM érinti az elmúlt napokban napvilágot látott NAV ügy.
Cégünk FOGAD megrendeléseket továbbra is, és futár partnerein keresztül (GLS, Csomagpont, Futárszolgálat) SZÁLLÍT továbbra is magyarországra."

Realme GT Master Edition

(#4981) feco100 válasza Flashget (#4979) üzenetére


feco100
tag

Ez elég gáz.
Ha vesz az ember vagy bejön vagy nem.Csak ha először kevesebbet vesz a jóból akkor kitudja már,hogy utána is ugyanolyat kap-e.De ott a másik oldal is,hogy ha egyszerre sokat vesz és az pont rossz széria akkor meg ...
És valami megbízható beszerzési forrást tudsz ajánlani?Az IT media jó?Most a Gold media-tól rendeltem csak elég körülményesnek tűnik.Nagyon hallgatnak,miközben az oldaluk üzemel és fogadják a rendelést.

[ Szerkesztve ]

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez!

(#4982) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Most elég sok webáruház nem szállít csak személyes átvétel van, gondlom a botrány miatt, bár a gold-media nem tesz erről említést, így lehet csak sokmindent rendelteél, ami esetleg nincs raktáron.

Énburningmedia-ból szoktam rendelni de most nem szálítanak azok se. olcsodvd-től rendelt már vki?

(#4983) laca112


laca112
tag

Sziasztok.

Én 'törzsvásárlója' vagyok az ITmediának,eddig semmi problémám nem volt velük.
A garanciális ügyintézés 1 kicsit lassan halad (kb 3-4 hét) de sohasem jöttem ki rosszul belőle,vagy adnak másik terméket vagy levásárolhatod az árát.
Egyébként a frissen beszerzett Samsung SH-S223L írómhoz szeretnék most rendelni tőlük néhány fajta lemezt(RICOH DL,SONY+R,VERBATIM+R,OMEGA+R LIGHTSCRIBE) tesztelés céljából de a sok kritika miatt valószínűleg a SONY lemezeket inkább kihagyom.

(#4984) Flashget válasza laca112 (#4983) üzenetére


Flashget
félisten

tőlük JVC+ és maxell +- rendeltem meg Ricoh DL lemezt, Verbatim lightscribe CD-ket du.4 körül.
másnap 14:00-ra mentem a lemezekért..teljesen korrektek.

Realme GT Master Edition

(#4985) Flashget válasza feco100 (#4981) üzenetére


Flashget
félisten

nagyjából ez így van..
itmedia jó.

Realme GT Master Edition

(#4986) Johnny001 válasza Flashget (#4984) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Akkor még egy szavazat :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#4987) gg72 válasza laca112 (#4983) üzenetére


gg72
veterán

Ez érdekes, mert nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a +os Sony-val, de lehet itt is megindult már a szórás, mint a mínuszosoknál...

[ Szerkesztve ]

(#4988) #95590400


#95590400
törölt tag

ha esetleg valakinek hasznos infó: ami ma jött jvc (most először rendeltem ilyet, mert tatyó júden, meg aranyszínű, és ezt a színt megkedveltem a ricohnál), annyira igénytelen spórolós társaság, h egy rohadt műanyag/szivacs gyűrűt nem tettek bele az 50-es hengerbe, hadd csúszkáljon fel-le. el is rendezte a lemezek nagy részének felületét. ráadásnak mínuszos jött, pedig én pluszost rendeltem.
szóval ez volt az első és egyben utolsó adag jvc korong, ami nálam járt.
megyek, körbenézek, van-e valamerre még ricoh...

[ Szerkesztve ]

(#4989) kicsirigó7


kicsirigó7
senior tag

Én is rendeltem Philips 16x DVD-R (INFOMEDIAR30) lemezt ,25 cake kiszerelésben.
[Erről] lenne szó. Ha esetleg valakit érdekel.

Az első pörkölés, Optiarc AD-5200S-íróval 6x-san.

(#4990) slaci007


slaci007
senior tag

TDK DVD+R RitekF16,6x írva Plextor 880SA 1.12 OHT on.
:C :R :Y

Tungsram 1896-2022

(#4991) slaci007 válasza slaci007 (#4990) üzenetére


slaci007
senior tag

Ugyan ez a lemez Pio205-el írva 1.11 6x-an

Tungsram 1896-2022

(#4992) slaci007 válasza slaci007 (#4991) üzenetére


slaci007
senior tag

Nec-vel is 7240S 1.04 6x írva

Tungsram 1896-2022

(#4993) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Bocs a hülye kérdérsért, de mit is kell ezeken a grafikonokon látni és miből látszik, hogy jó egy lemez?

(#4994) IRON STORM válasza Pharaoh (#4993) üzenetére


IRON STORM
őstag

Minél kisebb a PIE és PIF érték illetve minél kevesebb található belőle.

Csak a TDi!

(#4995) Flashget válasza slaci007 (#4990) üzenetére


Flashget
félisten

nekem maxell és RitekF16
úgy ahogy megtudtam írni, de nem ilyen jóra.
:C

Realme GT Master Edition

(#4996) Piftuka válasza King Unique (#4940) üzenetére


Piftuka
veterán

"Kicsit túlbonyolítod ezt a témát szerintem,senki nem akart itt Téged leugatni,mindenki tett a maga legjobb tudása szerint javaslatokat,nem kell itt keménykedni,osztani mkit. (Remélem erre nem idézel)"

Ne haragudj, de "idézek", mert félreértettél. :K A többiek hozzászólásával semmi probléma nem volt, egyedül a te ominózus hozzászólásodat ítéltem meg "nyersebbnek/türelmetlenebbnek", mint amit megérdemeltem volna. De részemről nincsen harag. ;)

Az "idézgetés" viszont azért történt úgy és ahogy, mert én a fejlettebb, IPB alapú fórummotorokhoz vagyok szokva, ahol automatikusan megjelennek a kis idézet-ablakok, valamint a "multidézés" segítségével több felhasználó korábbi hozzászólására lehet korrekt, átlátható módon, idézetekkel reagálni.

Én pedig szeretem egy X soros hozzászólásból idézetekkel kiemelni, hogy mely részekre reagálok. Így szerintem a kommunikáció is áttekinthetőbb.

Szóval az én ominózus hozzászólásom nem "keménykedés", vagy valaki "osztása", hanem szimplán egyetlen hozzászólásban választoltam több fórumtagnak. Ebben a fórummotorban sokkal nehézkesebb mindez, de azért megoldom. :)

(Csinálhattam volna úgy is, hogy minden fórumtagnak, aki nekem írt, külön-külön, egyesével válaszolok. Akkor pedig minden bizonnyal megkaptam volna, hogy "floodolok".)

A lemezekkel és a DVD rendeléssel kapcsolatos újabb információidat pedig köszönöm!

Szerintem megpróbálkozom az egyik szlovák webáruházzal. Remélem, nem járok úgy mint te, s nem más fajta DVD-t hoznak a kiválasztott JVC lemezek helyett!

(Egyébként melyik bolt volt az?)

"Aquila non captat muscas."

(#4997) King Unique válasza Piftuka (#4996) üzenetére


King Unique
titán

Már csodálkoztam,h nem válaszoltál,de 10 nap után csak sikerült,hasonlót,mint az előzőek.Nyiss új topikot a sérelmeidnek,mostani litánia helyett is inkább tesztképeket illesztettél volna be,v eddigi dvd lemez tapasztalataidat osztottad volna meg velünk. Szerintem senki nem kiváncsi itt kettőnk közti adok-kapokra,úgyhogy inkább hanyagoljuk a témát,de végérvényesen!

Burningmedia.eu-nál hoztak ki mást ,mert a termék képe nem lett frissítve,a régi már nem volt forgalomban és így újabb szériásat hoztak.

[ Szerkesztve ]

(#4998) kicsirigó7


kicsirigó7
senior tag

Philips DVD-R 60cw, [link] Érdekesség kép, ki van írva a comment-nél a mid:INFOMEDIAR30
Tehát nagy valószínűséggel nem veszünk zsábamacskát, amíg ez a készlet el nem fogy.

[ Szerkesztve ]

(#4999) kicsirigó7


kicsirigó7
senior tag

zsákbamacskát, akartam mondani :B

(#5000) Calogero válasza kicsirigó7 (#4989) üzenetére


Calogero
addikt

És ez jó választás lehet Pio 116D-hoz is, vagy maradjak a Sony -R-nél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.