Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thenameless

    tag

    Betafpv rendelését dpd hozta, 10 nap volt. Minden termék külön csomagolva szépen, teljesen lenyűgöznek. A frame-ek nagyon minőségiek a boldclash-hez képest, ami szerintem így is bőven jó a hasonlóakhoz képest, de elkezdtem nagyon leamortizálni őket, az utóbbi időkben néhány játszóteres mókánál mindennek nekicsapódva... Erősítések mindenhol! Remélem 2x jobban is bírják majd. HV akkut sem kell végre kipárnáznom, és végre nem lesz zöld színű a váz... :DDD
    Az FC nagyon tetszik kényelemes helyen van minden, csináltam rá csatit és az NFE gyorsan fel is lett pattintva.
    Az AIO kamerákat kicsit hanyagolom, VTX03 nagyon szépen elfér az FC alatt, így ha kell 50mW kinti terepen nagyobb biztonság érzetet ad, ami mostanában kellett is párszor. (hétvégén elveszett/elvitteaszélafrancba az első gépem, igaz én voltam a hülye, tanulópénz)
    A beta hármas propellerek nagyon a kingkongra hajaznak, ami sajnos törik mint a ropi csattanásnál, de lehet ez a frame majd nem engedi annyira. Majd kiderül.
    Grátiszba a dobozok még jók lesznek vákuumozni is akár :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák