Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...
    aktív tag

    Ezek nem normálisak... Most vettem észre az M4 Sport-on egy hibát, az élő meccseknél csak a Felvezető műsor-t és az Értékelő műsor-t szedi le, a köztük lévő meccset nem, így nem lehetett tudni, hogy akkor éppen kik játszanak... A hiba, hogy az itemprop="name" helyett itemprop="description" van ezeknél. Egyelőre megoldottam, az index_title.scrub sort kell kicserélni erre:

    index_title.scrub {single|"><a id="a_|">|</a>|</h3>}

    Egyelőre ez a "><a id="a_ rész csak a címnél szerepel, de amint máshol is előkerül, megint nem lesz jó.

    Szerk: A hiba az összes sportcsatorna (kivéve az Eurosport 1-2) élőben közvetített meccseit érinti, konkrétan az összes (vagy legalábbis nagy része) hiányzik az EPG-ből, így aki ezeket a csatornákat nézi, érdemes javítani az m.musor.tv.ini-t.

    Már akartam is nyüszögni, hogy ha lenne rá mód, akkor hagyhatnánk a mobilos verziót, a fent vázolt hiányosságokért. Mert azt hittem, hogy ez amiatt van.
    Én észrevettem, hogy hiányos, csak épp a forma 1-nél....

    Legközelebb, ha ilyet találok, akkor inkább szólok.

    Köszönjük a törődést!

    Szerintem a királyi tévénél is fennállt. Vagy ez nem annak a jele?

    c
    epg correction :
    CHANGED show corrected,
    show with ---- start = 09/11/2023 19:25:00 stop = 09/11/2023 19:30:00 title = Időjárás-jelentés
    Replaces ----- start = 09/11/2023 19:04:00 stop = 09/11/2023 19:26:00 title = Világhíradó
    Replaces ----- start = 09/11/2023 19:26:00 stop = 09/11/2023 19:30:00 title = Időjárás-jelentés

Új hozzászólás Aktív témák